New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dylan Welsh
TémanyitásDylan Welsh
Dylan Welsh EmptyPént. Júl. 26 2019, 21:47
Dylan Welsh


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Dylan Welsh
Becenevek:
Dy
Születési hely, idő:
1984.Június.01, New York
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Elvált
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York University,  Polytechnic School of Engineering
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
autószerelő, Welsh Motors tulajdonosa
Ha dolgozik//Munkahely:
Queens, Staten Island, London
Hobbi:
bungee jumping, szikla mászás, motorozás, tetoválások, bulik, autószerelés, nők
Play by:
Travis Fimmel

Jellem

Pozitív:

- Kitartó
- Céltudatos
- Vakmerő
- Család centrikus
- Őszinte ( nem mindig)
- Humoros
- Meggyőző
- Segítőkész

Negatív:

- Akaratos
- Csajozós
- Hűtlen
- Hirtelen haragú
- Adrenalin függő
- Vakmerő
- Mértéktelen ivás
- Merevség
- Nőzés
- Hatalmas egoizmus
- Nehezen kér bocsánatot

Hobbik:
extrém sportok: sziklamászás, vadvizi evezés, száguldozás motorral, bungee jumping, ejtőernyőzés
sportok: kosarazás
könyvek: történelmi regények, autós és motoros magazinok/könyvek
ételek: minden ami húst tartalmaz, semmi a zöldséget
utál: táncolni, focizni, andalogni, vásárolni, főzni, takarítani
szeret: kutyát sétáltatni, motorozni, buta emberekkel vitába keveredni, az esőt

Célok: terjeszkedni a céggel, felkeresni Dee-t, utazgatni
Amitől fél: Tudom, nagyon ciki, de a pókok, szűk és sötét helyek, halál.
Múlt
A telefonom ismerős dallama űzi ki az álmot a szememből, ásítva nyúlok a készülék után és utasítom vissza a hívást, hogy rá sem pillantok a készülékre, nem érdekel ki hív, korán van és aludni akarok. Minden törekvésem reménytelen, hiába csukom le ismét szemeimet, az álom messzire kerül. A kurva életbe, ezerszer megmondtam, hogy utálom, ha minden faszsággal hívogatnak. Csend és nyugalom honol a lakásban, csak a mellettem békésen alvó lány szuszogása töri meg a csendet. Rá pillantok, alaposan szemügyre veszem hosszú, formás combjait, kerek fenekét, hátának ívét, barna hajkoronáját. Elmémben lázasan kutakodok egy név után, de ha fejbe vernének sem tudnám megmondani, hogy hogyan kellene szólítanom. Samantha? Vagy Ő a tegnapi lány volt? Sue? Ő meg a szombati? Fene sem emlékszik már ezekre, csak jönnek és mennek, de egyik sem alkot annyira maradandót, hogy megjegyezzem a nevét. Megpaskolom a formás feneket.
- Héé, madárkám, ébresztő! milliószor megszegtem már a saját szabályomat, miszerint egyik numerám sem alhat nálam, egyrészt, mert reggel baromi nehéz elküldeni őket, másrészt, mert az együtt alvás a lányoknál olyan kémiai folyamatot indít el, ami miatt indokolatlanul sok érzelem születik meg bennük, ragaszkodóvá válnak és csak azt akarják, hogy felhívd őket telefonon. Ezek közül egyikhez sincs túlságosan sok kedvem, bőven elég annyi ideig egy nő az életemben, ameddig megkapom amire szükségem van. Minek fölöslegesen érzelmekbe meg a többi lányos szarságba keveredni? Ez kölcsönösen jó neki is meg nekem is, hát ennyi legyen egyen.
- Naa, megsüketültél? Kelj már fel és húzz el! mászok ki az ágyból és magam köré tekerem a földön heverő törölközőt.
- Naa, ne már, korán van még! Inkább gyere bújj vissza! fel sem emeli a fejét, csak a manikűrözött ujjait nyújtja felém. Na azt már nem. Kétszer sosem. Az talán még veszélyesebb, mint a közös alvás.
- Tegnap is baj volt a hallásoddal, vagy reggelre süketültél meg? rágyújtok. A nikotin szétáramlik bennem és elégedetten fújom ki a füstöt. Lehajolok és szabad kezemmel a szétszór ruhadarabokat szedem össze a földről és dobálom a nő irányába. - Nem szeretném még egyszer elmondani, hogy hagyd el a házam. kibámulok az ablakon. Fogalmam sincs, hogy hány óra lehet, de még minden csendes odakint, alig kószál egy-két munkába igyekvő ember.
- Hülye fasz! mozdul meg végre és idegesen pillant végig rajtam. Mondtak már ennél cifrábbat is rám, nem különösebben hat meg. - Legalább egy kávét adhatnál! micsoda szemtelenség, nem is olyan régen még felejthetetlen élményekben részesítettem, hát már ennyi sem elég? Felsóhajtok miközben elnyomom a csikket az éjjeliszekrényen pihenő hamuzóba.
- Most elmegyek zuhanyozni. Amíg vissza érek te már ne legyél itt, kávézz otthon, vagy akárhol. Leszarom. Csak szedd össze a cuccaidat és húzz a faszba! remélem érzékeli, hogy komolyan beszélek és mire végzek már messze jár, mert különben esküszöm az életemre, hogy a hajánál fogva hajítom ki innen.
Miközben a kellemesen meleg víz végigfolyik rajtam próbálom felidézni, hogy milyen előre behatárolt terveim vannak mára. Axel mindig mondja, hogy vegyek magamnak egy naptárt, mert lyukas az agyam és a fontos dátumokra, megrendelésekre és még ki tudja mire emlékeznem kell. Már nem csak egy mezei autószerelő vagyok, már főnök is lettem és mint olyan...vannak bizonyos kötelezettségeim. Csak azt nem értem, hogy minek nekem naptár, ha itt van ő? Esküszöm olyan az agya, mint a borotva, pontos, megbízható és mindig ugrik, amikor szükségem van rá. Az asszisztensek gyöngye. Igaz, azért a lóvéért, amit adok neki még a kezemet is meg kellene csókolnia.
Megnyugtat, hogy az előbb még békésen szundikáló csajnak már hűlt helye a lakásban, máris sokkal komfortosabban érzem magam, nincs szükségem az ehhez hasonló reggeli rituálékhoz. Azt nem értem, hogy miért vásároltam magamnak ilyen hatalmas házat, hiszen egyáltalán nincs szükségem négy hálószobára és két fürdőszobára, amikor egyedül élek. Deevel mindig nagy házat szerettünk volna, amit aztán benépesíthetünk. Az emlékre keserű mosoly húzódik az ajkaimra, az egyetlen nő, akit valaha szerettem és elengedtem, aki megérdemelne egy ilyen kurva nagy házat és megérdemelné, hogy királynőként bánjak vele. Lassan fél éve már, hogy visszajöttem New Yorkba, de mindez idáig képtelen voltam felkeresni őt. Pedig akartam. Minden nap. De lenne értelme? Eddig már biztosan elfelejtett, új életet kezdett, ismét férjhez ment és szerintem semmi mást nem akar csak elfelejteni a nevemet. Kinek használna, ha feltépném a régi sebeket? A telefon ismételt csörgése rángat vissza a magányos valóságomba. Ezúttal rápillantok a kijelzőre ahol Axel neve villog.
-Mivan? ma reggel csak úgy dől belőlem a kedvesség.
- Neked is jó reggelt Dylan. Örömmel hallom, hogy fergeteges hangulatban vagy. Gondoltam emlékeztetlek, hogy két óra múlva találkozód van.
- Mivan? Milyen találkozó? szemöldököm a homlokom közepéig szökik. Talán tényleg nem lenne rossz ötlet az a naptár.
- Ne már Dylan, komolyan elfelejtetted? Ma kell találkoznod a Staten Island-i hely tulajával, ha azt akarod, hogy tényleg megkapd és megnyithasd a műhelyt! idegesen gyújtok rá egy szál cigire, az üres dobozt pedig a szoba másik végébe hajítom.
- Miért csak most szólsz?
- Két hete, minden kibaszott nap elmondtam Dy, szedd már össze magad végre!
- Jólvan már baszdmeg, ne rikácsolj, nem vagy te a feleségem. Mondd le! Találj ki valamit és napold el. nem is értem minek tartom, ha ennyire nem képes.
- Azt nem lehet Dylan, már kétszer elnapoltuk. Mégis mit mondjak nekik? felsóhajtok - Azt hogy meghaltam, vagy mit érdekel, találd ki, oldd meg! hallom ahogy a vonal másik végén felsóhajt, tudom, hogy közel a vesztem, hamarosan minden nőt megszégyenítő hisztirohamban tör ki.
- Te is tudod, hogy azt nem lehet Dylan! Nem érdekel mit csinálsz, vagy mit csináltál, de szedd össze magad, mert odamegyek és esküszöm, hogy úgy seggbe rúglak azt is megbánod, hogy megismertél....
- Azt már rég megbántam...de jólvan, legyen. Ott leszek, küldd át a címet SMS-ben, ha késnék addig hívd meg őket egy kávéra. megkönnyebbülten  felsóhajt. Szinte látom magam előtt, ahogy ökölbe szorított ujjai kiengednek és visszaköltözik a mosoly az arcára.
- Rendben! Ja, és Dylan...vegyél fel tiszta inget...
- Axel, az anyám sem vagy! szólok rá ingerülten, de ezt már csak a telefonom hallhatta maximum. Iszonyatosan fel tudja baszni az agyam, de azt hiszem nélküle nem tartanék ott ahol. Elnyomom a cigi csikket és ígéretemhez híven készülődni kezdek a találkozóra. Remélem lesz valahol egy tiszta ing.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dylan Welsh
Dylan Welsh EmptySzomb. Júl. 27 2019, 22:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Dylan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hűűűűha. Te aztán nem vagy semmi, hallod. Mondanám, hogy könnyű eset vagy, akivel bármikor egyszerű szót érteni, de akkor akkorát hazudnék, hogy a plafon is leszakad. Very Happy
A jellemzésed példa arra, hogy tömören és lényegretörően is kerek képet lehet adni egy karakterről - a félelmeid különösen tetszettek, de nyugi, ezek nem ciki dolgok, szerintem egészen sokan járnak hasonló cipőben, mint te. Very Happy Amúgy egy kérdés: nem félsz te véletlenül az egészséges emberi kapcsolatok kialakításától is? Dylan Welsh 1556694851 Egy kicsit nekem az jött le. Very Happy
Szegény Axel... komolyan megsajnáltam, de gondolom, ő már megszokta a tapintatlan és egészen unortodox stílusodat, az idegei pedig acélból lehetnek. Very Happy És akkor egy kis útravaló: keresd fel Dee-t minél előbb! Komolyan mondom. Ha nem, akkor megtalállak és... Dylan Welsh 1261330843 Na jó, nem. De tényleg vedd rá magad, hogy beszélj vele, hátha megint sikerül előcsalogatni belőled azokat az érzelmeket, amiket egy ideje senkinek sem sikerült. Dylan Welsh 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dylan Welsh Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Dylan Welsh Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Dylan Welsh D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Dylan Welsh Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Dylan Welsh
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damian Welsh
» Dylan Pearson
» Help me – Lexi x Dylan
» Deana & Dylan
» Dylan & Sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: