New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Audrey Peyton
tollából
Ma 16:22-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 14:59-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 14:41-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 14:39-kor
Verena Tolliver
tollából
Ma 13:51-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 13:40-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 13:15-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 12:58-kor
Hartley Knight
tollából
Ma 12:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
37
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
37
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
22
25
Összesen
229
216

Cassie & Dusty || Who ordered pizza?
TémanyitásCassie & Dusty || Who ordered pizza?
Cassie & Dusty || Who ordered pizza? EmptyMa 14:39-kor
To Cassie
Who ordered pizza?

chapter 1


Egy átlagos októberi délután volt az "Urban Crust" pizzériában. A hely csendes és kicsit unalmas, a falak a napfényben porosodtak. Éppen hátradőltem a szakadt székem hátán, és a telefonomat bámultam, miközben vártam, hogy érkezzen egy új rendelés. A gondolataim kószáltak, és egyre inkább elmerültem az önsajnálatban.
Mióta itt dolgozom, sokszor éreztem, hogy az életem egy mókuskerékben pörög. A futármunka nem volt különösebben izgalmas, de valamennyire mégis otthonos. Az utcákon száguldozni, a szél hajamba kapni, és közben zenét hallgatni valahogy megnyugtatott. De ahogy teltek a hetek, és a havi számlák egyre csak gyűltek, egyre inkább éreztem, hogy ez nem elég.
A pénz mindig is gondot okozott. Az árvaház után, ahol felnőttem, az önálló élet sosem volt könnyű. Most a lerobbant lakásomban laktam más egykori árvákkal, és minden hónapban meg kellett küzdenem a pénzügyekkel. Az emberek azt hiszik, hogy a felnőtt élet szabadságot jelent, de számomra inkább a felelősség terhe. Minden egyes pizzás doboz, amit kiszállítok, egy kis lépés a szegénységből való kijutás felé, de az a fránya kényszer, hogy mindig mindent meg kell keresni, folyamatosan a nyomomban van.
A telefon hirtelen megcsörrent, és az értesítés megrázott a gondolataim fogságából. Új rendelés érkezett. Pizza és saláta a… – olvastam fel hangosan. Sosem hallottam még erről a helyről, és valami izgalom kezdett teret nyerni a szívemben. Talán ez a munka lehetőséget ad arra, hogy elfelejtsem a mindennapi gondjaimat, legalább egy rövid időre. Mindenben próbáltam keresni az izgalmat és a kalandot, ezért nagyon örültem, ha egy új címet kaptam.
Felugrottam a székről, és felkaptam a pizzás táskámat. Amikor a biciklimhez siettem, a levegő hűvös volt, és az őszi napfény játékosan sütött le rám. Sietve átgondoltam a rendelés menetét a pizza friss, a saláta ropogós lesz, én pedig kedves és aranyos, mint mindig. Valaki biztosan örömmel fogja várni.
Ahogy a stúdió felé haladtam, megpróbáltam összeszedni a gondolataimat. Ki tudja, talán valami különleges történet bontakozik ki előttem. Képzeletben máris láttam, ahogy a pizzát a forgatáson tálalják, és a modell, aki biztosan gyönyörű, mosolyogva köszöni meg a rendelést. Ahogy megérkeztem a stúdióhoz, a szívem gyorsabban kezdett verni, és az ajtó előtt megállva vettem egy mély lélegzetet. Az izgalom, a kíváncsiság és a szokásos szorongás keveredett bennem, amikor megnyomtam a csengőt. Az ajtó kinyílt, és egy hatalmas, világos tér tárult elém.
- Bent tegye le a pizzát én addig hozom a pénzt - mondta a recepciós hölgy és utat mutatott.
Belépve szinte elájultam a látványtól. A stúdió tele volt színes hátterekkel, fényekkel és egy csomó eszközzel, amik a fotózáshoz kellettek.
A szemem csillogni kezdett, amikor megláttam ezt a világot, pedig ez még csak az előtér volt, a mélyére még nem mentünk be.
Felemeltem a pizzás táskát, és próbáltam elrejteni a lelkesedésemet, de nem tudtam. A belépésemre mindenki felfigyelt. A stúdió tele volt színek és energiák kavalkádjával, és abban a pillanatban úgy éreztem, hogy olyan ez mint valami varázslatos másik világ.

ruha * 472 *  Cassie & Dusty || Who ordered pizza? 3544759797

mind álarcot viselünk
Dustin O’Donnell
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Cassie & Dusty || Who ordered pizza? Fb71968de4a70e79f6202c67d57b41718f1e91b2_hq
★ kor ★ :
21
★ családi állapot ★ :
reménytelenül szerelmes
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Cassie & Dusty || Who ordered pizza? Ca5fc0d238f9d645e5e9132120a6df29072188ad_hq
★ foglalkozás ★ :
pizzafutár
★ play by ★ :
Froy Gutierrez
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Cassie & Dusty || Who ordered pizza? E6af9c6e924d5b0a1a16d00516a979c7
 
Cassie & Dusty || Who ordered pizza?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lying on the floor is all I wanna do so thank you // Ryn & Dusty
» smile for the camera // phoenix & dusty
» 'yo order a pizza?
» pizza is my drug
» Pizza Party! Bi & Lucas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: