New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Breckin Garfield
tollából
Ma 7:49 pm-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 7:47 pm-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 7:44 pm-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 7:43 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 6:56 pm-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 6:31 pm-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 6:13 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 5:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 5:43 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The boy next door
TémanyitásThe boy next door
The boy next door EmptyKedd Május 08, 2018 6:27 pm

Beregisztrált


Teljes név: Noah/Micah/Jamie/ Tristan/ amit akarsz
Play by: Jon Kortajarena
Születési hely:Tőled függ
Kor: 27
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: páratlan
Csoport: Bűnüldözés

A szomszéd fiúcska;

De komolyan mellettem élsz. Körülbelül 2-3 héttel később érkeztél, mint én. Szóval szerencsém volt veled, mert neked köszönhetően nem éreztem magamat annyira kívülállónak. Kettecskén szerencsétlenkedtünk a már összeszokott házbeliek között.
A szerencsétlenkedést úgy értsd, hogy én nekem, ha bármi gondom akadt a lakásban vagy környékén, neked szóltam. Szerintem az elején azt hihetted, hogy fel akarlak szedni, pedig korántsem ezért voltam majdnem minden másnap az ajtódban. Nem vagyok egy olyan lány, aki minden üggyel bajjal ugrik másokhoz, de tényleg nem értek a vízvezeték elzárásához, ha éppen medencévé változik a lakásom. Cserébe néha gyakorlom rajtad a gyatra főző tudásomat, téged ezért merlek szerencsétlennek titulálni. Mert hidd el nekem, hogy nem könnyű megemészteni, amit én alkotok.
Ha véletlenül úgy alakul, akkor lazán átmászok hozzád, hogy kirámoljam a hűtődet, szerintem ezen már megsem lepődsz. Te is bármivel zaklathatsz, volt már arra is példa, hogy eljátszottam a csajodat, hogy az aktuális luvnyádat elhajtsam.
Valami szikrázik, ám mindig úgy alakul, hogy valami közbe szól. Csörren a telefon, dörög az ég, sípol a vészjelző, tényleg mindent megtesz azért az univerzum, hogy mi ketten ne lépjük át a bizonyos határt. Nem barátság, nem is testvéri viszony, kölcsönös adok-kapok, legalábbis én így gondolom, de nálad sosem lehet tudni…
Mert kopó vagy, akit konkrét céllal állítottak rám, s te ezt csúnya mód eltitkolod előlem. (Én csak az álcaként használt foglalkozásodat ismerem, amelyet szabadon válaszhat a megalkotó.) Az a feladatod, hogy minél közelebb férkőzz hozzám, s minél több információt húzz ki belőlem, mindenről. Hogy miképpen sikerült rám akadni annak ellenére, hogy nevet váltottam, s eltüntettem a nyomaimat, nem tudod. Büntetésképpen kaptad eme nemes feladatot, mert valamit vétettél az egyik fő fejes ellen. (Döntsd el. ) Tisztában vagy azzal, hogy a pultos dolog csak álca és azt is tudod, hogy az Electra nem a hivatalos nevem. Persze ennek ellenére úgy hívsz, hiszen nem szeretnéd lebuktatni magadat. Már az elején nyilvánvalóvá vált számodra, hogy nem vagyok könnyű eset, de már puhultam a kezdeti mogorvaságomból, neked köszönhetően.

Család; te dolgod, hogy apuci és anyuci miféle. Felőlem akár lehet ezer testvéred is, teljesen rád bízom. Csajozol, de nem maradsz meg senki mellett sem. (Én szentül hiszem, hogy csak azért csinálod ezt feltűnően, hogy engem idegesíts.)

//Pb-t nagyon szeretném, minden más megbeszélés kérdése. Ha megérkeztél dobj egy üzenetet nyugodtan, nagyon várlak, mert szeretném kicsit feldobni az életem, hogy ne csak Theo után sopánkodjak. Very Happy //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
The boy next door
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  He showed up at the door
» All I want is nothing more To hear you knocking at my door
» Grayson & Tansy • hold the door
» Axelle & Abbars - Open the door!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: