New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Evelyn Hopkins
TémanyitásEvelyn Hopkins
Evelyn Hopkins EmptyVas. Május 13 2018, 19:24

Evelyn Hopkins

Egy napon elhagyod ezt a világot,
szóval élj olyan életet, amire emlékezni fogsz.


Karakter típusa: keresett/saját
Teljes név: Evelyn Laura Hopkins
Becenevek: Evelyn, Lin
Születési hely, idő: Minnesota, Egyesült Államok,1994.02.14.
Kor: 24
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: Biszexuális
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Érettségi csak. Semmi szakma.
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Modell
Ha dolgozik// Munkahely: 5SOS Modellügynökség
Hobbi: Internetezés, Sorozat nézés, Edzés

◆ pozitív tulajdonságok: szenvedélyes, romantikus, álmodozó, jó szívű, okos, barátságos
◆ negatív tulajdonságok: lobbanékony, féltékeny, válogatós,  feledékeny, kíváncsi, türelmetlen

Néhány dolog, amit szeretek:
~ Nyugalom
~ Cipők
~ Gyerekek
~ Édességek
~ Tengerpart
~ Zene
~ Állatok /kivéve amit nem/

Néhány dolog, amit nem kedvelek:
~ Hüllők, bogarak, rovarok vagy akármelyikből is van több
~ A részeg embereket, akik nem tudják, hogy mit csinálnak. Megütnek, megerőszakolnak valakit, vagy meg is ölhetik akár.
~ Rendetlenség. Nem vagyok egy rendmániás, de azért nagy rumli ne legyen otthon.
~ A beképzelt, hülye kis apuci pici lányait.
~ Brokkoli, kelbimbó, spenót, gomba, stb
~ Ha elázom, valamint, ha egy kocsi becsap sárral/vízzel.

Néhány dolog, amit nem árt tudni rólam:
~ Nincsen testvérem. Egyke gyerek vagyok, de az unokanővéremet úgy szeretem, mintha a testvérem lenne.
~ Az anyanyelvem mellett 3 nyelven beszélek még.
~ 18 éves korom óta vagyok modell.
~ Nincsen se tetoválásom, se testékszerem.
~ Édességgel könnyen le lehet venni a lábamról.



Ide jön az idézet

Evelyn Hopkins: 24 évvel láttam meg a nagyvilágot Minnesota-ban. 4 éves koromban az édesanyám meghalt, így az édesapám nevelt fel engem. A későbbiekben megházasodott, és lett egy tőlem 4 évvel idősebb mostohabátyám. Sosem jöttünk ki jól egymással, főleg azok után, amikor is 14 éves koromban megerőszakolt. Ezután apa elvállt a nőtől, és elköltöztünk messze, egészen New York-ig.
Vetélés: 14 éves koromban amikor a mostohabátyám megerőszakolt, terhes lettem tőle. Elég sokáig észre sem vettük, hogy terhes vagyok, mert mindig is vékony testalkatú voltam. Talán 6 hónapos lehettem már amikor egyszer elestem otthon, és vérezni kezdtem nagyon odalent. Akkor kórházba vitt apa, és kiderült,hogy terhes voltam, de elvetéltem. Nehéz volt feldolgoznom a dolgokat, mer mégis a gyermekem lett volna, hiába attól a szeméttől lett volna, de felneveltem volna. Ha elég idősnek érzem magam,akkor egy megfelelő személytől szeretnék gyereket!
Egyiptom: Mióta modell vagyok, sok helyre eljutottam már az országba. Olyan helyekre is ami a bakancslistámon szerepelt,de egy hely van ahová nem jutottam még el, az pedig Egyiptom. Nem tudom mért, de el szeretnék jutni oda egyszer.
Ló: A kutya és a macska mellett a harmadik legkedveltebb állatom a ló. Kiskoromban sokat lovagoltam, mert volt a közelünkben egy lovas tanya, ahol oktattak is lovaglást. Volt egy Hope nevű lovam, akin megtanultam lovagolni, és utána végig az enyém volt, míg el nem költöztük otthonról. Azóta kétszer ha lovagoltam talán,de szeretnék újra lovagolni majd, mert hiányzik az az érzés.
Yvette: A legelső szerelmem egy lány volt. Akkoriban ismerkedtünk meg egymással amikor terhes voltam még. Apukám mellett ő volt a másik legnagyobb támaszom. A rengeteg együtt töltött idő alatt közelebb kerültünk egymáshoz, és szerelembe estünk. 3 és fél évet jártunk együtt, aztán ő elköltözött, mert egyetemre ment, és nem nagyon tudtunk volna találkozni egymással.
Napraforgó: Allergiás vagyok a virágára nagyon,de nagyon! Szerencsére ritkán találkozom valahol vele.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Evelyn Hopkins
Evelyn Hopkins EmptyKedd Május 22 2018, 23:36

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Evelyn! Evelyn Hopkins 4146035580
Köszöntelek az oldalon!

A karakterlapod kissé ugyan rövidke lett, egy látszólag átlagos, hétköznapi lányról, aki szereti a cipőket, a gyerekeket, és irtózik a bogaraktól. Közelebbről nézve azonban mégis különleges és egyedi lap lett, és több érdekes dolgot, illetve súlyos titkot is megtudhattunk rólad. Több dolog is tetszik a kapodban. Például hogy Minnesotából származol. Evelyn Hopkins 2624752903 Egy kedves déli lány, aki szeret lovagolni... nem igazán sok hozzád hasonló mászkál New York utcáján. Nagyon egyedinek találom azt is, hogy a napraforgóra vagy allergiás. Ilyesmit eddig még igazából nem is hallottam. Ami viszont igazán különlegessé tesz az az, hogy mennyire bátor és erős vagy - erre utal az, amit a babád elvesztéséről mondtál. Szomorú, ami veled történt, de legalább édesapád ott volt neked, és végig melletted állt, támogatott, és segített új életet kezdeni. Fontos, hogy legyen valakink, akire mindig számíthatunk, aki felsegít, amikor az élet leküld bennünket a padlóra.

Nem szaporítom tovább a szót. Sok szerencsét kívánok neked. Futás foglalózni, majd játszótársat keresni. Jó játékokat! Evelyn Hopkins 4146035580  






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Evelyn Hopkins Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Evelyn Hopkins Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Evelyn Hopkins Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Evelyn Hopkins Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Evelyn Hopkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noah Hopkins
» Hopkins & Riddle
» Lorianne Hopkins
» Elle Hopkins
» Evelyn Broughton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: