New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 8:21 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 8:19 pm-kor
Verena Tolliver
tollából
Ma 8:15 pm-kor
Audrey Peyton
tollából
Ma 8:10 pm-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 8:05 pm-kor
Celeste Joy Davenport
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Iris W. Kingston
tollából
Ma 7:32 pm-kor
Snowira Reeves
tollából
Ma 7:24 pm-kor
Audrey Peyton
tollából
Ma 7:23 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
37
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
37
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
22
25
Összesen
229
216

Let's have a fun night // Wang & Haruto
TémanyitásRe: Let's have a fun night // Wang & Haruto
Let's have a fun night // Wang & Haruto EmptyMa 6:38 pm-kor

Wang & Haruto
Its always a pleasure to see you~
Pontosan tudom, hogy gyűlöli, mikor ilyen közel vagyok hozzá és legszívesebben eltörné a karom. És talán még az orromat is. Meg a farkamat. Nem mintha azt gyakran használnám. A picuri óta nem volt ínyemre az egy éjszakás kalandok. Ami azt is jelenti, hogy már két éve nem voltam együtt senkivel. Sajnos, vagy nem anyám jól nevelt, így nem tudom a nőket tárgyként tekinteni. Rossz fiú vagyok, nem egy szörnyeteg. Tényleg meg kell kérjem Trisha-t, hogy locsolja meg a liliomot az irodámban.
- Hát persze! Mikor is láttuk utoljára egymást? 2 hete? Vagy több? - vezetem az étterembe. Két évvel ezelőtt rendszeresebben összetalálkoztunk, szinte hetente. Most, hogy jobban belegondolok utoljára egy hónapja láttam. Még nem voltak ott az ősz hajszálak a fülénél, mikor legutóbb láttam.  
- Eredetileg egy kis húsra és borra gondoltam. De egy kis desszert sincs ínyemre~ - vigyorgok rá. Fúh! Szinte már érzem magamon a verést, amiért ezért kapni fogok. De megéri. Imádom mennyire kényelmetlenül érzi magát. Apám már korán megtanított, hogy mindig tartsd az illetőt a markodban. Lehet nem így gondolta, sőt biztos, de azt nem mondta, hogy nem kefélhetem meg az ős-ellenségemet. Nem, mintha meg tenném. Nem azért, mert nem menne, hanem mert Ő nem akarná. Én meg nem erőszakolok meg senkit. Arra vannak az embereim. Időnként a tágítás nagyobb nyomot hagy, mint a csonkítás. Antonio is azt gondolta keresztbe húzhat nekem. És bevallom a kezére még szükségem volt és a füle nem jutott eszembe, így a drága mexikói fiúcska ki lett tágítva. Tudtommal Horhe jól szórakozott és azon a héten nem ment kurválkodni.
Az asztalhoz vezetve kihúztam Wang-nak a széket, mint egy úriember, majd leültem vele szembe még mindig tartva a mosolyom. Annyira kis aranyos, mikor nem találja a helyét, mert valamilyen szinten a markomban van. Arrébb is tessékelem az asztalon lévő vázát, amiben egy liliom van és pár centivel arrébb teszem, hogy lássam Wang- ot tisztán.
mind álarcot viselünk
Haruto Huang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto 17bbfba9bea7565c7e92c3592c59db7a
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto 976208d12e4270bf9e723c48396c79cf
★ foglalkozás ★ :
Cég igazgató
★ play by ★ :
Mark Dacascos
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto 2020-Oct-04-steveluvender-talladega-gifs-10
TémanyitásRe: Let's have a fun night // Wang & Haruto
Let's have a fun night // Wang & Haruto EmptyMa 5:59 pm-kor


Wang & Haruto
Életem során mindig nagyon igyekeztem független lenni és elkerülni azokat a helyzeteket, hogy kiszolgáltatottá váljak bármilyen élethelyzetben is. Ha függünk, az azt jelenti, hogy kiszolgáltatottak vagyunk. Márpedig én ezt nem engedhettem meg magamnak, mégis az élet néha szeret keresztbe tenni. Buddhistaként tisztában vagyok a karma működésével, tudom, hogy minden okkal történik, mindennek van egy keletkezése. De mit is értek azon, hogy az élet keresztbe tesz? Azt, hogy mégis csak volt egy olyan mozzanata az életemnek, ahol kiszolgáltatottá váltam.
A cégem jól jövedelmezett, a termékeimet jó áron tudtam tovább adni, olcsón, de ehhez nagyban hozzá járult az is, hogy Haruto cége nekem nagyon jó áron szerezte az anyagokat, amik az előállításhoz kellettek. A gond csak az volt, hogy így rákényszerültem, hogy fejet hajtsak neki és olyan dolgokat is elnézzek neki, amit másoknak nem. Ha felrúgom vele az üzleti kapcsolatomat, lehet, hogy sosem találok egy másik ennyire jövedelmező beszállítót és a termékeim ára akár a duplájára is nőhet a megemelkedett költségek miatt és egy nagy vevőtábort veszthetek el, ami hatalmas bevételi kiesés nekem és a hirtelen áremelkedés miatt a vevők még rossz híremet is kelthetik.
A gond részben ez. A másik pedig az, hogy Haruto nem egy átlagos üzletember, hanem egy maffiózó, akivel gyakran verjük egymást laposra, ha úgy hozza a sors. Továbbá nincs túl jó hatással a híremre, hiszen a médiában egyre inkább úgy tűntünk fel, mint holmi szerelmes pár, pedig a szerelemhez annyi közünk volt, mint Hitlernek a Buddhista szerzetesi élethez. Én lennék a legmeglepettebb, ha kiderülne, hogy Huang valóban szerelmes belém és nem csak azért teszi, hogy kellemetlen helyzetbe hozzon engem.
Ismét egy találkozó, ismét egy kellemetlen vacsora. Nem tettem szóvá, jobb volt ezen békében túlesni és majd ráérek laposra verni, ha egyik este összezörrenünk, amikor a másik arcunkat vesszük elő.
Szinte percre pontosan érkezek meg és parkolok le a vörös Cabriommal, aztán ki is szállok belőle. Már a megjelenése és a mosolya is elborzasztott, mert ez már annak az előjele volt, hogy ismét egy nagyon kellemetlen estének nézek elébe. Nem, ez akkor sem lenne kellemesebb, ha nem tudnám, hogy ki is Haruto valójában. Akkor is kellemetlen lenne, hogy egy meleg párként tűnünk fel a médiában, ha nem tudom, hogy ki ő, de így ez még rosszabb.
Kedvem lenne eltörni a karját, mikor a derekamnál átkarol. Talán egy fejjel lehetett nálam magasabb, ami még kellemetlenebb volt, hiszen dominánsabbnak tűnt így, de mindketten tudjuk, hogy a magasság nem jelenti azt, hogy ne tudnám jól fejbe rúgni, ha akarom. Mindennek megvan a módszere, én pedig elég gyakorlott vagyok benne, hogy felugorjak fejmagasságba és két lábammal is képen rúgjam közben.
Csak azt tudnám: őt ez miért nem zavarja? Pedig nem is meleg. Vagy igen? Már magam sem tudom... de úgy tudom volt csaja. Bár... ha a saját életemet megnézem, jobb ha én nem mondok semmit.
- Remek - mondtam, de igazán remek akkor lenne, ha egy jó hosszú svédasztal két végében ülnénk. Ő az egyikben én a másik végében. - Látom ma is kifogástalan jókedvedben vagy. - Persze, hiszen szívhatja a vérem. - És éhes is vagy, vagy csak egy süteményt fogsz elnassolni? - azon túl, hogy megszívja magát a véremmel és az életenergiámmal.

mind álarcot viselünk
Wang Weiguang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto A68e404ab21c23712296204cc28ac6611b9fcfee
Let's have a fun night // Wang & Haruto E1d404f31a9b8628cbd993102905f4e8c3ac4bdb
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto E8bda54d0581061123cb04c24f264f0dd0f7c825
Learn the way
and find your own way
♫ :
Wushu is a move in Chinese, a physical move.
An attack. Wushu is like an art.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto 95c4acd3ff2f123fca4a9525e427021d5f8b6e16
★ idézet ★ :
That’s why I like martial arts: it always tells you how to control your body, your mind, your heart. Balance.
★ foglalkozás ★ :
Businessman | Engineer | Shaolin | Hero | Thief
★ play by ★ :
Jet Li
★ szükségem van rád ★ :
Family, Friend, and Enemy
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto Cradle%202%20the%20GRave%201
TémanyitásLet's have a fun night // Wang & Haruto
Let's have a fun night // Wang & Haruto EmptyMa 9:06 am-kor

Wang & Haruto
Its always a pleasure to see you~
Már nagyon rég volt, hogy láttam Wang-ot. Picurit oltásra kellett vinnem és Hercegnőt az állatorvoshoz a mancsa miatt. Kigondolta volna, hogy allergiás a szőnyeg tisztítómra. Persze vettem másikat és azóta nem vörös a mancsa. Arról nem is beszélve, hogy az új kikötők nyitásával kicsit a céggel is kellett foglalkoznom. Tehát nem volt időm rossz fiút játszani és kicsalogatni a kis rókámat. De szerencsére bizonyos susmorgások voltak Wang cégében, ami miatt most elő csalogathattam, még ha nem róka ként.
Manhattan utcája tele volt nyüzsgéssel, főleg az este ezen órájában, mikor a szerelmesek éppen most vacsoráznak. Az étterem előtt várakozom nyugodtan. Mivel publikus ember vagyok már csak azért is, mert jó képű vagyok és, mert a NASCAR-on mindig ott vagyok, így néhányan meg is néznek és suttognak egymásnak mosollyal az arcukon. Nem zavar, volt időm megszokni. Nem is tudom Wang mennyire publikus figura, ha mást nem miattam az, mert valljuk be elég sok időt töltök vele munkán kívül is. Szeretem húzni az agyát. Olyan kis aranyos, mikor kényelmetlenül érzi magát, mikor hozzá érek. Szinte már megtudnám enni.
- Ch, ch, ch.... Wang, Wang, Wang.....remélem nem akarsz megint késni. Összetörőd a szívem. - mondom leginkább magamnak az órámat nézve. Szerencsére pár perccel később meg is jön az a várva várt autó. Mikor Wang kiszáll belőle egy hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon.
- Ah! Pont időben. - sétálok oda hozzá a szokásos mosolyommal, ami először a hideg rázta ki. Imádtam az arcát, mikor rájött, hogy a rossz fiú, akivel éjszakánként verekedett az az üzlettársa.  Főleg, amikor láthatóan rosszul lett, mikor ártatlanul rámosolyogtam, mintha nem történt volna semmi.
- Erre kérlek. A foglalt asztalunk már készen is van. - intek az ajtó felé és a derekánál fogva vezetem az étterembe. Persze ez csak egy üzleti megbeszélés kettőnk közt, de ez nem jelenti azt, hogy nem fogom az agyát húzni és, hogy nem fogok az embereknek egy kis műsört leadni. Annyira imádom, mikor a pletyka rovatok rólunk beszélnek. Annyira félre lehet érteni egy kis “baráti” gesztust. Talán egy kicsit jobban élvezem ezt, mint kéne.

Wang Weiguang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Haruto Huang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto 17bbfba9bea7565c7e92c3592c59db7a
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto 976208d12e4270bf9e723c48396c79cf
★ foglalkozás ★ :
Cég igazgató
★ play by ★ :
Mark Dacascos
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Let's have a fun night // Wang & Haruto 2020-Oct-04-steveluvender-talladega-gifs-10
TémanyitásRe: Let's have a fun night // Wang & Haruto
Let's have a fun night // Wang & Haruto Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Let's have a fun night // Wang & Haruto
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Haruto Huang
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Wang Jin Hai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: