New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I could lie, say I like it like that | becca x sera
TémanyitásI could lie, say I like it like that | becca x sera
I could lie, say I like it like that | becca x sera EmptySzomb. 29 Jún. - 14:07

Call me friend but keep me closer (call me back)
And I'll call you when the party's over

Legszívesebben kettesével szedném a lépcsőfokokat, pedig ez ebben a magassarkúban, ezzel a ruhával kivitelezhetetlen mutatvány; szeretném, ha mihamarabb végetérne az út. Walk of shame. Máskor sosem érzem annak, de ma éjszaka épp olyan elkenődöttnek érzem magam, mint a sminkem, amik fekete foltokkal kirajzolják könnyeim vonalát az arcomon. Az elején még letöröltem őket, aztán úgy voltam vele: basszák meg. A könnyek is, az ítélkezés, meg az egész világ.
Lassabban haladok, mint szeretném, a lépcsők mintha megnyúlnának, ahogy felfelé pillantok. Mint a rémálmokban. Az egész testem ég, forrón lüktet, és kénytelen vagyok megállni az egyik fordulóban, hogy a fal hűvösének döntsem a halántékom. Pattogzik róla a festék és válogatott spanyol nyelvű sértések színes nyomai tarkítják, a sarkokban pedig penész feketéllik. Máskor eszembe sem jutna hozzáérni, még a kapaszkodót is fintorogva fogom meg, de most úgy érzem, az egész világ összedől, ha nem kapaszkodom elég erősen.
A néhán fokkal feljebb lévő szinten kinyílik az ajtó miriád zárja, és egy ötvenes, kopasz, fekete pasas lép ki rajta, akinek már őszül a szakálla. Tesz egy megjegyzést, de sípol a fülem, mintha víz alatt lennék, nem hallok semmit; a szemeteszsák bűze viszont, amit lefelé visz, égve kúszik az orromba. Romlott.
Fásultan teszem meg a következő fordulót, hogy bekopogjak az ismerős ajtón. Szédülni kezdek, nekitámaszkodom az ajtónak, így mikor az kinyílik, nem tudom visszanyerni az egyensúlyomat, és Beccára borulok, épp csak el nem lökve őt is. Érzem, hogy megtalálnám az egyensúlyom, ha akarnám, de nem akarom; ismét könnyezni kezdek, ahogy a nagyon is igazi és nagyon is itt lévő felkarjába kapaszkodom.
Nem jött el – nyögöm ki nagy nehezem, karjaim megtalálják a nyakát és köré fonódnak, ahogy a vállára hajtom a homlokom. Azt hiszem, ő is szempillaspirálos lesz. – Miért nem jött el?
Tudom, hogy nagyon bután és nagyon naivan hangzom, és minden bizonnyal szerencsétlenül is, ahogy a mélyék kisestélyimben, göndörített hajammal és elfolyt szemfestékemmel azt kérdezgetem tőle, miért olyanok a férfiak, amilyenek. Mint egy szalagavatós lány, aki látta, hogy a focicsapat kapitánya nem vele, hanem egy másik lánnyal smárol a tribünök alatt, mikor általában Ő volt az a lány.
Karma.
Megremeg az ajkam, túlzottan részeg és túl elveszett vagyok ahhoz, hogy kontrollálni tudjam. Megtörlöm a szemeim a kezem élében, és hátrébb hajolok, de nem merek a szemébe nézni. Kicsit félek, hogy lenéz; kicsit félek, hogy nem tudok fókuszálni. Így is táncolnak a vonalak.
Tekintetem mégis az arcára csúszik, a minden bizonnyal sajnálkozó félmosolyra a szája sarkában, és végül meggondolás nélkül hajolok előre, hogy megcsókoljam. Szeress.
Ha már ő nem teszi.

* * *


Arra ébredek, hogy nem alszom; ami jóval kellemetlenebb, mint hangzik. Olyan, mintha nem is aludtam volna, éber vagyok, és rettenetesen fáradt. Míg a fejemet tegnap éjszaka mintha puha vattacsomókkal párnázták volna ki, ennek mára nyoma sem maradt, és az utána maradt űr hasogat. Mintha millió darabra készülne esni a koponyám.
Morogva emelem el a fejem a párnától, amin rajta maradt a rúzsom halvány maradéka. Nincs semmi szép a másnapos, fájdalmas ébredésben. Még nekem se jön össze.
A hajamból még nem rúgta ki teljesen a göndörítést, bele-bele akadnak az ujjaim, úgyhogy inkább nem is próbálom meg gubanctalanítani. Legszívesebben az egészet levágnám; most valamiért ingert érzek rá. Úgyhogy remélem, nincs a közelben egy olló sem.
Az alsó szomszédod lekurvázott. – Ez az első megszólalásom, a szavak kaparják a torkom. Rekedt a hangom, és félig felemelt szemhéjak mögül szemlélem a világot. Felülök az ágyban, és csak részben lepődöm meg azon, hogy nincs rajtam ruha; a kék csoda egy székre terítve pihen, de még érzem a kényelmetlen magassarkú okozta sebeket a bokámon. Tekintetemmel Beccát keresem. – Van egy aszpirined? Vagy kávéd? Lehetőleg whiskyvel főzve.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I could lie, say I like it like that | becca x sera
I could lie, say I like it like that | becca x sera EmptySzer. 3 Júl. - 16:24

Sera and Becca
• • The truth about love comes at 3am, You wake up fucked up

Miután egészen Manhattentől hazáig százas pulzussal jöttem haza két órával ezelőtt, mostanra jutottam el arra a pontra, hogy a kedélyeim mondhatni lenyugodtak. Senkire és semmire nem vagyok kíváncsi, csak az ágyamra vágyom, férfi nélkül, cseppet sem hiányoznak most. Főleg, hogy ez a paraszt olyan szinten felidegesített, hogy már csak ha rá gondolok, felmegy az agyvizem. Mégis mit képzelnek egyes emberek magukról? Hihetetlen, hogy néhányan azt gondolják, ők a világ közepe! Micsoda elkényeztetett, pökhendi, embereknek nem nevezhető alakok!
Na mindegy, gondolni sem akarok már erre, elegem van mindenből, mindenkiből. Kikecmergek a zuhany alól és egyenesen az ágyba dőlök, arccal a matracba és úgy érzem, ordítani tudnék, így hát meg is teszem. Még szerencse, hogy ez a matrac elég vastag ahhoz, hogy elnyelje a hangot. Ahogy befejezem az ordítást, mintha a csengő hallgatott volna éppen el.
- Jaj ne már, ki a picsa az ilyenkor? – nyögök, miközben feltápászkodom és magamra terítek egy szaténköntöst, hogy aztán a lehető legunottabb fejjel ajtót nyissak. Sera az, ahogy elnézem, ő sem éppen a legjobb passzban keveredett ide.
- Nem? – kérdezek vissza, mintha ezen annyira meglepődnék, de hát nem annyira teszem. A férfiak hetven százaléka egy megbízhatatlan alak, nem tudom, mit várt... Ettől függetlenül széttárom a karjaim, hogy aztán megölelhessem olyan jó szorosan, hogy érezze, azért nem jött még el a világvége, bármennyire is így tűnik. Egy halvány mosoly a szám szegletébe bújik meg, ahogy aztán távolabb kerül tőlem, látom, hogy nem akar rám nézni, de a mutatóujjam az álla alá csúsztatom és úgy próbálom keresni a tekintetét.
- Hé! A férfiak ilyenek, Sera. Nem szabad tőlük túl sokat várni – mondom halkan, majd én is rögtön mozdulok a csókjára és szorosan közel vonom magamhoz. A jelenetre a felső erkélyről két fiatal srác füttyögése hangzik, én pedig mielőtt a lábammal becsapnám az ajtót, már csak a középső ujjam legszebb szögét láthatják, aztán Serát a szoba felé húzom.

Alkarommal eltakarom a szemem, a nap beszűrődő sugarai és Sera szenvedésének hangjai ébresztenek. Hunyorogva fordulok felé és halkan, rekedtes hangon nevetek fel a megjegyzésén.
- Nem te vagy az első ember – mondom megköszörülve a torkom, mert két szavanként elhal a hangom, mintha a hangszálaim éppen készülnének feladni a szolgálatot. Valószínűleg a tegnapi megázás, ordítás kombója nem tett neki túl jót. – Utánam rendszeresen azt mormogja, lehet, hogy látta, hogy hozzám jössz – mosolygok bele a mondat végébe, ahogy aztán a vállára csókolok és komótos mozdulatokkal feltápászkodom az ágyból. Na jó, a szomszéd nekem joggal mondhatja, hogy kurva vagyok, habár valószínűsíthető, hogy csak vaktába beszél, ugyanis nem hinném, hogy tudná, tényleg ezzel foglalkozom.
- Aspirin és whisky mindig van – megyek a szoba túlsó felében található behűtött italért. – Kávém nincs. Elromlott a gép – húzom el a szám, de cserébe viszek neki rögtön két aspirint és egy adag whiskyt. Menet közben pedig én is lenyelek kettőt belőle.
- Ettől majd jobb lesz minden – kacsintok rá mosolyogva. – Azért remélem este hamar sikerült elfeledtetnem a pasit, aki lógva hagyott – nyomom a kezébe a poharat, majd visszaheveredem az ágyra. Nem tudom, hogy most is arról a házas pasiról van-e szó, az este nem éppen a szavakról szólt.
- Tegnap biztos minden ribinek karmikusan szar napja volt. Dios mío! – kapok az orrnyergemhez és lassan masszírozni kezdem azt, mikor eszembe jut, hogy mennyire szarul jött ki az egész ezzel a bártulajjal. Az éjjeliszekrényen lévő füves cigi után nyúlok, és hamar meg is gyújtom, majd lassan fújom ki a füstöt a plafon felé, majd rá sem nézve Serára, oldalra nyújtom neki egy gyógyító slukkra.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I could lie, say I like it like that | becca x sera
I could lie, say I like it like that | becca x sera EmptyPént. 5 Júl. - 0:37

Call me friend but keep me closer (call me back)
And I'll call you when the party's over

Kutyaharapást szőrivel, ugye így mondják? Hát, ha rajtam múlik, abba nem csak szőr jut, de agyar, karom, és minden más is. A bajt, gondot azzal kell gyógyítani, ami okozta. A gondom az, hogy az a tróger, öltönyös gyökér képes volt elhitetni velem, hogy akár csak egy pillanatra is többet jelentek neki egy csinos játékszernél; még csak mutogatni sem akar másoknak, hiszen nem mutatkozhat velem az ismerősei előtt, nem, én a mocskos kis titka vagyok, és ezért vonzó.
Hiszen a ringyó biztos ringyóhoz megy, mi? Fajkizárólagosak vagyunk. Mint a... franc tudja. Agámák. – artikulálom különösen szépen, mintha legalábbis Shakespeare-t idéznék. 21st century whore. Olyan könnyedén dobálják ezeket a sértéseket, hiszen csak a nők lotyók, ha a férfiak csinálják ugyanezt, abban nincs semmi kiábrándító, és ha még egyszer valamelyik mer jönni a metaforáról a lakattal meg a kulcscsal, egy egész kulcscsomót dugok fel neki.
A férfiak annyira meg vannak győződve arról, hogy ők szedik fel a nőket, hogy eszükbe sem jut a fordítottja; hogy ha valaki technikáját csodálni kell, az épp a léha, könnyelmű nőcske, aki magához édesgeti a másikat. Élősködés? Talán. De azt sem lehet másnak hívni, mikor az elhízott, kopaszodó, böfögő, büdös disznók elvárják, hogy a feleségük tip-top legyen, különben jön a kiabálás és az erőfitogtatás.
Elhessegetem a gondolatot, próbálom Mr. Kislány Vagy Még gondolatának lenyomatát is elűzni, ez pedig sokkal könnyebben megy, ahogy Becca csókot nyom a vállamra. A férfiakból hiányzik az odaadás; talán akad, akiből nem, de ha Téged csókolnak is, csakis magukért teszik. Mert Ők szeretnék, mert Őket vonzza, mert Ők akarnak birtokolni. Mintha azzal, hogy rád teszik a mancsukat, hirtelen előjogot formálhatnának a fizikai létedre. Ezért jobb a pillanatnyi élvezet, az egy alkalmas dolgok, ahol muszáj isteníteniük, különben elvesztenek, hiszen nem jelentenek neked Ők semmit, nem „szereztek meg”, ahogy szeretik mondogatni. Ha nem élvezed, elsétálsz, és ennyi.
Míg Becca az aszpirinért sétál, én hátracsúzom az ágyon, a párnát, amin addig feküdtem, a hátam mögé döntöm, a támlának, és onnét figyelem. – Gyógyszer és pia. Tankönyvi példa – jegyzem meg, de eszemben sincs ellenkezni. Bőven több szart nyomtam már be a szervezetembe, minthogy ennyi megártson. És talán… Talán néha azt is szeretném, hogy megártson. Gondolkodom rajta, hogy csak az egyik bogyót vegyem el tőle, de végül mindkettő a számban landol, és lemosom a whiskyvel. Az alkohol végigmelengeti a gyomromat, és bár ilyen rövid alatt nem szállhatott a fejembe, főleg az én kiépített toleranciámmal, ám mégis, szinte részeges nevetést hallatok. – Életem, ha ilyeneket mondasz, a végén még azt hiszem, nincs is akkora önbizalmad, mint amennyit szeretek benned – teszem hozzá, duhaj mosollyal. Valószínűleg csak valami placebo hatás, erről Mac meg Watt biztos órákig tudna dumálni, de mintha máris jobb lenne a fejem. – Ez… Nem a szexről szól. Mármint, vele. Ne értsd félre, lenyűgöző vele, csak… Nem az a lényeg. És igazából kurvára fogalmam sincs, mi a kibaszott lényeg – sóhajtom, újabbat kortyolva. Ami nem öl meg, az megerősít. Vagy hasonló.
A whiskyt így le is rakom az ágy mellé, mintha csak vizespalack lenne. – Ezt szinte úgy mondod, mintha mesélnivalód lenne – kuncogok fel, ahogy kicsit lejjebb csúszom a párnán, így a fejem mondjuk elég kényelmetlen szögben áll, de egyébként is hamarosan oldalra fordulok, hogy előbb beleszívjak a cigarettába – egy pillanatra elönt a rosszullét előszele, aztán amilyen gyorsan jött, el is múlik, és a helyét valami nagyszerű és kényelmes veszi át –, aztán mielőtt Becca visszavehetné magához a szálat, mámoros csókot nyomjak előbb az állvonalára, aztán a szájára. – Néha én is totál csitriként viselkedem, ne aggódj. Néha olyan, mintha megszállna valami kibaszott Danielle Bregoli. Tudod, cash me outside, how ’bout dah?. Vicc az egész, és pozőr, és letagadhatatlan – sóhajtom a bőrére. Álom-illata van. Közelebb húzódom, és a vállára hajtom a fejét, mintha legalábbis elaludni készülnék. – Na mi a te tegnapi Bhad Bhabie pillanatod, ha? Előre szólok, ha csak nem lettél rohadtul szerelmes egy manhattani öltönyös patkányba, hogy aztán újra meg újra kitoljon veled, mintha kibaszott barbie baba lennél, akit kedvére vehet ki meg be a Malibu partiházból, akkor az én napom szarabb volt, és tartozol némi… kompenzálással.
Elvigyorodom, az a kezem pedig, amin épp nem fekszem, szórakozott köröket kezd járni Becca hasán, a köldökéhez vezető vonalon. How ’bout dah?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I could lie, say I like it like that | becca x sera
I could lie, say I like it like that | becca x sera EmptyCsüt. 11 Júl. - 12:49

Sera and Becca
• • The truth about love comes at 3am, You wake up fucked up

- Túlságosan nem tudott mellélőni végül is, mert a házban van egy pár ribi, bár meg kell hagyni, kifogtad a legszexibb, legcsinosabb és legjobb reggeli aszpirinnel és whiskyvel szolgáló agámát – mosolyodok el szélesen, ahogy elhadarom a mondatom végét és kikelek az ágyból a kért reggeli adagért. Ami azt illeti, nekem is jól fog esni, mára úgysincs sok tervem, egy kicsit muszáj lesz relaxálnom most már, mert elhányom magam a férfiaktól lassan. Sera pontosan alkalmas arra, hogy egy kicsit kizökkentsen a mindennapokból, jól elvagyunk mi ketten, imádom a csajt. Csak néha kicsit bolond, de asszem’ ez rólam is elmondható, szóval nincs nagy baj.
- Néha azért nem árt növelni egy kicsit – nyalom meg az alsó ajkam mosolyogva, miután visszafeküdtem mellé. Önbizalmam az van, néha még sok is, a pasik táplálják nap, mint nap, de azért néha jól esik a dicséret olyantól is, akivel puszta szórakozásból vagyok. A „lényegre” nekem is innom kell, így a saját poharamból kortyolok egy jó nagyot.
- Az a lényeg drágám, hogy te kurvára belezúgtál ebbe a bunkóba – bólogatok magamnak helyeslően, összepréselt ajkakkal, ahogy közlöm a tényeket. – Nem szabad szerelmesnek lenni, hányszor mondjam még? A rózsaszín, undorító maszlaggal csak a baj van. – Tapasztalat, mondhatni. Bár évek óta rohadt jól hárítom az ilyesfajta közeledéseket, legutóbb talán öt éve volt, aki úgy igazán megmozgatott és azt gondoltam, hátha… de aztán rá kellett jönnöm, hogy nem éri meg.
- Hát mert van is – nevetek fel. Most már vicces, de tegnap nem volt az, és habár már elégtételt tettem, akkor sem vagyok teljesen megelégedve magammal. Beleszívok a cigibe, majd felé nyújtom, hadd legyen neki is teljes az élvezet. Ránk fér. Jólesően hümmentem el magam a csókokra, amik az arcomon és a számon érnek, majd mikor megszólal, összeráncolt szemöldökkel pillantok le rá.
- Nekem nincs vele bajom, ha csitriként viselkedsz, de fogalmam sincs, ki az a Danielle Bregoli… „how ’bout dah”? – nevetek, miután az előbbi mondatát idézem hasonló kiejtéssel, mert nekem aztán hiába beszél bármiféle tévéműsorokról, nem élek ilyesmikkel, csak nagyritkán kapcsolom be a tévét.
- Ja, hogy az – világosodok meg, mikor már Bhad Bhabie néven emlegeti a csajt. – A hideg kiráz tőle – fintorodom el. Vannak páran az "utálom" listámon, de kevés olyan van, amit eziránt a kislány iránt érzek, ugyanis visszakézből akkora sallereket adnék neki, hogy meg se fordulna a fejében visszaütni. Hihetetlen, mik vannak egyébként. Bele is kezdenék a nagy mesébe, hacsak nem kezdene el körözni az ujjával a köldökömnél, amire pillanatok alatt reagál is a testem.
- És ugyan, ki fogja zsűrizni? Nem vagyok hülye, úgyis tudom, hogy így is, úgy is te jössz majd ki nyertesként, mert hajtasz a kompenzációra. Na, de lássuk - mosolygok, átveszem a cigit a bal kezembe és a jobbom ujjai a karján járkálnak fel-alá.
- A patkány, Manhattan stimm. Állok a zebrán, esik az eső, de végül is már nem annyira, előtte volt nagy zuhé. Látom, hogy közelít valami atom sötét ember a hülye Bugattijával, úgy száznegyvennel, egyenesen a pocsolyába, ami engem homlokig be is terített - mostanra már szélesen vigyorgok az emléken, de azért valamilyen szinten még mindig felcsesz. - Látom, bemegy a bárba, nekem meg persze nem kellett több, utánamentem és mérgemben lesöpörtem a whiskyjét a pultról, rá az öltönynadrágjára. A méééregdrága whiskyjét a méééregdrága öltönyére - hangsúlyozom ki ironizálva az egész szituációt. - Persze cseszett bocsánatotkérni, szóval rendeltem egy tequilát a számlájára. Aztán elment, nem fizette ki, nekem pedig ki kellett volna, nem akartam már ennél is nagyobb balhét, de a pultos közölte, hogy négyszáz dolcsival jövök. Négyszáz. Egy szaros tequiláért. - Ezen még mindig nem sülök el, így újabbat szippantok a csikkből, mielőtt még folytatnám. - Mire az őrök felvittek az irodájába, mert kiderült, hogy ez a felfuvalkodott pöcs a bár tulajdonosa. Ez is csak velem történik meg. Szóval sakk-matt - préselem össze az ajkam. Ujjaim a hajába gubancolódtak idő közben, de megpróbálom kiszabadítani őket a lehető legkíméletesebben. - Ja, aztán végül én kértem bocsánatot, mert még most is ott hesszelnék. Azért kifelé véletlen végig karcoltam a kocsijának az oldalát a kulcsommal. Véletlen - hangsúlyozom ki ismét a szót, de mind a ketten tudjuk, hogy annál szándékosabb már nem is lehetett volna. Vigyorgok, mint aki jól végezte dolgát, mert hát el tudom képzelni, milyen képet vághatott, amikor meglátta. Mondjuk remélem, többet nem futok össze vele, mert ha megtörténne, akkor lehet, hogy földhöz vágna rögtön, végtére is, szerintem elég agresszív tud lenni, ha megsértik az egóját még ennél is jobban.
- Na? Ki nyert? Végül is... - teszem le a csikket az éjjeli szekrény felé nyújtózva, éppen csak elnyomva a végét, hogy még használható legyen, majd visszafordulok Sera felé, hogy lehúzhassam róla a takarót a csípőjéig. - Akár döntetlenben is kiegyezhetünk - halkul el a hangom, ahogy apró csókokat hintek a kulcscsontjától, a mellén át a csípőjének vonaláig. Végül is, én mindenhogy jól járok, ha nyertem, ha nem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I could lie, say I like it like that | becca x sera
I could lie, say I like it like that | becca x sera EmptySzer. 24 Júl. - 15:45

Call me friend but keep me closer (call me back)
And I'll call you when the party's over

Hé! Senkit sem sértegetünk kávé előtt! – emelem fel védekezően a mutatóujjamat, mintha legalábbis kettőnk közül én lettem volna az, aki a sínpár rosszabbik felén nőtt fel, nem pedig fordítva. Ilyen marhaságot, hogy belezúgtam…! A legrosszabb pedig az, hogy nyilván igaza van, de sokkal egyszerűbb hangosan tagadni. Elvégre, ha már magamban nem tudom, legalább a nyilvános verziója maradjon meg.
Ha már voltam olyan ostoba, hogy nem törődöm a saját szabálykönyvemmel, miszerint nem érdekel a lélek, nem érdekel semmi, csak az adott pillanat… Nem szabad elkezdeni tervezgetni, mert beszívódsz ebbe a kibaszott spirálba. Én mégis megtettem; egek, legszívesebben orron vágnám magamat, már ha nem tetszene igazából az orrom: nyaralni akartam menni vele. Mintha együtt járnánk, vagy valami ilyen hányadék; persze, könnyű azt mondani, hogy csak szerettem volna elmenni egy ötcsillagos hotelbe valami szép, homokos tengerpartos, azúr-vízű helyre, ahol erőskezű fekete pasasok masszíroznak, miközben pina coladat szürcsölsz, mint a filmekben… és ez mind igaz. Élvezni akartam a luxust, a szabadságot, de nem csak úgy, magában; Vele.
Még mindig jobb, mintha terhes lennék – vonom meg a vállam végül. Sosem értettem azokat a szerencsétleneket, akik azt hiszik, a poronty-potyogtatás életük értelme. Persze, megvan a maga haszna, valaki ott lesz majd, mikor rusnya vagy és ráncos; az más kérdés, hogy én sosem képzeltem el magam rusnyának és ráncosnak, ahogy egy vizeletszagú ágyban forgolódom hajnali négykor, mert nem tudok tovább aludni. Nem azért, mert képtelen lennék ráncosodni; sajnos az anyámon is látom, hogy ilyen szempontból megkérdőjelezhető géneket örököltem. Nem. Én egyszerűen nem hiszem, hogy megérem az öregkort; és nem is siratom. Úgyhogy semmi szükségem utódokra.
Összeráncolom az orrom a kérdésére. Ki fogja zsűrizni? Megbirkózunk érte. – Milyen meglepő! – jegyzem meg somolyogva. Manhattan első számú exportcikke az öltönyös patkány. Ezt követi másodikként a metrópatkány. Bár félig sejtem, hogy a sztorija szinte közel lesz az enyémhez értékében, csendben, hümmögve hallgatom. Azt hiszem, kint esik az eső, legalábbis olyan, mintha kopogna az ablakon. Az a tipikus nyári, amitől semmi sem lesz jobb vagy hűvösebb, ellenben megrekeszti a párát az épületek között, és meg kell küzdenem a hajam göndörségével.
A részletek, amikről Becca beszámol, lassan kipipálnak mindent a Kezdő Manhattani Seggfej Csomag listájáról, sőt, még a választható extrákat is. Gyűlölöm azokat a gazdagokat, akiknek minden az ölébe pottyant, és azt hiszik, ettől máris sokkal jobbak mindenkinél. Mármint, senki ne értse félre, én is gazdag vagyok, de én tényleg jobb vagyok mindenkinél. Mármint, a különbség az, hogy nekem ezt nem kell kimondanom, mert bebizonyítom, és nem fizetek le másokat azért, hogy le legyenek nyűgözve. Ha elszalasztanak, az az ő szegénységi bizonyítványuk.
Szó szerint is.
Hát, szerintem nem a tequila volt négyszáz dollár – jegyzem meg, bár tudom, hogy nem ez a lényeg. A végére azért szinte bátorítóan teszem a kezem Becca vállára és megszorítom. – Látod? Ezért nem megyünk manhattani bárokba. Mindenki seggfej. Kisfiúk, akik nagynak hiszik magukat, mert apunak volt pénze, és fizette a kondibérletet… Azt hiszik, azzal, hogy minél kegyetlenebbek és határozottabbak látszatra, annál magasabb a péniszük értéke. De nem véletlenül van az a párhuzam a kocsi méretével… – Megvonom a vállamat, és jókedélyűen sóhajtok fel. – Tényleg nevetségesek tudnak lenni, nem? Elhiszik, hogy ez a menő, és ettől majd mindenki ledobja az alsóját… Persze vannak azok a basic bitchek, akik tényleg megteszik, de őket nem vesszük női számba. Ezeknek az osotbáknak fogalma sincs arról, milyen igazából küzdeni valamiért; szánalmas, igazán.
Meglököm a vállammal, ahogy szélesedik a vigyorom. – Bár az is az, hogy bocsánatot kértél. Meghunyászkodni egy ilyen kispöcs előtt? Ugyan már, drága! Tényleg kell neked az az önbizalom-növelés még, hm?
Figyelem a mozdulatait, a bennük rejlő lágyságot. Van, aki azt hiszi, persze főleg a férfiak, hogy ez a „biszexuális” dolog pusztán erotikus jellegű, és nyilván a férfiakat akarjuk lenyűgözni vele. Vagy hogy ez az első lépés afelé, hogy beismerd, igazából a nőkhöz vonzódsz. Nem tudom, mások esetében mi a helyzet; csak azt tudom, hogy nálam nincs összehasonlítás a kettőben. Nővel vagy férfival, nem a név a lényeg, hanem az, hogy teljesen mást nyújt, nem? A férfiakban akkor sincs meg a nőkre jellemző puhaság, ha direkt figyelnek rá; ami nem baj. Őket a darabosság miatt kedveljük. Vagy tűrjük el.
Úgyhogy nem arról van szó, hogy Mr. Öltönyösre vágyom, de csak Becca van itt, úgyhogy vele érem be. Mást keresek, de nem tudom kiűzni a gondolataim közül Őt sem. Miért nem?
Lázasan kattog ezen az agyam, annyira, hogy hiába értékelem nagyon is az ajkai érintését a bőrömön, és szakadnak fel ösztönös sóhajok, egyszerűen… Nem. Beférkőzött az elmémbe az a rohadék, és nem hagy nyugodni, most, hogy megint józan vagyok. Megragadom Becca kezét, hogy felhívjam magamra a figyelmét, és megcsóválom a fejem. – Most nincs hangulatom. Ne haragudj.
És remélem, hogy nem fog. Felajánlanám, hogy elismerem Őt nyertesnek, de ahhoz sincs most kedvem; nem tudom, honnét szakadhatott rám ez a fene nagy szürkeség hirtelenjében. Lehet, hogy még nem szívtam eleget. – Érzed néha úgy… Hogy mindegy, mit csinálsz, egy helyben szaladsz? Erőlködsz, meg minden, de nem jutsz előre. Mintha futópadon lennél, csak még a popód sem lesz feszesebb tőle.
Felülök az ágyban és felhúzom a térdeimet, hogy nekidöntsem a homlokom. Nagyot sóhajtok, mielőtt megint Beccára néznék. – Három éve hagytam ott az anyámékat, de most megint ugyanott vagyok. Nem tudom, hogy azért-e, mert rájöttem, hogy hülyeséget csináltam, és kényelmesebb ott, vagy mert képtelen vagyok egymagam élni. Előre lépek vagy visszafelé? Egyáltalán, minek előre lépni…? Belőlem aztán nem lesz ráncos öregasszony…
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I could lie, say I like it like that | becca x sera
I could lie, say I like it like that | becca x sera EmptyPént. 23 Aug. - 19:16

Sera and Becca
• • The truth about love comes at 3am, You wake up fucked up

Én nem sértegetem, a tényeket közlöm. Tudja ezt ő is, csak nem akarja beismerni. És innen kurva nehéz lesz kimászni. A lehető legrosszabb emberbe szeretett bele. Annyi lehetőség van ezen a kibaszott földbolygón, neki mégis egy házas ember kell, akiknek nagy része még akkor is gyáva kilépni a házasságból, ha totál bele van zúgva a szeretőjébe. Kifogások kifogások hátán, mindegy mi, csak legyen valami, amibe lehet még egy kicsit kapaszkodni. Hogy miért? Mert neki kurva jó így. Kényelmes. Tiltakozásképp persze felemelem a kezeimet, hogy eszemben sincs sértegetni őt. Ha ő így érzi jónak, higgyen, amit szeretne.
- Wow, hát annál tényleg jobb. Semmi más nem hiányozna jobban a kis életedből – mosolyodom el. – Egy üvöltő csecsemő – vonogatom meg a szemöldököm kicsit, mintha ez olyan nagyon vonzó dolog lenne egy huszonéves nő számára. Nem akarom bántani Serát, de egyszerűen képtelen vagyok elképzelni róla, hogy valaha is lesz gyereke. Úgy, ahogy magamról is.
Valóban, lehet, hogy nem a tequila volt négyszáz dollár annál a seggfejnél, csak így tett elégtételt.
- Tényleg van olyan tequila, ami ennyibe kerül. Utánanéztem. Persze az nem azt jelenti, hogy abból is kaptam, de fú, felcseszte az agyam, rendesen – forgatom meg a szemem. Végül is az a rohadék elérte a célját, nem mondom, hogy nem. Hogy ezért nem járunk manhattani bárokba, ez rendben is van, de olyan nőknek, mint nekem, nem hátrány megfordulni néha ott is. Jobb ott szerezni pár kuncsaftot, mint az út szélén, szarabb környezetben. Manhattanben meg persze csak arra néznek rá, aki legalább kicsit is úgy tűnik, mint egy flancos nőcske. – Na ja, lehet azért van olyan menő kocsija, mert kicsi a pöcse. Azt már nem néztem meg – nevetek fel, aztán elfintorodok. – Pedig akkor biztos rögtön vissza is adta volna azt a négyszáz dolcsit – mosolyodom el önelégülten. Képtelen lettem volna mondjuk vele együtt lenni, valószínűleg félúton leköptem volna. Undorító alak.
- Hát baszki, két benga biztonsági őr állt mellettem, minden mozdulatomat figyelték. Annyira még én sem vagyok erős, hogy kiiktassam őket. Persze bevethettem volna női bájaimat, de ezek komolyan elhivatottak voltak. Merev pofával bámultak, pedig a ruhám körülbelül köldökig ki volt vágva – tárom szét a karom a tehetetlenség jelzésének érdekében.
Próbálom kicsit elterelni a gondolatait, de látszólag nem vágyik most erre, gondolom, minden gondolata a „manhattani patkányon” jár. Persze tiszteletben tartom a kérését és arrébb is húzódom, de azért megemelkedik a szemöldököm.
- Pfú te. Te sem vagy egyszerű eset – nyúlok a csikkért, hogy aztán mélyet szippantsak belőle és ha Sera kér belőle, adhassak neki még egy slukkot. – Volt már olyan, hogy így éreztem, aha. Úgy az életem hetven százalékában. – Most egészen oké a helyzet. De amíg otthon laktam, az volt igazán csak az egy helyben futás. Igaz, ez kicsit más értelemben vett dolog, de azt hittem, sosem fogok kiszakadni az apám fojtogató karjai közül.
Kicsit oldalba bököm ezúttal én is, mert nagyon nem tetszik nekem, hogy ennyire el van kenődve és legfőképpen emiatt a fasz miatt.
- Értékelem a filozofikus gondolkodásodat drágám, de szedd már össze magad! – sóhajtok én is, majd megcsóválom a fejem. – Ebben a korban jó, hogy végre külön vagy az anyádéktól és tök jó, hogy meg tudsz állni a saját lábadon. Legyél kicsit büszke rá – próbálok kis lelket önteni belé. – Ha jobban megnézem... valóban, az ott egy... ránc? – képedek el komolyan, ahogy hunyorogva az arcát fürkészem, majd kis idő után elmosolyodom. – Ugyan már, hol van az még. Nézz rám. Na, nekem vannak ráncaim, mégis kurva dögös vagyok – kúszik a szám széles vigyorba. Egy-kettő már észrevehetően megjelent az arcomon, szerintem a rögös utam hatása, ami idáig vezetett.
- Nehogy már vissza akarj menni. Tudom, hogy az kényelmesebb, amikor mindent a segged alá pakolnak. Vagyis gondolom, de inkább költözz ide, ne oda vissza. – Persze ezzel csak viccelek, nem igazán tudnám elképzelni Serát itt a Bronx közepén, ő egyszerűen nem való ide. Mellesleg én sem vagyok képes együtt élni senkivel, ha nem muszáj, akkor inkább meghagynám ezt a kis privát szférát magamnak.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I could lie, say I like it like that | becca x sera
I could lie, say I like it like that | becca x sera Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I could lie, say I like it like that | becca x sera
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Becca & Jai-Jai
» all about christmas ~ boo & becca
» Becca & Arnold - Nice seeing you again
» say yes to the dress // Becca & Ophelia
» Lavo Nightclub - Becca & L

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: