New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Special Needs
TémanyitásSpecial Needs
Special Needs EmptySzomb. Júl. 06 2019, 17:45
Remember me when you're the one you always dreamed


Vége a sulinak. Úgy értem a gimiknek. Ez megtölti az egyébként egyre forrósodó várost valamiféle fura élettel, az ő szabadságuk a mi kárhozatunk. Szeretnék néha visszaugrani vagy két évet, amikor tényleg totál mindegy volt, hogy mit művelek. Főleg nyáron, amikor még a suliban létezés terhe se nyomakodott a nyakamba. Most meg? Pff, ugyanolyan szaros hétköznapok vannak állandóan. Vagy melózom, vagy szabadnapos vagyok, hogy aztán mehessek melóba. Fos. Szinte érzem, hogy a szívemből kifelé kígyózik valamiféle vágy, egy elhatározás, hogy valamit csinálni akarok. Elutazni, lelépni, elfelejtődni, kikapcsolni..bármi. De az az igazság, hogy már a kurva Staten Island-re való átutazgatás is kirándulásnak minősül, ami nem gáz..csak szűk. Na meg egyedül ki a tökömnek van kedve bármit csinálni? Mármint ha srác lennék, csak leugranék az első szar helyre aminek elég elbaszottnak ítélem a nevét vagy a küllemét és aztán minden mindegy alapon feltalálnám magam valakikkel. Csajként viszont mindig ott lapul az a veszély, hogy ezt néhányan félreérthetik és kösz, de nincs kedvem igazából elszenvedni semmi erőszakosat. Talán ezért is veszem olyan rettentő szívesen ha a fiúk a közelben vannak. Mert még Dível is bármikor bárhol eljátszanám idegenek között, hogy köze van hozzám és mint olyan, nem vagyok senkinek felszedhető, pláne nem valami áporodott sörszagú tatának.
Kifricskázom a csikket az ablakon. Néha nem értem amúgy magam, Green felbukkanása viszont mosolyt csalt az arcomra. Valamiért tök hamar a szívembe lopta magát és amikor megjelenik, valahogy én feltöltekezem mint egy virág a napfénynél (a molylepke meg a lámpa nem pont ránk illő). Még akkor is, ha néha olyan nagyokat tud sóhajtozni valami számomra megmagyarázhatatlan érzelemtömeg alatt, hogy az én húrjaim is belesajdulnak, pedig amúgy kösz szépen jól vagyok, kiegyensúlyozott meg minden. Most is olyan különös sóhajjal lépett be az ajtón, de hát nem támadhatom le rögtön. Mindennek idő kell, meg ilyenek. Kigrasszálok a konyha felé, hogy becsórjak egy sört a hűtőből ami amúgy teljesen közös felségterület így hát úgy is veszem, hogy minden is közös ami benn van. Nem mintha ahhoz a doboz kajához amit valaki valamikor ott hagyott védőfelszerelés nélkül bárkinek javasolnám a hozzáérés, na de azt leszámítva. Viszont a kukában egy félig kutyarágta nagy papírdarab landol, ami biztos nem az én bűnöm, szóval kiveszem. Az írás, a szép betűk..hát nem olyan nehéz kitalálni, hogy mégis ki dobta most ezt ki. Nem kéne széthajtanom, de oly régóta szarok már arra, hogy amúgy mit nem szabad, hogy simán megnézem. "A szerelem bűn, egy édes méreg. Az elmémet rágja, akár egy féreg. Szívem bolond táncra kél, És máris mindentől fél." Pislogva nézem. Csak egy ideig. Szóval ezért a nagy sóhajok? Ezért ilyen fura mostanában a hölgyemény? Elmosolyodom. Hát, azt mondják a költők meg mindenki, hogy a szerelem valami klassz dolog ami kicsinál gyorsan ha nem vigyázol, mégis mindenki hajszolja egy életen keresztül. (Nem összekeverendő a kéjvággyal!) Leülök vele együtt a székre és alakoskodik a faszom elven az asztalon hagyom. - A konyhában vagyok Green! - szólok azért, hogy ha netán kimászna a mosdóból és nem találna a sajátomban. Csak ketten vagyunk, bár délután van. Beleiszok a sörbe és egyre az olvasott sorokon merengek. Na de ki a frászba szerelmes ez a lány? Ismerjük vajon? Vagyis jelenleg a fontosabb kérdés, hogy én ismerem-e? Ha bejön, felé fordítom a lapot az asztalon. - Ezt miért dobtad ki? - függesztem rá a tekintetem és most ugorjuk át szépen az olyan részleteket, hogy én minek turkálok a kukában, vagy minek olvastam el. Éppen lehetne ez a villanyszámlánk is. Éppen, de azért jobban aggódnék. - Sör a hűtőben. - gondolom valami rendes barátnő azt mondaná, hogy csinálok egy teát meg hozok sütit és fagyit, de hát ha erre vágyna, tán nem nálam ülne most.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Special Needs
Special Needs EmptyVas. Júl. 14 2019, 22:45

Jaye and Reya
• • I shame my feeling 'cause I dont deserve anything

Szerencsére mindenkivel eltudtam hitetni nagyjából, hogy egy összetört tányér szilánkja vágta el a kezemet, talán... csak Thunder sejti az igazságot, hiszen ő láthatta egyedül a széttört tükör helyét... azóta természetesen eltávolítottam a lakásomból. Nem akarok soha többet tükröt látni és igazából megvágni sem szeretném magam, de olyan nehéz nemet mondania kísértésnek, az édes csábításnak. A pszichológus szerint ez a kis visszaesés nem okoz nekem gondot, mert néha a legerősebb csavar is megreped a súly terhe alatt vagy nem is tudom, hogy mivel tömte a fejemet. Mondjuk most van az az egyetlen eset, amikor a gyerekkorban ért trauma okozza a probléma forrását, de még senkinek sem meséltem el, hogy apám a szemem láttára fojtotta bele anyámat a mosogatóba. De ez sem most volt... csak a múlt.
Igazából örülök neki, hogy mindenki jól érzi magát és boldog, mindenki annyira élettel teli, csak én vagyok az egyetlen szótlan lány, aki soha senkivel nem lelkizik. Általában a sarokban ülök csendben vagy néha a noszogatásra felolvasok egy verset, amit értékelnek, de... csak nem merik megmondani, hogy rosszak és bénák. Amúgy sem mutatok ki semmilyen érzelmet, látták, hogy mennyi vágás van a kezeimen és a combjaimon, szerencsére a hasamat még nem látták... Én soha nem fogok senkinek sem kelleni, undorító vagyok és még magamtól is undorodom... ez a vers pedig sosem fogja elérni azt, amit szeretnék... talán ezért is hajítom a kukába.
Mosolyogva... vagyis kissé mosolyogva megyek a konyhába, talán JAye az egyetlen, aki még közel áll hozzám valamennyire innen. Meg hát szeretem hallgatni,a mikor beszél, én nem szoktam sosem olyan sokat beszélni. Leülök vele a székre és nézem őt, aztán... valami olyasmi történik, aminek sose kellett volna megtörténnie. Nem vált ki semmilyen látványos reakciót a hangom és az általános hazudás... senki sem tudja, hogy mikor mondok igazat. - Nem sokára lesz anyukám halálának az évfordulója. Nem váltunk el szépen... az ő halálára akartam írni, de túl sok érzés tört fel belőlem, ezért dobtam inkább ki. - mondom neki, miközben a szemébe nézek. Nem kell senkinek sem tudnia, hogy valójában kinek is írtam azt a verset...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Special Needs
Special Needs EmptySzer. Júl. 17 2019, 15:37
Remember me when you're the one you always dreamed


Kezdjük ott amúgy, hogy úgy voltam vele 12 évesen, hogy az összes barátságom amúgy életem végéig fog tartani. Nem így lett, nyilván. Egyszerűen amikor elkezdtek nem passzolni akkor hiába a tonna pizsiparti meg egyéb, már nincs meg az összetartó erő. Úgy értem képzeljük el, hogy a régi BFF-em amolyan vezér hajrálány. Nem tudom, egyszerűen nem lelkesített be az, hogy tenyérnyi szoknyában óbégassak egy csapat hülyének, akikről még csak azt se tudom, hogy pontosan mit csinálnak a pályán. Szóval ja, nekem más kellett és azt meg is kaptam, de bevallom őszintén nem nagyon barátnőztem egy ideje. Úgy komolyan nem. Az egyetemen nem igazán számít a kérdéskör, hiába van lány szobatársad a koliban, legtöbbször csak vagytok, főleg egymástól távol. Úgyhogy mondjuk úgy, hogy merőben új még saját magamnak is az, hogy megkedveltem Greent. Más mint a többiek és már azzal is, hogy nem egy picsa, kivívta a rokonszenvem. Persze túlságosan sokat nem tudok az életéről, vagy épp a múltjáról. Legtöbbször...csak vagyunk, meg sodródunk. De ha bármilyen nőneműt kijelölnék a brancsból, asszem ő lenne az. És különösebb ok sem kell hozzá.
Ezért nem is érzem faszságnak azt sem, hogy csak random átjön hozzám és elvagyunk. Persze nem egymás körmeit lakkozzuk meg nem parádézunk kurvás ruhákban a tükör előtt, bár ki tudja, van az a mennyiségű pia, ami után még ezt is röhögve bevállalnám. Viszont ez a vers ez fura, mármint nem kell ahhoz el is végezni az irodalom szakot az egyetemen, hogy láss némi lírai én gondolatmenetet benne és ez alapján bizony egy mosollyal nyugtázom le, hogy a zöldhajú lányom bizony valakivel kapcsolatban nagyon is rózsaszínben látja azt a világot.
Kibontom a sörömet és rágyújtok a konyhaasztalnál, ez amúgy kényelmes, mert a székek amiket összeszedtünk ide, még nekem is jók, pedig a legtöbb helyen úgy érzem magam mint valami óriás, aki rossz helyre keveredett. Jó hát nem tehetek mondjuk arról, hogy csaj létemre nem vagyok 160 centis cukibonbon. Ez van..akinek nem tetszik, az igazából kinyalhatja a fenekem. Megvizsgálgatom a körmeimet (amiket én lakkoztam ki) és egyszeriben azért kezdek imádkozni, hogy tényleg legyen szerelmes. Csak egy kicsit, hogy meséljen az egészről, hogyan éli meg. Folyamat ilyenekről kellett volna esszéket írogatni, hogy miként válunk eggyé a lírai én szavaival, de hát én más nyelvet beszéltem már ősszel is, mint a többiek.
- Anyukádnak. - vonom fel a szemöldököm, mert igazából most sajnálkozhatnánk egy kört azon, hogy nem él az édesanyja, pedig egy 16 éves lánynak szüksége lenne rá, de igazából egy 40 évesnek is és az élet tökre egy szar, amiért elvette tőle ezt, de attól még az irodalmi vénás szimatom hazugságot lelt. - Green, legalább ne vetíts! - nézek rá komolyan. Jó nyilván nem kell róla tűpontossággal beszámolni, de ha már úgy esett, hogy itt ücsörgünk csak mi ketten a fiúk fülei meg hülyeségei nélkül, akkor legalább játsszunk nyílt lapokkal vagy mi. Ez egy film klisés mondat, vagy lányregényes, de mindegy. - A szerelem bűn, egy édes méreg? - olvasom fel neki, persze nyilván ugyanúgy ahogy bármelyik művész aki még szárnybontogatónak tekinthető bizonyára zavarja, ha hallja a saját sorait, de na. Mint mondtam ketten vagyunk. - Nem kell ahhoz három diploma, hogy meglássam miről szól. Szóval mesélj! - tolok elé is egy poharat, a piát, meg a vizet tudja igazából, hogy hol találja, kajára meg nálunk nem nagyon kell számítani, szóval hmm. Nekem vigyáz az életmód a nemlétező topmodell vonalaimra is, haha. - Tehát félsz..kimondani..vagy beismerni? - és itt ismét nem én kérdezek, hanem ő írta le. - Ne már, millióan hajszolják azt, hogy egyszer érezhessék te meg letagadnád? Hát megfosztanál a beszámolódtól? - rámosolygok miután bevágok egy teátrálisan sírós arcot, de az az igazság, hogy szívesen meghallgatnám. Már amennyiben nem kezd el nekem tovább hazudozni az anyukájáról vagy a globális felmelegedésről vagy a tudom is miről. Nem is tudom amúgy ha ő kezdene kérdezgetni én mit mondanék, dee szerencsére nem én dobtam ki ilyen verset, úgyhogy engem nem kell boncolgatni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Special Needs
Special Needs EmptySzomb. Júl. 27 2019, 05:29

Jaye and Reya
• • I shame my feeling 'cause I dont deserve anything

Bármiről beszéltem volna vele szívesen, még a vagdosós sebeimről, de ez a vers az, amiről soha senkivel sem beszélnék, még csak... az illetővel sem. Thunder és én nem csak különbözőek vagyunk, egyszerűen kettőnk között túl nagy a szakadék, hogy valaha is észrevegyen engem. Az, hogy nem hiszi el nekem, hogy anyukámnak írtam egy kicsit megriaszt... eddig olyan jól tudtam hazudni másoknak. - Miért annyira hihetetlen ez? - kérdezem tőle felvont szemöldökkel. Nem akarom, hogy eljussunk oda, hogy valóban kinek írtam a verset. Nekem sem kéne inkább semmit sem éreznem, ameddig nem éreztem minden jobb volt.
Csak sóhajtok egyet, amikor azt mondja ne vetítsek, inkább nem mondok semmit... de csak nem hagyja annyiban a dolgot, én pedig azt hiszem, hogy legalább valamennyit kénytelen leszek beszélni. Azzal pedig tisztában vagyok, ha éhezőnek adunk egy falatot, akkor csak még nagyobb lesz az étvágya. - Semmi nagy dologról nem szól. - mondom neki, majd megvonom a vállamat. Az érzéseim azok a dolgok, amikről nem beszéltem sosem szívesen.
Csak figyelem őt és nézem. - Nem mindenki népszerű, szép vagy elviselhető. Ha még akarnék is érezni és többet valakitől, én egy roncs vagyok. - vonom meg a vállamat és figyelmeztetően nézek rá, hogy ne kezdje el véletlen sem azt, hogy nem vagyok az. Ő is látta a több száz vágást a testemen, nem hiszem, hogy lehetne ellenkezni. - Másrészt észre sem vesz, persze tehetnék ellene, de minek? A végén úgyis csak az lenne a vége, mint minden másnak. - vonom meg a vállamat. Ha én valakit szeretek, az mindig csak rosszul jön ki, anyukám is meghalt...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Special Needs
Special Needs Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Special Needs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Special Agent Samuel Ford
» you wanna be my special one | Aree & Marcus
» that special first meeting // Amanda && Evan
» A special meeting before Christmas// Damla&Damira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: