New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Bocsi a kutyám miatt, szeret barátkozni...
TémanyitásBocsi a kutyám miatt, szeret barátkozni...
Bocsi a kutyám miatt, szeret barátkozni... EmptyVas. Jan. 27 2019, 16:34


Dyson § Leo





Hosszú nap volt a mai késő délután van mikor Brutusszal kimozdultunk és úgy döntöttem, hogy Brooklyn felé vesszük utunkat sétánk alatt. Kissé fáradt vagyok így talán figyelmetlen is a kutyám pedig szeret néha visszaélni az ilyen helyzetekkel. De a hideg igyekszik ébren tartani így próbálok koncentrálni agyam maradékával ami már nem a fizika általi gondolkozással küzd. Túl sok volt újabban a munka és túl kevés a pihenés. Lassan sétálok Brutusz pedig mellettem battyog boldogan és hol engem néz, hol az utat. Szeretné, ha elengedném de még kicsit közel vagyunk a közlekedő járművekhez így hiába minden rángatás csak leintem, hogy viselkedjen még egy kicsit. Hiába két éves kan husky kutya...Megvakarom tarkómat ahogy ujj nélküli kesztyűm finoman feszül a kezemen. A sálat jobban az arcom elé húzom a kabátom pedig libeg utánam ahogy lépkedek a hóban Brutusz meg boldogan üget mellettem. Ahogy beérünk a botanikus kertbe ugrálni kezd mellettem én pedig próbálom visszafogni. Néha figyel rám néha nem és már elhiszem, hogy amikor nyugiban jön lettem elfogadta döntésemet. De nem így volt. Egy számára tetsző embert szúrt ki szájában a labdájával és mivel ő már abban a hitben van, hogy én elengedtem amint a csupasz hóra érkezik első két mancsa és tisztán látja új célpontját, hátsó lábaira támaszkodva indul meg rugózva előre ezzel engem bele fejeltetve a tiszta New York-i hóba. A  póráza utána repül, és farok csóválva ugrándozva találja meg két méteres férfi egyed barátját és ül le elé boldogan a labdával a szájában. Farkát csóválja és mozaik szemeivel boldogan néz fel rá majd a labdát leteszi a férfi lába elé, hogy ő szívesen fogadja, ha eldobja neki a labdát. Ez alatt én a hideg hótól kicsit felébredek és azonnal felállok elsőre kutyám nyomait keresve, havas arccal és hajjal, kabáttal meg minden egyébbel elkiabálva magamat, hogy Brutusz. Amint idegesen körbe nézek meg is pillantom a férfit és annak lábainál a kutyámat. Sietve megyek hozzájuk és nyelve egyet , lépek kutyám mögé ahogy a férfira pillantok.-Sajnálom...nem szokott ilyet csinálni csak most egy kicsit tele van energiával...elnézést kérek.-mentegetőzöm a férfi előtt ahogy felkapom Brutusz pórázát a hóból.



X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bocsi a kutyám miatt, szeret barátkozni...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szia Matty, ő itt a kutyám Brutusz!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: