New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dear Sister!
TémanyitásDear Sister!
Dear Sister! EmptyCsüt. Dec. 13 2018, 16:16
Beregisztrált!  Dear Sister! 2624752903
...De Angelis


Play by:
Crystal Reed( Alkudható)
Születési hely:
Milánó
Kor:
21-24
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
Törvényen kívüli (de ha mást szeretnél, nekem az is rendben van)
Történetünk:

Kedves húgom!
Elmondani sem tudom mennyit gondolok Rád, mióta elköltöztem otthonról, és New Yorkba jöttem. Magadra hagytalak a bajban, amit otthon okoztam, és bár Te mindig kiálltál értem apánkkal szemben, én cserben hagytalak, és magam jöttem el. Pedig igazán magammal hozhattalak volna... De egyszerűen muszáj volt eljönnöm otthonról, és saját életet élnem. Reméltem, hogy egy napon megérted.
Aztán a remény ismét felcsillant, hiszen évekkel később utánam jöttél New Yorkba, én pedig nagyon vártam rád, és, hogy mindenért kárpótoljalak, de mikor a reptéren leszállt a géped, te nem voltál rajta. Hiába kerestelek, nem válaszoltál a hívásaimra. Nagyon féltelek, és aggódom érted. Hol vagy? Mit csinálsz éppen? Abban sem vagyok biztos, hogy még életben vagy. Éjjelente rémálmaim vannak rólad, hogy felhívnak, mert rád találtak holtan. Tényleg aggódom érted. Kérlek hívj fel! Bármilyen bajba is kerültél, én segítek neked!

***
Felkerestem egy magánnyomozót, hogy kutasson utánad, és időbe telt neki, de megtalált téged. Nagyon megörültem, hogy életben vagy, azonban a nyomozó híreitől csak még inkább aggódni kezdtem. Miket is beszélek... rettegni, hiszen olyan alakokkal vagy együtt, akik veszélyesek rád nézve.  A baj, mondhatni verem, amiben pedig benne vagy, félő, hogy túl mély ahhoz, hogy ki lehessen belőle mászni. Mégis hogyan keveredhetnél ilyen veszélyes emberek közé? Mit keresel ott? Mit dolgozol nekik?

//Arra gondoltam, hogy a húgom valami veszélyes ügyletbe keveredne, és bizony engem is magával rántana. Az, hogy ez a nagy baj mi legyen, (drog, maffia stb...) még megbeszélendő. Több ötletem is van, de a Te ötleteidre is nyitott vagyok Very Happy Kérlek, gyere, nagyon várlak  Dear Sister! 2624752903 Ha pedig itt vagy, dobj meg egy üzenettel  Dear Sister! 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dear Sister!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My dear sister...
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» My dear hockey boy...
» Dear my brother!
» Dear future husband

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: