New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Carmela Whitman
TémanyitásCarmela Whitman
Carmela Whitman EmptyKedd Okt. 30 2018, 23:59
Carmela Whitman


Play by:
Shailene Woodley ?
Születési hely:
London
Kor:
29-33
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
???
Családi állapot:
???
Csoport:
törnyényszegők valószínűleg
Történetünk:

A kapcsolatunk régebben határozottan jónak mondható volt. Én voltam az elsőszülött, aki mindig, mindentől megvédte a kishúgát. Éveken keresztül ott voltam neked, ha kellett, ahogy te is mellettem álltál az életem legmélyebb pontján is, mikor elveszítettem a kisfiamat. Borzalmas mélyponton voltam akkor, ám már sejtettem, hogy nincs minden rendben veled sem. Nem igazán tudtam rád figyelni, arra sem, hogy éppen tönkreteszed az életed. Bajba sodródtál, méghozzá egyre csak mélyebbre és mélyebbre temetett a drogterjesztés világa. Nem tudom, mi hajszolt oda, hogy szó nélkül, segítséget nem kérve keveredtél mindenféle baromságba. Sajnos mire észrevettem, nem akartam segíteni. Tudom, nem mentség, de csakis a munkába temetkeztem, és még azt sem tartottam a szemem előtt, hogy a családom ellen fordulok. Egy este fogtalak és gynútlanul bevittelek a fogdába. A szemedbe nézve, érzéketlenül csukattalak le, amit persze most már kezdek bánni, de te szóba sem akarsz velem állni. Végül is, teljesen érthető, de azért remélem, egyszer megesik majd rajtam a szíved.

A play by kezdeti löket, de salami hasonló karaktert képzeltem el a csajhoz. Igazi lélekbe markolós játékokat képzeltem el, mind múltas, mind pedig jelenes tekintetben. Smile A személyisége nagy részben alakítható, de azért szeretném, ha nem lenne az a nagyon nagy bunkó stílusú nő. Határozott legyen mindenképp, ártatlan kinézetű, de csalfa, kacérkodó jellem. Gyere, nagyon várlak már! Regizz és minden más részletet megbeszélünk négy szem közt!  Carmela Whitman 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Carmela Whitman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It seems like we've been losing control - Carmela & Joel - Carmela lakás
» Damian H. Whitman
» Baris és Carmela
» Carmela H. Alvarez
» Erik&Carmela- Bad Girl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: