New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 18:34-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:33-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:03-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 18:01-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 17:54-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:51-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 17:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 17:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

The forbidden man - Keith Lackwood
TémanyitásThe forbidden man - Keith Lackwood
The forbidden man - Keith Lackwood EmptyHétf. Dec. 03 2018, 19:49
Keith Lackwood


Play by:
David Gandy
Születési hely:
alkotóra bízva
Kor:
36-38
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Média és művészet
Történetünk:

Pár hónapja érkeztem csak a Nagy Almába, hogy csatlakozzam egy évre a New York City Ballet társulatához, és vendégelőadóként a legnagyobbak között léphessek fel. Az idényt még meg sem nyitottuk szinte, és máris a balszerencse nyomába szegődtem. Az egyik önálló „városfelfedezésem” alkalmával két kábítószeresbe botlottam, és megtámadtak. Az anyagi károkon kívül sokkal többet veszítettem aznap este. A combomba szúrták a kést, és úgy bicegtem be a sürgősségire. Alig pár hét van a premierig, és lábra sem állhatnék az orvosok szerint. Konok természet vagyok, orosz vér folyik az ereiben, a tánc mindenek felett áll. Nagy port kavarna, ha nem léphetnék fel, ezért is akarom, hogy te eddzél engem is. A társam hallani sem akar arról, hogy elcsúsztassuk az előadást, és ebben igazat kell adnom neki. Odahaza nem ismertem a nemet, és most sem fogom, mert a színpadon a helyem. Baromi nagy kockázatot vállalsz, ha elfogadsz, mint tanítványt. Mindenki téged akar az iparban, mint koreográfus. Nem is csoda, hiszen a feleséged is a leghíresebb balett táncosok egyike. Ki ne vágyna arra a hírnévre, mint ő? A Broadway ünnepelt sztárjának vagy a férje, a társa…egykoron te is közénk tartoztál, aztán váratlanul jelentetted be a nagyközönség előtt, hogy befejezed a karriered, de a háttérben ott maradsz. Mi volt ennek az oka? Azóta is ezt találgatják. Gyere, és mondj nekem igent, hogy ketten felrobbantsuk New York elit negyedét!

Nagyon várom az úriembert, érdekes játékok elé nézünk, szívesen megosztom az ötleteimet, de éppúgy örülnék annak is, ha a jövőbeli megalkotója is tenne belé valami pluszt. Hűséges játékostársa leszek, ha megérkezik.  The forbidden man - Keith Lackwood 2624752903  The forbidden man - Keith Lackwood 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
The forbidden man - Keith Lackwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keith Lackwood
» the forbidden one
» Kenneth Lackwood
» Kenneth Lackwood
» Keith & Lana - OMG!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: