New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 91 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Brisea Rossi
tollából
Ma 18:04-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 17:57-kor
Charlie Hawkins
tollából
Ma 17:52-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 17:49-kor
Sterling Voit
tollából
Ma 17:36-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 17:21-kor
Charlie Hawkins
tollából
Ma 17:19-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 16:58-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 16:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Sterling Voit
TémanyitásSterling Voit
Sterling Voit EmptyKedd Aug. 13 2024, 00:29
Sterling Voit
I'm a red flag but the material is quality

Karakter típusa
sajátos
Teljes Név
Sterling Voit
Becenév
Voit, Bambo
Születési hely
Vancouver, Canada
Születési idõ
1980.07.15
Kor
44
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
elvált
Tanulmányok
UBC School of Journalism, Canada
Foglalkozás
újságíró - online bulvárlapok
Munkahely
Voit INC.
Hobbi
vezetni -
autót, motort, céget, áramot, embereket

Csoportom:
Média

Jellem
Utálom jellemezni magamat, de összegyűjtöttem nektek pár kedves bókot amit a kritikáink során kaptam.
Kezdjük is ezzel a két évvel ezelőttivel. Erre még emlékszem is. A pasas jól benyelte a botrányt amit magának okozott, aztán kidobták őt a rom-com filmekből. Ne fújjatok rám, kapott még szerepet csak más kategóriába. Legalább kipróbálhatta magát ezen a területen is, én meg csípem azokat a színészeket, akik nem csak a komfortzónájukba vergődnek. Nem mintha ez a váltás segített volna neki. Az alap probléma azzal volt, hogy csapnivaló színész, de kezeket a magasba, bűnös vagyok és maradjunk a kegyes hazugságnál.
Szóval ő azt írta, hogy Sterling Voit egy önző barom, aki miatt a karrierem..blah.. blah.. blah..karrier hiányában ez nem érdekes, de itt is van. Igen, szerinte érzéketlen vagyok és a pokolra fogok kerülni. A gatyájába fog csinálni amikor észreveszi, hogy cellatársak leszünk odalent a tüzes mélységben.
A többi kritika sem szebb. Parancsolgató vagyok szerintük. De ezt meg honnan tudhatnák..? Fenébe, megint ki kell rúgnom az asszisztensemet.
Itt van még egy olyan, hogy célratörő. Ez a másik azt írja, hogy nyers.  
Impulzív is akad itt. Hm, ez már kezd egy kicsit átmenni paraszociális kapcsolatba...
Összességében nézve úgy a 98%-a taplónak tart, a maradék meg próbálja az érzelmeimet védeni.
De mit mondhatnék még? Szentimentális alkat vagyok. Az első kritikámat - ami egy szerelmes levélnek is elment volna - azóta is bekeretezve tartom a falamon.
Van egy távolságtartási végzésem valami celebtől, aki nem bírta elviselni az igazságot. De hogy minek? Eszembe sem jutott addig sem a közelébe menni. Nevezhetjük ezt annak is akár, hogy tiszteletben tartom mások kérését. Ez is egy jó tulajdonság a mai világban, ugye?
Jó beszélgetőpartner is vagyok. Meghallgatlak, aztán előfordul hogy közbevágok, ha valami olyat mondasz ami böki a csőrömet, de igen, attól még bírom ezt az oda-vissza működő kapcsolódást.
Sorolhatnék még pár dolgot, de a legvégén te alkotsz majd rólam véleményt és van egy sejtésem, hogy egy újabb strigula lesz a fekete pontjaim falán.

Avataron:
Ryan Reynolds

Múlt
Március vége volt, épp páran beültünk az egyik belvárosi étterembe, hogy megünnepeljük a lapzártát. Johnny haverom velem szemben jártatja a száját, mellette pedig a bájos felesége Susanne somolyog becsípve a harmadik boros pohara felett, miközben a férfi sületlenségeit hallgatja. Igazából dunsztom sincs mi a téma, mert úgy a második mondatnál beállt a teljes képzavar és inkább a pultnál közlekedő pincérnőt figyeltem. Jobbomon - mostanra már exnejem - kevergeti negyed órája kikért koktélját amit elmondása szerint nem is szeret.
Igen, feltettem neki a kérdést és nem, nem kaptam értelmes választ. Lapozzunk.
Johnny felröhög valamin, engem meg szabályosan képen töröl a valóság, vele együtt meg a színlelt bárgyú hahotázásom, hogy megmutassam mennyire részese vagyok a beszélgetésnek. Bár az asztalnál mindenki jól szórakozik, így feltélezem ez a gesztus következik most.
Az asztalunkhoz intem a korábban említett pincérnőt és még egy üveggel kérek az asztal közepén lévő borból. Ő csak engedelmesen bólint, majd tovaillegeti magát, én meg hátamat a szék támlájának vetem. A vacsorán már túl vagyunk, ezek meg már csak a formaságok. Mint amikor túlmegy a vendégszeretet, de a fene se akarja kinyögni, hogy ideje lenne már hazahúzni, mert egyeseknek a rosszfiú szerep túl szűk. Félre ne értsük egymást, bírom Johnnyt, és a nejemmel is elviseljük egymást, de egyikkel az irodában boldogítjuk egymást, a másikkal meg egy lakásban összezárva. Azért ennyire nem szenvedek szeparációs problémáktól. Susanne meg más eset. Ő vele szívesen elbeszélgetnék többet is, de sem Amy, sem pedig Johnny nem szívlelnék ezt. Pech.
Az újabb üveg bor felbontásra kerül, én meg egyből félig csupaszítom a poharam tartalmát, közben meg az órámra is ránézek. Johnnyék bébiszittere maximum kilencig ér rá, addig meg van még egy negyed óra. A férfi ha belekezd egy újabb témába az igénybe vesz tíz percet, a maradék ötöt meg majd érzékeny búcsúzkodással vagy azzal töltjük el, hogy egymás szemébe hazudunk mennyire várjuk az ismétlést.
A haditerv azonban meghiúsul amikor egy bajszos alak robog egyenesen felénk és úgy néz rám mintha most fetrengtem volna Jessica Simpsonosan az autója motorháztetőjén.
- Maga! - mutat rám dühösen, én meg vele együtt magamra. Izgalmamban még feljebb is helyezkedek a székemen, mert oly ritka rajongóval találkozni. - Maga szemétláda!
Amy már tudja mi jön, meg én is, így a nejem gondterhelt sóhaja meg sem lep. A pasas utálata kilométerekről bűzlik, Johnny meg már emeli is fel a hátsóját a székről, hogy a hőst játssza, mire leintem őt. Hallgassuk már végig szerencsétlent, ha már idáig eljött. Ki tudja mennyi szívességet kellett kérnie vagy taxit leintenie ehhez a romantikus találkozáshoz.
- Állok szolgálatára. - már az államat támasztom meg kézfejemmel, Amy meg oldalról meglök. Persze, persze, ne húzogassam az oroszlán bajszát. De mit tehetnék, ha egyszer olyan szépen fésült?
- Tönkretette az életemet. A mocskos hazugságai amiket az interneten írogat..a képei.. - fröcsögi a szavakat, én meg a halántékán lüktető ért figyelem.
- Én? - kérdezek vissza szinte már ártatlanul és mint aki semmit nem tud. - Nem is ismerem mag...Ó, várjunk csak. - a mutatóujjamat emelem magasba és egyszer-kétszer mindkét irányba mozgatom, mint aki ezzel kér időt a felzárkózásra. - Már tudom. Maga kavart a titkárnőjével a sikátorba, nem? - teszem fel kérdésemet olyan lelkes hévvel mintha egy vetélkedőn vennék részt, a férfi meg egyből ugrana felém, noha Johnny újra megmenti a napot.
- A feleségem elhagyott maga rohadék. - üvölti miközben már közönségünk is akad az étteremben lévők személyében, a férfi meg Johnnyba kapaszkodik, aki igyekszik minél távolabb tolni az asztalunktól.
- Én tehetek róla? Legalább foglalt volna egy hotel szobát, ha már a feleségét akarta megcsalni. - nyeglén vállat vonok, a nejem ideges fennhangon rám szól, a férfit meg kikísérik az étteremből. Én a részemről befejezem a maradék boromat és mikor Johnny megbotránkozva visszaül a helyére, csak annyit kérdezek: Szóval srácok, ismétlés valamikor?

Nem vagyok jó ember. Az igazat megvallva még rokonságban sem lehetnék ezzel a fogalommal és nem öröklődési alapon indult el a romlás. A szüleim áldott jó emberek és szerencsémre nem tudják hogyan működik az internet, mert elátkoztak volna az utódaim utódaival együtt. Tündéri teremtmények, akik azt hiszik mezei újságíró vagyok, kiről olvasnak a napilapokban amit az a Tommy nevű gyerek dobál be nekik mindig a bokorba. Ártatlanok, imádnivalóak és a zsigereimben érzem azt a napot, amikor valaki beavatja őket a mocskos részletekbe, az én gyerekkorom meg összeomlik. Mielőtt felhoznád, nem érdekel hogy már jócskán a negyvenet taposom.

Amy, az exnejem is egy angyal volt és egyik legnehezebb napom volt, mikor elvesztettem életem szerelmét. Naponta eszembe jutnak az együtt megélt élmények, az utazások amiket közösen tettünk meg. Nem hittem volna, hogy valaha is még fogok ennyire kötődni, mint ahhoz a Dodge Challangerhez amivel a válásunk után Amy gurult ki udvarunkból, a középső ujját feltartva. A sors kegyetlen humora, hogy még most sem szabadulhattunk meg egymástól, a kölcsönös szeretet meg abban mutatkozik meg, hogy még egyikünket sem csukták le emberölés miatt.

Sokan nem szeretnek, mit tagadjak ezen? A munkámmal jár, hogy másokat megalázzak vagy megmutassam az igazságot, amiről hallani sem akarnak. Mi közöm van nekem ahhoz, hogy az emberek nem óvatosabbak? Én kértem őket, hogy essenek egymásnak egy sikátorban vagy szívjanak kokaint ilyen nyilvánosan? A tetteinknek meg mindig lesznek következményei, csak én szeretem őket hamarabb a felszínre csalogatni. Valljuk be, a finomkodás nem vonzza az olvasókat, én meg ebből élek, ha tetszik másoknak, ha nem. Amúgy is épp most bukkantam rá egy új botrányos cikk lehetőségre és muszáj lesz rájönnöm hogyan szerezzek hozzá információkat. Hülye lennék ezek után visszavonulót fújni.

livin' in new york

Jennifer Adler and Amy Rafferty imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Sterling Voit
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Sterling Voit Tumblr_inline_pp38cr8ybd1vjg4rh_250
Sterling Voit A8f2795a44128b616d58eb51ea80e1a9c7ff9db8
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
chaotic dumbass energy
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sterling Voit C4dea6c149316a1fb7f2fb39d5e69aaeff64c31c
★ idézet ★ :
Being nice is overrated.
Just find a good lawyer
and choose violence.
★ foglalkozás ★ :
journalist
★ play by ★ :
ryan reynolds
★ szükségem van rád ★ :
Sterling Voit Tumblr_inline_qrjiimzxHd1vwrax4_500
If you ever need nothing I'm here for you.
★ hozzászólások száma ★ :
10
TémanyitásRe: Sterling Voit
Sterling Voit EmptyKedd Aug. 13 2024, 19:48
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Sterling!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Amint megláttam, hogy újságíróként is hobbidnak tekinted, hogy áramot vezess - ne haragudj meg, de egyszer szükségem lesz némi magyarázatra ezzel kapcsolatban... hova, vagy kibe és miért vezetnél áramot? Razz -, éreztem, hogy itt egy igazi hullámvasútra fogunk felülni és bizony így is lett. Bemutattál nekünk néhány mélypontot - például hogy elváltál -, és kaptunk magaslatokat is, amikor ki jobban, ki kicsivel erőltetetten, de mégis mosolyoghatott, hiszen ami számodra szórakoztatónak bizonyult, a cikkeid alanyainak már kevésbé tűnt annak. Abban viszont nagyon egyetértünk, hogy aki nem bujkál a rossz cselekedeteivel, annak nem kellene felkapnia a vizet, amikor mindenki számára kiderülnek ezek a cselekedetek, igaz?
Eszembe jutott még, hogy a Te állásod olyasmi, ami pont egy lépcsőfokkal van a nyomozók előtt, hiszen most is információkat szerzel másokról, a különbség csak az, hogy cserébe nem akarnak lelőni - és ez maradjon is így! Shocked Szerintem ahelyett, hogy mások önző baromnak tartanának, inkább be kellene látniuk, hogy ha nem lennél, unalmas lenne az életük. Ki tartaná akkor őket tűkön ülve azzal kapcsolatban, hogy lelepleződnek-e a kis titkaik, amelyek tönkre tehetik a karrierjüket? A történeteddel és jellemeddel pontosan annak a mémnek a hatása alá kerítettél, amin nagyjából az áll: when you listening to the villain's speech and they lowkey makin' a lot of sense. Sterling Voit 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



a star without the law of gravity
So why am I falling? There's nothing to illuminate if I'm turned off On the verge of crashing Lucky to be a star Chasing big dreams but it's not enough · ·

Sterling Voit ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sterling Voit 03ac8f96982682a3d8a3a9e4dfca4c115c95067e
Sterling Voit 5035deaafc5746432d8611ca62eec031050394c8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Wonder how long I slept in I don't know where the hell I've been I know that's all right Last night we met at one Drank 'til two Danced 'til four You walked me home
And now I want more
★ családi állapot ★ :
Sterling Voit 422d44e1c95fdcd488000400445e8eca7949b5fc
See, what you don't understand
Is fallin' in love wasn't part of my plan Started with a crush, now I call you my man Doubt that I'll ever fall in love again I spend all my days doin' nothin' but lovin' you
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sterling Voit 7b944866794dd3922327ae035d0056a85a34464d
★ idézet ★ :
What are we then?
I ask defiantly, putting some distance between us which he crosses with one step anyway. He kisses my cheek.
Each others.
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
971
★ :
Sterling Voit 3454716f3c9284f14c6ce278220b3d5463d560ca
 
Sterling Voit
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damien Sterling
» Tate Sterling

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: