New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 6:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 6:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:02-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:01-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 5:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Chase & Lena - Long time no see
TémanyitásChase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptySzomb. 21 Júl. - 1:12


Chase & Lena

Szabadidőm legtöbb részét igyekszem nem a klubban eltölteni. Ott élem az életemet, amikor pedig csak lehet, igyekszem elszabadulni onnan. Már ismerem az összes falat, az összes sarkot, minden egyes zeg-zugot, az embereket, a berendezéseket, az összes szobát és titkot, amit az a hely rejt. Ha alkalmam adódik rá, szeretnék mindezektől elmenekülni egy kicsit, és nem azzal foglalkozni, amivel az időm legnagyobb részével. Szeretnék kikapcsolódni, a gondolataimat pozitív irányba terelni, nem aggodalmaskodni a főnököm miatt, nem árgus szemekkel és nyitott füllel járni minden folyosón, hátha olyan információhoz jutok, ami Aaron számára fontos lehet. Néha szeretném mindezt magam mögött hagyni. Néha vissza sem akarok menni. Tudom, hogy ez egyelőre még elképzelhetetlen, de álmodozni azért szabad. Már alig várom azt a napot, amikor átlépem a küszöböt és vissza se kell néznem többé. Carlos pedig utána bekaphatja már.
Telefonomat és némi pénzt a zsebembe mélyesztve hagyom el a szobámat. A kijárat előtt még intek Marcosnak, a pultosnak, a küszöböt átlépve pedig mélyen beszívom a büdös, koszos, szmogos brooklyn-i levegőt. Undorító, de mégis jobban esik, mint a benti oxigént szívni egész nap. Kirakatokat nézegetek, éttermek kiírásait olvasgatom, kávézók vonzóbbnál vonzóbb ajánlatait veszem szemügyre. Figyelem az embereket, a gyerekeket, a kutyát sétáltató és közben zenét hallgató férfiakat és nőket. A többségük még ebben a rohanó világban is boldognak tűnik. Valószínűleg mindenük megvan ahhoz, hogy boldogok legyenek. Saját lakás, pénz, munka. Háromból kettő nekem is megvan, de mégsem érzem azt az őszinte boldogságot, amit ők. Évek óta csak vágyom rá. De egyszer csak eljön az én időm is, nem?
Ismét egy kávézó előtt találom magam. A kínálatot olvasgatom, amikor egy ismerős arcra leszek figyelmes. Összevont szemöldökkel nézem a bent ülő férfit. Valahonnan nagyon ismerős. Nem a klubban láttam, nem is itt találkoztam vele valahol. Egészen biztos, hogy nem New York-ból ismerem. Néhány hosszú másodpercig figyelem az üvegen keresztül, mire leesik a tantusz. A ráeszméléstől felvillanyozva nyitok be a helyiségbe, ahol egyenesen az asztalnál egyedül ülő férfi felé veszem az irányt.
- Chase? – szólítom meg vele szemben megtorpanva. Nem vagyok száz százalékig biztos benne, hogy ő az, hiszen azóta már évek teltek el, de ha a megérzésem nem csal, akkor egy olyan személybe botlottam bele, akiről nem gondoltam volna, hogy látni fogom még. Anno, évekkel ezelőtt egy nyáron találkoztunk Seattle-ben, amikor a szüleimmel és a nővéremmel átutaztunk nyugati partra. Teljesen ki voltam akadva a szüleimre, hiszen ki a franc megy nyaralni Seattle-be? Nem túl meleg, cserébe esős. És amíg ott voltunk, végig szakadt az eső. Ott találkoztunk Chase-szel.



Chase •  Chase & Lena - Long time no see 4146035580  • ™️



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Chase & Lena - Long time no see Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Chase & Lena - Long time no see 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Chase & Lena - Long time no see 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Chase & Lena - Long time no see Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptySzer. 25 Júl. - 1:28
Egyszer anyával elmentünk a Colimbiai ősvadonban túrázni. Két héten keresztül sétáltunk, elhaladtunk Ramon Falls mellett, megpillantottuk a messze északon magasodó Mount St. Helenst, a Mount Rainiert és a Mount Adamst. Elértünk a Wahtum Lake-hez, lefordultunk a PTÖ-ről, és elindultunk a béna útikönyvszerzők által javasolt alternatív útvonalon, amely levezet az Eagle Creekhez és a Columbia folyó szurdokában, majd magához a folyóhoz. ami Cascade Locks városa mellett folyik el.
Ez a város Oregon államban található, nincs ott semmi, csak hegyek, dombok és a folyó. No meg az amiért mi is oda túráztunk, az Istenek Hídja. Az se egy igazán nagydolog, csak egy híd, ami a 16 –os főúttal összeköt két államot.  Ez volt az utolsó nyár, amit anyával töltöttem, csak 10 éves voltam és szemüveges. Ezután a nyár után ismerte meg Dant és utána többet nem jártunk túrázni, emiatt sose nehezteltem a nevelőapámra. Hisz gyűlöltem túrázni. Kicsi gyerek voltam és vézna, nem a sport volt az erősségem. Olvastam és írtam, meg tanultam, mert az érdekelt.
Mióta New York-ban élek, nekem csak ezek maradtak. Az olvasás, a tanulás és a legfontosabb az írás. Csak már rég kinőttem a horror, vagy a sci-fi regényeket. Jelenleg a „Száz év magány”-t olvasom, ezt a könyvet forgatom a kezembe. Kissé poros kiadás, de beleillik a kávézó régebbi stílusába. Ezt a példányt a professzoromtól kaptam kölcsönbe. Felelősségének tartja, hogy minden klasszikust elolvassak, beleértve Gabriel García Márquez ezen művét is. Azt mondta lássak át a sorok közt és próbáljam meg nem azt észre venni, amit a könyv a számba akar tömni. Életem első alkalma, hogy sikerült is megfogadnom, elvonatkoztatni a témától.
A maga négyszáz oldalával a könyv tökéletesen a kezembe illeszkedett. Nem volt túl tömzsi, se túl vékony. Kicsit hozzám illik, vagyis a témája mindenképpen, a magány. A könyv utolsó oldalához értem, aztán már nem volt több, de ezzel csak az olvasást fejeztem be úgy érzem, a család története a fejembe fog járni még jó pár napig. Idővel a történések majd elhalványulnak, de az érzések és a hangulat megmaradnak. Mint ahogy a képek is. Képek egy Isten háta mögötti, az időbe belemerevedett faluról, ahol az elhagyatott főtér porát felkavarja a forró szél, ahol egyszerre minden állandó és minden változik. Képtelen képek kezét a tűzbe tartó nőről, gesztenyefa alatt halott férjével diskuráló asszonyról, hetvenhét „arany” éjjeliedényről, sárga pillangók hada által követett cigány emberről és homlokukon hamukeresztet viselő Aurelianókról.
Márquez meséje olyan, mint egy irodalmi igényességgel előadott szappanopera. Csak éppen amíg egy szappanoperában a hosszas küzdelmek után eljön a boldogság, itt a szereplők előbb-utóbb mind magukra zárják a magány zárkáját. Ki szó szerint, ki képletesen.
Márquez gyönyörűen ír, sokáig elidőztem ilyenek felett, mint:
„…megérezték bőrén a szép Remedios fullasztó szagát: úgy átjárta a testét, hogy a felhasadt koponyából nem vér szivárgott, hanem valami ámbraolaj, telítve a titokzatos illattal, s akkor megértették, hogy a szép Remedio szaga a halálon túl is kínozza a férfiakat, amíg csontjaik szét nem porladnak.”.
Valamiért nekem is ez az álmom, így írni. A mindennapokról és a kapcsolatokról így írni, ennyire őszintén.
-Chase? – hallottam meg egy női hangot, ami visszarántott a valóságba.
-Igen? – néztem fel rá és egyszerűen elállt a szavam. –Lena?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptyCsüt. 26 Júl. - 9:17


Chase & Lena

2010, április.
- Megyünk Seattle-be! – közli anyu és apu teljesen egyszerre, óriási vigyorral az arcukon. – Annyi minden újat fogtok látni, lányok! – lelkendeznek tovább. A nővéremmel egymásra nézünk, de egyikünk sincs túlságosan feldobva az ötlettől.
- Minek? – kérdezi Sophie. Nevetnem kell, annyira lehet hallani a hangján az unottságot. – Seattle szar. Ott mindig esik. Nincs ott semmi. Mégcsak Seahawks druekkerek sem vagyunk! – fakad ki mérgében, miközben folyamatosan hadonászik a kezével.
- Vigyázz a szádra, Sophie! Anyáddal meg akartunk lepni titeket – szól rá erélyesen apu. – Egy kicsit több lelkesedés és tisztelet elférhetne. Vegyél példát a húgodról – mutat rám apu, én pedig reflexszerűen magam elé emelem a kezem.
- Én Sophie-val vagyok – válaszolom a fejemet csóválva. Kevés dolog van, amiben egyet szoktunk érteni, nagyjából a semmivel egyenlő, de ez most kivételes esetnek látszik. Én sem repesek a gondolattól, hogy Seattle-be megyünk nyáron. Ki a jó isten megy nyáron Seattl-be?! Nem vagyunk buckalakók! – Tényleg kitalálhattatok volna jobbat. Még a nagyiéknál is jobb lenne, pedig utálunk ott lenni.
- Olyan hálátlanok vagytok – veti oda anyu.
- Tetszik vagy sem, akkor is elutazunk – közli apu határozottan.
- Remek – fújtatunk együtt a nővéremmel. – Gyere Lena, pakoljunk esőkabátot és pulóvert, mert megyünk nyaralni – mondja direkt jó hangosan és kicsit a szüleinknek is címezve Sophie. Kettőnk közül ő az, aki inkább visszaszól anyuéknak, ő mindig megmondja, ha valami nem tetszik neki, mindenre van valami megjegyzése vagy kritikája. Sophie már csak ilyen.


Hatalmas mosoly terül szét arcomon, amikor megérzésem beigazolódni látszik. Valóban egy régi ismerősbe botlottam bele. Mindig is tudtam, hogy kicsi a világ, na de ennyire? Évek óta nem láttam a fiút, nem is gondoltam rá, hogy valaha látni fogom. Meglepettségemtől egy pillanatra földbe is gyökereznek lábaim, nem igazán tudom, mit is mondhatnék. Hosszú évek óta nem találkoztunk, nem is biztos, hogy lenne közös témánk. Kétségtelenül mindketten változtunk az évek alatt, ez külsőleg is szemmel láthatóan jól megállapítható. Mosolyom tovább szélesedik, mikor nyilvánvalóvá válik, hogy ő is felismert. Hiába múltak el az esztendők bármiféle kapcsolattartás nélkül, az emlékek megmaradtak.
- Sosem gondoltam volna, hogy pont itt fogunk találkozni – nevetem el magam, közben pedig kihúzom a férfival szemben lévő széket és helyet foglalok. – Mondanám, hogy mesélj, mi történt veled az elmúlt években, de az olyan snassz – és talán nem is lehetne összefoglalni néhány mondatban. Vagy mégis? – De azért megkérdezem, mi történt veled amióta találkoztunk? Hány éve is volt? Vagy hét, nyolc... – gondolkodom el hangosan. Már magam sem tudom pontosan. Mielőtt még Chase válaszolhatna, az egyik pincérnő jelenik meg mellettünk azt tudakolva, hogy hozhat-e nekünk valamit inni.
- Én egy laktózmentes lattét kérnék – adom le a rendelést a fiatal lánynak, aki szorgosan felírja a kezében tartott ki papírra, majd a velem szemben ülő fiú felé néz kérdő tekintettel.




Chase •  Chase & Lena - Long time no see 4146035580  • ™️



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Chase & Lena - Long time no see Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Chase & Lena - Long time no see 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Chase & Lena - Long time no see 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Chase & Lena - Long time no see Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptyKedd 31 Júl. - 12:49
Én világ életemben szerettem egyedül lenni, ez mai napig nem változott. Csak magányosnak lenni szar. És mostanában/, ami lassan három éve/ az vagyok. Seattle-ben sose voltam és nem azért, mert olyan sok barátom lett volna, sőt biztos vagyok benne, hogy itt New York-ban több is van, mint amennyi ott volt. Nem tudom kiismerni a helyet. Otthon fejből vágtam a metróútvonalat és a legtöbb villamos megállót, de a kedvencem a komp volt. Imádtam kompozni, nézni a vizet és az ébredő várost. Sajnos nem ez a legbiztonságosabb közlekedés, havonta lehetett hallani valami balesetet. A konténereket szállító hajók is kora hajnalban mentek ki és a reggeli ködben sokszor volt frontális ütközés, ami mindig iszonyat sok emberéletet követelt.
Igen, Seattle-nek megvoltak a maga árnyoldalai, és a maga szépségei. Nagy kedvenceim voltak a nyarak, sok éven keresztül nyaranta csak lófráltam Seattle-be, aztán jöttek a nyári táborok, cserkész klubok, amelyeket anya talált.
És ez a legfurcsább az egészben, eltelt több mint hét év és egy lány áll velem szemben, akit egy Seattle-i esős nyáron ismertem meg.
Lena semmit sem változott, az arcán még mindig ott ül az a barátságos nagy mosoly. Bár a haja és az öltözködési stílusa kicsit átalakult az idő alatt. De még mindig hihetetlenül gyönyörű volt.
Miután eljutott a tudatomig, hogy tényleg ő az, becsuktam a kezemben tartott könyvem és kissé zavaromban a hajamba túrtam, nagyon rég nem találkoztunk, ilyenkor, hogy megy ez? Álljak fel öleljem meg? Vagy csak maradjak a seggemen? Szerencsémre Lena, mint mindig, kezébe vette a dolgokat és egy nagy mosoly keretében leült velem szemben, szerettem benne ezt a talpraesettséget és magabiztosságot, amivel a dolgokat tudja kezelni.
- Sosem gondoltam volna, hogy pont itt fogunk találkozni.
- Hidd el én se – mosolygok rá vissza és előre dőlök és egy kicsit befogadóbb, nyitottabb pozíciót veszek fel.
Mondanám, hogy mesélj, mi történt veled az elmúlt években, de az olyan snassz .
De azért megkérdezem, mi történt veled amióta találkoztunk? Hány éve is volt? Vagy hét, nyolc...
– mielőtt befejezhetné a mondatát April, az egyik pincérnő jelenik meg mellettünk, Lena gyorsan rendel, majd mindketten rám pillantanak.
- Egy eszpresszót, kösz April – szinte már ez a törzshelyem, óráim előtt- után ide jövök be kávézni, mert finom és olcsó, de legfőképpen eldugott. Minden délután April van benn és minden délelőtt Matt pincérkedik.
Vissza pillantok Lenara.
- Több mint hét éve – bólogatok. – ide költöztem és megkezdtem az egyetemet. – zárom rövidre a témát, mivel engem inkább ő érdekel.
- És veled mi van? Te is itt élsz? És a nővéred, Sophie? Ő merre a nagyvilágban? – teszem fel a kérdéseimet, és közben az arcát fürkészem. Szerintem életem első szerelme volt a nővére, persze csak plátói, hisz fiatalabb voltam nála. De az első szerelem felejthetetlen élmény. Lena és ő már akkor nagyon hasonlítottak egymásra, furdal a kíváncsiság, hogy nézhet most ki Sophie.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptyKedd 31 Júl. - 23:56


Chase & Lena

2010. június
A szálloda ablakából kinézve nem látok mást, csak hatalmas esőfelhőket, villámokat és a széltől hajlongó fákat. Sehol egy árva napsugár, az ég sem tiszta. Sehol egy rövidnadrágos vagy rövidujjú pólós ember. Mindenki hosszúnadrágban és kardigánban. A legtöbb járókelő kezében ott lóg az esernyő. Egyesek már nyitva maguk fölé emelik óriási záporra számítva. Sóhajtva támasztom az államat a párkányon. Még csak az első napunk Seattle-ben, de máris odavágta az időjárás. A mai úticélunk a Pike Place Market lett volna. Fogalmam sincs mi olyan jó abban, ha megnézünk a nyaralás alatt egy piacot. Anya órákat áradozott róla, de engem valahogy nem lelkesített az ötlet egy pillanatig sem. Ahogyan a nővéremet sem.
- Gyertek, társasozzunk – emeli fel anya maga elé a kis dobozt, amiben rengeteg kis bugyuta játék van. Unottan nézek hátra a vállam fölött. Apa széles vigyorral az arcán áll mellette, Sophie arcán viszont látszik, hogy ki van borulva.
- Szánalmasak vagytok – sziszegi a fogai között. Sóhajtva csóválja meg a fejét, felkapja a pulcsiját a szék támlájáról és kiviharzik a szobából. Még arra sem veszi a fáradságot, hogy becsukja maga mögött az ajtót. A szüleimet szóra sem méltatva fordulok vissza az ablak felé. Tovább figyelem az embereket, a felhőket, a fákat és a nyíló esernyőket.


Széles mosollyal az arcomon ülök le és húzom közelebb a széket az asztalhoz. Mielőtt mélyebben belefolyhatnánk a beszélgetésbe, az egyik pincérnő lép oda hozzánk. Gyorsan felveszi a rendelésünket, aztán sarkon fordul és el is tűnik a pult mögött.
- Gyakran jársz ide? – teszem fel a kérdést, amire valószínűleg igen lesz a válasz. Ha valaki ismeri egy kávézóban a pincérnőt, akinek nem mellesleg nincs kint a pólóján a névtáblája, akkor feltehetőleg már nem először dönti magába a koffeint itt.
- Hét év... – nézek magam elé hitetlenkedve. Hét év nagyon hosszú idő, de az emlékek tisztán élnek bennem, mintha csak tegnap történtek volna. Az idő gyorsan repül, néha szinte észre sem veszi az ember, hogy mennyire gyorsan. Úgy suhannak el mellettünk az évek, mintha napok lennének. Kicsiként ezt nehéz felfogni, de felnőttként már néha azt kívánom, bárcsak le lehetne lassítani az időt, és ne telne olyan gyorsan.
Ő is tanul. Nem csoda, rengetegen jönnek ide tanulmányaikat folytatni. Jó egyetemek, jó város, rengeteg lehetőség a nagybetűs életben. Egyetem mellett lehet dolgozni is, ha az embernek szerencséje van, viszonylag olcsón lakást is talál, de ahhoz nagyon szemfülesnek kell lenni. Amikor én költöztem idő, először a tüdőmnek volt nehéz megszokni a szmogot és a bűzt, ami az utcákon terjeng. A közlekedéshez is kellett egy kis idő, amíg hozzászoktam. A folyamatos dugók, a hangos dudák... Aztán rájöttem, hogy a dugók igazából a gyalogosok miatt vannak. Hiába piros a lámpájuk, nem érdekli őket. Az autósok nem tudnak befordulni, haladni, úgyhogy ráfekszenek a dudára és nyomják. Aztán már a mögöttük lévő is. A hatodik a sorban pedig már nem is tudja, miért dudál, de azért ő is nyomja. Először káosznak tűnt az egész, de aztán megláttam benne a rendszert és egészen megszoktam. Megvan ennek a városnak a maga varázsa, nem véletlen turisták és fiatalok kedvelt úticélja.
Chase fordít a szituáción, most én kapom a kérdéseket. Egészen addig mosolyogva hallgatom, amíg fel nem emlegeti a nővéremet. Mosolyom lankad, az asztalt kezdem bámulni. Nem is akarok válaszolni. Egyik kérdésre sem. A ránk telepedő csendet a pincérnő töri meg. Gyorsan lerakja az asztalra a két csészét, aztán megy tovább a dolgára. Megkavargatom az italomat, ezzel is húzva az időt. Próbálom összeszedni a gondolataimat.
- Igen, én is itt élek egy ideje – kezdem meg végül a válaszadást. – Munka meg suli – folytatom, majd kortyolok egyet a kávémból. – Sophie... – ejtem ki a nővérem nevét halkan a számon. Nem is emlékszem, mikor mondtam ki utoljára. Talán évekkel ezelőtt. – Sophie meghalt. Még azon a nyáron – tekintetem továbbra is az asztalon. Tudom, hogy Chase kedvelte a nővéremet. Plátói volt az egész, de nem lehetett nem észrevenni. Csodálattal nézett rá, de Sophie csak kisfiúnak tekintette. Érthető, hisz idősebb volt nála. De akkor is... Mindenki átélt már hasonlót. Anno gimi első évében az egyik barátnőmmel mindig az egyik végzős lány barátját figyeltük. A srác egyetemista volt. Mindig motorral hozta suliba a barátnőjét. Bőrzseki volt rajta, fekete farmer és bakancs. Télen, nyáron. Magas volt, izmos, szőkésbarna, tökéletesen beállított haja volt, a szemei pedig smaragdzöldek. Sosem viselt bukósisakot, ezért tudtuk ennyire részletesen megfigyelni. Ez is olyan plátói dolog volt, mint amit Chase érzett a nővérem iránt.




Chase •  Chase & Lena - Long time no see 4146035580  • ™️



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Chase & Lena - Long time no see Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Chase & Lena - Long time no see 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Chase & Lena - Long time no see 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Chase & Lena - Long time no see Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptyPént. 3 Aug. - 11:53


Lena& Chase
Első szerelem,
nem minden esetben az az első szerelmed, akivel először csókolózol, vagy akivel randizol. Az első szerelme az, ami évek után is még benned marad, és akin nem tudsz túljutni. Még ha plátói, akkor is örökre ottmarad benned. A múltban való élés egy időben nagy fless volt számomra, ki akar a jelenben bukdácsolni, ha ott van mögötte a múlt, amit már ismer és semmi váratlan fordulatot nem tartalmaz. A múlton agyaltam naphosszakat és elmélkedtem azon, hogy pillanatok alatt, hogy összedőlt minden körülöttem, az az év amikor édesanyám meghalt egy vízválasztó volt. Kaptam az élettől egy nagy pofont, és választhattam, hogy tovább zuhanok a szakadékba, vagy megpróbálom túltenni magam rajta és felállni. A másodikat választottam, elköltöztem, elmentem egyetemre és tovább léptem, persze ezt megtenni iszonyatosan nehéz volt, talán ezért nyúltam a füvekhez, talán csak unalomból. Bele se tudunk gondolni abba, hogy mennyi mindenünk van, amíg el nem kezdünk magunk mellől elveszíteni mindent. Most visszagondolva sose voltam elég hálás anyának azért a sok áldozatért, amit mind hozott értem, vagy épp csak azért, hogy ott volt nekem, mert annál nincs rosszabb, ha az ember magányos. Csak képzeld el, hogy egy héten keresztül egy árva szót sem szólsz senkihez se, lehetetlennek tűnik ugye? Pedig volt már erre példa. Itt New York-ban mindenki rohan, mindenki pörög, senki se lassít.  Sietni kell munkába, aztán a gyerekért az oviba, aztán haza, aztán jóga órára, aztán haza, egy gyors alvás és minden kezdődik előröl. Az embereknek nincs idejük egymásra, arra, hogy megálljanak egy pillanatra és kifújják a gőzt.
Ebben a városban egyedül élni a legrosszabb, havonta egyszer elugrunk a pár sráccal az egyetemről berúgni egy közeli klubba, de semmi több. Szánalmasan hangzik, de össz-vissz ennyi a szociális életem.
April miközben felveszi a rendelést feltűnésmentesen rám kacsint, nyílván azon agyal a kis vörös buksijában, hogy ez egy randi. Próbálom én is észrevétlenül forgatni a szemeim.  A szemében nincs olyan, hogy fiú és lány barátság, ha bejön a kávézóba két ellenkezű nemű ember rögtön elkezdi a fejébe fonogatni a szállakat, és rajtuk agyal addig, amíg ők elégedetten el nem hagyják a helyet. Egyébként teljesen megértem, ha napi 12 órákat kéne eltöltenem mindenféle társaság nélkül egy 60m2 kis helységbe én is csak agyalnék naphosszakat.
- Eléggé -válaszolok Lena kérdésére -lassan már családtagnak fogadnak az itt dolgozók – Zárás után néha maradok segíteni, székeket pakolni felmosni és beszélgetni April-el. Teljes mértékben beavatott vagyok már a szerelmi életébe, szinte már túlságosan is. Több mint egy éve költözött ide a barátjával, úgy volt, hogy majd mindketten az egyetemen tanulnak, ösztöndíjjal, de April nem kapta meg a teljes ösztöndíjjal, csak a tandíj 20% finanszírozták volna, ami így túl nagy teher lett volna számára az iskola, ezért inkább elkezdett dolgozni. A barátjával azóta szétmentek, ugyanis ez az együtt élés dolog nem igazán jött be nekik, azóta tart egy ilyen kicsapongó korszaka és pasiról pasira száll és bulizik. Szerintem jól teszi, egy kicsit él, legalább minden héten van egy jó sztorija számomra az éppen aktuális „NagyŐ”-ről, amit mindig mosolyogva meghallgatok. - Igen, így kimondva még durvábban – rázom meg a fejem mosolyogva-nagyon hamar eltelt. – elkezdem Lena-t kérdezgetni, főképp arról, hogy mit keres itt New York-ban, de aztán nem bírom ki meg kell említenem a nővérét is.
És itt ezen a pontin beáll a csend köztünk, kérdőn nézek rá de csak a kezét bámulja. Szerencsére megkapjuk az italainkat és ez, megtöri a jeget. A kávémat megkavarom, bár nem igazán tudom minek, hiszen mostanában nem kérek bele cukrot, egyszerűen csak megszokásból teszem és közben csendben hallgatom a velem szemben ülő lányt. Az első mondatába rögtön bele is kérdezek.
- Merre? Melyik részen? Brooklyn-ban nagyon bejött nekem ez a városrész, egy kicsit ilyen lelakott hipszteres, de pont ez fogott meg benne.
- És egyetemet csinálod? Milyen szakon vagy – kissé hihetetlennek tűnik, hogy még nem találkoztunk, bár tudom New York nagy város, de itt voltunk egymáshoz nagyon közel.
Van valami a hangjában, ahogy kiejti a testvére nevét, és bennem meg egy pillanatra megfagy a vér. Basszus! Az információ hideg zuhanyként érintett, de semmit sem kérdezzem, hisz én is utáltam ezeket a kérdéseket, anya esetében „És, hogy történt?” „Nagyon megviselt?” „Túltetted már magad rajta?” Milyen beteg ember kérdez ennyit egy halálesetről, minden embert megvisel ha elveszti az egyik szeretjét, és ezen senki sem tudja túl tenni magát, mindegy mennyire próbálja.
- Részvétem! – csak ennyit mondok és nem is próbálom tovább feszegetni a témát. A kávémba nézek, sikerült egy nagyon érzékeny témába beletenyerelnem. Biztos, hogy fájdalmas lehet neki erre gondolnia.
- És mit dolgozol? – töröm meg az ideje beállt csendet, próbálva terelni a témát.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptyVas. 5 Aug. - 0:45


Chase & Lena

2010. július 9. 19 óra 35 perc.

- Sophie, ez micsoda? – kérdezem feltartva előtte a tekert cigit. A szagán lehet érezni, hogy nem egy sima cigiről van szó. Dühösen kapja ki a kezemből és vágja zsebre.
- Nem a te dolgod – sziszegi a fogai között. Dühös anyára, dühös apára, dühös rám, dühös az egész világra. Sophie néha ilyen. Lázadó természete van, mindenkivel ellentétes véleménye. Ami a legtöbb ember szerint rossz, szerinte az jó. Amit a legtöbb ember megvet, ő azt kedveli.
- Tudod, hogy ezektől a szaroktól csak rosszabbul lehetsz – lépek hozzá közelebb, egyenesen a szemeibe nézve. A nyári szünet elején volt az első rohama. Azóta volt még kettő. Nyaralás alatt szerencsére nem történt semmi baj, de erre nem lehet számítani. Egyszer tévénézés közben lett rosszul, egyszer mikor bicikliztünk. A kezei és a lábai rángatóztak, úgy kellett lefogni. Persze esze ágában sem volt ezt közölni a szüleinkkel. Tudom, hogy el kellett volna mondanom nekik, de ez nem az én dolgom. Az első rohama óta próbálom rávenni Sophie-t, hogy mondja el nekik.
Nem válaszol. Talán ő is tisztában van vele. Tudja, hogy rosszabbul lehet a fűvtől. Talán csak nem érdekli.
- Ne menj el abba a buliba, vagy elmondom anyáéknak! – vágom a fejéhez fennhangon. Tisztában vagyok vele, mi megy egy gimis házibuliban. Nem csak narancslevet szürcsölgetnek és társasoznak.
- Ha elmondod, én is elmondom a kis titkodat – tisztán lehet hallani a hangján, hogy komolyan gondolja. De nem hagyhatom, hogy elárulja anyákénak, ami tavaly nyáron történt. Szó nélkül hagyom ott a szobájában.


- Brooklyn-ban – válaszolom röviden. – Ott dolgozom és ott lakom. Lényegében a munkahelyemen lakom – nevetem el magam halkan, miközben a kávémat kavargatom. – Nem kifejezetten egyetem, ahova járok. Az túl drága – kortyolok egyet, majd folytatom. – Az AMG inkább egyfajta program. Nővérképző – egy pillanatra eltűnik a mosoly az arcomról. Eszembe jut Sophie. Miatta határoztam el, hogy nővér leszek. Segíteni akarok az embereken. Rajta nem tudtam, de másokon még segíthetek. Az órámra pillantok– Nemsokára kezdődik is az órám – kapok a fejemhez hirtelen. – Te mit tanulsz? – szegezem neki a kérdést.
Minden egyes alkalommal furcsa érzés tölt el, amikor ki kell mondanom, hogy a nővérem halott. A gyomrom görcsbe rándul, egy részem pedig nem akarja elhinni. Pedig már évekkel ezelőtt történt. Kiskorom óta minden egyes nap mellettem volt. Számíthattam rá. Voltak hullámvölgyeink, de sosem hagyott cserben. Aztán egy nap már nem volt ott. Üres lett otthon a ház. És csöndes.

2010. július 9. 23 óra 48 perc.

Az ágyamban fekve feljebb húzom magamon a takarót. Hiába van nyár, elképzelhetetlen lenne takaró nélkül aludni. Na meg zokni nélkül! Az is elengedhetetlen. Bebugyolálom magam, bal oldalamról átfordulok a jobbra. Pillanatokkal azelőtt, hogy ismét mély álomba szenderülnék megcsörren a telefonom. Lustán, csukott szemmel nyúlok érte. Azt éjjeli szekrényen tapogatózva végül megtalálom a készüléket. Egyik szememet résnyire kinyitva látom, hogy a nővérem hív.
- Sophie, mi van? – szólok bele a telefonba álmos hangon. A vonal túlsó végén viszont nem az ismerős hang szólal meg, amire számítok.
- Lena, Daniel vagyok, Sophie egyik barátja. Kurva nagy gáz van – szemeim azonnal kipattannak, én pedig felülök az ágyamon. A Daniel nevű srác fél perc alatt elhadarja, mi történt a nővéremmel. Mire befejezi, addigra már felöltözve rohanok le a lépcsőn. Néhány utcára van a házibuli, amire Sophie elment. Olyan gyorsan futok, ahogy csak tudok. A mentők szirénázását már egészen a házunknál hallottam. A pánik, az adrenalin, a félelem és az aggodalom együtt hajtanak a csak pár sarokkal arrébb lévő házig, ahol már a mentők éppen a kocsiba teszik be hordágyon a nővéremet. Az egyik mentőtiszthez rohanva közlöm vele, hogy a húga vagyok, hadd menjek vele a kórházba. Gyorsan beterel az autóba, de világosan a tudtomra adja, maradjak nyugton, ne akadályozzam őket a munkájukban. Eszem ágában sincs, mivel a nővérem élete forog kockán!
A pár perces út alatt mind azon dolgoznak, hogy stabilizálják a nővéremet, de nem járnak sok sikerrel. Nem lélegzik magától. A kórházba érve a folyosón fel s alá járkálok, amikor anyáék is beesnek. Amint meglátom őket, a lábaim a földbe gyökereznek. Odarohannak a recepcióshoz, majd hozzám. Faggatni kezdenek, de nem tudok mit mondani. Egy hang se jön ki belőlem. Anya megrázza a vállaimat, de csak nézek rá. Ha tudná, hogy az én hibám, ami történt...


Annyiszor hallottam már. Részvétem, részvétem, részvétem. Egy időben szabályosan felfordult a gyomrom tőle. A sok sajnálat nem hozta vissza a nővéremet. Semmi sem fogja. Szerencsére Chase megtöri a ránktelepedett csendet.
- Táncolok – válaszolom röviden és tömören. Remélem, nem kérdez bele részletekbe, mert nem szoktam dicsekedni azzal, hogy egy sztriptízbárban táncolok. Sokan ítélkeznek miatt, pedig nem élvezetből csinálom. Kell a pénz, Carlos pedig megfizet és még fedélt is ad a fejem fölé. – Te dolgozol valamit egyetem mellett?



Chase •  Chase & Lena - Long time no see 4146035580  • ™️



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Chase & Lena - Long time no see Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Chase & Lena - Long time no see 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Chase & Lena - Long time no see 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Chase & Lena - Long time no see Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptyKedd 7 Aug. - 0:00
Chase Ginsberg írta:


Lena& Chase
Szerintem ahhoz, amit ma itt művelek, ahhoz már szuperképesség kell.  Hogy lehetek ekkora szerencsétlen. A világ egyik legkedvesebb lánya ül velem szemben és én, mindent elkövetek azért, hogy soha többet ne akarjon látni. Életének szerintem egyik legnehezebb szakaszát kellett visszaidéznie miattam.
A világon talán csak Lena az egyetlen, aki ezt szó nélkül legyűri magában és mosolyogva válaszol, ezek után is nekem. Egy városrészben lakunk, erre szokták az emberek azt mondani, hogy „Kicsi a világ!”.
- És jó? Mármint a munkahelyed? – kérdezem és közben az asztalon lévő nagy kupacra pillantok, a jegyzeteim, nem hagynak igazán sok helyet az italoknak. Fogom és szépen elkezdem egy kicsit összerendezgetni a papírjaimat.
- Jó a szállás? – közben tovább kérdezem a velem szemben ülő lányt, akire most már inkább illene a hölgy kifejezés, mert már nem tizenévesként Seattle szeles tengerpartján sétálgatunk. Hanem egy értett nő ül velem szemben.
A jegyzeteim alatt megtaláltam a sokáig keresett fém dobozt. Mivel a cigimet magam tekertem, néha kicsit feldobva egy kis marihuánával, nem kell a márkás papírdoboz oldalán lévő halott csecsemőt vagy épp rákos embert néznem. Tudom, a dohányzás nem egészséges, de a nikotin túlságosan is rabul ejtett már ahhoz, hogy én ezzel foglalkozzam.
- Én vettem egy kis garzonlakást Brooklyn szívében, ugyanis eladtam a Seattle-i kertes házat. – Abból a pénzből éldegélek még azóta is. – Nem nagy, 36 m2, de nekem tökéletesen megfelel. – Mosolygok Lenara, a lapokat a válltáskámba gyűröm és a székem mellé egyszerűen ledobom, a fém doboz még ott marad az asztalon. Kevés hely van, New York-ban, ahol rá lehet odabenn is gyújtani, de szerencsére ez a kávézó olyan.
- Ha esetleg bármikor kell szállás, a kanapémat felajánlhatom, kényelmes, az a kihúzható fajta. – vetem fel az ötletet, hisz bármikor szívesen segítek neki. Belenézek a kávém mellett lévő fém dobozba és kihúzok belőle egy cigit.
- Nem zavar? – kérdezem meg Lenat – Vagy esetleg kérsz? – a dobozt nem tartom felé, mert csak 3 száll normál dohány van benne és a maradék az mind fűvel van megspékelve, megtalálható pár pirula is a cigik közt kis áttetsző zacskóban, a szivárvány összes színében pompáznak, csodás dolgok ezek az ópiumok.
- Nővér leszel? A egy nagyon szép hivatás. Becsületes. – elmormolok egy bókot. – olyan hozzád illő, szép és visszafogott. – őszintén így is gondolom.
- Én bölcsészetet hallgatok jelenleg, egy kicsit csak lézengek. Írogatok – sajnos ez összehasonlítási viszonyban sincs az ő terveivel. Ő másokon fog a jövőben segíteni, míg én magamat fogom rombolni.
Tánc, egy kicsit ízlelgetem a szót, hisz olyan elegáns.
- Milyen fajta tánc? – nem is tudtam, hogy ennyire jól mozog. Valamiért a társastáncot tudom elképzelni neki, bár abból nem igazán tudom, hogy lehet megélni.
- Jelen pillanatban nem, csak néha egy-egy alkalmi munkám van. De majd kell találnom valami komolyat.  New York drága város.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see EmptySzer. 8 Aug. - 8:57


Chase & Lena

2010. július 10. 00 óra 53 perc.

Idegesen járkálok fel s alá a kórházi folyosón. Hol a falat bámulom közben, hol a járólapot, hol szüleimre pillantok. Teljesen kétsébe vannak esve. Anya zokog, apa szorosan öleli őt. Látom rajta, hogy mint férfi próbál erős maradni, de az ő szemei is csillognak. És nem az örömtől. Képtelen vagyok sokáig rajtuk tartani a tekintetemet. Bűntudatot érzek. Ők nem tudják, mi történt, én viszont igen. Fogalmuk sincs róla, hogy nem olyan régen Sophie epilepsziás rohamok kapott. A sok szar, amit bevehetett és megihatott csak rontott rajta valószínűleg. Senki sem tudott a rohamokról rajtam kívül, senki sem tudott rajta azonnal segíteni. Hiába hívott fel az a Daniel nevű srác…
A folyosó végén lévő fehér ajtó lassan nyílik. Az orvos, aki bő egy órája kezelésbe vette a nővéremet, kilép az ajtón.. Amint meglát minket megtorpan. Nyakába akasztja a sztetoszkópot. Egy darabig a földet nézi. Anya hangosabban zokog. Szavak nélkül is világos, mi történt. Lassú léptekkel közelít felénk, míg végül megáll előttünk.
- Sajnálom, mindent megpróbáltunk a lányukért – suttogja alig hallhatóan. – Őszinte részvétem – mondja lemondó hangon, aztán pedig sóhajt egyet. Finoman, vígasztalóan megértinti anya karját, majd hátat fordít és eltűnik arra, amerről jött. Azt ézem, saját lábaim képtelenek megtartani a testsúlyomat. Muszáj leülnöm. Nehezen kapok levegőt. A torkomba hirtelen hatalmas, szűnni nem akaró gombóc nő. A szüleimre pillantok. Már apa sem erős. Zokogva ölelik egymást.


Kávémból kortyolva ingatom a fejemet félig bólogatva, félig csóválva.
- Jól fizet, a lakrész nem öt csillagos, de van benne minden, ami kell, úgyhogy nem panaszkodhatok – füllentem egy halovány mosolyt magamra erőltetve, miközben továbbra is a csésze mögül nézek a fiúra. Igazából lenne okom panaszkodni, hiszen Carlosnak az üzleti ügyei rendszeresen érintik a klubbot is, sokszor viszi oda az ügyfeleit, akiket egy időre ránk bíz. Van köztük erőszakos is, nem is egy. Ráadásul már sodorta veszélybe sokunk életét is. Szóval annyira nem fényes a helyzet, de nem vagyok abban a pozícióban, hogy panaszkodjak. Szükségem van a munkámra, a szállásra és a pénzre. Figyelem, ahogy Chase az asztalon lévő papírok alatt kutakodik. Egy kicsi ezüstös dobozt húz elő. Egyértelmű mi van benne.
- Eladtad a házat? – pillantok rá meglepően. Az ember azt hinné, hogy egy kevésbé zajos, zsúfolt, büdös, koszos városban egy kertesház maga a paradicsom lehet. Személy szerint mindent megadnék azért, ha egyszer lenne egy saját kertesházam, távol ettől az egész káosztól. – Köszönöm – válaszolom a felajánlásra. Kedves tőle, hogy így feldobta ezt a lehetőséget. Amíg Carlos nem rúg ki valami miatt, addig viszont esténként a saját ágyamban fogom álomra hajtani a fejem. Már ha a sajátomnak nevezhetem, amit a főnököm bármelyik pillanatban átadhat másnak.
- Nem, köszönöm – tartom fel magam elé a kezemet. – De nem zavar, csak nyugodtan – csóválom a fejemet. Én ugyan nem dohányzom, de a klubban rendszeresen cigaretta, illetve szivarfüst terjen, úgyhogy hozzászoktam, és nem zavar.
Halkan felkuncogok a terveimet illető megjegyzésére. Becsületes. Igen, az. Köszönőviszonyban sincs azzal, amit most csinálok. Ég és föld a kettő. Nem vagyok rá büszke, nem szoktam dicsekedni vele, hogy mit csinálok, sokan ítélkeznek, de már beletörődtem. Ezt kell most csinálnom ahhoz, hogy később jobb legyen minden. Érdeklődve hallgatom, amint Chase is mesél egy kicsit a tanulmányairól. A bölcsészetet teljesen hozzáillőnek gondolom.
- És vannak már terveid diploma utánra? – teszem fel neki a kérdést. A bölcsész diplomáról eddig csak kétféle véleményt hallottam mindig: semmit nem lehet kezdeni vele, vagy azzal bármit lehet kezdeni. Kíváncsi vagyok, Chase mit gondol erről, illetve milyen tervei vannak a jövőjével kapcsolatosan.
Kényes témát érint a munkám, de ahelyett, hogy haboznék, azonnal rávágom.
- Sztriptíz – válaszolom egyszerűen, majd megiszom az utolsó korty kávémat is. – Gondolom ez nem az, amit képzeltél – motyogom, miközben magam elé rakom az üres poharat, amit az April nevű pincérnő szinte azonnal ki is szúr. Kérdésére nemmel válaszolva jelzem, hogy nem kérek semmi mást, ezután pedig elviszi a poharat.
- Gyakornoki álláson nem gondolkodtál? – kérdezem Chase-re pillantva. – Nem kell heti negyven órát gürcölni, de legalább jól mutat az önéletrajzodban – valóban hasznosnak gondolom az ilyen programokat. Fizetéssel és tapasztalatszerzéssel jár, ami sosem hátrány. Esetleg löketet adhat a jövőbeli tervekhez, rájöhet, hogy mit akar csinálni, vagy éppen mit nem, kapcsolatokat építhet ki. New York-ban pedig egy jó kapcsolati hálóval aztán tényleg bármit lehet kezdeni. A telefonom órájára pillantok.
- Lassan mennem kell, de esetleg egy másik alkalommal folytathatnánk, nem? – kérdezem a zsebembe süllyesztve a mobilomat.


Chase •  Chase & Lena - Long time no see 4146035580  • ™️



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Chase & Lena - Long time no see Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Chase & Lena - Long time no see 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Chase & Lena - Long time no see 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Chase & Lena - Long time no see Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Chase & Lena - Long time no see
Chase & Lena - Long time no see Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Chase & Lena - Long time no see
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Long time since the last time - Levi & JJ
» the summer time will come back ♡ Lena & Kris
» Long time no see?
» Long time ago -- Scott / Natalie
» Long time no see ~ Casper & Mi Rae

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: