New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Nataael Ryan Norton
TémanyitásNataael Ryan Norton
Nataael Ryan Norton EmptyVas. Okt. 13 2019, 22:02
Nataael Ryan Norton

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Nataael Ryan Norton
Becenevek:
Nat, Ryan
Születési hely, idő:
New York, 1991. június 12.
Kor:
28
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
törvényszegő és munkanélküli
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
17 éves koromban abba hagytam az iskolát
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
illegális bokszoló, nemrég szabadultam a börtönből
Ha dolgozik//Munkahely:
mindig ott ahová hívnak
Hobbi:
motorozás
Play by:
Kivanc Taltitug

Jellem
Mindig én voltam a család fekete báránya, pedig a szüleim igazán kitettek magukért, hogy a lehető legjobb példát mutassák. Sosem éltünk gazdag életet, nem is vágytam rá, az anyám egy egyszerű takarítónő, az apám pedig ács. Mindent megtettek azért, hogy a húgomat és engem tisztességesen felneveljenek. Hogy mi történt velem mégis? Nem igazán tudnám megmagyarázni. Egyszerűen csak szeretek a saját fejem után menni. Utálom a törvényeket, amit olyan emberek hoztak, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy milyen egy átlagos családnak megküzdenie a mindennapok nehézségeivel. Gyűlölöm a gazdag ficsúrokat és az elkényeztetett libákat, akik azt hiszik, hogy a pénz a minden. Nekem mindig elég volt annyi, amiből egyik napról a másikra kihúztam. Kicsit erőszakos vagyok néha, sajnos gyakran előbb cselekszem, mint gondolkodom, épp ez az oka annak is, hogy négy évet ültem a sitten, és azt hiszem, hogy az elmúlt évek tettek igazán férfivá. Van egy olyan tulajdonságom, hogy akiket igazán szeretek, azokért bármire képes vagyok. Tényleg BÁRMIRE. Minden mellett azonban egy őszinte embernek tartom magamat, sosem köntörfalazok, ha valamit mondok, akkor az úgy is van. Gyerekkori álmom volt, hogy katona lehessek, de a börtönben balhéba keveredtem és egy késelés miatt, amit a hasamba kaptam, sajnos ez nem lehetséges, nem vesznek be, így csak bele kell törődnöm abba, hogy néha igenis van, hogy az álmainkról le kell mondanunk.

Múlt
- Nat! - hallom a húgom hangját, aki könnyes szemekkel indul meg felém, majd megölel. Egy pillanatig habozok, aztán viszonozom az ölelését és adok egy puszit a feje tetejére. Amint elhúzódik tőlem, vissza pillantok a hatalmas vaskapura, ami ebben a pillanatban csukódik be mögöttem. Szabad vagyok. Négy év biza nagyon hosszú idő, ezt csak az tudja igazán, akit megfosztottak már a szabadságától. - Én nagyon sajnálom, Nat... - fojtatja, de én felemelem a kezem és mutató ujjamat a szájára teszem, így fojtva belé a szót. Nem akarom, hogy a húgom magát ostromolja a történtek miatt. Ami volt, elmúlt. Túl kell lépnünk rajta. Talán azt hiszi, hogy azért nem engedtem, hogy látogasson, mert haragszok rá, nem akartam benne bűntudatot ébreszteni. De az igazság az, hogy a börtön nem a törékeny húgomnak való hely, még akkor sem, ha csak látogatóba jön. Nem akartam senki, hogy miattam aggódjon, épp ezért kértem meg a szüleimet is, hogy ne jöjjenek be hozzám. Nem kell, hogy lássák, ami odabent van.
- Shh... nem a te hibád. - szólalok meg végül, majd ismét magamhoz húzom a lányt és egy újabb puszit nyomok a fejére. Bár már felnőtt nő, de nekem még mindig az a szőke copfos kislány, aki gyerekkorunkban volt, és akinek mindig szüksége volt a védelmemre. Annak a féregnek nem volt joga tönkre tennie az életét, ahogyan ahhoz sem volt joga, hogy erőszakkal a magáévá tegye, így egy olyan mély sebet hagyva rajta, ami talán sosem fog begyógyulni. Egy percig sem haboztam, addig vertem a srácot, amíg bele nem halt a sérüléseibe. Hogy megbántam-e? Egy percig sem, ha tehetném ismét megtenném.
- Prue is tudja, hogy ma kiengedtek. Talán beszélnetek kéne. - szólal meg ismét a húgom, és bár nem a legjobb témát választotta az elterelésemre, de legalább sikerül nem dühbe jönni, ha arra gondolok, hogy... A börtön előtt próbáltam rendbe hozni az életem, pont aznap akartam megkérni a lány kezét, amikor a fülembe jutott, hogy mi történt a húgommal. A testvéremet választottam a szerelem helyett, aztán bezártak és igyekeztem minden köteléket megszakítani azzal a lánnyal, aki jobb embert faragott belőlem. Úgy éreztem, hogy önző lenne arra kérni őt, hogy várjon rám - pedig megtette volna, efelől nincs kétségem -, így szakítottam vele, hogy felépíthessen magának egy olyan életet, amilyenre mindig is vágyott. Nélkülem.
- Előbb menjünk haza. Aztán meglátjuk. - felelek, bár eszem ágában sincs felkeresni a nőt. Talán már régen tovább lépett, az is lehet, hogy van valakije. Nem szeretnék ismét belerondítani az életébe. A húgom vállat von, majd megindul az apánk autója felé, én pedig vigyorogva követem őt, tisztában vagyok azzal, hogy ne fogja ennyivel feladni, annál jobban megkedvelte Pruet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nataael Ryan Norton
Nataael Ryan Norton EmptyHétf. Okt. 14 2019, 16:19
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nataael!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A soraidból egyértelmű, mélyen gyökerező indulatok érződnek, olyasfélék, amik kicsit jobban belegondolva teljesen érthetőek. Sokakban merülnek fel hasonló kérdések, mint amik téged gyötörtek; hogy ugyan, mit tudnak a szenvedésről a gazdagságba született politikusok, akik mindig csak akkor mosolyognak szépen az átlagemberre, mielőtt megválasztják őket? Ha elmész mellettük, később észre sem vesznek; az alájuk bedolgozó, a törvényeket sokszor kényükre kedvükre alakító alakok pedig kényelmesen a háttérbe olvadnak, remélve, egyszer majd elfoglalhatják azon gazdag ficsúrok helyét, akik helyett takarítanak.
Valahol érthető tehát, hogy úgy érzed, ha a törvény nem érted és nem miattad készült, sokszor egyszerűbb az ősi ösztönöknek engedni, s szemet szemért, fogat fogért követelni. Négy év hosszú idő, főleg, ha olyan, számodra kedves embereket kellett elengedned addig, akik mindennél többet jelentettek számodra, mint a húgod vagy a majdnem-menyasszonyod. Most azonban, ahogy ismét friss levegőt szívsz, még ha a háttereden kitörölhetetlen foltot hagyott is a börtön, talán eljött az újrakezdés ideje, a lehetőségek ott állnak előtted, a kérdés már csak az, vajon követni fogod-e őket?  Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nataael Ryan Norton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hessia Norton
» Cindy Norton
» Céline Norton
» John Norton
» Scott Norton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: