New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Drake, akire érdemes lenne emlékezni
TémanyitásDrake, akire érdemes lenne emlékezni
Drake, akire érdemes lenne emlékezni EmptyPént. Ápr. 20 2018, 12:25

Drake


Teljes név: Drake (választható vezetéknév)
Play by: Steven R. McQueen?
Születési hely:rád bízom
Kor: 27-30
Lakhely: Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island?
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: vőlegény
Csoport: ötletelünk
Te vagy az én rosszul -túl jól?- sikerült "egyéjszakásom. Miután hallgattam a kedves húgomra és elmentem vele egy "ereszd el a hajam" estére, ahol megtudhattam, milyen is az általa emlegetett "royal flush" -vodka, gin,whisky,fehér rum és abshinte, természetesen feles pohárral-, a laza bárocska helyett egy diszkóban kötöttünk ki, ahol egy társaaság épp legénybúcsút tarott, én pedig reggel arra ébredtem, hogy ott fekszel mellettem. Nálam...a lakásomon...a hálószobámban... egy szál gatyában. És a legszebb az egészben, hogy az utolsó emlékem az, hogy önfeledten táncolok Veled. Na nem valami szolid keringőt, hanem azt az igazi simulós, szexuálisan túlfűtött táncot, ami talán még egy +18-as karikát is megérdemelne.
Aztán képszakadás. Azt se tudnám megmondani, hogyan és mikor értem haza és, hogy mi a franc történt köztünk vagy, hogy jó volt-e egyáltalán. Még a nevedre sem emlékszem, így az az első, amit megkérdezek és arra még tudsz is válaszolni, de azt már te se tudod megmondani, hogy történt-e valami az éjjel.. Szóval az egész olyan wtf?

Amivel egyikőjük sincs tisztában: nem történt köztük semmi, de mivel mindketten cikinek éreznék megkérdezni -hátha a másik emlékszik és megsértené, hogy a másik nem-, ez továbbra is talány marad.
Azt sem tudja Raven, hogy épp a vőlegényt sikerült magának összeszednie, akinek pár héten belül Hawaii-n lesz esküvője. Ha lesz, hiszen eléggé felpiszkálja a csőrét az új ismeretség. Olyannyira, hogy az egyébként sem kecsegtető házasság gondolatát is elveti és minden erejével azon lesz, hogy újra találkozzanak. Többek között bejelentkezik Ravenhez randi tanácsadásra...
Természetesen mindent megbeszélünk, ha beregizel és hozzám vágsz egy üzit!  Drake, akire érdemes lenne emlékezni 2451935670





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Drake, akire érdemes lenne emlékezni
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ben & Drake
» Drake Barlowe
» Clayton Drake
» Alexandra Drake
» Drake Adams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: