New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

hold me tight // Sora & Tim
Témanyitáshold me tight // Sora & Tim
hold me tight // Sora & Tim EmptyHétf. Szept. 16 2024, 23:09

The best place in the world is in the arms of someone who will not only hold you at your best, but will pick you up and hug you tight at your weakest moment.  

Nehéz. Talán nehezebb volt ez az órácska így hármasban, mint előtte, hogy küzdöttem a kamasz gyerekemmel és a haverjaival azért, hogy ne törjék rommá a házunkat. Nem gondoltam át rendesen, hogy idehívom Timet, hogy egy helységben lássam a fiamat és őt, az apját, mindkét részről boldog tudatlanságban. Csak én tudtam az igazat és engem mardosott belülről a bűntudat, amiért megfosztom őket attól, hogy tisztában legyenek a felállással. Fogalmam sincs, hogy valaha elmondom-e nekik, hogy több közük van egymáshoz, mint hinnék… Hogy több köti őket össze, mint holmi közös vonások az italok, vagy éppen a motorok és kocsik terén. Nem tudtam, hová tartunk és mit hoz a jövő, de érzem én is, hogy izzik már a talpam alatt a talaj rendesen, mégsem zúdíthattam a nyakukba az igazságot. Pedig talán jobban járnék, mert ha maguktól jönnek rá, az még rosszabb… Már ha lehet ennél is rosszabb a helyzet.
Végre elcsendesült a ház, már csak Brad egy-egy hangos horkantása töri meg a csendet. Roppant fáradt vagyok, mégsem jön álom a szememre, egyszerűen képtelen vagyok lehunyni azokat és elengedni magam és a nap fáradalmait. Az agyam tekervényei ezerrel pörögnek, a nap is sok volt, így egyszerűen csak azt érzem, hogy minden szinten borzalmasan kimerültem. A plafont bámulva temetem az arcom a tenyerembe és dörzsölöm végig azt, a maradék álmot is kiűzve onnan.
Most az eddiginél jobban érzem azt, hogy szükségem lenne valakire, aki megölel és azt mondja: “minden rendben lesz”. Még ha nem is biztos, hogy elhinném, akkor is jólesne.
Oldalra fordulok, hátha éppen úgy majd könnyebben elalszom és leállnak a gondolataim is.
Mi van, ha már sejtik? Ha csak azért nem vonnak kérdőre, mert még ők is csak emésztik magukban a gondolatot, hogy “mi van, ha?”.
Nagyot fújva ülök fel az ágyon és kapcsolom fel az éjjeli lámpát, mielőtt végigsimítok az üres ágyon magam mellett. A fejem még mindig, mintha kicsit fájna, bár már sokkal jobb, vélhetően az sem ártott neki, hogy tényleg elvonult mindenki már a szobájába.
Valami mégsincs rendben…
Hirtelen indulattal kapom fel a párnát, felállok az ágyról és az motoszkál a fejemben, hogy esetleg… mi van abban, ha most mégis… egyszerűen szükségem van Timre? Halk léptekkel indulok meg a vendégszoba irányába, bár úgy vagyok vele, hogy nem szeretném felébreszteni. Biztos ő is fáradt már, a háta közepére sem kívánta ezt az estét. Nyilván lett volna neki is jobb dolga, mint pár huszonéves huligánt helyretenni.
Megállok a szoba előtt, pár pillanatra csak hallgatózom, hogy van-e még bármiféle nesz, ami arra utal, hogy még nem alszik. Végül ettől függetlenül döntök úgy, hogy alig hallhatóan kopogok kettőt az ajtón és résnyire nyitom aztán azt.
- Alszol? - kérdezem szinte suttogva, de aztán kicsit jobban is kinyitom az ajtót. Ha nem válaszol, akkor nem folytatom, de ha utal bármiféle jel arra, hogy ébren van, akkor picit beljebb merészkedem. - Csak… nem emlékeztem, hogy adtam-e párnát - kezdek bele egy totál idióta álindokkal, mire aztán rögtön rá is jövök, hogy ez nagyon gáz, és egyáltalán fogalmam sincs, miért nem vagyok őszinte? - Vagyis… Tim... nem aludhatnék itt? - nyelek nagyot és a párna sarkát morzsolgatom zavaromban. - Persze megértem, ha inkább egyedül pihennél, akkor fordulok még párat az ágyban, hátha mégis jön álom a szememre - teszem hozzá hadarva és egy zavart mosoly kíséretében. Ezt mondom, de igazából mindennél jobban vágyom arra, hogy végre egy erős, biztonságos karban érezhessem magam. Csak hogy átöleljen. Talán borzasztóan éhes vagyok a szeretetre és vágyom a megnyugvást még akkor is, ha tudom, ezzel semmi sem lesz újra a helyén…
just stay and hold me tight



Secrets I have held in my heart,
Are harder to hide than I thought.
Maybe I just wanna be yours.

Bradley R. Fitzgerald ölelést küldött

Timothée Léon Chauvet imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hold me tight // Sora & Tim 4ea6c798697a14371d1cd7de08a4a17233fa8ee9

hold me tight // Sora & Tim Tumblr_inline_p0qenxdI8W1uvaycf_250
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
hold me tight // Sora & Tim 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
hold me tight // Sora & Tim Tumblr_inline_p0n0umcTrc1uvaycf_250
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
hold me tight // Sora & Tim Tumblr_inline_p0n0vrtbEh1uvaycf_250
 
hold me tight // Sora & Tim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hold on tight - Jayla & Raúl
» You were holding me tight ⊿ Nam Joon & Ye Na
» hold on Holden
» on hold - kat & cece
» you got me in a tight grip - Kira & Alfonso

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: