New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Levi Thatcher
tollából
Ma 22:14-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 21:48-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 21:43-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:38-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 21:33-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 21:30-kor
Alexa S. Gray
tollából
Ma 21:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Fred Clifford
TémanyitásFred Clifford
Fred Clifford EmptyPént. Jún. 07 2019, 09:49
Fred Axel Clifford


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Fred Axel Clifford
Becenevek:
Fred, X
Születési hely, idő:
Egy parkolóban, 1991.02.13.
Kor:
28
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
Munkások  (?)
Munkabeosztás:
beosztott/tulajdonos
Munkahely:
autóversenyző/saját szerelőműhely
Hobbi:
candy crush
Play by:
Christopher Mason

Jellem


Kérem eme program segítségével "válasszon ki" 18 darab számot 1 és 88 között, majd keresse meg a hozzá tartozó kérdéseket-válaszokat.

1. Milyen jellegzetes szófordulatai vannak? Öcsimókus elnevezés használata nagyjából mindenkire.
2. Inkább optimista vagy pesszimista? Optimista.
3. Introvertált vagy extrovertált? Extrovertált.
4. Milyen rossz szokásai vannak? Rosszul mosogat. Fél, hogy nem zárta be az ajtót mikor elhagyja a lakást, ezért képes visszaszaladni és megnézni újra.
Nehezen jegyzi meg a neveket.
5. Mitől tör ki kacagásban? All Of Vines
6. Hogyan fejezi ki a vonzódását, ragaszkodását? Tárgyakkal való kommunikálás a szerelem nyelve. Egy csokor virág, reggeli az ágyba, közös ebéd, nyaralás.
7. Szellemileg sérült? Nem.
8. Milyennek szeretné magát mutatni? Olyannak, aki olyan menő, hogy még Hollywood is szívesen készítene róla egy filmet.
9. Milyennek látja magát? Olyan menőnek, hogy még Hollywood is készítene róla egy filmet.  
10. Milyennek látják mások? Céltudatosnak, akkor amikor a feladatát végzi, de alapvetően meg inkább lazább. Mintha mikor beül a kocsiba, akkor az agya átváltana és azzá a komoly emberré válna, akivé a szülei mindig is akarták. Valamiért a kockás füzet felett ez a váltás soha se történt meg.
11. Legerősebb jellemvonások?  Mágneses jellem – magához vonzza a körülötte lévőket ; aktív, karizmatikus, magabiztos, melegszívű, meggyőző.
12. Mik a jellemgyengeségei? Makacs, válogatós, engesztelhetetlen, feledékeny, babonás, adrenalin mániás.
13. Mennyire versenyző típus? Ez a  szakmája.
14. Megfontolt vagy hebehurgya? Megfontoltnak szereti magát hinni.  
15. Hogy reagál a kérésre? Megcsinálja rögtön, de szeret magában, csendben azon gondolkodni, hogy mi a francért kellett már megint őt zaklatni.
16. Hogy reagál a kritikára? Képes napokig gondolkozni rajta.
17. Mi a legnagyobb félelme? Szabadság elvesztése, börtönbe vonulás – egyszer már majdnem megtörtént vele.
18. Mi a mottója? Akinek van élete annak nem kell mottó.
19. Mikor sírt utoljára? 3 hónapja, amikor eltört a keze.
20. Mi jelent számára kísértést? A padlógázt kanyarban.
21. Milyenek a politikai nézetei? Baloldali.
22. Miért fog kiállni? A csapatáért, műhelyben dolgozókért és a családjáért.
23. Kit szokott idézni? Motor Sport Magazine.
24. Otthonülő vagy eljárós típus? Eljárós.
25. Van-e rejtett, bűnös szokása? Néha versenyen kívül, ha eddz, akkor “elfelejt” felhúzni a sisakot.
26. Melyik érzékében bízik a legjobban? Látásában.
27. Hogy bánik (jól vagy rosszul) az emberekkel? Jól bánik.
28. Milyen tulajdonságot becsül legjobban egy barátban? Ha nem pletykás.
29. Mit változtatna meg magában? Feledékenységét.
30. Mi a rögeszméje? Hogy csinálhatott volna jobb karriert is.
31. Milyen állat bosszantja? Minden bogár.
32. Hisz az első látásra megszülető szerelemben? Igen.
33. Hogyan viselkedik párkapcsolatban? Attól függ milyen. Tud nagyon romantikus lenni, de ha érzi, hogy itt nem arról szól, akkor nem az. Feleslegesen nem vesztegeti az energiáját.
34. Mikor feküdt le legutóbb valakivel? 6 napja egy verseny után.
35. Mit szeret az ágyban? Ha ő van felül.
36. Volt már valaha szerelmes? Igen.
37. Törték már össze a szívét? Igen.
38. Hogy reagál a veszélyre? Imádja.
39. Az öklével vagy a szájával kezd küzdeni? Öklével.
40. Mi a gyengesége? Ha valaki meg akarja mondani helyette, hogy mit kezdjen az életével.
41. Ha csak egy dolgot hozhatna ki egy égő házból, mi lenne az? A tüzet.
42. Hogyan viselkedik idegenekkel? Távolság tartóan.
43. Mit gyűlöl a leginkább másokban? Az emberi butaságot.
44. Mik a fóbiái? Musofóbia – egértől és patkánytól való félelem.
45.Kik az ellenségei és miért? Ellenfelei vannak csak a versenyeken.
46. Mi a kedvenc állata? Bármilyen madár. Főleg az olyanok, amelyikek a bogarakat eszik meg.
47. Hova szeretne a leginkább eljutni? Indianapolis 500-ra versenyzőként. A kis naiv.
48. Mi a leggyönyörűbb, amit valaha látott? Lemenő nap, amerikai vadon és egy elsuhanó musztáng ménes.
49. Mit tesz, ha haragszik? Ha csak haragszik, akkor csendben duzzog, mint egy hatéves.
50. Mi a kedvenc dala? Csak ne mondj semmit...
51. Kedvenc zenéje? Titokban nagy Elvis Presley rajongó.
52. Kedvenc színe? Azt szereti, ha a színek összeolvadnak egy nagy sötét maszattá a nagy sebbesség miatt.
53. Mi a jelszava? Retinaszaniter
54. Kedvenc étele? Indai curry-s csirke.
55. Kedvenc napja a héten? Kedd.
56. Hisz a halál utáni életben? Nem.
57. Mi vagy ki az őrangyala? Valaki, aki nagyon jól végzi a munkáját.
58. Vallásos? Nem, nem vallásos.
59. Babonás? Nagyon. Minden egyes versenyre ugyan abban a 12 éves zokniban meg, ugyan azt az ételt eszi és ugyan azt a zenét hallgatja.
60. Mi a csillagjegye? Dinoszaurusz.
61. Ki a kedvenc hőse? Karl Benz.
62. Ha egy embertől kérhetne segítséget, ki lenne az? Niki Lauda.
63. Mi a kedvenc közmondása? All chiefs and no Indians.
64. Legutolsó Halloweeni jelmeze? Az akkori barátnőjével Fred és Diana jelmezpár.
65. Mi a kedvenc meséje ? Maci Laci.
66. Hogy szeretne meghalni? Öregen
67. Hová menne, ha létezne időutazás? A múltba.
68. Milyen sportban a legjobb? Autóversenyzés.
69. Melyikben a legrosszabb? Kosárlabda.
70. Ha választhatna, milyen szuperképességet kérne magának? Láthatatlanná válás.
71. Milyen volt az első csókja? Borzalmas.
72. Mik a vágyai? Hogy végre azt mondhassa : Barátom, ezt kurva jól megcsináltad.
73. Mi a legrosszabb gyermekkori emléke? A nagyapja halála.
74. Volt képzeletbeli gyermekkori barátja? Nem, pedig akart.
75. Mire a legkevésbé büszke? Az illegális autóversenyzős korszakára.
76. Mire a legbüszkébb? Hogy még is csak sikerült rendes életet összehoznia magának az évek alatt.
77. Mit gondol a munkájáról? Hogy ennél egyszerűbben csajt összeszedni lehetetlen.
78. Mik a hobbijai?Mutass egy 28 éves embert, akinek van normális hobbija.
79. Milyen az intelligencia szintje? Magas, de nem kiemelkedő.
80. Van valamihez különleges tehetsége? Nagyon jók a reflexei.
81. Mi van a hűtőszekrényében?  Tejtermék biztosan nem, hiszen erősen tejcukor-érzékeny.
82. Mi van az éjjeliszekrényén? Rumli.
83. Mi van a pincéjében? Nincsen pincéje.
84. Mi van az autójában? Tisztaság – egyetlen hely, ahol az van és hozzá tartozik.
85. Mi van a tárcájában? Csak pénz, semmi más.
85. Mi van a zsebeiben? A tárcája.
86. Mi a legnagyobb értéke? A kupái.
87. Mit gondol: mi a legrosszabb, amit emberrel tehetnek? Nyilvános megaláztatás.
88. Mit gondol a hazugságról? A szükséges rossz.

Múlt

Azt akarod, hogy éhen halj? Mert esküszöm fiam, hogy én ezt a hülyeséget pénzügyileg nem fogom támogatni.
Mind a hárman csak ordibáltunk, talán anya kevésbé. Ez volt aznap mikor bejelentettem, hogy nem adtam be sehova se a jelentkezésemet. Pedig megtehettem volna. Az állami fősulikra simán meg volt a pont. Ők azt hitték, hogy meg is tettem. Mindegy. Így kellett történnie. Nem vártam el, hogy támogassanak az álmomban. Az az igazság, hogy olyan őrült volt, hogy én se támogattam  volna magamat. Csak hát cirka 18 évesen ezt teljes árulásnak éltem meg. Nem tudom hibáztatni őket. Az állandóság és a biztonság helyet egy koporsót választottam. Egy ilyen döntéshez hibbantnak kell lennie az embernek. Nekem sikerült.
Ezután hangos ajtócsapkodás hallatszott mindenhonnan, én pedig elhúztam. Nem volt ez szökés. Dehogy. Apám a verandán állt végig és nézte, ahogy a járgányomba pakolom az összes cuccomat. Csak annyit mondott mérgében, hogy "De nehéz lesz ezt a sok cuccot vissza pakolni", és baszki: igaza volt az öregnek. Szóval leléptem, nagyjából 3 hónapig az akkori barátnőméknél éltem. Nem tudom, hogy ennek az én anyám vagy az ő anyja örült kevésbé...
Végül csak kibékültem velük és visszaköltöztem. Persze nem volt baráti a kapcsolat, főleg nem apámmal, inkább csak...megtűrtük egymást. Meg hát elég kevés időt töltöttem otthon az elején. Szinte csak aludni jártam haza, hiszen vagy dolgozni voltam (például recepciósként egy szállodában) vagy zöldfülüeknek loholtam a csapatok után. Azt hinné az ember, hogy ha megnyer egy csomó gokart kupát tiniként, akkor a csapatok majd térden állva fognak könyörögni érte. Vagyis én akkor naivan azt hittem...Na mindegy, sok meló volt.
Szóval elkezdtem versenyezni, ami nálunk otthon még egy tabu téma volt. Mindenki tudott róla, de senki se mondta ki a családi béke megőrzése miatt, csak G-vel beszéltem róla. Ő viszont mindent tudott.
Aztán az extra munkáim és a versenyeknek hála összegyűjtöttem annyi pénzt, hogy el tudtam költözni otthonról egy kis lakásba, ami saját volt és kicsi, de legalább koszos. A szüleimmel ekkor jött rendbe a kapcsolatom teljesen. Egyszer ugye látták, hogy pénzt is tudok termelni, másrészről meg úgy hiszem, hogy jót tett, hogy a 20 éves gyerekük nem otthon él.


Ne kezd el ezt, mert nagyon csúnya vége lesz és örökre meg fogod bánni.
Persze nem minden úgy jött össze, ahogy terveztem. Pénzre volt szükségem. Fizetni kellett az albit, a csapat nem állt minden költséget , hát ugye ételt is vennem kellett, és mit ahogy már mondtam: a szüleim nem pénzeltek. A versenyek pedig egyre nehezebbek lettek, nem nyerhettem mindig én. A csapattól nem kaptam havi fix fizetést, a bevételem teljesen az elért eredménytől függődt.
Nem akarom elmondani, hogy hogyan  és kitől tudtam meg az éjszakai illegális utcai versenyek menetét és, hogy hogyan tudtam a versenyzők közé bejutni, de annyit elmondok, hogy már nagyon bánom. Rengeteg időt elvett tőlem, nem koncentráltam eléggé a rendes karrieremre. Csak hát na... pénz. Jó sok pénz. Fiatal voltam és bolond.


Egyszer az az autó a halálod lesz kisfiam, és akkor én esküszöm, hogy felgyújtom az egészet.
Tudjátok milyen félig ájultan feküdni egy fejére fordul kocsiban, ahogy a szilánkon a karodba állnak, úgy érzed mindened kettétört, alig kapsz levegőt és még a rendőrség szirénázását is hallod? Mert én tudom, és higgyétek el nekem, hogy nagyon nem kellemes.
Ez vol a legdurvább balesetem. 2012.07.23.
Otthon mindenkinek azt hazudtam, hogy edzés közben borultam fel. Pont ebben az időben váltottam csapatot és az új edzőm.... Fogalmam sincsen, talán megsajnált, de fedezett. Utána tőle életem legnagyobb fejmosását kaptam. Azóta is jobban tisztelem és többre becsülöm mindenkinél.


Tudjuk, hogy nem vagy egyik banda tagja se. Mondd el a neveket és utána szabadon haza mehetsz. De ha nem teszed meg, akkor muszáj börtönbe küldenünk.
A "kis" balesetem, ha eddig nem esett volna le nem egy legális versenyen történt.
Tudjátok előtte az ottani versenyzőkkel inkább munkaköri kapcsolatom volt, soha se voltak a barátaim. De azért az, hogy mikor felborultam és hirtelen a rendőrök felbukkantak, ők egyszerűen leléptek, még engem is kiakasztott. Még egy istenverte mentőt se hívtak ki. Félholtan hallottam, ahogy az egyik rendőr teszi meg. Ezek után örömmel mondtam be az összesnek a nevét.
Nem féltem. Nem voltak ezek nagy bandák. Csak ugyanolyan ostoba srácok, mint én. Ezt a tettemet nem bántam meg. Én is megkaptam a büntetésemet. A kis illegális autózás miatt a karrierem sohase fog elérni olyan csúcsokat, mint amilyenekről álmodoztam. Arról lekéstem.


Büszke lehetsz magadra Fred.
Megjártam a saját poklomat és felálltam belőle. Innentől kezdve mindenbe dupla annyi energiát tettem és mindent sokkal komolyabban kezeltem. Rájöttem én is, hogy versenyzésből életem végéig nem élhetek meg. Egyszer muszáj levennem a lábamat a gázról. Persze ezt nem úgy kell értelmezni, hogy a közeljövőben tervezem a visszavonulást. Oh dehogy! Kicsit sem... Csak kell egy b terv. A halálközeli balesetem után már ilyenekre is gondolok. Az egy kicsit kimosta az agyamat. Még sokáig szeretnél a kormány mögött ülni, csak most már van más célom is: a műhelyem.
Teljesen saját pénzből, az egészben én vagyok az egyetlen egy tulajdonos. Szerelőműhely is, de legfőképpen régi autókat újítanak fel gazdag embereknek. Szinte dől a pénz, de rengeteg meló is van vele. Ezt is szeretem csinálni. Más mint kint lenni a pályán,  de  sokszor nagyon is kellemes a csavarhúzót a kezemben tartani és összeolajozni magamat.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Fred Clifford
Fred Clifford EmptySzomb. Jún. 08 2019, 14:42
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Fred!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy pillanatra elgondolkoztatott, hogy milyen jellemmel is bír egy dinoszaurusz csillagjegyű személy, de úgy vélem meglehetősen sokat megtudhattunk rólad ez alatt a kérdezz-felelek alatt, hogy kiderüljön a válasz erre. Very Happy
Egy olyan embert ismerhettünk meg személyedben, akit az akadályok nem tántorítanak el a céljától, hanem inkább ösztönzik őt, hogy még keményebben küzdjön a legyűrésükért. Meglehet az elején egyáltalán nem kaptál támogató szavakat, de így utólag visszatekintve mégis úgy gondolom, hogy jól döntöttél, hiszen élvezed azt, ami a mindennapjaid részesévé vált és az már valami berögzült rossz szokás az embereknek, hogy szeretik megkérdőjelezni mások álmait vagy éppenséggel azon lenni, hogy lebeszéljék róluk. Jó, hogy nálad ez nem jött össze. Ugyan az oda vezető út nem volt könnyű vagy veszélytelen, mégis sikerült a lehető legokosabban kivágnod magadat a szorult helyzetekből és tanulni is belőlük, hogy a későbbiekben ne legyen lehetőséged megismételni őket. A B terved is egy ilyen esemény során nyert benned értelmet és szerintem nem fog csalódást okozni, ha jobban odafigyelsz a tetteidre és több időt fektetsz a szerelésbe, hiszen biztonságosabbnak bizonyul, mint az autóversenyzés, mégis a négykerekű-barátaid közelébe időzhetsz. Úgy gondolom ha ezen az úton haladsz tovább, elkerülheted mindazokat, amelyek eddig végigkísértek. Very Happy


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Fred Clifford A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Fred Clifford D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Fred Clifford 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Fred Clifford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samuel Clifford
» Georgia M. Clifford
» Georgia Clifford
» Liv && Fred - Ereszd el a hajamat
» Frederick Clifford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: