New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
Diego Gutierez
tollából
Ma 10:58-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 10:48-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:42-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Lenore Furukawa
TémanyitásLenore Furukawa
Lenore Furukawa EmptyHétf. Aug. 19 2019, 21:49
Lenore Annaliese Furukawa

   

   
Karakter típusa:
saját
   
Teljes név:
Lenore Annaliese Furukawa
   
Becenevek:
Nore, Lenny, Fukushima
   
Születési hely, idő:
Duluth, Minnesote 1994. augusztus 12.
   
Kor:
25 év
   
Lakhely:
Brooklyn
   
Szexuális beállítottság:
Magam sem tudom
   
Családi állapot:
Egyedülálló
   
Csoport:
Bűnüldözés
   
Egyetem:
University of Minnesota Duluth, patológia szakképzés, igazságügyi orvosszakértő szakvizsga
   
Munkabeosztás:
Igazságyügyi orvosszakértő gyakornok
   
Munkahely:
New Yorki rendőrség
   
Hobbi:
Főzés,macskasétáltatás, fotózgatás
   
Play by:
 Hirose Suzu

   
Jellem
Az alkalmasságin azt mondták, hogy nem vagyok pszichopata, ellenben szétszórt, érdeklődő, kolerikus személyiségjegyekkel megáldott nő vagyok. Gondolom ez jó, bár azt nem vették bele, hogy nálam a harag nem feltétlen rossz, de elég sokszor tanácsadó. Pattogós kis szutyok vagyok a javából, nem minden helyzetben könnyű felhúzni, de ha megjegyzést tesznek a munkámra vagy azzal jönnek, hogy kevesebbet érek, mert nő vagyok azonnal robban a fejem és kitör a számon a gőz. Szeretek konfrontálódni, egy kis kötözködés mindig szórakoztat, ha semmiségekkel sértegetnek azt még jól is viselem, nem veszem magamra azt, amit hülyeségnek gondolok. A munkámon kívül, az életem minden egyes momentumában atomjaimra esek szét és próbálom összekaparni az agyamban, hogy mit kellene csinálnom, hol és kivel. Szokták volt mondani, hogy, kinek nincs esze, legyen notesze, de azt a noteszt is rég elhagytam már valahol. A orvosszakértő képzésem alatt annyit szívták a vérem azzal, hogy nő vagyok, hogy többnyire bő vagy férfiruhákat hordok és fellépésemet illetően sem vagyok egy brutálisan feminin jelenség, lehet ezért is nincs senkim. Sajnos vagy nem sajnos, elég önfejű vagyok, ez hol segít, hol meg pont ellenem van, de egy a lényeg, hogy legalább pszichopata sem szociopata nem vagyok.

   
Múlt
Kicsit halkítok a zenén, de még mindig fülhallgatóval a fülemben álldogálok az előtérben és törölgetem a hajamat. Jó lenne, ha megszáradna fél órán belül, hogy végül is ne vizes fejjel álldogáljak boncasztal mellett, de hát azt hiszem ilyen ez a popszakma.
-Maga meg mit csinál?-hallom meg az ismerős hangot a zenén keresztül is és azonnal kiveszem a fülhallgatót, hogy integethessek a csodás orvosszakértőnek, aki most történetesen a felettesem.
-Mosom a hajamat, vagyis már csak szárítom-magyarázom, bár szerintem nem nagy kaland kitalálni, hogy vajon mit is csinálhatok törölközővel dörzsölgetve a fejemet, gondolhatja, hogy nem ősi indián esőtáncot járok itt a rendőrség alagsorában.
-Akkor kérdezem úgy, hogy meg is értse-sóhajt elkínzottan- mi a fészkes fenéért itt mossa a haját?
Ez már egy kicsit logikusabb kérdés, de inkább csak vállat vonok, mivel eszemben nincs kerekperec elmesélni, hogy elfelejtettem fizetni egy-két számlámat, tehát most kicsit nincs meleg víz, hideggel meg iszonyú lenne az egész procedúra.
-Nézze, lehet, hogy ott, ahonnan ön jött ez normális...honnan is jött?
Tudom-tudom, ha most azt mondanám, hogy valami eldugott kis japán faluból, simán elkönyvelhetnénk ezt kulturális sokknak, de sajnos egyetlen nyomorult falut sem ismerek, ha meg benyögöm, hogy Konohából, azonnal körberöhög, ha csak egy részt is látott a Narutóból.
-Duluth-ból-ismerem be.
-Akkor meg miért van ilyen furcsa neve?-kérdezi és közben arra gondolok, hogy valahol zseniális, hogy ezt három hónap alatt eszébe sem jutott megkérdezni, pedig elég sűrűn vagyok kéz és láb alatt mellette.
-Apám japán-mondom és terítem a vállamra a törölközőmet, míg Dr. Conner csak rám legynint és biztosan menne a dolgára azzal a savanyú képével, de akkor eszembe jut, hogy mondandóm van számára.
-Miért követ?-néz rám-Ne kövessen, beteges dolog.
-Azt mondta tanulmányozzam a kettes számú holttestet-mondanám én tovább is, ha nem szakítana félbe azonnal, már szigorúan verbálisan. Nem mintha nem nézném ki belőle, hogy egyszer nonverbálisan is megteszi.
-Azt bezzeg nem mondtam, hogy ne zaklasson vele-forgatja a szemét. Igazából nem is tudom mi zavarja, talán az, hogy itt vagyok, talán az, hogy nő vagyok, de az is lehetséges, hogy csak gyűlöl másokkal együtt dolgozni és szívesebben van egyedül a hullákkal. Milyen perverz! 
-Mindettől függetlenül-veszek nagy levegőt felkészülve arra, hogy most úgy le leszek üvöltve, ahogy illik-nem gondolom, hogy öngyilkosság volt.
Conner megtorpan és felvonja az egyik szemöldökét, ha jól értelmezem ez most azt jelenti, hogy szépen jártassam tovább a számat.
-Nekem az a vágás túl egyenes, túl egyenletes. Ugyan ki lenne képes ilyen "szépen" felmetszeni a saját torkát? Normális esetben már a második centiméter után úgy remek a keze az ürgének, mint a rosseb, hogy folytatta volna még négy centiméteren át?
Jó nagyokat hümmög és magában biztosan azt gondolja, hogy milyen hülye vagyok és nyilvánvalóan nem adna a kezembe olyan testet, amin még bármi felfedezetlen részlet van.
-Megnézzük mégegyszer a nyomozókkal-bólint-szép munka, Fukushima. Na menjen és szárogassa meg a haját mielőtt a kollégái azt hiszik, hogy olyan ágrólszakadt, hogy a gázszámlát sem tudja fizetni.
-Furukawa..-javítom ki az orrom alatt mormogva, hisz értem én, hogy hülye nevem van, de azért egész jól meg lehet jegyezni.
-Igazából nem érdekel-mosolyog rám gúnyosan és gyors lépteivel el is talpal a folyosón. Most komolyan nem ordított velem?

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lenore Furukawa
Lenore Furukawa EmptyKedd Aug. 20 2019, 22:35
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lenore!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szegénykém! Sokan ki se tudják mondani a családneved, pedig az tök egyértelmű, én meg asszociálok holmi öblítőkre! Smile  Félre ne érts! Pozitív a dobpergős-cintányéros humorgolyóm, csak torkon akad. #mybad  Lenore Furukawa 2081954265

Szegről végről kollegina, és úgy látom nekünk, ilyen fura szakmát választóknak valahogyan a jellemünk is kicsit hasonló…hát igen, mi pattogós kis szutykok már csak ilyenek vagyunk. Lenore Furukawa 3673325056  De nehogymár szó nélkül hagyjunk bármit, amihez alapvetően semmi hozzáfűzni valónk nem lett volna, ha nem szólnak be vele nekünk. Stimm, ugye?Hihetetlenül tetszik az az önirónia amivel magad mutatod be, nem is beszélve arról a humorról, ami folyamatosan jelen van. Lenore Furukawa 690269075  Na meg hát az is ismerős, hogy aki a munkában totál maximalista, az valahogyan a magánéletben olyan, hogy nagyjából mindent elfelejt. Szelektál az agyunk.

A történet részeden én személy szerint hihetetlen jól szórakoztam. Az mekkora flash már, hogy az alagsori prosecturán mosod meg és szárítgatod a hajad?  Lenore Furukawa 3874598021 És a világ legtermészetesebb módján válaszolgatsz a kvázi főnöködnek. Komolyan, kalapot emelek előtted lazaságból.És ahogyan már a jellem résznél, úgy itt is visszaköszönt a csípős humorod, meg a nem kevés számban felbukkanó öniróniád.

A stílusod, a kifejezéseid nagyon eredetiek, és nagyon stabilan hozod a történetet meg a figurát. Jól elkapott jellem, briliáns, humoros köntösben. Téged nem lehet nem szeretni olvasni. Lenore Furukawa 4142114136

A Tara Plecsnit egy utolsó humorgolyó mellé csomagolva adom át. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lenore Furukawa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily & Lenore – Are you kidding me?
»  Lenore & Aston - Kávészünet
» Hi dear neighbour ~ Mateo & Lenore
» Good morning creep-Hendery & Lenore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: