New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Szia Matty, ő itt a kutyám Brutusz!
TémanyitásSzia Matty, ő itt a kutyám Brutusz!
Szia Matty, ő itt a kutyám  Brutusz! EmptyKedd Ápr. 02 2019, 21:38


Matty § Leo




Pár napja járt nálam Nathan aztán én nála. Azóta feldobta az ötletet, hogy költözzek hozzá mert olyan kicsi a lakásom én meg olyan nagy vagyok benne Brutusszal. Szusszanok a gondolatra és elsőnek mentegetőztem is, hogy miattam nem kell ez meg, hogy el vagyok. De mikor elmondta, hogy új házba költözött tök egyedül és udvar van meg ketten boldogan el lennénk ott hiszen mindketten egyedül vagyunk...Mégsem tudom mit mondjak a dologra. Jártam a házában és valóban úgy tűnt nem okozna gondot a jelenlétem. Nem tudom még se, hogy mit tegyek és hogyan. Szusszanok egyet ahogy a kanapén ülök most is ebben a nagy házban Brutusz mellettem fent a kanapén, mert Nathan megengedte, hogy fent legyen a kanapén. Simogatom és közben agyalok. Agyalok ezen az egészen, agyalok a napjaimon de legfőképpen Kainon...A legutóbbi találkozásunknál olyan jól éreztük magunkat. Kezdtünk felengedni, nevettünk és...jól éreztük magunkat. Egyre többször gondolok rá és egyre nehezebb úgy viselkedni mintha csak a barátom lenne...Lehunyom a szemeim és hátra döntöm a fejemet és hatalmasat szusszanok. Benyomom a tvt és igazából csak hallomásra nyomkodom a csatornákat. Aztán rezeg a telefonom és kiveszem a zsebemből majd megnézem az smst. A bátyám az, hogy valaki jön ide és egy kisgyereket hagynak itt de ne ijedjek meg majd ő érkezik később...Pislogok párat és később esik le, hogy egy kisgyerekkel leszek összezárva. Nyelek egyet és fel kelve kezdek el járkálni miközben smst írok a bátyámnak, hogy ki ez mi ez, miért jön ide, honnan ismeri, mikor jön haza, miért nem most és egyebek..De választ nem kapok. Biztos csajozik...Mélyet szusszanok és bele túrok kiengedett hajamba majd lassan a konyhába megyek és töltök valami üdítőt magamnak. És csak így bejöhet a hölgy meg a kisfia. Remélem nem Nathan zabigyereke...De ennél ő sokkal okosabb szóval csak nincs gyereke. Meg már mondta volna biztosan..Vagyis remélem, hogy mondta volna. Nem sokkal valóban érkeznek valakik én pedig kicsit tétovázva de megyek és ajtót nyitok. Brutusz követ de nem jön az ajtóhoz hanem mint szoktuk leül és várja mikor közeledhet. Kinyitom az ajtót köszönök és hamar bemutatkozok mielőtt egy béna betörőnek néznének. Az anyuka nem beszél velem sokáig csak leteszi a kisfiút és köszön majd megy is el. Én pedig ott állok az ajtóban félre állok, hogy a kis srác betudjon jönni. Brutusz pedig messziről boldog, hogy jött valaki. Ahogy a fiúra nézek felismerem a lelkes állatszeretet utáni vágyat.-Brutusz gyere!-szólítom a kutyám aki boldogan oda üget hozzánk és egyből az alig 8-9 forma sráccal kezd barátkozni.-Öhm...én Leo vagyok Nathan öccse ő pedig a kutyám...Brutusz...-mondom kicsit bugyután. Fogalmam sincs hogyan kell egy kisgyerekkel bánni...


X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Szia Matty, ő itt a kutyám Brutusz!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bocsi a kutyám miatt, szeret barátkozni...
» Who let the dogs out? - Matty&Max
» Matty&Violet&Fable
» Nathan & Matty ~ Gettin' trouble

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: