New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

J. Holden Underwood
TémanyitásJ. Holden Underwood
J. Holden Underwood EmptyVas. Márc. 17 2019, 15:50
Holden Underwood


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Jonathan Holden Underwood
Születési hely, idő:
Chicago, 1990. január 20.
Kor:
29
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
egészségügy
Egyetem:
Northwestern University, Psychiatry and Behavioral Sciences - végzett (2019)
Munkabeosztás:
pszichiáter
Munkahely:
South Beach Psychiatric Center, Brooklyn
Hobbi:
zongora
Play by:
Hugh Dancy

Jellem
Hajlamos vagyok elmerülni a gondolataimban, néha nehezen hallom meg, ha beszélnek is hozzám.
Precíz vagyok, bizonyos szempontból maximalista. A munkámat haza hordom, mindig a fejemben van és nem tudom kizárni, főleg, amíg nem találom meg a megoldást. A lelkemen viselem mások sorsát, úgy gondolom, ha nekik nem lehet egy perc nyugtuk sem (jelentsen ez kényszerképzeteket vagy csak egy legyőzhetetlennek tűnő étkezési zavart), én sem pihenhetek, amíg ki nem fizetődik a belém vetett bizalmuk.
Újító szeretnék lenni, de ez nehéz, amíg nincs nevem és elismertségem. Évekre van még szükségem, hogy változást hozhassak, de addig sem félek megosztani másokkal az ötleteimet, javaslataimmal elárasztom a feletteseimet.
Szeretem a fiús, sörös, focis estéket, és néhanapján még most is jólesik egy valódi, lazítós éjszaka. Tudok bulizni, és a psziché búváraként azt is tudom, hogy erre a kikapcsolódásra is szükségünk van a teljes élethez. Előfordul, hogy a gondolataim a felelősség felé terelődnek, azonban nem vagyok egy túlaggódó apa.
Mégis ugrom, bármikor és bármiben van rám szüksége a családomnak. Egyértelműen ők a legfontosabbak az életemben, még ha nem is adtam fel értük a karrierem - ha egy nap ezt követelné meg az apaság, képes lennék rá.

New York-ba költözünk. Megfontolt döntés volt, amire együtt jutottunk - fontos számomra, hogy a legkedvezőbb döntést hozzuk meg, fontos az is, hogy együtt legyünk. Habár a hirtelen változásokért nem kifejezetten ugrálok, volt időm felkészülni a költözésre, és úgy gondolom, a tiszta lap jót tesz majd nekünk. Alapvetően bizakodó típus vagyok, mindig is azt gondoltam, hogy nem jöhet megoldhatatlan akadály. Ki tudja, a levegőváltozás talán nem csak a karrier érdekeit szolgálja majd...

Múlt
Az a fajta fickó vagyok, aki könnyen veszi az akadályokat és képes a felelősségvállalásra. Ezért szeretnek a szüleim, a tanáraim, a barátnőim... És ezért kerülnek el azok a csajok, akik a rosszfiúkra buknak. Még a mosolyom, azt mondják, rendben lenne, de ha túl kedves vagyok és nincs meg a szükséges feszültség... Éppen ezért, valahányszor egy lány azt mondja, beszélnünk kell, lemondok minden "részesedésemről" a kapcsolatunkból, csak váljunk el békével, minek kínozzuk egymás idegeit. Janice-ről még én is tudom, hogy nem lesz mellettem életem végéig, már egy ideje nem érzem azt a kellemes vibrálást...
Talán mégis én ölöm meg a hangulatot minden alkalommal, remélem, ő legalább megmondja majd, mi a gond, nem olcsó kifogással szakítja meg velem a kapcsolatot.

Arra sem vagyok képes, hogy kinyissam a számat. Az jár a fejemben, hogy ez biztosan valami olcsó trükk, esetleg egy pszichológiai teszt, amit majd kiértékelhet, azonban a mindig mosolygós arc most komoly, én pedig képtelen vagyok megtalálni egyetlen megnyugtató szót is.

Eltelik pár perc, amíg egyikünk sem szól semmit. A kérdésem, mint derült égből a villámcsapás, én is érzem, és a lesütött pillantása mögött is látom, hogy a gondolatai cikáznak. Mérlegel. Jó fiú vagyok, de még nincs munkám, még legalább... nyolc év, mire azt mondhatom, befejeztem az iskolát, és még az is nagyképű dolog lenne. A gyógyítás, főképpen az elme gyógyítása nem olyasmi, amit bárki bármikor is megtanulhat - egyszer csak elkaphatjuk a fonalat, kapizsgálhatjuk a mélyebb összefüggéseket, majd puff, az is elszáll, kiderül, hogy tévedtünk és elölről kell kezdenünk az egészet. Ez nem egy olyan kezdet, ami sok rugalmasságot hagyna, és tisztában vagyok vele, hogy a végső döntés az övé... Mégis szeretném meggyőzni. Nem szeretnék játszani az élettel, amit kaphatunk és amit adhatunk, tökéletessé szeretném azt tenni, és még ha szenvedni is fogok, jó ügyért teszem. Nem veszem le róla a pillantásom, hátha szuggesztióval meggyőzhetem, hogy nekem tetsző választ adjon... És amikor bólint, bátorítóan húzom magamhoz. Egyikünk sem így tervezte, de együtt képesek leszünk valami újat felépíteni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: J. Holden Underwood
J. Holden Underwood EmptySzer. Márc. 20 2019, 20:59
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Holden!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Menni vagy maradni? Meghoztatok egy nehéz döntést, de egyértelműen fontos és lényeges, hogy együtt tettétek ezt meg. Közös döntés született, és annak ellenére, hogy bizonytalannak érzed ennek a kapcsolatnak a jövőjét, hogy a szeretett nő kitart-e melletted, azzal, hogy rábólintott a kérdésre, legalább egy kis önbizalmat nyerhetsz belőle. Ahogy te is megfogalmaztad, az életben fontos a kikapcsolódás is, hogy néha el tudjuk engedni magunkat, de emellett, főleg olyan komoly és felelősségteljes munkával, amilyet te választottál magadnak, jó ha vár otthon valaki, aki rövidebb-hosszabb időre képes elfeledtetni veled a rendelőben tapasztaltakat, és időnként levenni a teher egy részét a válladról. J. Holden Underwood 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
J. Holden Underwood Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
J. Holden Underwood Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
J. Holden Underwood Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
J. Holden Underwood Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
J. Holden Underwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» hold on Holden
» Sophie & Holden
» Janice & Holden
» Holden & Pola
» Holden & Leslie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: