New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harvey Irvine
tollából
Ma 18:18-kor
Wang Weiguang
tollából
Ma 18:13-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 18:07-kor
Lyall Bradbury
tollából
Ma 17:57-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:41-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:40-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:39-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:39-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Peggy Lynch
TémanyitásPeggy Lynch
Peggy Lynch EmptyPént. Okt. 11 2024, 22:35
Peggy Lynch
l’m insane? Well, l’m Peggy Lynch and l get what l want.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Peggy Lynch
Becenév
Csak cuki legyen
Születési hely
Manhattan
Születési idő
1999. 06. 12.
Kor
Huszonöt éves
Lakhely
Manhattan
Upper East Side
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
(De kíváncsi, kísérletező)
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Columbia University
(Közgazdaságtan hallgató)
Foglalkozás
Egyetemista
Pincérnőként dolgozik
Munkahely
Clover Club - Brooklyn
Hobbi
Kotnyeleskedni, másokat bosszantani, másokra rátelepedni, táncolni, titokzatoskodni, flörtölni a neki szimpatikusokkal, bárokat látogatni, kipróbálni minden olyan dolgot, ami káros.
Óvatos léptekben közeledik a sötét dolgok felé, a bűnös dolgok felé. Kóstolgatja az élet káros, sötét oldalát.

Csoportom:
Munkás

Jellem
Peggy egy tősgyökeres New York-i, Manhattani lány. Gazdag szülők gyermeke, akiket a szülők már korán elkényeztettek, nagy luxusban nevelkedett. Apjának hotelei vannak, szállodalánca, anyjának pedig több ügyvédi irodája is. Mai napig a családi házban él, bár eléggé kakukktojás a családban. Szülei nagyon intelligensek, szorgalmasak és törekvőek, ám Peggy nem ilyen. Peggy leginkább a mának él, a szórakozásnak, élvezeteknek, csínyeknek és a lábatlankodásnak, aki gyakran még családja orra alá is szeret borsot törni. Gyakran szívatja szülei alkalmazottait is. Elég kárörvendő is tud lenni. Olykor úgy viselkedik, mintha nem lenne ki a négy kereke.
A Columbia Universityre jár, de leginkább csak azért, mert szülei erőltetik, ám ő maga nem szereti. Nem szeret bejárni, tanulni, odafigyelni, nem érdekli az egyetem, de kénytelen szigorú szüleinek legalább ebben eleget tenni. Elég zabolázatlan és akaratos, olykor kifejezetten rosszindulatú és bosszúálló. A szépsége és ártatlan külseje nagyon megtévesztő lehet, ugyanis kifejezetten gonosz-sötét lelkű tud lenni, ha a helyzet és saját érdekei úgy kívánják. Nem egy elemi gonosz ember, csak ha a céljai, az élet úgy hozza. Leginkább indulatból, érdekből. Akaratos, nem viseli jól, ha nem kapja meg, amit akar. Márpedig ő mindig megkapja, amit akar, mindig megszerzi, amit szeretne és nem nagyon válogat az eszközökben. Jó sakkozó, jó kártyás az életben, mindig úgy keveri a saját lapjait, mindig úgy lép a táblán, hogy számára kedvezően alakuljon a helyzete.
Már a megjelenése is titokzatos, van benne valami, amit veszélyt sugall, ám a külső báj, a szépsége az ártatlan fiatal lány kisugárzása nagyon megtévesztő. Képes elfedni a valóságot. Könnyen megvezeti az embereket, akik körbe veszik és könnyű szerrel csavarja ujjai köré a férfiakat. Nem esik nehezére elködösíteni mások elméjét. Nagyon jól tudja manipulálni az embereket, ugyanakkor megtévesztő képet tud mutatni magáról. Van benne valami elemi gyerekesség, játékosság, huncutság, ami sok esetben megtévesztő képet mutat róla. Neheze lehet a szándékai és a személyisége mögé látni.
Leginkább saját szórakozását keresi az életben, saját birtoklási vágyának szeretne eleget tenni. Nincsenek komoly céljai, nem igen tervez az életével, tettei öncélúak, de nem a hatalomvágy és a pénzvágy vezéreli, hanem, hogy színt vigyen a saját életébe. A családi háttere épp elég hatalom neki és szüleinek hála rengeteg pénze van, ugyanakkor az életét sivárnak érzi, amit szeretne feldobni és ezt a másokkal való játszásban éli ki.
Félre értés ne essék, vannak érzései. Sőt, mély érzései. Vágyik a szeretetre, a szerelemre a birtoklásra. Szeretne birtokolni és szeretné, ha birtokolnák őt. Persze nem akárki, hanem az, akit szeret. Vágyik a kölcsönös birtoklásra a férfival, akit úgy érzi neki rendelt a sors, akit mindenkinél jobban szeret. A gond itt az, hogy gyakran esik szerelembe és sokszor túl hamar és rossz emberekbe, így sokszor éri csalódás.
Egyaránt vonzódik az angyali, jóságos, tiszta lelkű férfiakhoz és a bűnös életet élő rosszfiúkhoz is, ami gyakran kettősséget vált ki belőle és a személyiségét is képes befolyásolni, változtatni az, hogy kivel van együtt. Mint egy kaméleon. Részben felveszi a párja személyiségjegyeit és valamelyest összhangba kerül vele, de csak részben, hiszen saját személyiségjegyei is dominánsak tudnak maradni.
Egyre több káros szenvedélynek hódol. Dohányzik, hajlamos inni - de nem részegedik le, - ahogy a könnyű drogokat is elkezdte kipróbálni. Gyakran bonyolódik bele egyéjszakás kalandokba, viszont hajlamos hamar kötődni emberekhez, akiket igyekszik magához láncolni. Ha valakit kiszemel magának, minden eszközt megragad, hogy az illetőt magához kösse. Gyakran keresi a társaságát, vagy eléri, hogy az a valaki kénytelen legyen keresni a társaságát.

Avataron:
Sherilyn Fenn

Múlt
Mindig is lázadó természet voltam. Előszeretettel mentem szembe szüleimmel, a családi névvel és azzal az élettel, amit ők erőltetni szerettek volna. Nem, mintha nem élvezném a luxust, vagy épp a pénzt, a szüleim hatalmát, a család hírnevét, de volt bennem valami elemi lázadás, ami arra késztetett, hogy ne akarjak az ő nyomdokaikba lépni. Ahol csak tudtam, szembe mentem azzal és még attól sem riadtam vissza, hogy kellemetlen helyzetbe hozzam a szüleimet.
Annak sem örültek, amikor megmondtam nekik, hogy elvállaltam egy délutános pincérnői állást egy bárban, ami számukra már-már szentségtörés volt. Nehezen tudták benyelni, hogy a lányuk, akiknek jobb sorsot szántak egy bárban fogja tengetni a délutánjait, vagy épp az estéit iszákos emberek között. Én minden esetre szerettem és előszeretettel flörtöltem, vagy épp tettem a szépet az ott megforduló konszolidáltabb rosszfiúknak. Azért nekem is volt ízlésem, a sörhasú, ápolatlan férfiakat messzire kerültem, de volt olyan társaság a bárban, akiknek szívesen kerestem a közelségét.
Az egyetemet, ha csak tehettem, kerültem. Untatott és kedvem sem volt hozzá, hogy ott tengessem az időmet, így sok esetben mellé jártam, vagy, ha be is mentem, akkor sem tettem különösebben oda magam, csak annyira, amennyire nagyon szükséges volt. Az egyetemen leginkább a barátnőim társaságát kerestem, vagy igyekeztem balhét csinálni, másokat kellemetlen helyzetbe hozni, hogy szórakozzak egy jót mások kárán, vagy flörtöljek az ottani srácokkal. Sok helyes, a szememben szimpatikus srác volt, bár velük leginkább csak futó kalandokat terveztem. Én mindig is az idősebb férfiakat szerettem, ezért is válogattam szívesebben a bárba betérő pasik közül. Persze félre értés ne essék, bárhol szívesen ismerkedtem, de mindig igyekeztem összekötni a kellemeset a hasznossal.
Tudtam, sok mindent megtehetek. Nem csak azért, mert a szüleim biztosan nem tagadnának ki, vagy, mert gazdagok, hanem azért is, mert fiatal voltam és vonzó. A vonzó külső és a fiatalság egy nőnél mindig hatalmat jelentett. Hatalmat mások felett, a férfiak felett és segített nekünk nőknek kiemelkedni. Olyan előnyt adott, amivel csak kevesek rendelkeztek, én pedig sosem voltam rest visszaélni a külsőmmel és felhasználni a céljaim elérése, a saját szórakozásomra.
Sokan mondták rám azt is, hogy álmodozó vagyok. Talán van benne igazság. Talán tényleg így van. Lehet csak azért gondolták így, mert ha rám néztek, úgy tűnt egy álomkép lebegett a szemeim előtt.
Most is, ahogy a pult mögött álltam és egy nedves ronggyal törölgettem az asztalt álmodoztam. De melyik fiatal lány ne álmodozna, igaz? Az álmok az életünk részét képezik.
Játékos, álmokkal és vágyakkal teli pillantásomat végigjárattam a báron, majd mély sóhajtással dobtam félre a rongyot egy asztalhoz, ahol pont ketten is ittak. A két férfi egyből kiegyenesedett, majd felém pillantottak.
- Hé, Peggy! Mit jelentsen ez? Majdnem oda lett a whiskeym!
- Hát... - mosolyogtam ártatlanul. - Meghívtalak volna egy másik körre akkor. Pótoltam volna - válaszoltam némileg behízelgően, amire a férfi végül kedves mosolyt villantott felém, én pedig szintén mosolyogtam.
- Akkor kérhetek tőled egy utántöltést? - kérdezte és miután kiitta adagját felém tartotta a poharát.
- Kérhetsz - sóhajtottam egy aprót, de jólesőt, majd leemeltem egy drága whiskeyt a polcról. - De kérhetsz tőlem sok mást is - sétáltam oda mellé és tölteni kezdtem az italt a pohárba, közben ő átkarolta a derekam.
- Klassz fiú - vigyorogtam, majd szabad kezemmel átkaroltam a válla felett, közben jól megtöltöttem a poharát.
Ha most apa látna, biztosan kitérne a hitéből, elsápadna és megőszülne, de cseppet sem zavarna. Nekem is vannak igényeim.

livin' in new york

Deborah Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peggy Lynch
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Peggy Lynch 6312f54c6078f222b153b1818854199562b971ba
Peggy Lynch 81ef303e926883c70d7bd6d444b4621c69a84e3f
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Peggy Lynch 4800d76406762bf9d70270a227760db7de380397
Clever as the Devil and twice as pretty
♫ :
Daydream is the only good thing in life.
Everything else is vulgar and empty.
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper East Side
★ :
Peggy Lynch 7b96f7c3885190cb1caea14551abea46a0969e0e
★ idézet ★ :
We are each our own devil, and we make this world our hell.
★ foglalkozás ★ :
Student and waitress
★ play by ★ :
Sherilyn Fenn
★ szükségem van rád ★ :
My Dear Agent
Peggy Lynch Tumblr_njby28Fwh61s5egvfo1_250
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Peggy Lynch 4ae2e8363c0ce47505c32c9a4da15c9c8d81a678
TémanyitásRe: Peggy Lynch
Peggy Lynch EmptySzomb. Okt. 12 2024, 17:57
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Peggy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tipikus Upper East Side-i leányzó vagy, aki azzal hiszi többnek magát mástól, hogy bele születtél az elit kőzegbe. Én úgy ahogy vagy imádtalak, kicsit olyan Gossp Girls-ös feelinget hoztál ide, de ez csak még sikeresebbé tette az egész lényed. Én úgy gondolom, hogy az elkényeztetett lány mögött azonban egy érzékeny lélek lakozik, és talán csak azért vagy ilyen szeleburdi, mert még nem sikerült megtalálnod azt, amire titkon minden lány vágyik. Sajnos hiába kaphatsz meg bárkit és adod oda magad Te is azoknak, akiket úgy érzel, hogy valamennyire passzolnak a szépségedhez, az mégsem az az igazi érzés, amit érezni szeretnél. Hiányzik neked az a szerelem, amiről talán még csak a könyvekből olvashattál, vagy esetleg láthattad magad körül más emberekre nézve a boldogságot. Azonban, ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor azt javasolnám, hogy próbálj meg inkább elérhetetlennek tűnni, mert hidd el, hogy akárcsak a nőket, úgy a férfiakat is mindig jobban vonzák azok, akikért küzdeniük kell.  Peggy Lynch 4146035580 Ugyanakkor azt is gondolom, hogy még bőven van időd arra, hogy lehorgonyozz valaki mellett, talán csak élvezd a fiatalságodat még egyenlőre, mert olyan gyorsan röpül az idő, hogy mire észhez térünk rá jövünk arra, hogy sok mindent nem próbáltunk még ki és pillanatok alatt múlt el a legszebb korszakunk.  Peggy Lynch 2624752903
Színt és rangot majd egy admin fog adni neked, de addig is utadra engedlek! Köszönöm, hogy olvashattalak! szívecske

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Peggy Lynch imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Peggy Lynch Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Peggy Lynch Bf96f611e4b21aa9f564c3f8ff990ba0c96bf134
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Peggy Lynch Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
297
★ :
Peggy Lynch Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Peggy Lynch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Peggy Cooper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: