New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Hart & AJ - Első találkozás a kórházban
TémanyitásRe: Hart & AJ - Első találkozás a kórházban
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban EmptyKedd Szept. 17 2024, 12:38
Edzés után egyből a kórházba veszem az irányt, hogy a nővérem megvizsgálja a fájó csuklómat. Baromira fáj, ahogy próbálja mozgatni vagy nyomkodni, bár az a tény, hogy szerinte nincs eltörve, mivel tudom az ujjaimat mozgatni, az egy kicsit megnyugtat. Nem bírnám ki edzés nélkül hónapokig. Már a röntgenből tartanánk vissza a vizsgálóba, amikor megpillant valakit és egyből arra viszi az útja. A gyors bemutatkozás után, már reménykedtem, hogy indulunk is vissza, de sajnos elhívja a kötelessége, aminek nem örülök. Viszont nincs más választásom, így leülök az előbb bemutatott lányhoz. Talán a társasága mind eltereli a gondolataimat, mind segit abban, hogy gyorsabban teljen az idő. Amit a nővéremről mond az egyből egy hatalmas vigyort csal az arcomra.
- Nekem mondod? - Vidulok fel egy kicsit, pontosan tudom, hogy miről beszél. - Volt, hogy nem lehetett elválasztani a könyvétől még akkor sem mikor az akkor újonnan kijött Halálos Iramban premierje ment. Pedig imádja a filmeket. - Úgy beszélek vele most, mintha ezer éve ismernénk egymást, pedig még csak 10 perc telt el. Bár, ha ennyire jól ismerik egymást, akkor biztosan tudja is, hogy mennyire oda van a főszereplőért és semmi pénzért sem lehetne megállítani, hogy lássa. Ennek csak a könyvek tudnak gátat szabni, ami még engem is meglepett. Főleg ha talál egy izgalmasat és teljesen elmerül benne. Viszont egyből kikerekednek a szemeim, amikor meghallom, hogy mennyi mindent mesélt rólam a nővérem.
- A fele sem igaz... - Várom rá egyből, lehet kicsit hangosabban mint terveztem volna. Körbe nézek, hogy mennyire is vertem fel az ütemes zajt, de nem úgy tűnik, hogy bárkinek is felvontam volna magamra a figyelmét.
- Miket mondott rólam? - Kiváncsian emelem vissza rá a tekintetemet, picit oldalra döntve a fejemet és most már kicsit hallkabban szólalok meg. Akarom tudni, hogy milyen történeteket mesélt rólam szeretett nővérem. Át is futott egy pár sztori az agyamon és nagyon remélem, hogy nem valami kínos mesék hagyták el a száját. Mondjuk voltak ott viccessebbek is, amikre akaratlanul is egy mosoly kerül az ajkaim szegletébe, ahogy rájuk gondolok. Hogy ne értse félre miért kezdtem el magamtól mosolyogni a semmin, lehajtom a fejemet és a kezemet kezdem el vizsgálni. Még mindig fel van dagadva a csuklóm és most már jobban lehet látni a lila foltot, ami az ütés helyén ékeskedik. Csak akkor nézek rá újból, mikor felteszi nekem azt a kérdést, amire nem szeretnék válaszolni.
- Ahm... Edzésen rosszul ütöttem, és nem úgy találtam el a deszkát, ahogy kellett volna. - Rántom meg a vállaimat, kicsit kellemetlen erről beszélni nyilván, mert egy fekete övesnek nem szabadna ilyen hibát elkövetnie, de jelenleg nem tudok koncentrálni megfelelően. De, hogy ne legyen annyira kínos ez a beszélgetés azért még egy jó hírt közlök vele.
- De a nővérem szerint nincs eltörve. De hála a csipogónak most itt ragadtam pár óráig. - Sóhajtok egyet, mert ilyenkor nem szokott egyhamar előkerülni. Bár attól függ, hogy miért hívták el, de egy rezidenst mindenért is ugráltatnak. Már megbarátkoztam a gondolattal, hogy itt töltöm az este nagy részét. Ha már ő érdeklődött irántam, azért én sem akarok bunkó lenni, hogy egyirányú lesz a beszélgetés, így vissza is dobom neki a kérdését.
- És te miért vagy itt? Látogatóba jöttél? - Vonom fel az egyik szemöldökömet érdeklődve, mert nem látom, hogy be lenne kötve bármilye is és hát ide nem csak azért jönnek, mert fáj valamijük. Végülis ha szerencsém van, akkor nem egyedül kell megvárnom, míg a nővérem visszajön értem és tovább folytatja a vizsgálatomat. A büfé is mindjárt bezár, így még enni sem tudnék, hogy teljen az idő, ha egyedül hagyna.
mind álarcot viselünk
Aaron Cunnigham
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
22
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban Tumblr_nau6ho9UIy1r9nwfzo6_250
★ idézet ★ :
Missing out on me means missing out on the best part of your day!
★ foglalkozás ★ :
Diák, Gyakornok rendszermérnök
★ play by ★ :
Jeremy Irvine
★ szükségem van rád ★ :
Nővérkém < 3
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban 54deba468729f340f5b40dc2829c7fb861b8dfbf
TémanyitásRe: Hart & AJ - Első találkozás a kórházban
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban EmptyKedd Szept. 17 2024, 10:42
Hartley Knight írta:

   
AJ & Hartley
hospital fun?

Számtalanszor beleesetem ugyanabba a hibába, mint most. Nem figyelek oda, túl vehemens vagyok, képtelen vagyok alkotás közben szünetet tartani, és egy jó kiadós ínhüvelygyulladással várom a röntgen eredményét. Természetesen tudom, hogy hűtenem kell, pihentetnem, és pár nap múlva minden a régi lesz, de ezt már jó sokszor eljátszottam az utóbbi időben, és kétem, hogy a doki nagyon repesne az örömtől. De hát egy művészeti akadémia diákjaként ez ezzel jár. Néha totálisan elvesztem az eszemet.
Leülök a szabad székre, és udvarias mosolyt dobok a srác felé, aki úgy pár évvel fiatalabb lehet nálam így ránézésre. Kedvelem a nővérét, sokkal tartozom neki, és épp elégszer hallottam már áradozni a kicsi öccséről. Nos, nem is olyan kicsi, de tényleg nagy a csábítás arra, hogy egy nővére jól felborzolja a haját.
- AJ - biccentek neki. - Végre arcot társítok a történetekhez - vigyorodom el.
Belekényelmesedem az egyébként rohadt kemény székbe mellette, és fáradt sóhajt hallatok, miközben fájó kezemet dörzsölgetem.
Kérdésére felkapom a fejem. Hallottam már róla, így teljesen elfelejtettem a tényt, hogy még sosem találkoztunk.
- Ó, a nővéred a világ egyik legnagyobb könyv fanatikusa. A könyvtárból ismerem - magyarázom. - Megannyi jó ajánlást kaptam már tőle, és jövök neki egyel. Sokat mesélt rólad - fordulok felé. - Te vagy a híres öcsi.
Nem tudok elmenni a mellett, hogy mennyire borús a tekintete, és láthatóan fájdalmai vannak. Fogalmam sincs, hogy ez csak a sérülése miatt lehet-e, vagy mentálisan sincs toppon.
Talán máshol jártak a gondolatai, ezért történt meg a baj.
- Hát veled, meg mi történt? - kérdezem úgy, mintha már évek óta ismerném.
Tudok róla egy s mást, de nincs az az Isten, hogy kitálaljak arról, a nővére miket fecsegett el róla nagy aggodalmában.
A telefonomra pillantok, hátha a főnököm, akivel jelenleg is eszméletlen cikis a helyzetem keresett. Mondjuk, hogy ugorjak be hirtelen vigyázni Rach-re. Fogalmam sincs mit fog gondolni, amikor meglátja a félig bekötözött kezemet. Remélem nem küld el a francba, amiért nem tudok együtt festeni a lányával. Oké, tudok. Fél kézzel. De minden tőlem telhetőt megteszek.
Visszarántom magam a jelenbe, a valóságba, egy nagyon is szó szerint összetört fiúra, aki mellettem gubbaszt.
   
thx.
[/color]


Hartley Knight
ARTISTS ARE JUST ARTISTS
THAT I LOSE ALL CONTROL :tm:

mind álarcot viselünk
Hartley Knight
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban 59d19b299aec87d60b26499b2dd8c0a4f6608f27
★ elõtörténet ★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban Images?q=tbn:ANd9GcTq44pIhl63XuAOAuIIUKNPNJzE-LdL3IiOAFpbx_7VjV_OEBwUpJ2iIS5DbhfZsRWg-7g&usqp=CAU
★ családi állapot ★ :
I love u, Jerk...
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban Kennedy-walsh-kennedy
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban 05cd2edde1a4afbc912edac129d60d71
★ foglalkozás ★ :
Blogger, Designer
★ play by ★ :
Kennedy Walsh
★ szükségem van rád ★ :
Single Dad

Hart & AJ - Első találkozás a kórházban BrookeArtStudio-FamilySession-136
★ hozzászólások száma ★ :
25
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban D5e6ca79ed8bc196081e694a1ec855bb97e9ac3d
TémanyitásHart & AJ - Első találkozás a kórházban
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban EmptyHétf. Szept. 16 2024, 18:58
Ma edzés van, én pedig indultam is, hogy időben odaérjek. Mikor megérkeztem, egyből az öltözőbe mentem, hogy átöltözzek és felvegyem az övemet. Kilépve onnan, mindenkinek meghajlok, ahogy ez elvárható itt. Az egész edzésen kicsit keményebben hajtottam magam, most ez kell nekem, hogy kiürüljön a fejem és ne gondoljak az exemre. Mint fekete öves, nekem is kell a szines öveseket tanítanom, segítenem nekik és megmutatnom, hogy mit hogy kell csinálniuk és hogy kell tartaniuk a poziciókat megfelelően, de most ez nem megy. Így kértem is a fekete öves társaimat, hogy had menjek erő tesztre, ami annyit tesz, hogy vannak különféle törődeszkák, amiket vagy rúgással vagy ütéssel kell áttörni őket. Miután beleegyeznek, én el is vonulok felszerelni a deszkákat a tartóba, majd beállok és először rúgással töröm szét őket. Vagyis törném, de most valamiért rossz helyen mértem a rúgást és nem tört át. Sóhajtva, visszarakom, majd megint beállok és megpróbálom újra. Most jobban eltaláltam, így a lábam úgy megy keresztül a két deszkán, mint kés a vajon. Befejezésképp pedig szintén L alakba megállok, ahogy a két kezemet is védő pozícióba rakom. Ezt még megcsinálom párszor - miközben fel sem tűnik, hogy pár szines öves fél szemmel nézi, hogy mit csinálok -, majd áttérek arra, hogy kézzel üssem szét. Felteszem a deszkákat és a tartó mellé állok. Kinyújtom a kezemet és bemérem, hogy hova szeretném az ütést, majd kifújom a levegőt és erősen felé lendítem a kezem. A lendület nem úgy sikerült, ahogy a fejemben elképzeltem és egész erőteljesen a csuklómat sikerült megütnöm.
- Azta.. kurv...vvvv...mmm...ahh.. - Idegesen szorítom magamba a káromkodásomat, ahogy a csuklómat fogom és próbálok másra gondolni, mint a sajgó kezemre. Azt hiszem nekem ebből elég is volt. A bal kezemmel szedem össze a deszkákat, közben a mellkasomhoz szorítom a fájó jobbot. Mire összeszedem őket, már a társam mellettem is áll egy jégzacskóval, amit a kezemre rakok, miután megköszöntem neki. Kezd egyre jobban feldagadni és elég piros, már szinte lila folt is egyből megjelenik. Fel sem tűnt, hogy azért nézik, hogy mit csinálok. Végül úgy döntöttem, hogy ezzel be is fejeztem mára az edzést, bár még van pár perc, de azt már nem várom meg. Meghajolok mielőtt elhagyom a szőnyeget és egyenesen az öltözőbe megyek, ahol nehézkesen, de sikerül átöltöznöm. Sóhajtva ülök le a padra, mielőtt elmennék, fejemet hátra hajtom a falnak és becsukom a szemeimet. Össze kell szednem magam, de nem megy. Még annyira friss a szakítás, hogy még mindig fáj. Egy újabb nagyobb sóhaj hagyja el az ajkaimat, majd úgy döntök, hogy nem haza, hanem a kórházba megyek a nővéremhez, hogy nézze meg már megint a kezemet.
A kórházban már ismerem az utat, így elég hamar megtalálom őt, de mielőtt megszólalhatnék, ő már beszél is.
- Mit csináltál már megint? - Kérdőn néz rám, miközben a kezemre néz, amit fogok. Nos, elég sokszor voltam itt az utóbbi időben a sérüléseim miatt, így nem is zavar, hogy már így üdvözöl a köszönés helyett.
- Rosszul találtam el a törődeszkát. - Rántottam meg a vállaimat, mostanában előfordul, hogy nem úgy sikerül a technikai rúgásaim és ütéseim, ahogy egy fekete övestől elvárható. A szakítás nagyon eltereli a figyelmem és nem tudok rendesen koncentrálni, így hibákat vétek.
- Megvizsgálnál? - Nagy szemekkel nézek rá, legyen már haszna abból, hogy van egy orvos a családban.
- Persze. - Mosolyog rám kedvesen, majd nyújtja a kezét felém, én pedig engedelmesen oda is adom. Amint megmozdítja, felszisszenek és automatikusan húznám el, de nem engedi. Értem én, hogy meg kell vizsgálnia, de nagyon fáj, főleg ha megmozdítja. Majd fogja, és elkezdi nyomogatni, ahol megütöttem, én pedig már nem bírva egy au is kicsúszik a számon és most már tényleg leszedem a kezét az enyémről, hogy ne kínozzon tovább. Engedi is, majd a szekrényhez lép és kivesz belőle egy kendőt belőle, majd elkezdi háromszögre hajtogatni. Amint kész, vissza is jön hozzám, majd a nyakamba köti és belehelyezi a kezemet. A könyökömnél pedig megköti, miközben megszólal.
- Nem hiszem, hogy el van törve, de egy röntgen nem árt. - El is indul ki a vizsgálóból, én pedig csendben követem őt. Nincs semmi hangulatom most beszélgetni, csak minél hamarabb végezni és már menni is haza. Szerintem ezt érzi is rajtam, ezért sem beszélget velem, amiért most hálás vagyok neki. Mint egy kiskacsa az anyját úgy követem egészen a röntgenig, ahol átad az ott lévőnek, hogy megcsinálja a felvételeket a kezemről. Nem tart sokáig, bár ez is kellemetlen, hogy ide-oda forgatja a kezem. A nővérem addig is kint vár a helyiség előtt, és amint kiléptem, már megyünk is vissza a vizsgáló felé. Úgy vettem észre, mintha meglátott volna valakit, mert már fordultunk is el a megszokott utunkról, és egyenesen a kantin felé vettük az irányt. Hatalmas mosollyal lép közel az asztalhoz, ahol egy lány ül és boldogan köszönti őt. Én pedig mellette állok, de nem szólok semmit.
- Szia. Mizu? - Nagy mosollyal az arcán köszönti a lányt, akit úgy nézem nagyon is régóta ismer. Csak tudnám, hogy én eddig miért nem láttam őt. Egyik lábamról a másikra álldogálok és birizgálom a kötést, ami a karomat tartja. Mintha a villám csapott volna belé, olyan hirtelen fordul felém, én pedig értetlenül emelem rá a szemeimet.
- Találkoztál már az öcsémmel? - Karol belém, hogy közelebb húzzon, bár szerintem ennél közelebb már csak akkor lennék, ha beleültetne az ismerőse ölébe, de azért még egy lépést előrébb lépek.
- AJ, Hart. Hart, AJ. - Mutat be minket gyorsan egymásnak, én pedig egy apró mosolyt jelenitek meg az arcomon üdvözlésképp. Sokat nem tud beszélni, de én sem bírok megszólalni, mert hallom a kis csipogást, ami a zsebén lévő kis műszerből jön, ami azt jelenti, hogy neki mennie kell és nem fog rám érni, hogy befejezze a kezem vizsgálatát.
- Ne haragudjatok, de mennem kell. Addig várj meg, megnézem a röntgened, ha visszajöttem. - Néz rám a nővérem, miközben kinyomja a csipogóját és már fordul is sarkon, hogy eltűnjön a folyosón. Leülök zavartan a szemközti székbe, kicsit zavarban vagyok, hisz nem is ismerem és a nővérem képes volt itt hagyni. Pedig igazán csak 10 perc kellett volna, hogy megnézze a röntgenem, bekösse a kezem és már mehettem is volna. Most pedig itt ülök egy vadidegen előtt és fogalmam sincs, hogy mit is mondhatnék neki, azt meg pláne nem tudom, hogy mikor fogok innen kiszabadulni.
- Te honnan ismered a nővérem? - Végül szólalok meg kíváncsian, mert róla még nem hallottam és nem úgy néz ki, mint aki a kórházban dolgozna. Voltam már itt párszor és eddig még nem láttam. A fejemben még az is megfordult, hogy esetleg az évfolyam társa volt, bár ahhoz fiatalabbnak tűnik.
mind álarcot viselünk
Aaron Cunnigham
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
22
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban Tumblr_nau6ho9UIy1r9nwfzo6_250
★ idézet ★ :
Missing out on me means missing out on the best part of your day!
★ foglalkozás ★ :
Diák, Gyakornok rendszermérnök
★ play by ★ :
Jeremy Irvine
★ szükségem van rád ★ :
Nővérkém < 3
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban 54deba468729f340f5b40dc2829c7fb861b8dfbf
TémanyitásRe: Hart & AJ - Első találkozás a kórházban
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hart & AJ - Első találkozás a kórházban
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matt & Flor - Az első találkozás
» Baris & Flor - Az első találkozás
» Eredet: Rowan & Travis - Az első találkozás (2015)
» Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
» Remington Hart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: