New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13, 2024 7:57 am-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Delroy LeBlanc
tollából
Ma 8:37 am-kor
Lyall Bradbury
tollából
Ma 12:30 am-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 11:48 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 11:30 pm-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 11:09 pm-kor
Duncan Weaver
tollából
Tegnap 10:56 pm-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 9:34 pm-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Tegnap 9:10 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Miyoung Ahn
TémanyitásMiyoung Ahn
Miyoung Ahn EmptySzomb. Aug. 03, 2024 8:48 pm
Miyoung Ahn
protecting yourself can be very lonely

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Miyoung Ahn
Becenév
Minnie, Minion, Miyo
Születési hely
Szöul, Dél-Korea
Születési idõ
1998. szeptember 22.
Kor
25
Lakhely
Manhattan, New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Tisch School of the Arts, NYU - 2020
Bachelor of Fine Arts in Drama
Foglalkozás
Színésznő
Hobbi
Zenehallgatás • Jóga • Olvasás • Film-sorozat nézés • Keresztrejtvényfejtés • Puzzle • Logikai kirakósok • Titkos fangirl
Moodboard

Média
csoporthoz tartozom

Jellem
Egyesek szerint egyszerre változott meg és nem is. Mindössze 16 éves volt, amikor egy autóbalesetben elveszítette a szüleit. A bűntudat minden nap marja a lelkét, hiszen ő is velük volt a kocsiban, de egyes-egyedül ő élte túl az egészet. Talán pont ezért is akar megragadni minden lehetőséget arra, hogy az élete olyasmi lehessen, amire a szülei is büszkék lehetnének. Rendkívül kitartó és a maga módján makacs is, ez picit sem változott, hiszen erre sokat panaszkodnak, hogy bezzeg ezt nem tudta elfelejteni, vagy levetkőzni magáról. Persze eleinte senki nem mert ilyen "viccekkel" dobálózni, de jobb szereti, ha inkább viccet csinálnak a helyzetéből, mintsem ez így egy olyan seb lenne a lelkén, amit folyamatosan nyalogatnia kellene. Nagyon sok mindenre nem emlékszik a baleset előttről köztük a szüleire sem, de talán, ami a mind közül a legszomorúbb, hogy a kishúgát is elfelejtette. Persze kishúghoz méltóan ezt személyes sértésnek vette és a fejéhez vágta, hogy bár ő is meghalt volna, mintsem önmaga árnyékaként térjen vissza. Azóta nem is nagyon beszéltek, hiszen hiába éltek egy háztartásban még egy darabig a húga, amit tehette menekült a környezetéből. A kettejük kapcsolata előtte sem volt felhőtlen, hiszen mindig úgy érezte, hogy Miyoung ki akar vele szúrni, pedig csak védeni szerette volna.
Ahogyan a jóra, úgy a rosszra sem emlékszik a szüleivel kapcsolatban, de elmondták neki, hogy nem sokkal a baleset előtt nyújtották be a válási papírokat. Hiába nem emlékszik, valahogy érzi az ürességét annak, hogy nincsenek vele a szülei annak ellenére, hogy a baleset után a nagybátyához és a párjához költözött az államokba. Sok időbe telt, mire igazán beilleszkedett, igazán magának való lett, amire azt mondták, hogy nem hozzá illő, hiszen nagyon barátságos és nyitott volt egykoron. Hiába mondtak rosszat bárkiről ő csak úgy senkinek nem hitte el vakon, hiszen a saját igazát kereste mindig is. Ez pedig most sem változott. Tehát végső soron sokat nem változott, egyszerűen csak óvatosabb lett, hiszen tudja már milyen érzés elveszíteni valakit. Még akkor is fáj, ha nem is emlékszik rájuk igazán. Nem akarja tudni milyen érzés, ha ténylegesen kötődik valakihez és elveszíti így mindenkit igyekszik karnyi távolságra tartani minimálisan.
A szülei válása hátterében az állt, hogy az édesanyja azzal vádolta az apját, hogy megcsalja. Főleg azok után, hogy a fiút, akiről azt hitte, hogy a férje gyermeke magukhoz költöztette. Mi oka lenne rá azon kívül, hogy tényleg az ő fia. Pedig.. Csak egy jóbaráti cselekedet volt, hogy magához vette azok után, hogy meghalt a fiú édesanyja. Miyoung anyja sok szörnyűséggel tömte a fejét annak érdekében, hogy a fiú ellen fordítsa, avagy inkább az apja ellen, vagy a saját oldalára. Mégis Miyoung sosem érzett ellenszenvet a fiú iránt főleg azért sem, mert ha tényleg a féltestvére nem akarja utálni. Mégis ezt sem a fiú, sem a húga nem tudta. A húga pedig teljesen oda volt a fiúért, aki előtt mindig ott volt Miyoung, mint egy pajzs ez pedig hozzájárult a kapcsolatuk elmérgesedéséhez, hiszen a húga úgy szűrte le, hogy magának akarja. Pedig erről szó sem volt. Persze a fiú egyszer randira hívta, amire persze kinevette és azt mondta, hogy jó vicc volt. Nem akarta megbántani, de mégis így lett. Ezután nem sokkal a fiú távoli rokona jelentkezett és azóta nem is halott róla, de talán ami a legszomorúbb, hogy nem is emlékszik rá.. Egy icipicit sem.

Kim Yoo Jung
arcát viselem

Múlt
Picit sem furcsa a számomra, hogy mondhatni nincs olyan a számomra, hogy egy határozott alvási beosztás, hiszen egy folyamatos zűrzavar közepén élek. Ha utazunk valahová, akkor azért tolódik el minden, de van, hogy egyszerűen csak éjszakába nyúló forgatáson vagyok, ami miatt akkor teszem a párnára a fejemet, amikor a nap éppen felkelőben van. De persze nem csak a munka az, ami teljesen tönkreteszi a rendszerességet ebben a formában, hiszen a legnagyobb hunyó végső soron én magam vagyok. Egy picit munkamániás is vagyok, de ha éppen nem a munka tart ébren, akkor én vagyok az, aki félig elalszik egy könyvvel a kezében, mert csak még egy fejezet. Szeretem a különféle történeteket és talán egy picit túlságosan is bele tudom élni magam a helyzetbe. Így talán nem is olyan meglépő a pályaválasztásom. Szeretem átélni a hirtelen semmiből felbukkanó szerelmet, a veszteséget és a fájdalmat. Mindez a munka kereteiben teljesen rendben van, hiszen utána elsétálhatok az egésztől, megfoszthatom magam az érzésektől, de mégis színesebbnek érződik az életem, hogy megtettem. Mégis a fájdalom, a veszteség olyasmi, amit szeretnék elkerülni, hiszen már így is azt hiszem éppen eleget kaptam belőle így csak a pozitív dolgokra igyekszem fókuszálni az életemben.
De az, hogy az életemben erre törekszem nem azt jelenti, hogy a munkában is ezeket keresem. Mondhatni szeretem a szívfacsaró történeteket, hiszen most is egy ilyen történet forgatókönyve van a kezeim között. Egy árva, akit egy mondhatni idegen nevel fel, egy családban, ahol mindenki csak kívülállóként és ellenségként tekint rá. Lehet, hogy velem nem így történt, hogy nem voltam kívülálló és a családom fogadott be, de ettől még egy picit annak éreztem magam. Hiszen nem igazán volt meg a magam helye, vagy inkább csak én okoztam mindenkinek kellemetlenséget. Nem csoda, hogy a húgom sem beszél velem, de nem is tudom mit mondhatnék neki, hiszen az emlékeim ugyanolyan távol vannak tőlem, mint mikor egy életre elzárkózott előlem. Nem állíthatok oda, hogy emlékszem és sajnálom, mert nem így van. Persze megjátszhatnám, de annak mi értelme, mikor elég hamar fény derülne arra, hogy csak megtévesztem, ami még inkább elidegenítené tőlem. Azt sem tudom, hogy hol van, de annyit tudok, hogy jól van, hiszen a nagybátyánkkal legalább tartja a kapcsolatot. Talán elmondaná, hogy hol van és mit csinál, de nem érzem úgy, hogy jogom lenne hozzá, így nem is kérdezem. Talán majd egyszer.. Egyszer minden visszatér. Vagy talán soha sem, hiszen ennyi idő után már nem is nagyon reménykedem az egészben. Szeretném azt mondani, hogy szeretnék emlékezni, hogy küzdök.. De nem vagyok benne biztos, hogy akarok. Hiszen így is fáj. Mi lenne, ha még pontosan tudnám, érezném mit is veszítettem?
Azt, hogy a könnyeim is most a gondolataimtól potyognak, vagy a soroktól, amit olvasok nem tudom, de az időt sem figyelve veszem magamhoz a telefonomat, hogy hamar a menedzseremet kezdjem el hívni, miközben erőszakosan szorongatom a forgatókönyvet, szinte gyűrögetem a széleit.
- Há.. Helló..? - Nagyon komás és mély hangja van hirtelen, ami miatt egy pillanatra elemelem a telefont a fülemtől és tudatosul bennem, hogy már lassan hajnali három óra van, ami azt jelenti, hogy az éjszaka közepén zaklatom. - Sziaaa.. Ne haragudj, de a forgatókönyv miatt hívlak, amit nálam hagytál.. Akarom, nem érdekel, hogyan-miként.. De muszáj lesz ezt nekem eljátszani.. - Persze már megvan a magam hírneve és mondhatom, hogy van lehetőségem válogatni dolgok között, de semmi sem jelenti azt, hogy mindez garantált, hiszen semmi sem történik csak azért, mert azt mondtam, hogy akarom, de nem csak erről van szó, hiszen bármire képes vagyok azért, hogy ezt a szerepet megkaphassam. - Nem beszélhetnénk meg ezt reggel? - Kérdezi nyöszörögve, ami miatt már megint rosszul érzem magam. Más azt hiszem már hússzor elküldött volna a fenébe, vagy fel sem veszi a telefont nekem, de ő mindig kitart mellettem és ezért nem is lehetnék hálásabb. - De persze.. Bocsi, nem figyeltem az időt. - Ami talán nálam már megszokott, de lehetnék picit figyelmesebb is, csak nagyon elragadott a hév és nem gondolkodtam. - De amúgy, ha ez a fantasy-s, akkor nem biztos, hogy olyan jó ötlet. - Zavartan pislogok magam elé és picit egyenesebben ülök hirtelen a kanapén, hiszen a szívem is hevesebben ver hirtelen. - Miért ne lenne? Valami baj van vele, vagy mi? - Mert hát persze lehet, hogy van egy jó forgatókönyv, de egy borzalmas rendező vagy valami, de mondjuk egy borzalmas rendező még mindig jobb, mint egy író, aki mondjuk félúton meggondolja magát és megöli a karaktered, mert nem vagy neki szimpatikus. - Hát, aki a másik főszerepet kapta.. Azt mondják, hogy nem feltétlenül egyszerű vele dolgozni.. Persze ez csak szóbeszéd, még nem volt hozzá szerencsém. - Megkönnyebbülten engedem ki a levegőt, amit eddig túszként tartottam fogva. - Ah, az nem számít. Akármire képes vagyok ezért, szóval.. Ha nehéz picit együtt dolgozni azt kihívásnak tekintem.. De.. Akkor megbeszéljük a részleteket reggel. Ne haragudj.. Remélem könnyen visszaalszol. - Azzal már le is teszem  a telefont és félreteszem magam mellé, majd magamhoz ölelve a forgatókönyvet dőlök hátra és a lábamat az égben lóbálva örülök a nagy semminek, hiszen még semmi sem biztos. Bár, ha tényleg nehéz a már bebiztosított főszereplővel együtt dolgozni.. Talán könnyebben kihullik a konkurencia. Hiszen engem ezzel kapcsolatosan.. Tényleg semmi sem állít meg.  

livin' in new york




losing your memory now
Wake up, it's time; little girl, wake up All the best of what we've done is yet to come Wake up, it's time; little girl, wake up Just remember who I am in the morning

Caesar Harlow and Su-Bin Choi imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Miyoung Ahn
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Miyoung Ahn 4953c00ac256e65f04dbec03ad1141210ccccd97
Miyoung Ahn D615ac91995e32703370ae93bd9e2f7cffddf19e
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
losing your memory ♡
★ családi állapot ★ :
married to my work ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
loss can really ruin you.. ♡
★ foglalkozás ★ :
actress ♡
★ play by ★ :
kim yoo jung ♡
★ szükségem van rád ★ :
my memories ♡
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Miyoung Ahn Aa2c5f078535c2ecc3697b12636b33b72eb9b2e3
TémanyitásRe: Miyoung Ahn
Miyoung Ahn EmptySzomb. Aug. 03, 2024 10:19 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Minnie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A túlélők bűntudata talán az egyik legnehezebben legyőzhető fájdalom, még akkor is ha az agy a túlélés érdekében inkább tompítja, vagy adott esetben teljes mértékig kizárja az emlékeket, azért, hogy megóvja saját magát. Jó és rossz nélkül nem marad más csak a tompa zsibbadás, amivel nem is igazán tud mit kezdeni az ember.  Miyoung Ahn 2624752903
Akármennyire is fájdalmas az élet megy tovább, nem áll meg az óra. A munka, a könyvek, a fantáziavilág adta komfort adja számodra az érzelmek színterét, hiszen lehetőséged van arra, hogy kilépj a lelki viharból... lezárj egy forgatást, bezárd a könyvet... és egyszerűen magad mögött hagyhasd, amikor már úgy érzed elérted a tűrőhatárod végét.  Miyoung Ahn 2624752903
Szívmelengető, hogy legalább a karriered alakulása örömöt és boldogságot hoz az életedbe, hiszen szerintem megérdemled. Nem tehetsz a történtekről, ahogyan az emlékeid elvesztéséről sem.
Nagyon érdekes történet a tiéd, megannyi végkimenetellel és még annál is több kérdőjellel. Kívánom neked, hogy ennyi év küzdelem után ténylegesen megtaláld a boldogságot. Nem tartalak fel tovább, az utadra engedlek és sok sikert kívánok! Miyoung Ahn 2451935670

Színt és rangot admintól kapsz majd, a foglalókat és a játékteret azonban máris beveheted. New York már a tiéd is!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Miyoung Ahn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Miyoung Ahn 3f403e40e1a52de6f3d7f70aca1fb0ae1c86f400
Miyoung Ahn 8908979c91924f0e3c875a8b6d0fb4633085e0e7
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Miyoung Ahn Dc1ad63382219f33f92a13ceba3637205ed64c1c
★ családi állapot ★ :
hers..
Miyoung Ahn 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Miyoung Ahn 18cbb1f0da7ae5015e571ed5b462114ddce379af
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
486
★ :
Miyoung Ahn E2283e2b581cb5fe1543489847d55efb335e199e
 
Miyoung Ahn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: