New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Frederick Clifford
TémanyitásFrederick Clifford
Frederick Clifford EmptySzomb. Márc. 25 2017, 08:29

Frederick Clifford

"Mindenkinek megvan a maga időgépe. Ami a múltba röpít, az az emlék, s ami a jövőbe visz, az az álom."


Karakter típusa: Keresett (és picit saját)
Teljes név: Frederick Axel Clifford
Becenevek: Rick, Freddie (Az Axel-t utálja)
Születési hely, idő:Kórház parkoló, 1992.09.03
Kor: 24
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: hehehe
Csoport: Munkás?
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Rendészeti Akadémia -   katasztrófavédelem [tűzvédelmi és mentésirányítási] - Elbukta az egészet
Ha dolgozik//Munkabeosztás: autószerelő
Ha dolgozik// Munkahely: Manhattani autószerelő műhely
Hobbi: parkour, gördeszka, képregény gyűjtő



Hol is kezdjem…
Időről időre szeretem az egyedüllétet, azonban hosszú távon sosem voltam egyedül, mindig volt mellettem valaki, aki vigyázott rám, aki próbálta egyengetni is az életemet.
Mindig is vonzott a függetlenség és a szabadság, most, amikor megkaptam, megrettent egy kissé…
A külsőségek ellenére életre való ember vagyok.
Minden rezdülést figyelek a környezetemben, folyamatosan elemzek, silabizálok.
Mindig van tervem, de ennek ellenére is rendkívüli alkalmazkodóképességgel bírok. A terveim folyamatos változásban vannak, ezért is olyan nehéz kiismerni a szándékaimat. Rémesen kíváncsi természet vagyok, és határozottan is fogékony az új dolgokra.
A modorom néha hűvösnek hathat és érdektelennek, hiába, már nem vagyok a régi.
Viszonylag erős az önfegyelmem, ritkán húzom fel magam, de ha elpattan a cérna agresszívvá és kiszámíthatatlanná válok.
Ha éppen jó passzban vagyok, akkor a legviccesebb fickó vagyok, akivel valaha találkoztál. Alapvetően kedves vagyok. Haverkodó típus és ha tehetem a baráti körömben töltöm szabad perceimet. Kitartó vagyok, ezért ha jó formámban vagyok, akkor nehezen adom fel, vagy éppen soha.
Ellenben, ha rossz napom van, akkor eltűnik belőlem a határozottság, a küzdő jellem. Általában megbízható típus vagyok és szeretetreméltó ugyanakkor mogorva is, ha valami nem jön össze. Ilyenkor könnyen megbántok másokat, amiért rendszerint bocsánatot kérek.
Igazi energia bomba vagyok, valamint megszállott versenymániás. Mint egy energizer nyuszi, szinte sosem lehet leállítani.
Szeretem, ha pörög körülöttem az élet.

Szeretem: Testvéreim, Haverjaim és a hobbimat, zabpehely, naplemente
Utálom: a zöldségeket, az injekciótól elájulok sőt már a tű látványától is

Egyébb:

- néha rémálmok gyötrik, olyankor csak altatókkal tud aludni
- Közlekedési fóbiája van.
Vonat, busz, villamos, repülő, de főleg metró. A jármű zsúfoltsága fokozza a félelme kialakulásának, pánikroham jelentkezésének valószínűségét. Előfordul, hogy csak akkor lesz rosszul a járművön, ha az a forgalom lassulása miatt megállni kényszerül. Van, hogy a tömegközlekedést egyáltalán nem tudja használni, de személygépkocsival még tud közlekedni. (Tizenévesen balesetet szenvedtek az iskola busszal)
~Tünetek: Hőhullámok, bizonytalan jellegű szédülés, heves szívdobogás érzése, gyorsan ver a szíve, szapora légvétel


- A gördeszkája különleges számára, egy olyan személytől kapta még régen, akiért rajongott gyerekkorában.
- Képregény gyűjtő (már mániákusan)
- 16 évesen letette a jogsit, 20 évesen elvették azt ittas vezetésért.
- Az idősebb bátyával való kapcsolata elég komplikált… hiszen a bátya törekszik arra, hogy ne egy autószerelő műhelyben élje le az életét, de az öcsike lehordja… őt legalább érdekli, hogy az öccse normális munkába lépjen.



"Türelem, csak okosan.  Semmi sietség, ha kapkodsz, nem érdemled a sikert."



Az ég nem tombol.

Nem kórház falain belül születtem. Apa nem talált parkolóhelyet, szóval az autóban jöttem napvilágra, miközben a jármű lassan gurult tovább. De ennek ellenére minden rendben volt a szülést követően.
Anya és baba is remekül voltak. Vagyis én és anyám. Apa kapott csak sírógörcsöt.
Ennyit a születésem körülírásáról. Valami tarkábbat keresek. Pillanat.

Gyerekkor

Megvan az, amikor kis kalapban, és napszemcsiben megláttál? Igen... így vonultam végig a kórház folyosóin, elégedett vigyorral a képemen, mikor a húgom megszületett. Nagyon vártam már, hogy megszülessen. Amikor megláttam, csalódnom kellett benne. Nem tudott járni, csak aludni és bőgni. Anya azt mondta, hogy én is ilyen voltam… a testvéreim kinevettek és apa is. Velük nevettem.
A húgom volt a legfőbb játszópartnerem 8 éves koromig. Utána a bátyáim társaságát kerestem és velük időztem.
Aztán a legjobb barátaimmá váltak az osztálytársam is.
Vagyis ketten. Megakartak verni a felsősök, de ők megvédtek, segítettek és azóta jóban-rosszban együtt voltunk. Együtt bohóckodtunk órákon és együtt mentünk az igazgatóhoz. Mind a hárman. Ha egyikünk bajt kevert, biztos lehettek benne, hogy a másik kettőnek is benne volt a keze.

Kölyökkor

Zűrös.
Legalábbis kölyöknek az voltam. Gördeszka, baseball sapka és graffiti, erről a három dologról ismert az egész környék. A gyerekkorom nem éppen irigylésre méltó, és bár sikerült megjavulnom pár ember hatására, akik segítettek, néhány dolog még most is megmaradt.
Nem szeretem a korlátokat, makacs vagyok, és néha olyan dolgokba keveredem, amikbe nem kéne.
Tizenhárom évesen ültem először motoron. Ültem rajta úgy, hogy egyedül vezettem, és a sebesség iránti szenvedély azonnal lángra lobbant bennem. Túl fiatalon, tudom, de kellett. Jobb volt, mint felrobbantani egy petárdát majd elsétálni, mintha semmi se történt volna. Sokkal jobb volt, mint bármely más élmény.
Igen, csakhogy ebből is kerekedett egy nagyobb zűr. Baleset. Estem egy nagyot és a kórházban kötöttem ki, ahol egy tűvel akartak megbökni. Fájdalomcsillapító volt benne, tudomisénmi
De elkapott a félelem, szorongtam és ráborítottam a nővérre az asztalkát, az ott lévő orvos fogott le és ahogy szabadulni próbáltam, úgy le is fejeltem.
Szóval le nyugtatóztak. Azóta rettegek a tű látványától… nem kérek belőle kösz!

Felnőtt (20 év)

A szűk utcában haladva még egy utolsó pillantást vetettem a sulira, majd ahogy szélesebb útra értem, rögtön váltottam a tempón, és elküldtem melegebb éghajlatra azokat, akik még a minimum sebességet se érték el. Törtem előre, miközben az órát serényen, szinte percenként figyeltem. Derek és Oliver mellettem ültek. Együtt léptünk le az órákról, nem akartunk a „partyn” részt venni.
A maximum sebességhatárt sem voltam rest átlépni. Csak hogy lelépjünk mára a világ szeme elől. Nem kellett ez az egész hajcihő. Még hogy bál… Francokat. Gondolataim szép lassan elterelődtek más irányba. Mégis mi lesz így mindennel? A bátyám üvöltözni fog….
Ezektől az ábrándoktól egy pillanatig se tudtam szabadulni, nem tudtam koncentrálni az útra, az útviszonyokra, és a szembejövő sávra, semmire. Ezáltal az eszeveszett dudálásra is az utolsó pillanatban kaptam fel a fejemet, amikor is már túl késő…

- Huszonéves férfi, többszörös borda, koponya és csonttörés, a tüdeje összeesett, a szívét tizenöt perce próbáljuk beindítani. Autóbalesetet szenvedett másik 2 férfi társaságában, egy autó csapódott beléjük … - hadarja a még mindig az újraélesztéssel ügyködő nő, és ezeket az információkat hallva szememben önkéntelenül is könnyek szöktek.
- A másik?  
- Többszörös bordatörés. Arccsonttörés. Szilánkosra zúzódott sípcsont.
A paraván mögül halk pusmogások, elfojtott ijedt szavak, félig együtt érző csitítgatás hallatszottak át. Lehunytam a szemeimet.
Egy kis időt kértem, csak egy kicsit, amíg az egyértelmű tényeket el nem tudtam fogadni, amíg erőt nyerek az égő sebekből, a szúró bordáimból, amíg sikerül felfognom, hogy minden megváltozott örökre.
De mi az, amit elvesztettem? Semmi hang sem hagyta el a torkomat, levegő sem a tüdőmet. A tudatomban dühöng a rettegés és a fájdalom, de a vad táncot járó duó mellett a meglepettség az, amely kővé dermesztett. Hallottam Derek hangját, sírt. Keservesen.
- Oli! - mondtam ki a nevet, mit agyam gondolkodás nélkül vetett ki magából. - OLI! - Érzékeltem, hogy most végre sikerült is kipréselnem mindezt torkomból. S hirtelen oldalra mozdulva, majdnem lebuktam az ágyról.
- OLIVER!- üvöltöttem, ahogy tüdőm engedte. Hallottam visszhangozni mindezt a falak között.


Mi történt? Mégis mi történt?! Honnan tudnám elmondani?
Elmagyarázni, amikor én sem értettem.
A falnak vetettem neki a hátamat, hangosan zihálva lezártam a szemeimet. Az elmém a pillanat hevében kikapcsolt, a gondolataim megszűntek létezni. Újra, és újra elém tárult azon kép, azon cselekmény, amelytől talán már sohasem szabadulhatok. Egy erőteljes kiáltás hagyta el a számat, mintha legalábbis így el tudtam volna űzni a fejemből a gondolatokat. Remegve csúsztam végig a fal mentén, így ülőhelyzetbe kerültem. Nem mozdultam, próbáltam a látottak alapján beazonosítani, próbálva megérteni azt, megérteni a helyzetemet, megérteni, hogy mi is történt valójában.
Oliver nem ébredt fel, belehalt a sérüléseibe, magunkra hagyott ezáltal minket. Derekkel két hétig voltunk a kórházban. Mintha csak egy börtön lett volna mindez.

Miért nem zokog?

Mindig is tudtam mit akarok az élettől és magamtól. Olyan magasra helyeztem azt a bizonyos lécet, amilyen magasra csak lehetett és természetesen minden egyes alkalommal meg is ugrottam a magam elé kitűzött célokat, mert ha nem így tettem volna, akkor most nem az lennék, aki vagyok.
És kétségtelenül kudarc lennék, önmagam nevetséges, kifacsart mása.
Azonban nem ez vagyok.
Ugyanis nem tudtam elvégezni az iskolámat, hiszen hiába vizsgáztam le. Hiába tettem meg az ügy érdekében mindent…
A felettesem, a főnököm, az oktatóm.
Mind egy személyben. Egyetlen férfiben.
Közölte, hogy elvágtam magam (nála) és a karrierem  és ki akart tenni a képzésből és elmondta, hogy nincs helyem a katasztrófavédők között.
Meg kellene tanulnom, hogy nincs olyan ok, amiért ellent mondhatnék a felettesemnek, főleg egy olyan munkát illetően, amikor civilek, a társaim és a saját életem függhet hajszálon egyetlen egy döntésről.
Megbuktam a szemében…
Megbuktam apám szemében.
Csalódást okoztam a bátyáimnak…

Az ég ma sem tombol. Nem fog sírni.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Frederick Clifford
Frederick Clifford EmptySzomb. Márc. 25 2017, 14:47

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Frederick! Very Happy
A pofidnak köszönhetően elég szép fogadtatásban volt részed a kischaten, de hát ki nem szereti Colton Haynes-t? Ő egy félisten Frederick Clifford 3874598021 És egyébként szerintem tökéletesen illik a karakterhez, pontosan el tudom képzelni vele Fredrick-et Cool
A sok pontokba szedett jellemleírás után most azért jól esett egy egybefüggő szövegeset olvasnom, amit nagyon szépen részekre tagoltál és már is el tudtam képzelni, hogy milyen is a fiatalember. Nagyon szimpatikus vagy te nekem, mert én mint user szintén rühellem a zöldségeket, nincs náluk borzalmasabb dolog a világon, ugye? :wow: Mondjuk sültkrumpit azt egyszer ehetnénk együtt, hogy közben szidhassuk a többi zöldséget, majd keresek neked erre egyet a karaktereim közül, ha szeretnéd Cool Továbbá a tűktől én is félek, sőt rettegek, szóval én nagyon megértelek, hogy miért nem akartad hagyni magad az ápolónőnek :pls:
A lapod felépítése is kreatív volt ás áttekinthető. Elmeséltél nekünk minden fontos pillanatot az életedbő, ami ahhoz kell, hogy megtudjuk, miért lettél az, aki most vagy. A testvéreidhez fűződő kapcsolatod pedig nagyon kedves, jó, hogy számíthattok egymásra még akkor is, ha a másiknak úgy tűnik néha, hogy ez nem így van. :Frederick Clifford 1404455205:
Látogasd meg a foglalókat, aztán vesd bele magad a játéktérbe, örülök, hogy már autószerelőnk is van Frederick Clifford 4146035580



mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Frederick Clifford 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Frederick Clifford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frederick Baldwin
» Samuel Clifford
» Frederick Winfred és a hollywoodi álca
» Georgia M. Clifford
» Fred Clifford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: