New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Logan St. James
TémanyitásLogan St. James
Logan St. James EmptySzomb. Okt. 05 2019, 00:33
Logan St. James

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Logan Rian St.James
Becenevek:
nincs
Születési hely, idő:
New York, 1989.augusztus 20.
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan és Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Harward, vállalatirányítás és menedzsment szakon végzett.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Vezető Főigazgató
Ha dolgozik//Munkahely:
St. James Industries
Hobbi:
úszás, olvasás, művelődés, alapítványok támogatása, jótékonysági autós versenyek
Play by:
Kevin Cote

Jellem
Mire,vagy kire vagy kíváncsi? Kezdem talán az elején. Öt évvel ezelőtt egy gátlástalan kis fasz voltam, akit nem érdekelt semmi és senki,csak az, hogy az apám örökségét megfelelően vigyem tovább, és még jobban felvirágoztassam. Nagyra törő terveim voltak, és nem érdekelt semmi, és senki. Még az ölembe hullott szerelem esélye sem. Hogy mik voltunk? Egy előre elrendezett házasság, amit én tettem tönkre, pedig… utólag belegondolva, ordas nagy fasz voltam, hogy azt tettem Hayley-vel. Mit is pontosan? Lefeküdtem fűvel fával, a jobb kapcsolatok érdekében. A legutolsó egy média vállalat alelnöknője volt, jegyben jártunk, és annyira bepiáltam ,hogy képes voltam a közös lakásunkra felvinni a nőt,ő pedig haza jött. Annyira nem voltam magamnál, hogy megkérdeztem, nem-e csatlakozik, nagyon jó a buli. Jobb mintha kettesben lennénk. Huszonöt voltam. Egy idétlen idióta.
Ez még nem is volt akkora probléma, vagyis… jó probléma volt, de egy hétre rá egy csaj csöngetett az ajtómon, hogy a gyerekét hordja a szívem alatt. Soha nem láttam, vagyis…egyszer talán, amikor beraktam neki, de utána többé nem. Mégis közölte, hogy a gyerekemet várja Hayley pedig nem vártam meg a végkifejletet, a lehető leghamarabb elcuccolt tőlem. Jól tette. Rengeteg szar ömlött a fejemre, párkapcsolati szinten, nem tudtam, de az a sok ex úgy volt vele , hogy közös erővel, egy nő által szarvaz fel. Megtették a segítségével azt, amit én is megtettem velük. Szerettem Brittanyt, de szét akarta túrni a családomat. Az öcsémet, aki akkor még csak öt éves volt, mindenféle hülyeséggel kezdte tömni, hogy bentlakásos intézménybe akarjuk küldeni, az apámat otthonba, az anyámat pedig rehabilitációs központba, holott olyan fitt és egészséges, az anyám, hogy még a mai napig is lejár táncolni. Az apám azóta meghalt, talán a körülöttem kialakult sok botrányba is. De mindezek ellenére a felszínen maradtam, és vittem tovább a vállalatot. Egy autó importőr cégünk van, ami szépen kinőtte magát, már az egész államokban ismerik, és nem azért mert Logan St.James egy nőfaló, hanem azért, mert megbízhatóak vagyunk, és mindig a minőségre törekszünk. Tőlünk egyetlen autó sem gurul ki úgy a szállítás után, hogy az meg lenne karcolva.
Ha valaki exkluzívra vágyik, akkor azt megkaphatja tőlünk. Rolls Royce, Aston Martin, Bugatti, és a kevésbé elérhetőbb márkák a felsőbb rétegek számára.
Mára nem az én kétes hírnevemtől híres a cég, hanem a megbízhatóságáról, és a minőségéről. Mi vagyunk abból a néhány cégből az egyik, aki importtal foglalkozik.
Az utóbbi pár évben inkább család centrikusabbá, és csendesebbé váltam, ki is tomboltam magamat, olyan szinten, hogy nem érdekelnek úgy a nők, nem a farkam után rohangászok, egy éjszakás kalandok ,hotelekben. Senkit sem fogok hazavinni és bemutatni az anyámnak és az öcsémnek.


Múlt
Az intercom átkapcsolt hozzám is, nem értettem ,hogy minek kezdeményeztek konferenciahívást, ráadásul abban Brittany csicsergését hallottam folyamatosan. Amióta megtudtam ,hogy gyereket vár, felfordult az életem. Nem akartam gyereket, és mindig vigyáztam arra, hogy ne legyen probléma. Igen, nekem a gyerek probléma, szeretem az öcsémet, de túl sok időt vett el az életemből, amit produktívan tudtam volna tölteni. Ismertem Brittanyt, folyamatosan járt a keze, még telefonálás közben is, gesztikulált, és valószínűleg így kapcsolta át a hívást hozzám is. Már épp megszólaltam volna, hogy köszöntsem.
- Teh! Aztán úgy fogom csinálni, hogy leesek a lépcsőn, kitöröm a bokámat, és az orvost meg lefizetem, az pénzéből, és azt mondom, hogy elvetéltem.
- Jó, csináld így ahogy megbeszéltük. Bár… kicsit sajnálom, annyit változott amióta megtudta,hogy terhes vagy.
- Ne higgy neki, ez csak a látszat, ugyan olyan rohadék pöcsfej, látom rajta, hogy a titkárnőjét is röptében megbaszná, csak én tartom vissza attól, hogy ne tegye, mert egy hős szerelmes lett, belém! – kacagott, fülsértően kacagott. -
- Scottot az öccsét is, el fogom küldeni egy bentlakásos iskolába. – jöttek hozzám, időpontra, így zavartan nyomtam le a gombot, egy időre el is feledkeztem erről az egészről, mert komoly tárgyalás sorozatok következtek a cégnél.

- Ide figyelj, te kis szaros! A bátyád utál téged, jobban teszed, ha beleegyezel abba, hogy elküldjünk abba az iskolába. Különben elmondom a testvérednek, hogy te voltál az, aki összetörte az Aston Martinja lökhárítóját, a kis elektromos autóval! – fojtott sziszegő hangot hallottam, majd hüppögést és motyogást, és elrohant mellettem az öcsém. Aznap este nem mentem Brittanyhoz, az öcsém szobájába voltam, és csak beszélt, és beszélt, én pedig a földön ültem, és az ölelésembe vontam a kis rázkódó testét. Egy ideje furcsa volt, hogy minden ajánlatomnak alá, vagy fölé ajánlottak, ellehetetlenítve, és majdnem a csőd szélére is került a cég. Brittany nem tudta eljátszani a boka törését, elmentem vele egy terhes ultrahangra, amit én erőszakoltattam, kénytelen volt eljönni velem. Nem mondtam,hogy hova megyünk egyszerűen csak bementünk a kis gömbölyödő kamu hasával a rendelőbe, ő zokogva vágtatott ki a rendelőből, és még én voltam a szemétláda.
- Van valami orvos ismerőse, aki vasectomiával foglalkozik? – álltam zsebre dugott kézzel, és az ajtóból pillantottam vissza a doktornőre. Előbb tegyem rendbe a cégemet, és befejeztem a nőzést úgy, senki sem hiányzik mellém, hosszú távra. Nem kell egy nő se, akit egynél többször dugok meg. Ha meg is teszem, tudjam, hogy a terhes kártya nálam nem játszik, mert elköttettem magamat.

Nem egészen tíz év tombolását hagytam abba, egyik pillanatról a másikra, Hayley után mélyrepülés lett az életem, a cég is zuhanásnak indult, fél évre a szakításunk után, Brittanyt eltüntettem az életemből. De maradandó károkat okoztam, és megvoltak a saját problémáim is, bizonyítanom kellett. Visszafogtam magamat a nők terén. Érdekelnek persze, de csak egy éjszaka erejéig.
Két hét múlva van az ünnepség, egy autóverseny pálya teljes jogú tulajdonosa vagyok, senkit nem fogok magammal vinni, nagyon rég egyedül jelenek meg ezeken az estéken. Na jó, a nascar mániás kisöcsémet biztos, hogy magammal viszem. A karrierista nőket nagyon profin visszatartja egy gyerek. Ráadásul anyám most várja a második testvéremet, nekem ez bőven elég, talált egy másik fazont, akit sosem fogok apámnak hívni, de szereti és tiszteli őt. Addig nincs baj. Néhány probléma gyökeresen képes megváltoztatni az embert.
- Gyere Scott, gurulunk a pályán, mielőtt még megnyitnák. Melyikkel mennél? Dodge, Chevrolet, vagy más?
- A Toyotával, amivel múlthéten versenyeztél! – igen… versenyzek a nascarban is, amióta az eszemet tudom. A nagyképűségem ebből is adódott. Amióta visszafogtam az életem, azóta újra versenyzek, Hayley mellett megfeledkeztem arról, amit igazán szeretek, és arról, hogy hogyan ismerkedtünk meg. Nem szereti az autókat, különösebben, de azon a versenyen első voltam, és nem is tudom, hogy mit keresett ott. Állítólag fogadásból jött el rá. A barátnői fogadtak ,hogy úgysem tenné be a lábát egy ilyen helyre.
- Jól van öcsi. – borzolom össze a haját, és hiába tíz éves akkor is felkaptam a karjaimba egy erős ölelésre.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Logan St. James
Logan St. James EmptyVas. Okt. 06 2019, 21:44
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Logan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hátizé….az a képed ott elég ijesztő. Rolling Eyes  Az jutott eszembe hogy vajon erre a pasira melyik nő vetette ki ilyen vehemensen a hálóját? Smile  A szó legszorosabb értelmében is. A jellemzésedből már első nekifutásra kitűnik, hogy eléggé a férfiasságod körül forgott az életed. De ezt magad is belátod, hogy képtelen voltál parancsolni a vérednek, ha egy jó kis bige feltűnt a láthatáron, te meg tömted volna mint a hízott libát. Logan St. James 530746732  Frankón el is rettentettél magad mellől egy olyan nőt –legalábbis a jellemzésed alapján- akiben lehetőség volt, hogy hosszú távra tervezz vele. Most mondjam, hogy ilyenek vagytok ti pasik?Tisztelet a kivételnek…hogy akkor veszitek észre mit veszítetek, amikor annak már az esélye is messze került, hogy visszaszerezzétek. Logan St. James 2591762830  Amúgy várható volt, hogy egyszer majd valaki kopogtat az ajtódon, hogy terhes tőled….valószínű van mit a tejbe aprítani a leírásod alapján, és az ilyenek nagyon jó kis mágnesként funkcionálnak a golddiggerek számára.

Na hát erős indítást kaptunk a történetedben, és annyira tipikus az ilyen nőktől mint Britt, akiknek semmi sem szent. Sem gyerek sem más élete, sem az, hogy kit és hogyan tesz tönkre. De azért tudod te azt, hogy ebben te is ludas vagy nem is kicsit. Elvégre te is éppen úgy kihasználtad őt, mint ő téged.És a vesztese az egésznek Hayley és persze az öcséd, aki még gyerek. Logan St. James 1130496352  
Amúgy nagyon bírom, hogy odavagy a gyorsulásos versenyekért. Padlógáz, üveghang, indexnuku és uccu neki, induljunk. Logan St. James 3756308786  Azt meg hát baromira irigylem tőled, hogy luxus autókban pengetsz. Életemben nem ültem még mondjuk egy Aston-ban de húúúú apám, azt egyszer kipróbálnám. Meg talán a nascaron is mennék egy kört. Na látod….ha a nőügyeid kuszaságát nem is, de ezt irigylem tőled (nem mellesleg azért halkan jegyzem meg, hogy nem fogok rád követ vetni, mert pasizás tekintetében én sem vagyok egy szentéletű apáca, ami azt illeti)

Érdekes és elég izgalmas karaktert raktál össze, és már csak arra leszek nagyon kíváncsi, hogy miképpen is hozod majd helyre a kapcsolatod Hayley-vel. Merthogy egy ilyen csaj nem terem minden bokorban, abban biztos vagyok. Logan St. James 4142114136

A Tara Plecsnit egy menő Aston emblémás slusszkulcson adom át. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Logan St. James
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James & Raymond
» James F. Richter
» James Marring
» Cassidy St.James
» James D. Woodward

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: