New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ramsey G. Marlowe
TémanyitásRamsey G. Marlowe
Ramsey G. Marlowe EmptySzomb. Márc. 25 2017, 23:56

Ramsey Gavin Marlowe

The older you get, the more you realize that it isn't about the material things, or pride or ego...


Karakter típusa: saját
Teljes név: Ramsey Gavin Marlowe
Becenevek: Ram (vagy csak simán Ramsey)
Születési hely, idő: Grand Rapids, MI, 1992. május 12.
Kor: 24 (még)
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: szingli
Csoport: Kutatás és oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:  
Ha dolgozik//Munkabeosztás: kutató
Ha dolgozik// Munkahely: Manhattan egyik legpucosabb kutató központuma
Hobbi: kutyasétáltatás, zenehallgatás, rák ellenszerének kutatása
R: rettenthetetlen - már kiskorom óta bennem van az, hogy nem félek semmitől. Bármilyen nehéz és félelmetes is legyen az út a célom felé, megcsinálom és elérem azt.
A: akaratos - ha valamit kitűzök magam elé akkor azt véghez viszem és ebben hajthatatlan vagyok.
M: makacs - egy bizonyos dologról, avagy témáról alkotott véleményem még akkor is igaz, ha valójában nem.
S: segítőkész - történjen bármi bárkivel, ha ott vagyok segítek.
E: eltökélt - ha valamilyen cselekvényre elhatározom magam akkor azt véghez is viszem, vagy így, vagy úgy.
Y: young - 24 éves vagyok, tehát fiatal. Előttem az élet!

M: megbízható - bármilyen titkot rám lehet sózni, mert az az én személyemet nem hagyja el soha, hacsak az illető nem kéri.
A: ambiciózus - céltudatos vagyok, mivel már 17 éves korom óta ugyanazért a celért élek, annak szentelem magam.
R: ravasz - ha valami nem sikerült az 'A' tervvel, akkor ott az ideje hogy bevessek egy kis turpisságot és megvalósítsam a 'B'-vel.
L: lusta - mint szinte minden fiatalban, ez bennem is megtalálható. Viszont ha úgy nézzük, akkor ez pozitívum, mert mindenre megtalálom a legegyszerűbb megoldást.
O: okos - kutatóként nem volt más választásom.
W: wild - legyek akármilyen idős élni tudok, ha akarok méghozzá nem akárhogy!
E: engedetlen - tipikusan az az ember vagyok, aki senkinek sem engedi meg hogy parancsoljon.


It's about our hearts and who they beat for.

Ha visszagondolok a múltamra belém hasít a szégyenérzet. Gyűlölök minden egyes dolgot, amit tiniként tettem. A középiskolai évem legelején belekeveredtem a lehető legrosszabb társaságba. Tudod abba az ivós, drogozós, nem tanulós bandába, ami pont arra jó, hogy semmi se legyen belőled az iskola végére. Hát engem mégis ez vonzott akkor. Előszeretettel töltöttem minden napomat egy bulihelyen, ahol a füves cigiből áradó füst már annyira betöltötte a teret, hogy szinte harapni lehetett azt. Minden este beszívva és többnyire részegen mentem haza. A jegyeim igen katonásak voltak a tanulás hiánya miatt. Egyedül félévkor és évvégén görbültek egy kicsit, hogy ne bukjak meg. Az első két és fél évem így telt, aztán egyszerre csak minden a feje tetejére állt. Anya egyik napról a másikra rosszul érezte magát. Azt hittem hogy csak velem szórakozik, hogy kapjak észbe. Nem így volt. Apa bevitte a kórházba és kiderült, hogy rákja van méghozzá utolsó stádiumú. Közölte velünk az orvos, hogy csak néhány hónapja van hátra. Olyan erősen, mint az a hír még sohasem ütött meg semmi. Az volt az a pillanat, hogy rájöttem mindent elpazaroltam az életben. Szinte semennyi időt sem töltöttem a szüleimmel, mert folyton bulikba jártam vagy az árkokban fetrengtem részegen. Erre tessék... most kaptam pár hónapot, hogy bepótoljam mindezt. Gondolom mondanom sem kell, hogy nem sikerült. Igaz, hogy abbahagytam a bulizást és a drogozást, de ekkor elvonási tüneteim lettek. A legrosszabb az egészben, hogy anya mindig mellettem állt. Mindegy volt mekkora marhaságba keveredtem mindig számíthattam rá. Aztán jött egy váratlan csapás, ami elvette a legjobb embert az életemből. A halála előtti órákban apa hívott fel. Én épp iskolában voltam:
- Ramsey - kezdte sírva -, kisfiam,... el tudnál vezetni a kórházba? Édesanyádnak már nem maradt sok hátra és szeretném, hogy el tudj köszönni tőle - mondta, mire könnyek százai próbáltak meg kiszökni a szememből. Természetesen a válaszom igen volt és a kórházba vezettem. Berohantam anya kórszobájába, majd apa magunkra hagyott bennünket, mert nem bírta végighallgatni a búcsúnkat. Nem csodálom.
- Anya - ültem le az ágya mellé zokogva, majd tenyerét a kezembe vettem. - Annyira sajnálom - mondtam suttogva, mert nem volt annyi erőm, hogy hangosan mondjam ki a szavakat.
- Csss... Ramsey. Nincs mit sajnálnod - simogatta meg az arcom. - Mindenki követ el hibákat az életben és te vagy az élő példa arra, hogy a változás lehetséges. Nézz rám! - utasított. - Kisfiam, talán ezt most nehéz elhinned, de tudom, hogy egy nap remek ember lesz belőled. Már most is az vagy csak még gátlásokkal, amiket le kell vetkőznöd. De biztos vagyok benne, hogy belőled lesz valaki és hogy az életed pozitív irányba fog tovább haladni. Elvégre csak az én fiam vagy - mosolyodott el halványan. Nem tudtam neki válaszolni ezért csak remegő végtagokkal öleltem át szorosan. Amikor anyát öleltem apa is belépett a szobába és csatlakozott hozzánk. Mind a hárman zokogtunk. Az ölelés után apa leült anya mellé, velem szembe és anya másik kezét tartotta a kezében. Fél óráig ültünk még így csendben, amikor anya utolsó leheletével kimondta, hogy: SZERETLEK TITEKET. Ez volt az a pillanat, amikor eldöntöttem, hogy megeresem annak a kibaszott ráknak az ellenszerét.
A suli utolsó évében összekaptam magam és külön órákat vettem szinte minden nap. Nagy nehézségek árán kutató lett belőlem és most itt vagyok ellenszer után keresve, hogy más család soha ne élje át azt, amit én igen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ramsey G. Marlowe
Ramsey G. Marlowe EmptyVas. Márc. 26 2017, 19:57

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Ramsey! Very Happy
Na végre egy kutató Ramsey G. Marlowe 3874598021 Tűkön ülve vártam, hogy mikor hoz már végre valaki egy tudóspalántát vagy valami hasonlót közénk, mert szerintem baromi sok lehetőség van azon a téren is a karakterekben :pls:
Sajnálom azt, ami az anyukáddal történt, egy szülő elvesztése sosem egyszerű, főleg akkor nem, ha úgy érzed, elpocsékoltad az időt, amit vele tölthettél volna, talán ez a sebhelyed sosem gyógyul be teljesen, de azért remélem sikerült túltenned magad a dolgon. Nem te tehetsz erről és nem is tudhattad, hogy ez fog történni és az anyukád biztos nagyon büszke rád ott fent, hogy ennyire igyekszel megtalálni a rák ellenszerét. :pls:
Az pedig nagyon dícséretes dolog, hogy ekkora változáson mentél át, mikor megtudtad, hogy beteg. Biztos nem volt könnyű az elvonási tünetek meg úgy minden, de ő ott volt melletted és támogatott. Tedd hát még büszkébbé az édesanyádat és kutass keményen, mert a munkatársaiddal bármikor áttörhetitek az eddig lehetetlennek tűnő falat a rák ellenszerének megtalálásához. :vigyori:
Látogasd meg a foglalókat, aztán vesd bele magad a játéktérbe, én nagyon szurkolok neked a kutatásban! Ramsey G. Marlowe 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Ramsey G. Marlowe 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Ramsey G. Marlowe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Janice Marlowe
» Ethan Ramsey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: