New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 11:00 pm-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 10:39 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 10:30 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 9:59 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 9:50 pm-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 8:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:07 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 7:59 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kenneth Lackwood
TémanyitásKenneth Lackwood
Kenneth Lackwood EmptyVas. Jan. 20, 2019 6:29 pm
Kenneth Lackwood


Play by:
Nicholas Hoult, Max Irons, Alexander Ludwig [nincs kőbe vésve]
Születési hely:
Cambridge, Egyesült Királyság
Kor:
29-35
Lakhely:
pár hete még Bora Borán jártál
állandó lakcíme anyánk lakcíme (Manhattan)
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szerintem egyedülálló, aztán ki tudja?
Csoport:
amit csak reálisnak látnál
Történetünk:

Apánk nem rég megírta a végrendeletét, amiben téged, öcsém, meg sem említett. Ellenben engem kizárólagos örökösként nevezett meg. Ha elviszi a halál, a pozícióját is megörökölhetném, de a pénzügyi szektor abszolút nem érdekel. Ameddig én a tánc, a balett felé fordultam még kölyökként, te a számokban verhetetlen voltál mindig is. Olyan matematikai egyenleteket voltál képes megoldani, ami engem sohasem izgatott. Tíz évesen azt mondtad már, hogy ha felnőtt leszel, nem akarsz dolgozni, csak gazdag szeretnél lenni.
Sokszor ez nem így működik az életben, de te, Kenneth, hogy rohadj meg, sikerült neked. A világot járod évek óta, azt csinálod, amihez kedved szottyan. Kipróbáltad már az extrém sportokat, jártad a Távol-Keletet kurvák után, és az Annapurnát is megmásztad. Nem szereted, ha unalmas az életed, de amikor legutóbb beszéltünk és közöltem veled apánk döntését, hiába titkolod előttem, tudom, hogy szarul esett. Lackwood vagy, apánk nem úgy nevelt fel, hogy feladjunk bármit is. Hazahívtalak, hogy rendezd vele a kapcsolatot és lássa, hogy számíthat rád. Nem kell nekem az örökség, és ha egyszer meg is kapnám, az első dolgom lenne osztozni veled rajta.

A kapcsolatunk a kezdetekben kimerült az üvöltésedből és abból, hogy csak a felét sikerült rád kennem, mint amit valójában elkövettél a csínytevékenységek sorában. Ahogy viszont egyre nagyobb lettél és már nem pakoltad tele a pelenkád minden jóval, némi értelmet véltem felfedezni benned. Rájöttem, hogy nem csak egy hisztis kis szarzsák vagy, hanem egyre értelmesebb, és használhatóbb lettél.
Mára már nincs olyan téma, amit ne tudnánk megbeszélni, bízunk a másikban és elviselem a hülyeségeid.
- Ha média csoportba tartoznál, akkor nagyon messze kerülhettél a szakmádtól
- Ha törvényszegő lennél, csak azt akarom tudni, hogy biztonságban vagy, és hogy nem egy óra múlva fogják kioltani az életed
- Ha a bűnüldözés csoport tagja vagy, ugye nem gyalogolsz rá egy taposóaknára, vagy nem akarod kilövetni magad? Mikor akarsz kilépni a seregből?
- Hivatalból járod a világot? Az elesetteken segítenél? Vagy csak terjeszteni szeretnéd a nyugat eszméjét?
- Esetleg egy soha véget nem érő üzleti úton vagy? Legális minden, igaz?
- Ha annyira értettél a számokhoz, akkor kutatsz egy-egy betegség után? Ellenszer miatt járod a világot?
- Katasztrófa sújtotta övezetekben segítesz az áldozatoknak a túlélésben?

Bárhogy is legyen, gyere haza, most itthon a helyed. Legalább addig, ameddig apánk meg nem bocsájt. Meghúzhatod nálunk magad, ha apánk nem akarná odaadni a régi szobád, hogy benne dekkolj. A nejem nem biztos, hogy rajongani fog ezért az ötletért, de az öcsém vagy. Senki nem fogja megmondani nekem, hogy hogy bánjak veled és mit ne tegyek meg érted. Egyébként is ígérted, hogy egy sör mellett beszélünk az élet nagy dolgairól, mert csak ittasan lehet világot megváltani. Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kenneth Lackwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kenneth Lackwood
» Keith Lackwood
» The forbidden man - Keith Lackwood
» Kenneth Weaver
» Kenneth A. Holton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: