New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

teenage blues
TémanyitásRe: teenage blues
teenage blues EmptyTegnap 16:47-kor
teenage blues

Ahogy a könnyeid lassan elapadnak, érzed, hogy a tested végre megkönnyebbül. A mély sóhajok, amelyek korábban szinte fájtak, most már könnyebbek, képes vagy ismét egyenletesen lélegezni. Manuel ott marad veled, egyetlen szó nélkül, de az ölelésében érzed azt a biztonságot, amit szükséged volt megélni. Minden érzés, amit napok óta magadban tartottál, végre felszínre tört, és most, hogy mindent kiadtál magadból, valahogy könnyebb lett. A mellkasod még mindig fáj, mintha ott maradt volna valami üresség, amit már sosem lehet igazán betölteni. De egyelőre jó így. Nem akarod tovább húzni ezt a pillanatot. A kezed végigsimít az arcodon, letörölve a maradék könnyeket, majd lassan felegyenesedsz a babzsákból.

Felnézel Manuelre, aki szinte azonnal feláll, mintha érezné, hogy neked is mozdulnod kell. Körbejársz a szobában, keresel egy zsebkendőt, hogy kifújd az orrod és megtisztítsd az arcod. Még mindig kicsit fáradt vagy, de a tested ismerős érzéssel tölt el – megnyugvás, amely egy nagy érzelmi kirobbanás után jön. A bűntudat viszont nem hagy nyugodni. Nem beszéltél Manuellel napokig, nem válaszoltál az üzeneteire, és most mégis itt vagy, és ő végig itt volt, melletted, még akkor is, amikor te nem tudtad, hogyan kifejezni a fájdalmadat.

Ledőlsz az ágyára, egy párnát ölelsz a mellkasodra, mintha az valamiféle védelmet nyújtana az elkerülhetetlen gondolatok ellen. Felpillantva látod, hogy Manuel a székéből figyel téged, még mindig csendben, várakozón. Talán arra vár, hogy megszólalj. Tudod, hogy neki is nehéz lehetett ezt látni – téged, aki mindig tudsz mit mondani, teljesen szótlanul.

– Mi... mi történik szerinted az emberrel, miután meghal? – kérdezed halkan, a hangod még kissé rekedt a sírástól, de most tisztán hallod magad. Meglehet, hogy nem ezt várta volna tőled, de a kérdés már régóta benned van, és most végre szavakba öntöd.


Of all flowers:
y o u.

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Posy Forrester
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teenage blues 1gAZuF2
teenage blues PBij0yH
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
everything you do is full of flowers
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ foglalkozás ★ :
ápolástan hallgató (részidős virágkötő)
★ play by ★ :
louis partridge
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
teenage blues Soi5t9W
TémanyitásRe: teenage blues
teenage blues EmptyTegnap 11:28-kor
POSY HENRY
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Csupán egy bólintásra futja, mikor közli, hogy már megkapta a sulis időtöltésre szánt anyagot. Nem zaklat a gondolata, hogy más előbb átküldte már, mással is jóban van, természetes, hogy más is gondol rá. Féltékenységről szó sincs, ilyesmi nem üti fel a fejét nálam, most is hozzám menekült és ez több minden szónál. Vagy épp tettnél. A csend, a némaság, a kussolás, a nem beszélés...a ház így üresnek tűnik, ám nem akarok semmiségekről fecsegni, az nem tereli el a figyelmét. Az enyémet sem fogja, mert tudom, hogy miféle érzések ragadták magukkal. Ezért is kerülök mellé, ezért is karolom át. Itt nem lát minket senki, csak magunkban vagyunk és ezt szerencsére nem csak én tudom. Hiszen ahogy megtörik belülről úgy adja ki az érzelmei sokaságát. Ha mindez maradt volna még benne napokig...megfullad tőle, sokkal rosszabb is lehetne ennél az állapota, így örülök, hogy kiadja magából. Belém kapaszkodik, belém bújik és bennem is csak fokozza a keserűséget, amit érezhet. Aspen néni halála túl sok volt számára. De most már vége van. Nem jön vissza. Elkell őt engednie. Nem lesz jobb ettől, de elfogja fogadni a hiányát, hogy már nincs többé. Hiányozni fog mindkettőnknek. Legfőképp neki. Tartom őt, hallgatom a mélyről érkező zokogását, a fájdalmát, meredek hol magam elé, hol pedig az ő arcát pillantom meg. Visszatartom a magam könnyeit, hiszen a fájdalma lassan rámtelepszik, nekem is borzasztóan fájt, mikor megtudtam a híreket, hiszen ismertem a nénit. Megszívom az orromat, ezzel is gátolva a folytatást, bár Henryt nem akasztom meg ebben, hagyom őt, támogatom, ahol épp tudom. Addig el sem eresztem, míg ő meg nm nyugszik, míg ő nem lépi meg a dolgokat, ha sokáig így akar lenni, nekem megfelel...csak nyeljen nyugodalomra, csak lelje meg önmagát végre ezáltal. Minden rendben lesz Joseph.
Bármennyi idő is telik el ezzel, nem bánom, túl esett rajta, kiadta magából, talán másodpercekig még a közelében heverészek, végül felkelek mellőle, hogy visszakerüljek a székembe. Megfeledkezek a játékról, arról, hogy ezzel akartam elterelni a figyelmét. Végig nézek a rágcsálnivalókon, nem figyelek a könnyáztatta felsőmre...semmi sem számít jelenleg rajta kívül. Bármi is fog történi vele, én ott leszek neki. Tudom, hogy ez visszafelé is hasonló művelet. Nem hagyom magára, ahogy ő sem engem.  


Öltözet



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teenage blues 50346272a6793e0371c68c065a75e11bc41a3684
teenage blues Tumblr_inline_pme1gvn7NK1rqq37j_400
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
teenage blues Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
teenage blues 6b6fc480743da7c02105b1e691a870fe382afb1e
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
NYU Egyetemista (2)
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
238
★ :
teenage blues F05b0ddc7bc079b41c275cf78dd8d4b6f7d1a7b1
TémanyitásRe: teenage blues
teenage blues EmptyKedd Szept. 17 2024, 22:22
teenage blues

Csak ülsz ott, és a falat bámulod, a szemed elhomályosul. Mintha az elméd megdermedt volna az időben, újra és újra lejátszva ugyanazt a jelenetet – ahogy a koporsót lassan leengedik a földbe, Aspen néni teste eltűnik alatta, örökre. A beszédek visszhangoznak a fejedben: "Milyen különleges volt, milyen jószívű, mennyi élettel teli." Ezer meg ezer alkalommal hallottad már ezeket a szavakat, de most üresnek tűnnek, a mellkasodban visszhangzanak, ott, ahol a fájdalom nem akar elmúlni.

A szemed ég, és mire észreveszed, a könnyek lassan összegyűlnek, fenyegetve, hogy kicsordulnak. De gyorsan letörlöd őket, végigsimítasz az arcodon a pulóvered ujjával. Nem akarsz újra sírni. Nem itt, nem most. Nem Manuel előtt.

A kontroller tompa puffanása zökkent ki a gondolataidból, de későn kapod el – már leesett. A földre pattog, majd megáll melletted. Erőt veszel magadon, és egy gyenge mosollyal megrázod a fejed. – Ja, már megkaptam Thomastól. De azért köszönöm. – válaszolod, a hangod remeg, vékony, semmi sincs benne abból az izgalomból, ami régen jellemzett. Nincs benne semmi szikra, csak ez az üres tompaság, ami beléd telepedett, elnyomva minden mást. Olyan idegen érzés. Gyűlölöd.

És biztos vagy benne, hogy Manuel is gyűlöli. Nem ehhez van szokva. Hát persze, te sem vagy hozzászokva ahhoz, hogy így lásd magad. Ez az érzés idegen, mintha valaki más lennél. Te, aki mindig is az voltál, aki sosem hagyta, hogy bármi elnyomja a szavait. Nem ismersz rá magadra, mintha egy másik ember tükörképe bámulna vissza rád. Meg akarsz szólalni, mondani valamit, bármit, ami helyrehozza, ami visszahozza a régi énedet. De a szavak nem jönnek. A gondolataid túl összekuszálódtak, túl nehezek, a bánat súlyától megterhelve. Még mélyebbre süllyedsz a babzsákban, kívánva, hogy eltűnhess, mintha te is eltűnhetnél a föld alatt, ahogy Aspen néni tette. De a fájdalom marad, nehéz és fojtogató.

Amikor Manuel lehuppan melléd, megijedsz egy pillanatra. A közelsége átvág a gondolataidon, megszakítva a tompa ködöt. De hát csak ő az. Manuel, a legjobb barátod, aki mindig ott van melletted, aki mindig tudja, mikor kell közelebb húzódni. A karja a válladra simul, és te belesüppedsz, érezve a megnyugtató meleget, amit a közelsége ad. Manuel az. Minden rendben.

– Egyszerűen... nem találom a szavakat. – nyögöd ki, a hangod megremeg, majdnem elcsuklik a végén. A szemed ismét könnyekkel telik meg, elhomályosítva a szobát körülötted. Imádod ezt az idiótát, a legjobb barátodat, jobban, mint amit szavakkal el tudnál mondani. Mindig ott van, mindig megért, még akkor is, amikor te magad sem tudsz megszólalni.

– Hihetetlen, hogy pont én nem találok szavakat, ugye? – próbálsz nevetni, próbálsz visszatalálni önmagadhoz, legalább egy pillanatra. De a nevetés törékeny, szétesik, mielőtt igazán kiszabadulhatna. Újra letörlöd a könnyeidet, de ők csak folynak tovább, lassan, majd egyre többen.

Érzed, hogy egy nagyobb sírás tör fel benned, és egy pillanatra habozol. Nem akarod ezzel terhelni. Nem akarod, hogy ezt is neki kelljen elviselnie. De ez már túl sok, és egyszerűen átszakad. Mielőtt megállíthatnád magad, összerogysz, az arcodat a vállába temeted, miközben a tested remeg a zokogástól. A kezed szorosan kapaszkodik a mellkasába, mintha ő lenne az egyetlen dolog, ami összetart.

És talán, ebben a pillanatban, tényleg ő az.


Of all flowers:
y o u.

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Posy Forrester
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teenage blues 1gAZuF2
teenage blues PBij0yH
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
everything you do is full of flowers
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ foglalkozás ★ :
ápolástan hallgató (részidős virágkötő)
★ play by ★ :
louis partridge
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
teenage blues Soi5t9W
TémanyitásRe: teenage blues
teenage blues EmptyHétf. Szept. 16 2024, 23:30
POSY HENRY
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Hallgatás. Csend. Ami legalábbis engem részben megfog ölni, h ez nem változik. Nem vagyok hozzá szokva ehhez. Akár idehaza, akár náluk, akár az utcán...sosincs hosszúra nyúlt csend. Némaság uralja a lakást, amikor belép és mikor felhúzza magát az emeletre. Mégis mit kellene kezdenem a helyzettel? Pont olyan tanácstalan vagyok, mint bármikor mikor ilyen helyzetek kerülnek előtérbe. Mondjuk haláleset nem igazán történt még, hogy erről beszéljek, vagy épp ne beszéljek, így aztán tök homály a dolog akkor is, mikor a terülj- terülj asztalkát felviszem és letelepszem a székembe az asztalomhoz, a laptophoz és a többi cuccomhoz...kész káosz az egész asztal, mondjuk én megtalálok rajta bármit, ami épp kell. Figyelem őt, ahogy a kedvenc helyén süpped el jó mélyre, hogy ne akarjon látszódni pont most. A szokásos kell neki, ahogy nekem is, ez az ami nem változik, nem múlik el sosem, csak az élet szűnik meg, az olyanok mennek el, hagynak itt bennünket, akiket szeretünk és akik viszont szerettek. A némaság uralta csend kicsit zavar, kicsit frusztrál, így az őt való bambulásomból áttérek ahhoz, hogy elindítom a játékot a PS-en és a szokott konzolt is lapos dobással megkapja.
- Megkapod a kimaradt leckét és az órai anyagot...vagy ezzel már elkéstem? - dobok fel egy témát, amiért a suliban is a fülemet rágták, bár az is lehet, hogy akadt gyorsabb valaki...bár nem épp online kéne megtenni mindezt, hiszen ilyen esetben én nem kommunikálnék senkivel sem. Online sem mutatkoznék, ellennék a saját világomban, a saját gondolataimban. Ismerem Henryt. Henryt, aki a legelső horrorfilmünk, egyik színészéről kapta a becenevét. Talán 6 évesek voltunk, egyik nyáron éjszaka azt néztük a TV-ben Hellraisert és a színészek közül Henry Cavill olyan menő volt, tisztára Posyra hasonlított a szememben, így onnantól kezdve ő számomra, számunkra csak Henryvé vált. Anyáék is csak tőlem hallva álltak rá erre a becenévre, más talán nem is hívja ekképp őt. Pördülök egyet körbe a székkel, közben szemet forgatok, majd közelebb lököm magam a sráchoz, hogy lehajoljak hozzá, hogy végül mellette kössek ki a babzsákon egy huppanással, vagy a földön is jó akár. Átdobom a közelebb eső kezemet a messzebb lévő vállára, majd a szavakat keresve elmerengek a székemet bámulva.
- Talán, ha kicsit kibeszéled magadból...jobb lesz. Az se gáz, ha sírsz...csak mondj valamit arc...ijesztő a némaságod... - bököm ki a dolgokat csendesen, megértő hangon, lassan rápillantok, hogy lássam az arcát, az sem érdekel, ha csak játszani akar...csak beszéljen hozzám. Nem zavar a közelség, amit a távolságból csökkentettem le, ha ez megnyugtatja, ha mindez beszédre készteti, akkor ezt teszem. Megértő leszek, hallgatok, hogy megtudjon nyílni nekem. Jelenleg ez a csend, mi belőle származik...nagyobb fájdalmat okoz, mint a legnagyobb lárma.

Öltözet



Manorama




Posy Forrester ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teenage blues 50346272a6793e0371c68c065a75e11bc41a3684
teenage blues Tumblr_inline_pme1gvn7NK1rqq37j_400
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
teenage blues Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
teenage blues 6b6fc480743da7c02105b1e691a870fe382afb1e
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
NYU Egyetemista (2)
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
238
★ :
teenage blues F05b0ddc7bc079b41c275cf78dd8d4b6f7d1a7b1
TémanyitásRe: teenage blues
teenage blues EmptyHétf. Szept. 16 2024, 16:05
teenage blues

Egy pillanatra csak állsz ott, a Valderrama ház ismerős látványa előtted, de a gondolataid messze járnak. Az emlékek elárasztanak, összefonódva a jelennel. Te és Manuel olyan régóta ismeritek egymást, hogy úgy érzed, mintha mindig is így lett volna. Pelenkás korotok óta, mondják a szüleitek nevetve, amikor visszaemlékeznek rátok, ahogy ti ketten csúszva-mászva okoztatok galibát, bármerre is mentetek. És igaz is. Bármennyire is különbözőek vagytok – Manuel a maga forróvérűségével és durvaságával, te a folytonos álmodozásoddal és fecsegéseddel –, valami mindig összetartott benneteket. Óvodán, általános iskolán, most a gimnáziumon át is. Sosem volt kérdés, hogy barátok maradtok-e.

Ahogy ott állsz az ajtóban, öntudatlanul babrálva a pár éve készített barátságkarkötőddel, a kötelék, ami összeköt benneteket, olyan szorosnak tűnik, mintha a csuklódra lenne fonva, pont, ahogy a szívedre is. A fonott szálak, már kicsit megfakultak, de még mindig erősek – emlékeztetnek mindenre, amit együtt átéltetek. Mikor Manuel kinyitja az ajtót, látod, hogy ő is hordja a sajátját, ahogy mindig, és valami melegség fut végig benned, mint egy apró szikra, ami egy pillanatra vigaszt nyújt.

– Köszi, Manu. – motyogod, ahogy belépsz, és a súly, amely rád telepszik, kicsit könnyebbnek érződik. A háznak ugyanaz az illata van, mint mindig, valahogy otthonos, keveredve valami enyhe édességgel, mint azok a cukorkák, amiket Manuel anyukája mindig a szekrényben tart. Körülnézel, beszívva az ismerős légkört. Ez a második otthonod, amióta csak vissza tudsz emlékezni.

Illendően üdvözlöd Manuel szüleit, bár alig tudsz többet kinyögni egy fura mosolynál. – Köszönöm szépen, hogy maradhatok. – mondod, a szavak merevnek érződnek, mintha nem is hozzád tartoznának. Gyorsan felrohansz a lépcsőn, mielőtt a csend túlságosan elhúzódna, az ismerős út Manuel szobájába egyszerre megnyugtató és idegen.

Manuel szobája semmit sem változott. A babzsák, a szokásos helyed, ott vár a szoba sarkában, és amikor ledobod a táskád a földre, és belesüppedsz a babzsákba, olyan, mintha az izmaid emlékeznének rá. Évekig ültél itt, videojátékozva, beszélgetve semmiről és mindenről egyszerre.

– Azt hiszem, narancslé jól esne. – mondod, inkább megszokásból, mintsem valódi vágyból, mikor Manuel is megérkezik innivalókkal és nassolnivalókkal a kezében. Töltesz magadnak egy pohárral, lassan, apró kortyokban iszogatva, de a gondolataid folyton elkalandoznak, hiába próbálod visszahúzni őket. Aspen néni arca minden egyes pislogásnál felvillan a szemed előtt, és a sírján lévő virágok – liliomok a gyászért, nefelejcsek az emlékezésért – állandóan fel-feltűnnek a tudatodban.

Csak bámulod a falat, a pohár szinte érintetlen a kezedben. A megfelelő szavak, a megszokott beszédfolyam, egyszerűen nem jön. Csak egy csend van, ami nem akar elillanni.


Of all flowers:
y o u.

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Posy Forrester
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teenage blues 1gAZuF2
teenage blues PBij0yH
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
everything you do is full of flowers
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ foglalkozás ★ :
ápolástan hallgató (részidős virágkötő)
★ play by ★ :
louis partridge
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
teenage blues Soi5t9W
TémanyitásRe: teenage blues
teenage blues EmptyHétf. Szept. 16 2024, 12:53
POSY HENRY
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


A 15 évesek világa nagyon gáz tud lenni. Odahaza, a sulidban, az utcán, a haverok között. Mikor a szüleid az órákról kérdeznek, mikor vissza feleselsz és veszekedés keletkezik belőle. Az otthoni lét gáz. Mikor kikezdenek az osztálytársaid, mert az hiszik fölényben vannak, te meg kiállsz magadért és a haverodért már sokadszorra. Mikor az öklöd a másik orrában landol...a megrovásban való részesülés kurva gáz tud lenni. Ezért sem hagyom magam, hogy valaki más fölénybe keveredjen velem szemben. Spanyol vér ide vagy oda, nem hagynám, hogy más akár engem, vagy a barátaimat basztassa. Persze odahaza sem minden könnyed, tanulni kell, főleg azon jár az agyam, hogy vajon Henryvel mi a helyzet. A temetés óta nem láttam és nem írt vissza az üzeneteimre. Nem jellemző rá, de most megértettem a helyzetet, a nem írt üzenetéből pedig kiolvastam, megfejtettem, hogy majd később lesz alkalma beszélni. Pelenkás korunk óta ismerjük egymást, a szüleink is nagyon jóban vannak, így ők több mindent tudnak, ahogy azt is, hogy pár nap múlva itt alszik majd. Persze hogy örültem, hogy itt lesz, kicsit elvonatkozunk a sulis dolgoktól és beszélhetünk másról is...nem feltétlen a rossz dolgokról. Vannak közös témáink, így nem lesz nehéz elterelni másfelé a figyelmét. Meg akár Playstationozhatunk is...hagyom magam leverni Tekkenbe, hogy jobb kedvre deríthessem, tököm tudja, majd kitalálok valamit. Az ajtóhoz sietek, mikor Posy jelezte az itt létét, így anyáméknak egy hangos “nyitom”mal jeleztem, hogy maradjanak, majd én intézkedem.
- Csá. - mosolyodtam el kitártam az ajtót is, várva arra, hogy belépjen. Nem bánom, hogy itt van és azt sem, hogy sok mindennel készült. A táska tömve lehet, szóval nem 1-2 napra készült, talán kicsivel többre, de elfér, nekünk sosincs útban, ahogy én sem náluk, szóval nem okoz gondot egy főre többre teríteni.
- Bármikor is jössz, szívesen látlak... - mosolyodom el, szóval, ha beljebb jön, akkor az ajtót is becsukom. A vendégmatrac rohadt kényelmes, fel van fújva állandó jelleggel, be van állítva a falhoz, senkinek sincs útban, így aztán nem kell ezzel is szarozni. Az emelet felé bökök, menjen csak fel, mindjárt megyek én is. Összeszedek poharakat, üdítőt, vizet, chipset és egyéb rágcsát, végül ezzel megyek be a szobámba, hogy letegyem az asztalomra.


Öltözet



Manorama




Posy Forrester ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teenage blues 50346272a6793e0371c68c065a75e11bc41a3684
teenage blues Tumblr_inline_pme1gvn7NK1rqq37j_400
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
teenage blues Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
teenage blues 6b6fc480743da7c02105b1e691a870fe382afb1e
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
NYU Egyetemista (2)
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
238
★ :
teenage blues F05b0ddc7bc079b41c275cf78dd8d4b6f7d1a7b1
Témanyitásteenage blues
teenage blues EmptyVas. Szept. 15 2024, 22:24
teenage blues

Amikor Manuel háza előtt állsz, a világ mintha elmosódna körülötted. Az ajtó felé vezető út egyfajta átkelés a szürkeségből az ismerős melegség felé, amit a barátod otthona ígér. Apáid azt tanácsolták neked, hogy egy időre hagyd el a házat, hogy másokkal töltsd az idődet, legalábbis addig, amíg ők egymásban próbálnak vigaszt találni. Manuelhez mentél, mert bár a világod most egy nagy űr, a legjobb barátod jelenléte mindig is megbízható menedéket jelentett számodra.

A temetőben tett látogatásátok óta az emlékek még mindig tisztán élnek benned, mint egy megszállott álom, ami sosem akar véget érni. Az emlékeidben a virágok képe, melyeket Aspen nénéd sírjára helyeztél, folyton visszatér: hervadt ibolya, fehér rózsa, csillagfürt, mind a bánat és a veszteség szimbolúma. Mindegyik virág mintha a lelkedhez kötődne, az érzelmeid árnyékát festve a sírkövekre.

A szív és a lélek üresnek tűnik, ahogy az ajtó előtt állsz, és a legnagyobb vágyad az, hogy egy kis nyugalomra lelj, távol a szomorúságoktól. Mikor Manuel kinyitja az ajtót, próbálsz egy mosolyt erőltetni az arcodra, ami inkább csak egy árnyéka annak, amit valóban érzel. – Szia… remélem, nem bánod, ha itt töltök néhány éjszakát? – mondod, miközben a táskát, ami tele van a mindennapi szükségleteiddel, magad mellett tartod, próbálkozva, hogy elrejtőzz a fájdalom elől, amit a temető és a virágok emléke hagyott benned.


Of all flowers:
y o u.

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Posy Forrester
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teenage blues 1gAZuF2
teenage blues PBij0yH
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
everything you do is full of flowers
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ foglalkozás ★ :
ápolástan hallgató (részidős virágkötő)
★ play by ★ :
louis partridge
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
teenage blues Soi5t9W
TémanyitásRe: teenage blues
teenage blues Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
teenage blues
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I've still got the blues for you
» dead broke blues
» Vanessa & Cillian - Mozi blues
» One scotch, one cigarette..there's a blues song

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: