New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

____ Harper
Témanyitás____ Harper
____ Harper EmptySzer. Feb. 27 2019, 18:05

____ Harper


Play by:
Emma Stone?
Születési hely:
ide
Kor:
33-35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hm?!
Családi állapot:
elvált
Csoport:
média
Történetünk:

Mindig is azok a gyerekek voltunk, akik ha megjelentek bárhol, az összes szem rájuk szegeződött. Nem sűrűn lát az ember ilyen tökéletes gyerekeket, mint mi. Jól neveletek is voltunk emellett persze, de ahogy elemelték a szüleink a tekintetüket rólunk, már egymást hecceltük és csínytevésen törtük a fejünket. Én mindig belevittelek a rosszba, és valahogy mindig azt hitték, hogy te voltál, aki kitalálta a hülyeséget. Ma már csak jobban megbizonyosodnak róla, amikor híres írónőként botrányos cikkek jelennek meg rólad az újságban. A regényeid erotikától túlfűtöttek, és a nép odavan értük. Mindig én vagyok az első, aki elolvashatom a könyveid, és véleményt mondhatok róluk, mert én nem vagyok elfogult. Eddig LA-ben éltél, de most elváltál, és új életet kezdesz New Yorkban. Az öcsénk, Vincent is épp az én kanapémon hesszel, ugye nem gondolod komolyan, hogy egy kis ideig te is ezt tervezed?
Éljen a szingli-lét! Ez az, amit vallasz, de most komolyan... Tényleg pont arra kell rámásznod, akivel nem éppen vagyok jóban a kardiológián? Steve Lawrence ugyanis a második legjobb szívsebész a Presbiterben -mert hát az első nyilvánvalóan én vagyok-, szóval nem igazán fogom jó néven venni, ha kiderül, ő az új kiszemelted.

Várlak nagyon, immáron rényleg nagyon sokadszori próbálkozásra, szeretném kérni, csak olyan vigye el, aki nem hagyja itt a karit. Sad  ____ Harper 2451935670 A play by változtatható akár, ez csak egy hirtelen jött ötlet volt, ahogy sok más is, de ez a kardios szál szerintem elég jó lehetne. Smile Steve is jelen az oldalon, szerintem ő is nagyon vár, illetve az öcsénkkel is kialakítható a plot! (: Bármi kérdés, óhaj-sóhaj esetén állok rendelkezésedre PM-ben.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
____ Harper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Little secrets - Harper & Harper
» Harper Fox
» Sylvia Harper
» Shane Harper
» Lily Harper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: