New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 123 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 106 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 17:35-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 17:25-kor
Kalilah Evans
tollából
Ma 17:21-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 17:15-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 16:53-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 16:37-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
TémanyitásElisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk? EmptySzomb. 13 Ápr. - 16:06
Hétvége van, egészen pontosan vasárnap este. Hogy kivel vagyok? Elisianával, aki hétvégenként segít az állatok ellátásánál. A kapcsolatunkat kezdem áttenni barátivá, mert én igazán értékelem az ő apró fáradozásait, s nem nekem vagy Édinek kell végig szenvednie, az összes állatot. Igen bizony az ember hozzászokik ennyi mennyiségű állatnál, hogy egy jó adag időt elvesz az ember életéből. Számomra nagy segítség. Mikor végzünk a vasárnapi esti állatgondozással, akkor úriember lévén elkezdem őt kísérni hazáig. Út közben gyakran eltűnődők a finom nőies vonalain, s ezzel egyetemben sokszor mondok megálljt a saját fantáziámnak. Türtőztetem magam, mert fogalmam sincs, hogy miként reagálna rám. Alig vagyunk távol az ő otthonától, mikor bevallom neki derekasan, hogy mi vagyok.
- Én egy romantikus regény krimi író vagyok, aki szeretné ötvözni mind a kettő műfajt, bár szerintem +18 -as rész is kerülne bele. Csak azt nem tudom, hogy akkor az előző olvasó bázisomból mennyien pártolnának el tőlem. -  sóhajtok az éjszakába, majd megnézem az időt, ami pontosan este hét órát mutat. Hamarosan megérkezek hozzá, s meglepetésemre behív engem. Gondosan leveszem a cipőm, hogy ne piszkoljam össze a lakását, s nem merek tovább indulni.
- Egyedül laksz itt? – közelítek hozzá, miközben nézelődők erősen hátulról neki simulok, mert nem veszem észre, hogy ő kérdezett valamit, s ezért megállt a kedvemért.
- Tessék, nem hallottam tisztán. – hangzik tőlem, miközben nagy nehezen a derekát érintve elválok a testétől. Újra csak a hátsóját nézem, majd folytatom a beszámolót, hogy milyen nehéz egy író élete.
- Nos, ami azt illeti megfeneklettem ott, hogy egy csillagfényes éjszaka van. Ott van a két főszereplő. Minden jó náluk, de fogalmam sincs, hogy miként folytassam tovább az ő történetüket. Már két hete szenvedek a folytatással, de úgy gondolom, hogy kész megfeneklettem. Egyszerűen azt érzem, hogy bárhogy folytatnám, akkor túlságosan klisés lenne. Nagyon idegesít a helyzet. – fájdalma sóhaj tör fel belőlem, miközben elválok tőle. Bevezet a nappaliba, ahol megint csak nekimegyek a hátulról. Karjaim automatikusan fonódnak össze a hasa környékén.
- Eli, most én lennék bamba? – teszem fel furán a kérdést, miközben az agyamat leginkább az tölti ki, hogy régen dugtam nővel. S ezek a megállások nem véletlenül történnek, hanem ő szórakozik velem. Erről nem tudok megbizonyosodni, mert ahhoz egy picit fáradt vagyok, így a nap végén. A kikapcsolódás ötlete jobban vonz engem, s Elisiana pedig a barátom. Úgy valójában Intuitív módon támadom be a nyakát, miközben teljesen odasimulok hozzá a testemmel. Elkap a vágy, s az aktuális tett. Hasáról a z egyik kezem felkúszik a mellére, s lágyan belesimítok. Ajkaim eközben a nyakát puszilgatják.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk? EmptyVas. 14 Ápr. - 23:21
A vasárnap szabadnap. Mindenkinek, még az én munka mániás főnökömnek is, aki szereti alapból tönkre tenni a szombat estéimet azzal, hogy elfogad valami party meghívást. De mivel boldog házasságban él a nejével, van egy alkujuk. Amíg nincs földrengés, szökőár vagy hurrikán New York városában, vasárnap ő nem fog dolgozni. Ami annyit tesz, hogy nekem sem kell, bármi, ami fontos, az már korábban is az volt és én elintéztem régen, vagy pedig hétfő reggelig még ráér a dolog. Ennek megfelelően ez az a nap, amikor tervezgethetek. Kár, hogy nem mindig van értelme megtenni. Vasárnap a legtöbben haza mennek családi ebédekre, vagy a párjukkal élvezik a napot. Az én családom nem létezik, a pár szó pedig erős kifejezés bárkire is, akinek megengedem, hogy megismerjen. Kevesen vannak és ők nem igénylik a papás-mamás játékot. Ezért őket választom. A vasárnapjaim pedig ennek eredménye képpen igencsak egysíkúak. Korán kelek, hogy megsétáltassam a kutyámat, majd egy kancsó teával a kanapéra kuporodva nézek valami régi filmet. Ebéd időben újabb kutya futtatás, közben pedig kiválasztok magamnak egy helyet, ahol ehetek. Valami pici, eldugott kis kávézót vagy éttermet egy olyan városrészben, amit csak a helyiek ismernek. Utána némi olvasgatás, majd irány a menhely, ahol besegítek. Alapvetően önkéntes vagyok, így ilyenkor alaktalan, ennek már mindegy pólókban és kopott farmerekben sétáltatok egyszerre akár négy kutyát is, majd jöhet a második kör, harmadik, negyedik, ötödik. Ahányan éppen vannak a benn lakók és az önkéntesek. De a macskákat is szeretem, meg a nyulakat. Mindkettővel tudok bánni, még akkor is, ha nem a ketrec takarítás a kedvenc hobbim. Cserébe az én kezemből még nem ugrott ki tapsifüles és meg sem harapott. Egy-két megátalkodott példány mellett csapatmunkánál a másik fél önként takarít, csak ne neki kelljen birkózni vele. Ma az egyik régi motorost kaptam, így tettem, amit kellett, de azért valahogy a legharapósabb példány megint az én ölelésemben kötött ki, amíg Baris almot cserélt. Ami ment volna gyorsabban is, ha közben nem engem méreget, de hát... most mondjam azt, hogy nem esik jól, amikor egy jó pasi végig mér? Rám is szakadna a plafon...
Egyébként nem most jöttem a falvédőről, tudtam én az első pillanattól fogva, hogy nem azért akar haza kísérni, mert aggódik miattam. Ha engedem, akkor nem hagy egy puszi után az ajtóban, de ez így nekem jó is. Nincs programom, pár napja már nem szexeltem és akinek bejövök egy ormótlan védőfelszerelésben is, az nem fog csalódni. Csak éppen a személyes beszélgetések nem az erősségem, így a civil munkájával sem tudok mit kezdeni. Sok könyvet olvasok, az nem titok, van egy e-book olvasóm, amely lassan megtelik, de nem fogok rákérdezni, hogy láthattam-e tőle valamit. Az olyan lenne, mintha meg akarnám ismerni, márpedig nem igaz. Az egyetlen, amit tudni akarok, hogy milyen jó a nyelvtechnikája. - Akkor add ki álnéven, sokan ezt csinálják, ha új műfajban akarják magukat kipróbálni - mondtam már, hogy van pár tucat vámpíros dark fantasy kötet is az olvasómon? Az írónők nagy része másik álnéven romantikus, történelmi vagy éppen szado-mazo könyveket is írt már. És mielőtt valaki megkérdezné, nem az Alkonyat nincs a listán. Annak éppen elég volt a film trailer-jét látni, hogy szabadulni akarjak...
A lakáson ugyan nem egy nagy hely, de egy személy számára Manhattan-ben tökéletes, így soha nem szégyelltem. Nem hívom be szavakkal, de jól láthatóan kitárom az ajtót előtte és megvárom, még besétál. Utána becsukom és megszabadulok a cipőimtől. Mire felegyenesedem, már Jane is kiszagolja, hogy nem egyedül jöttem és a körmei kopognak a csempén. Igen, Jane-nek hívják a három éves husky-mat. Jó, a teljes neve Mary Jane, de azt csak az állatorvos használja. - Attól függ, őt minek számítod. Jane volt az első és utolsó kutya, amelynek elvállaltam a gondozását újszülött korában... - teszem hozzá halvány sóhajjal, miközben érzem, ahogy a karjai átölelnek. Be van indulva, nem is kicsit. Nem lep meg. Ezt én akartam, én hagyom, hogy megtörténjen. De attól még nem árt előre tisztázni pár dolgot. - Van valakid? - mert én utálom a bonyodalmat és egy sértett társ nagyon is az tud lenni. Szóval házas féllel csak akkor kezdek, ha az ostorom alatt vöröslik a feneke. De az egy másik világ, nem ide tartozik. Ellenben a válaszával, ami kezdi bennem a vészharangot megszólítani. - Van valakid? - ismétlem meg a kérdést, miközben egyet előre lépek, végig simítok a kutyám hátán és hagyom, hogy alaposan körül járjon, megjelöljön a szagával. Féltékeny minden vasárnap. Nem új a dolog...
- Én nem hiszek az idillben, nekem sokk kell. A pisztoly és a betörés elcsépelt, de például az ablakon bedobott molotov koktél jöhet. Vagy némi erőszakos szex. Anyuka ne rontson rájuk, kéjenc legjobb barát esetleg. Attól függ, mennyire akarod korhatárosnak. Egy erőszakos fejvadász másik államra érvényes letartóztatási paranccsal? Oké. Valami beteges ex némi benzinnel egy kannában mehet, de a tűz már egy tipp volt. Villámra esély nincs, természeti katasztrófára se sok, mi maradt még? Rovarcsípés, mint egy tűzhangya vagy darázs. Hegedűs pók, fekete özvegy. Csörgőkígyó. Betévedő madár a karmai között kígyóval. Skorpió. Bohóc a szekrényben. Apáca szellem. Anabelle baba... - elragadtattam magamat? Meglehet. Attól még nem szeretem, amikor jól van vége valaminek, a mocsok sokkal otthonosabb. Melyik könyv is volt az, amit pont ezért vettem meg? Fekete lótusz? Azt hiszem, ez. Mindegy, mert a gondolat azonnal kiszáll a fejemből, amint Baris a nyakamig jut. Hmmm, imádom, ha ott kényeztetnek. Mást gyakorlatilag észre sem veszek, amíg egy kéz meg nem szorítja a mellemet. Ez azért kijózanít. Nem, nem a szex ellen ágállok. Csak éppen most töltöttem négy órát állatok között. - Zuhany, előbb a zuhany, utána a játék. És most mondom, óvszer nélkül nem vállalok semmit - teszem hozzá, miközben kicsúszok a kezéből egy halvány mosollyal és máris a fürdő felé tartok. A zuhanyzóm egy személyes, de teljes egészében üvegből vannak a falai, szóval, ha jön, mindent láthat. Meg egyébként is, ki nem tart óvszert a fürdőszobai fiókban? Van egy teljes perce dönteni, utána én megyek a forró vízsugár alá, függetlenül attól, ő melyik oldalán lesz a bejárati ajtónak. Vannak szabályaim, az egyik a dupla védelem terhesség és betegségek ellen. Fogamzás gátló implantátumom van, és senkit nem eresztek az ágyamba óvszer nélkül, ha nincs egy hetesnél nem régibb tesztje negatívan minden létező nemi betegségre. Mellé pedig meg kell bíznom benne, így a lista olyan rövid, hogy most név sincs rajta. A pólom azonnal lekerül, amint belépek a fürdőbe és oldalra húzom a hajamat, mielőtt úgy fordulnék, hogy Baris ki tudja csatolni a melltartót. Mit mondjak? Nem vagyok sem félénk, sem prűd. Szex miatt engedtem be és ha felizgathatom vele, nem zavar, ahogy lát a tus alatt.

// Lakás
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk? EmptyKedd 16 Ápr. - 6:12
18+

Gondolkozok Elisiana tanácsán, hogy egy másik álnévvel szintén be lehetne törni a könyv ipar másik részlegébe. Sokáig hallgatok, mert végig gondolom, hogy valójában mivel járna az egész. Új név, új lehetőség és új helyzet. Ráadásul nem hinném, hogy sokáig rejtve maradna mások elől, hogy igazából ki vagyok, csak más néven. S akkor utána sokan elpártolnának a rajongói táboromból. Nagy kockázat, s nagy botorság lenne tőlem ebben a szent pillanatban dönteni erről.
- Átgondolom ezt az egészet. – szólok vissza végül, aztán hangra leszek figyelmes. Kíváncsi vagyok, hogy mi adhat ilyen hangokat, így feszülten tekintek a hang irányába. Hamarosan megpillantom a husky-t, így teljesen elmosolyodok. Meglep ezzel, hiszen ezt sosem mesélte a menhelyen, hogy tart magánál állatot.
- Aranyos jószág, s remélem nem harapós fajta – mosolygok hozzá, mert ez nem a félelmem mondatja velem, inkább a fáradtság és a kisebb fokú szórakozottság. Végül győzedelmeskedik bennem a tettvágy, hogy átkaroljam Elisiana formás alakját, hogy úgy igazából most ismerkedjünk egymással. Egyfajta játék kialakuljon közöttünk. Mikor megkérdezi, hogy van-e valakim, akkor először nem úgy válaszolok, mint kellene. Tán csupán elmélázok azon, hogy olykor tényleg jó lenne egy fix nő az életemben. Örülök annak, hogy most nem látja az arcom, s ezen fajta gondolataim kavalkádját, mert szerintem azon mód kicsapna a házából.
- Nincs senkim, magányos farkas vagyok – adom meg végül a jó választ a nőnek, aki ezután igazából elárul egy titkot magáról, hogy mi a kedvence. Hamar mérlegelem a helyzetet, hogy azután előnyt kovácsolhassak belőle a későbbiek folyamán.
- Nem mindenkinek lehet kedvezni romantikus könyvekkel, vagy krimikkel. Ezért vagyok én is áldozat kész, hogy más műfajba szintén beássam magam. Több rajongót vonhatok be a táboromba. Leginkább annak örülnék, ha lenne valaki, aki szívesen elolvasná az irataimat, hogy utána kerek perec elmondja a véleményét. Amit eddig elértem, azt úgy értem el, hogy senkinek se mutattam meg. Sokat alakítottam a történeten, mikor már elkészítettem, s aztán fordultam a kiadóhoz. Hosszadalmas folyamat úgy. – érzékelem, hogy a kebleit ért simítás valamiért nem tetszik neki, s hamarosan megtudom az okát is. Végül rá kell jöjjek, hogy bizony én szintén bűzlők az emberes feladatok után, s rám férne egy zuhanyzás. Az utolsó mondatára, miközben kicsúszik a kezeim közül ennyi a válaszom.
- Egész óvszer gyűjteményem van, s én szintén gondolok ilyen helyzetekre. – nézek utána, de pár másodperccel később utána sétálok a fürdőhöz. Egyrészt kiélvezem a csípőjének mozgását, meg a hátsójáét. Férfiből vagyok, ezt nem akarom letagadni. Elsőre fura számomra a lakása, ezért mikor megérkezünk a fürdőbe, akkor csupán csodálom, hogy a pólója lekerült róla. Látom, hogy felajánlja nekem a melltartó levételt, ezért nem habozok. Gyorsan ott termek mögötte, s a melltartóját egy könnyed mozdulattal kipattintom. Régen voltam ügyetlen fiatal, de most sokkal inkább tapasztalt fehérnemű levevő gépezet vagyok. Kihasználom még a műveletet arra, hogy én hátulról hozzáérek a testéhez, s adjak neki pár puszit a védtelen nyakára.
- Besegítenék az öltözködésben – jelentem ki számára határozott módon, mert ha már így kezdődik a játék, akkor van bennem annyi pimaszság, hogy fokozzam az ő vágyát is. Szóval a melltartó után jöhet az alsó ruházatok, amitől gondosan megszabadítom. Cserébe hintek a testére egy-egy ismerkedő puszit, ahová csupán gondolom. Végén a zoknijától szintén megszabadítom, majd dolgom végeztével még a következőt jelentem ki.
- A zuhanyzásra én szintén igényt tartanék. – közben tekintetem falja meztelen testének látványát. Csupán hátulról, mert ennyi játékot meghagyok az egészben. De kétség kívül felizgat a látványa, s hol tartunk mi még a meztelen ölelkezésnél, s a többinél?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk? EmptySzomb. 11 Május - 18:30
18+
- Ne aggódj, csak parancsra harap - válaszolok halvány, sejtelmes mosollyal Barisnak, hátha akkor kétszer is meggondolja, érdemes-e közelebbi ismeretséget kötnie a kutyámmal. Aki annak ellenére kifejezetten aktív a kiképzés követésében, hogy soha, semmilyen kapcsolata nem volt rendvédelmi szervekkel. Csak egy kiugrott ex-katonával, aki ma az egyik legjobb barátom mellett dolgozik és nagyon is élvezi megtanítani neki a különböző parancsokat a tudtom nélkül. Az első néhány alkalommal még alaposan meg is lepődtem és nem kevés telefon beszélgetésembe telt, mire kikönyörögtem a megállj parancsot, de azóta a hasznomra fordítottam az egészet. Elvégre egy titkárnő sem lehet napi tizenkét órát a főnöke ajtaja előtt, annál jóval előbb lesz szüksége teára, vízre, ételre és természetesen mosdó látogatásra is. Ezt pedig próbálta már kihasználni néhány szemérmetlen alak. Amióta a helyemet egy harcra kész kutya veszi át ebben az intervallumban, kifejezetten nyugodtak a napjaim. A főnököm egyébként dohányzik, amíg ő odakinn van és a füstkarikákat eregeti a levegőbe, nekem van elég időm egy gyors sétáltatásra is. Milyen jó, hogy senki nem állat allergiás, ugye?
A kutyám kifejezetten jó kislány, csak megszaglássza az idegent majd nagy kegyesen hátat is fordít neki, hogy visszamenjen a nappaliba és elterüljön a szőnyegen a kanapé előtt. Tudja mi a program és soha nem volt szokása megzavarni. Meg... én sem vagyok éppen kiabálós típus, még a nyögésekért is meg kell valakinek küzdenie. Nem az van, hogy nem élvezem és viszonozom a szeretgetést, de hát egek ura, egy nagyi és jó pár lakótárs van a hátam mögött, akik már régen megtanították nekem, hogy jobb, ha csendesen élvezkedem. Vagy kitör a világháború, rám szakad az ég, isten megbüntet egy villámmal, esetleg valaki rám töri az ajtót egy kamerával. Lehet tippelni a négyből melyik volt a hím nemű lakótárs reakciója...
- A könyvekhez nem igazán értek, ami az írást illeti. Olvasni viszont tudok, sokat és gyorsan. Még azt is kiszúrom, ha valamit már láttam pontosan így történni egy másik műben - igen, én vagyok az élő eredetiség vizsgáló, ami azt illeti. Pontosan tudom, ha valami ismerős, mert más szavakkal ugyan, de korábban olvastam és általában pontosan meg is tudom nevezni, hol. Verseknél ez igazán vicces, nem is mentem miatta irodalom szakra az egyetemen. Nem túl jó a tanárok véleménye arról, aki képes hasonlónak látni két elismert és egyedi költő alkotását, még akkor is, ha nekik is be kell vallaniuk, hogy ugyanarról szólnak. Ott a metaforák és szimbólumok különös egysége alkotja meg a végeredményt és mindet egyedileg kell kihasználni...
Nem kéne gondolkodnom. Pillanatokig nem is tudom, miért gondolkodom ilyen erősen, miért nem adom át magamat egyszerűen a lehetőségnek, hogy élvezzem egy férfi figyelmét. És remélhetőleg a tehetségét is. Nem vagyok éppen nehezen bevehető erőd, amikor akarom, találok magamnak szórakozást. De még nem teljesen tökéletesek a feltételek. Nincs igazából sok. Ne legyen elkötelezett. Ne akarja kihagyni az óvszert. És miután órákig a kutyákkal foglalkoztunk talán nem nagy kérés előtte egy zuhany sem. Jobban szeretem a citromfű illatát a samponomból, mint a fűrészporét. Egek, még az sem zavar, ha ez azt jelenti, smink nélkül látnak. Ana-nak belefér. És igen, ez volt a gond. A név. Amit nem kértem ki korábban, mert azt élveztem, ahogy kényeztet. Ő nem Elie-t kapja meg. Elie más, egyedi, különálló, akaratos. És nem engedi magába a férfiakat. Szóval ezt jobb lesz tisztáznunk. Lehetőleg még mielőtt levetkőzöm teljesen és az agya kívül lesz az ablakon. A szokásos vérnyomás probléma... ami nyilván rám is átragad, mert pillanatokon belül más sem érdekel, mint az a tehetséges szája, lehetőleg az egész testemen. Annyira tudom csak összeszedni magamat, hogy ellépjek tőle és a fürdő felé vegyem az irányt. És ott már csak azt akarom, hogy rám figyeljen, engem csodáljon, rám vágyjon. Ezzel egocentrikus lennék? Nekem belefér...
Hagyom, hogy segítsen lesimogatni rólam a maradék ruhámat, és kifejezetten jó munkát végez. Az első néhány érintés kicsit suta, még idegen a tenyere és nem tudom neki átadni magamat, de mire leér a combomig, már nagyon nem érdekel más, csak a bizsergető meleg, amely minden idegszálamat vigyázba állít. Mosolygok, belesimulok az érintésébe, a vállán támaszkodom meg, miközben levetem a zoknimat, végül már ott állok előtte mezítelenül, miközben róla csak a cipő hiányzik. És ebben van valami, ami mosolygásra késztet. Lehet, hogy látszólag ő irányít, de igazából én teszem.
- Oké, de mivel a kabin egy személyes, én kezdek - válaszolok kihívóan, a vállam felett rápillantva, miközben besétálok a süllyesztett csempéhez és megengedem a vizet. Társas ház előnye, hogy pillanatok alatt felmelegszik, én pedig elégedetten suhanok be alá. A meleg permet először a testem elején éri el, majd a fejemet is, eláztatva a hajamat és a teljes hátamat. A sampon után nyúlok, gyorsan a hajamra fecskendezem és alaposan bemasszírozom, majd leöblítem. A balzsamnak kell pár perc, hogy hatásos legyen, addig pedig van időm játszani a szivaccsal is. Eddig Baris csak a hátamat látta, így most megfordulok és elkezdem gondosan megmosni minden porcikámat. Még a szemébe is nézek közben, mosolygom, hagyom, hogy kalandozzon a tekintete és befogadja a látványt. És remélem, hogy ő is az a fajta, aki örömmel adja vissza a látvány orgiát. Ha már én nem vetkőztethetem az üveg miatt. Egyébként is praktikus gondolkodású vagyok, minél hamarabb készen vagyunk, annál előbb jöhet az igazi móka. Én pedig azért jöttem elsőnek, mert van fél méternyi extra haj a fejemen, amit idő kell megszárítani. Vagy egyáltalán kifésülni...
A vízpermet újra a fejemre zúdul, lemossa a hajápolót és végig csorog a testemen. A kezem pedig újra követi, pedig már biztosan tiszta minden porcikám. De attól még élvezem a tekintetet, így adok magamnak időt és játszom egy kicsit. Csak annyit, hogy az érzékeim kiélesedjenek egy egészen picikét. Mikor pedig végül kilépek a zuhanyból, már enyhén ködös a pillantásom. Hopp, remélem, ezt irány mutatásnak veszi...

//nem a legjobb, de május végéig még nem leszek itt teljesen agyilag, utána ígérem, javulok Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk? EmptyHétf. 20 Május - 19:12
18+

A kutyával kapcsolatos szavakra nem mondok semmit, csupán elraktározom magamban, hogy a kutya magától nem fog a hátsómba harapni. Ettől egy picit megnyugszom, bár nem hinném, hogy a kutyával egy nyelvet tudnék beszélni, vagy kommunikálni. Nem tartom magam vad állat kutya szelídítőnek, csupán kutyarajongónak, aki képes olykor ráhangolódni  az állat lelki világára. sokáig csendben nézzük egymást. Mindketten tele vagyunk gondolatokkal, s ilyenkor kiváncsi lennék arra, hogy mi jár a másik csinos fejecskéjében. Nem kell sok hozzá, hogy rögtön Eli szólaljon meg a könyveimmel kapcsolatban, így minden figyelmem rá összpontosítom.
- Megfigyelő képesség nagyon hasznos tud lenni, egy-egy könyv átolvasásánál. S ha ilyennel vagy megáldva, akkor szívesen küldeném el neked elő javításra, s nem egyből a kiadómnak küldeném el, ahonnan leginkább megkapom a magamét. Legtöbb esetben 1 hetes javítani valót dobnak vissza. Ha vállalod, s szereted a krimi könyveket, akkor szívesen bíznám elsősorban rád. – nézek bele a szemébe, majd egy idő után azon kapom magam, hogy végig mérem őt szépen lassan. Pillanatokká válik a perc, s fel sem fogom, hogy miként kerülünk mindketten a fürdőszobájába. Ha mondtam is szavakat, azok távoli dolgoknak hatnak. Egyfajta varázs kezdi belengeni a környezetünket.
Hamar megtalálom a módját annak, hogy akcióba lendüljek, segítsek neki vetkőzni, miközben a játék közöttünk nem áll le. Vetkőztetem őt a két kezem segítségével, néha érintem a testét, de sokkal inkább puszikkal és lágy csókokkal kényeztetem. Sikerül minden ruhájától megszabadítanom, aminek különösen örülök, így mehet végre zuhanyozni. Bevallom, hogy fel sem merül bennem, hogy még vetkőzzek, vagy, hogy előre rohanjak.
- Bájos nőké az elsőbbség. – jelentem ki, de mikor elindul a zuhanykabinba, akkor belém akad a szó. Formás test kellemes mozgását látom, ami valljuk be, hogy sok férfi indítana be. Szívom magam a látványt, a tömör élvezetet.  Csupán a hátát látom, de csak addig a pillanatig, míg meg nem fordul. Az addig tétlen valóm az új látványra elindul. Vetközni kezdek, miközben ott mossa testét. Egyik ruha a másik után kerül a padlóra, mit sem törődve, hogy hová esik. Kivétel a nadrág, amiben ott vannak azok a bizonyos védekezési gumik. A szeme nem ereszt, s viszonzom ezt a nézést felé. Nem kell sokat várnia, hogy felmérhesse az én mezítelen látványom. Férfiasságom félig merev, hála az ő játékos tettének. Mikor ő játszik egy kicsikét, akkor én lágyan rámarkolok férfiasságomra és lágyan verni kezdem rá. Csupán addig teszem, míg ő végül ki nem jön onnan. Akkor én megindulok, s merev férfiassággal váltom le partneremet a zuhany alatt. Utána állítok a zuhany hőmérsékletének, s én hozzá hasonló módon állok neki fürdeni. Remélem végignézi, ahogy minden porcikám alaposan megmosom, s mikor odaérek a férfiasságomhoz, akkor még tovább játszok vele, hogy végül teljes pompájában mutatkozzon Eli előtt. Tusfürdő, aztán lemosás, míg végül én is megmosom a fejem búbját. Elzárom a fürdés után a csapokat, majd ha ott van a fürdőszobában a partnerem, akkor odalépek elé egy mosollyal, aztán simán magamhoz húzva ölelem a testemhez. Ajkaim önkénytelenül talál az övére, s csókolom meg szenvedélyesen.
- Egy pillanat! – szólok hozzá, s a nadrágomból kiveszek három óvszert, felmutatva neki. Egyiket kibontom, majd fel is húzom előtte szakavatott módszerrel. Immáron fel vagyunk frissülve, tiszták is vagyunk és még a védekezésre is gondoltunk. Vajon Eli ezek után mit fog tenni? Kíváncsian várom a reakcióját.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Elisiana + Baris - Mi a francot csinálunk?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Baris és Carmela
» Elisiana & Élodie
» in tight spaces | elisiana & colton
» Flor & Baris - Az egymásra fordított idő
» Élodie & Baris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: