New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Karen Benton ismertebb nevén : Anya
TémanyitásKaren Benton ismertebb nevén : Anya
Karen Benton ismertebb nevén : Anya EmptyCsüt. Május 30 2019, 11:24
Karen Benton


Play by:
Reese Witherspoon ( de amúgy bárki akit te tökéletesnek gondolsz Karen Benton ismertebb nevén : Anya 2624752903 )
Születési hely:
New Xork
Kor:
44 körül, de nőtől ilyet nem kérdezünk! Wink
Lakhely:
Manhattan - Upper East Side
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
amit csak szeretnél!
Történetünk:


Azt hiszem, hogyha belekezdenék a tényleges történetünkbe, akkor valahol a te húszas éveid elején kellene kezdenem, amikor még elmondásod szerint igazi kis csitri voltál. ( Most már tudjuk, hogy a bátyám kire ütött Rolling Eyes ) Az összes létező fesztiválon jártál ami akkoriban menő volt, igazi vagány csaj voltál ( amúgy tényleg, imádom azokat a képeidet! ), volt egy menő motorod ( ami most hol is van? ) és bárkit képes voltál az asztal alá inni. Aztán beleszerettél egy rocksztárba ( Heló apa! )  és rendesen sok turnéra elmentél vele aztán csinált neked egy gyereket ( a bátyámat Very Happy ) és turnézott tovább. Te meg ott maradtál terhesen, de ezt egy csöppet sem bántad, mert hát apa egy igazi rocksztár és mi lehetett volna menőbb, mint tőle gyereket várni? Ekkor amúgy még egészen fiatal voltál, azt hiszem huszonegy lehettél, és nem is igazán érdekelt az élet komolyabb oldala. Csakhogy aztán apa visszatért New Yorkba koncertezni, és te újra bepróbálkoztál nála, ő meg újra hagyta, hogy bepróbálkozz. Aztán megszületett a bátyám, apa meg megkérte a kezedet valami kicsit sem romantikus módon, de akkor még te is bőrszerkóban toltad az ipart, szóval gondolom csöppet sem bántad. Mire összeházasodtatok, már ott voltam én is a hasadban, apa meg turnézott tovább. Megszültél engem, de apa még mindig Japánban zenélt a népnek, és te azért eléggé rádöbbentél, hogy nem kicsi a felelősség a válladon, mármint két gyerek mellett neked is fel kellene nőnöd. Úgyhogy a gyerekéveim azzal teltek, hogy te nagyban tanultál, és valami Betty nevű bébiszitter vigyázott ránk. Valószínűleg ezért voltak dühkezelési problémáim, mármint komolyan anya, nem igazán voltatok jelen apával a gyerekkorunkban. Apa elég sokat turnézott még akkoriban, te meg elég sokat tanultál, de azt hiszem elég tökéletes gyerekkorom volt. Nagyon sok helyen jártam, és a világ két legszuperebb embere lett a szülőm!
Aztán apa visszavonult, és már nem utazott annyit, csak itt zenélt a környéken, te meg lediplomáztál és szexuálpszichológus lettél ( nyolc voltam, akkor még nem éreztem ennek a súlyát, bezzeg most!! ) és amúgy elég keresett vagy a szakmában. Az életünk további része sem volt átlagos, ezernyi kalandban volt részünk, és ha most ezt mind ténylegesen leírnám, évekig olvashatnál!
A lényeg a lényeg, hogy te vagy a legszuperebb anyuka, támogató feleség, és sikeres szakember. Mindig van mindenkihez egy-két jó szavad, egészen jól el lehet veled beszélgetni ( csak elég hamar felhozod a maszturbálás témát, és érted, az nem annyira menő), nem ismered a tabukat, szóval elég hamar kínos helyzetbe tudsz hozni.

// Kedves olvasó!  Karen Benton ismertebb nevén : Anya 2624752903  Karen neve tökéletesen bármire megváltoztatható, ahogyan az arca is. Én menő, és izgalmas életet képzeltem el neki, de ha te valami nyugisabbat szeretnél, hát azt is megoldhatjuk!  Karen Benton ismertebb nevén : Anya 3673325056  Én annyit ígérhetek neked, hogy nem fogok eltűnni, és ha jössz, hát egy folytonos játékpartnered a saját személyemben biztosan lesz!  Karen Benton ismertebb nevén : Anya 1987965242  Azt viszont szeretném, hogy anya személyisége nagyon nyitott legyen, ne legyen konzervatív, kicsit olyan haver stílusba tolja az ipart a fiaival. A bátyám még nem érkezett meg, de ez kicsit se ijesszen meg, hiszen van itt az oldalon egy lány, akivel eléggé szemezek, és biztosan ő is szívesen játszik majd veled Smile
Viszont nagyon szeretném, ha a könnyed hangulat nem tévesztene meg, Karen erőteljes, talán kicsit feminista nő, aki biztosan álla  két lábán ugyanakkor bohókás. Anyának mindene a család, szóval ne igazán legyen az a terved, hogy elválsz apától Karen Benton ismertebb nevén : Anya 1556694851
Szeretném, hogy a karakter megalkotása előtt végiggondolnád, hogy tudnál-e egy hiteles szexuálpszichológus anyatigrist alkotni!
Non plus ultra, ha az tartana vissza, hogy a férjed nem hirdetem meg, ezt megteheted te, és ha esetleg őt nem vinnék el két héten belül, megalkotom én! Ezt megígérhetem  superhero
Ha megjöttél csak küldj egy pmet! Karen Benton ismertebb nevén : Anya 2624752903
//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Karen Benton ismertebb nevén : Anya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» < Anya Apa >
» Anya - én még hiszek benned
» Karen Dempsey
» Karen Rousseau
» Karen Leavey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: