New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Lilianna Kovacs
TémanyitásLilianna Kovacs
Lilianna Kovacs EmptyHétf. Júl. 22 2024, 03:40
Lilianna Kovacs
A soldier never cries.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes név
Lilianna Kovacs
Becenév
Lili, Anna
Születési hely
Eger
Születési idõ
1988.08.09
Kor
36
Lakhely
Staten Island
Szexuális beállítottság
Pan
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Nemzetközi Közszolgálati Egyetem, Hadtudományi és Hondvédtisztképző kar, Állami Légközlekedés, 2010
Foglalkozás
Munkanélküli
Hobbi
Pierre, repülő modellek építése
Moodboard

Törvényszegõk és munkanélküliek
csoporthoz tartozom

Jellem
Reggel tíz óra van és én csak most mászok ki az ágyból. Legurulva a földre egy halk puffanással érek a szőnyegre, a takaró még körém csavarva. Nem akarok felkelni. Nem mintha lenne munkám. Már lassan egy éve nincs munkám. Bár tény van elég pénzem. Meglepően a katonaság jól fizetett. Meg se említve, hogy nincsenek nagy szükségleteim.
Feltápászkodva a földről, a takaró még mindig körém csavarva megyek a fürdőbe. Mit sem törődve az üres zacskókkal, koszos tányérokkal, lépem át a koszos ruháimat, mintha csak egy crack barlangban élnék. A nyakamat vakarva nézek a tükörbe. A bőröm már piros, kikezdett. Egy gyors arc mosás után a pizsamámban megyek a nappaliba, a takarót a fürdőben hagyva. Mielőtt bármit is csinálnék köszönök Pierre-nek. Az akváriumot megpöckölve hajolok le, hogy megnézzem, milyen állapotban van. Az ő kis helye az egyetlen tiszta hely a lakásban. Jobb élete van neki, mint nekem! A kabinból kiveszem az ételét, szárított halak és csigák. Pierre boldogan csavarja a csápját a hal köré és elkezdi enni. Igen, Pierre egy polip. Legális polipot tartani? Nem tudom és nem is érdekel.
Miután megetettem Pierre-t a szobámból kihoztam a kedvenc bögrémet, elöblítettem, majd a papucsomat felvettem és kimentem a lakásból. A karomat vakarva sétálok végig az utcán, nem is érezve a karmolás nyomokat, amiket én hagytam magamon. A sarki kisboltba mentem és a lánynak adtam a bögrémet kávét kérve. Naponta járok ide, így már meg sem kérdőjelezik mit keresek én ott a pizsamámban egy bögrével. Míg feltölti kávéval a poharam addig körbe nézek a boltban, hátha kell valami, esetleg egy szendvics.

Kate Mara
arcát viselem

Múlt
2013

A tábor zümmögött az újoncoktól és az osztag őrmestereitől, akik próbálták betörni a még elbokrosodott lőni vágyókat. Sokan gondolják azt, hogy a katonaság az egyszerű lesz. Végig csinálod a kiképzést, kapsz egy fegyvert teszel pár kört a tábor körül és mehetsz is haza és élheted az életed. Nem, ez nem így működik. A katonaság is egy munka és sokan élnek a bázison, köztük én is. Nem mintha lenne családom árvaként.
A hangárhoz sétálok a kis jegyzettömbömmel. A mérnökök az új gépeken dolgoznak. Az egyik mérnök a gép alatt dolgozik. Hozzálépek és megkopogtatom a gép külsejét és lehajolok.
- Miki.... - szólok a mérnöknek, aki meg sem áll a munkával és úgy szól vissza.
- Főtörzsőrmester.
- Ha ennyire barátian kezelsz, akkor legalább hívj a nevemen. - mosolygok rá. Szavaimra csak kuncog és abba hangja a munkát és kigurul a gép alól.
- Szóval....mit tehetek a kedvenc Főtörzsőrmesterünkért? - néz rám, megtörölve a kezét egy ronggyal.
- Csak érdekel, mikor vihetem egy körre a kicsikét. - kocogtatom meg megint a gép vázát.  
- Erm..... - kezd el gondolkodni, kezeit a derekára téve - 3 nap? Max egy hét.
- Ez még neked is egy kicsit lassú munka, Miki. - teszem karba a kezeim.
- Mit tehetek? Ez a dög olyan új, hogy azt se tudom mi van benne! - elmosolyodom, de mielőtt húzhatnám az agyát még egy zászlós hozzánk jön és szalutál.
- Főtörzsőrmester! A bázis Parancsnok az irodájában várja. - állt előttem, mint egy fadarab. Egy komoly nézéssel bólintok.
- Elmehet zászlós. - adok engedélyt neki, hogy visszamehessen a posztjára. Miután elment Miki rám vigyorodott.
- Valaki bajban van? - próbálja húzni az agyam én meg csak megforgatom a szemeim.
- Vissza a posztodhoz Miki. Ha problémád van most szólj mérnök. - Miki feltette a kezeit megadóan.
- Dehogy is Főtörzsőrmester. Nincs halál vágyam.
- Helyes. Most oszoly. - sétálok el és a Parancsnok irodája felé veszem az iránt.
Elérve az ajtót bekopogok és belépek, mikor engedélyt kapok. Belépek és megállok az asztaltól nem távol, ujjaimat összefonva a hátam mögött. A parancsnok szintén áll és egy papírt bámult, majd letette az asztalra.
- Lilianna, maga elvégezte az egyetemet, igaz? - nézett rám. A Parancsnok egy vén róka az ötvenes éveit rugdosva. Sok dolgot látott már és 3 éve, hogy együtt dolgozunk.
- Igen, Parancsnok.
- És azelőtt a Kratochvil Károly középiskolába járt.
- Igen, Parancsnok.
- És ön nem csak légi, de földi kiképzést is kapott.
- Igen, Parancsnok. - a Parancsnok egy másik papírt is a kezébe vesz.
- Mondja....hallott már a 34ik Bercsényi László különleges erők zászlósairól? - erre bólintok.
- Igen, dolgoztam is velük. Én vezettem a gépet egy évvel ezelőtt.
- Hogyne.... - sóhajtott a Parancsnok, majd leült a székébe. - Ha nagyon őszinte akarok lenni Főtörzsőrmester. Akkor nem mondanám el, amit most elfogok. De ez az ön döntése lesz és ezt tiszteletben tartom. - a homlokáról letörli az izzadtságot, amit a szoba hője okozott.
- Nem adtak túl sok információt. De az Európai unió alkotott egy....kísérleti osztagot. - erre felvontam a szemöldököm.
- Röviden arról van szó, hogy egy-egy katonát minden EU-s ország ad egy képzett és ígéretes katonát. Magyarország is fel lett szólítva, hogy adjon egy katonát. Ha elfogadja, akkor bekerül a programba. - csak nézek rá, nem tudva mit mondjak, miközben fenntartom a póker arcom.
- A program célja az, hogy egy olyan terror elhárító egységet, ami politikamentes és szabad bejárásuk van a résztvevő országokba. Persze ez még csak az első fázisban van. - nézett rám a Parancsnok szigorúan. - Ha rajtam múlna, nem engedném el. Nem azért, mert nem lenne alkalmas, hanem mert mély sebet fog hagyni az osztagában.
- Gondolkodjon rajta. Van 3 napja eldönteni mit akar. - és ezzel el is intett, engedélyezve, hogy kimenjek az irodából.

2024. Január. Európa

Kigondolta volna, hogy egy kísérleti csapat tíz évig is kihúzza anélkül, hogy a fejesek azzal fenyegetnének minket, hogy felfüggesztik a csapatot. Ha a pletykák igazak, akkor már 2 hasonló csapatot is szerveztek miután, 2015-ben 5 terror merényletet is megpróbáltak különböző országokban. A csapat kapacitása csak az éves 1-2re van, attól függően mekkora a terrorsejt. A legtöbb akcióról tudok, hiszen én szállítom a csapatot. Persze előfordult, hogy légi felderítő akcióra mentem néhány géppel.
A hangárban ücsörgök nézve a gépeket, mikor a bázis Hadnagya odalép hozzám. A magyar bázisokhoz képest, elégé családiasan viselkedünk egymással, semmi formalitás. A Hadnagy egy brit férfi az én korosztályom lehet.
- You have something that is mine. (Van valami nálad, ami az enyém) - szólal meg én meg csak rávigyorgom.
- And here I thought , it was a gift. (És én még azt hittem ajándék volt.) - a szemöldökét felvonva nézett rám, karbatett kézzel.
- I didnt gave it to you. You just took it from my room. (Nem adtam oda neked. Csak elvetted a szobámból.)
- What can I say? I like souvenirs from everyone on base. (Mit is mondhatnék? Szeretem az emléktárgyakat mindenkitől a bázison.) - vonom meg a vállam.
- I can see that. (Látom.) - sóhajtott, majd leült mellém. - But there is someone you havent took anything from him. (De van valaki, akitől még nem vettél el semmit.) - nézett rám a kék szemeivel. - Why is that? (Miért van ez?)
- I just havent decided what to take. (Még nem döntöttem el, mit vegyek el.)
- Ch! Even tho how found you are with him, you dont know what to take from him? (Ch! Annak ellenére, mennyire oda vagy érte nem tudod mit akarsz tőle?)
- What, you want me to take his underwear? (Mi, azt akarod, hogy az alsóját vegyem el?) - erre elkezd röhögni.
- No, no, no. You would go that far. (Nem, nem, nem. Nem mennél olyan messzire) - nézett rám. - Or maybe you do. Noone knows really. (Vagy talán mégis. Senki sem tudja igazán)
Pár percre beállt a csend köztünk nézve a szerelőket, ahogy dolgoznak a gépeken.
- You know...everyone does wonder...what do you like in him. (Tudod...mindenki arra kíváncsi...mit szeretsz benne.) - nézett rám ismét.
- Maybe I just have a fetish for french men. (Talán csak a francia férfiak a fétisem) - kezdek el kuncogni.
- You dont look like you have fetishes. (Neked nincsenek fétiseid)
- Oh~ I do. (Oh~ dehogynem) - kuncogok.
- Oh? Does Pierre knows about them? (Oh? Pierre tud róluk?)
- Hmhm. No. We are not that close. (Hmhm. Nem. Nem vagyunk olyan közel)
- Really? Everyone would think you two....you know. (Igen? Mindenki azt gondolná, hogy...tudod)
- No, I havent slept with him. Altho he is, really sweet. He is not our typical soldier boy. (Nem, nem feküdtem le vele. Habár eléggé aranyyos. Ő nem a tipikus katona fiúd)
- Yeah. He is a true lover, not like us, traumatised children. (Ja. Ő egy igazi szerető, nem úgy mint mi, traumatizált gyerekek.)
- Only traumatised people can handle the battlefield. And psychopaths. (Csak traumatizált emberek tudják kezelni a csatateret. És pszichopaták.) - mielőtt a Hadnagy megtudott volna szólalni lövések hangjait hallottuk és megszólalt a riadó is. Gyorsan felálltunk és rohantunk a lövések irányába. A bázis meg lett támadva. Maszkos fegyveresek rontottak be autóstól a kapun és elkezdtek lelőni mindenkit, akit láttak. Elővettük a fegyverünket és viszonoztuk a tüzet. Mivel mindenki ismerte a bázist kívül-belül nem kellett sok idő, hogy a sokkból felébredjen mindenki, aki épp és vissza lőjön. Lehet, hogy az ellenség többen voltak, de nem volt annyi tapasztalatuk együtt, mint a legtöbbünknek. Hamar meghalt a többség és a túlélők eliszkoltak oda, ahonnan jöttek.
A káosz leülepedett és az adrenalin még mindig a fülünkben lüktet. Felállva nézünk a kapura, a horizonton az a pár motoros elszökött, a legtöbb támadó halott, vagy eszméletlen, lassan kivérezve. A bázis orvosai rohanva sietnek a sérültekhez és a túlélőkhöz. Körbe nézek én is felmérve a károkat és a halottakat. Mind addig, amíg megláttok valamit, azaz valakit. Gondolkodás nélkül oda rohanok.
- Pierre! - térdelek le mellé. Pierre szájából ömlött a vár, levegőért kapkodva.
- Hey, hey! Its okay! Dont move. Dont move. Everything will be alright. (Hé, hé! Jól van! Ne mozdulj. Ne mozdulj. Minden rendben lesz.)- akad meg a hangom, ahogy lassan suttogásba süllyed. Kezeimmel próbálom leszorítani a sebet, csak azt látva, hogy minden erőfeszítésem ellenére a vér csak áttörik és elárasztja a kezeim.
- Please....Please dont. Stay awake. Please.... (Kérlek...Kérlek ne. Maradj ébren. Kérlek...) - nyomom le erősebben a sebet. Pierre rám néz, köhögve. Az ajkai elválnak, mintha kiakarna hörögni valamit.
- Sh....Sh...Its alright. Dont force it. Everything will be alright. (Sh...Sh...Jól van. Ne erőltesd. Minden rendben lesz.) - suttogom, ahogy a szemeim megtelnek könnyekkel. Egy kis erőfeszítés múlva, Pierre szemei elüregesednek és csak az üres tekintete mered rám, semmi élet mögötte.
- Please.... (Kérlek....) - suttogom, még mindig ott tartva a kezeim. A Hadnagy megállt mögöttem, hezitálva.
- Lili.... - leguggolt mellém. - Its over. (Vége van) - a kezét a vállamra téve próbált rávenni, hogy engedjem el. De én csak odafagyva bámultam a sebet.
- Lili.... - megfogott, hogy erővel rángasson el a testtől.
- Let me go! (Engedj el!)- kiáltottam, ahogy elkezdtem ellenkezni a szorítása elől.

livin' in new york

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilianna Kovacs
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Lilianna Kovacs Giphy
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
I swear, Im not a druggie
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Lilianna Kovacs Oh-yeah-wait-a-minute
★ foglalkozás ★ :
Munkanélküli
★ play by ★ :
Kate Mara
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Lilianna Kovacs Images?q=tbn:ANd9GcQgn0rTXWgiBIj247Q9bZPEdC38rCkHhZYEXA&s
TémanyitásRe: Lilianna Kovacs
Lilianna Kovacs EmptyHétf. Júl. 29 2024, 10:57
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Lilianna!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy nagyon érdekes karaktert hoztál el nekünk, semmiképp sem hétköznapi és őszintén szólva ez nagyon tetszik benne. Nem sok magyar ex-katona szaladgál New York városában, de az oldalon meg legfőképpen nem. És bár a története valójában nagyon szomorú, mégis sikerült megragadni a figyelmem, a történet szinte olvastatta magát.  Lilianna Kovacs 2624752903
Lillianna jelleme és egyben életkörülménye nagyon átjött a leírásból, ami cseppet sem tűnik barátságosnak, ugyanakkor teljesen érthető, hogy miért is él ő úgy ahogyan teszi. Őszintén remélem, hogy sikerül majd találnia valamit, ami újra életet lehel belé és visszahozza az életkedvét... már a polipon kívül. Laughing
Igazából semmi kivetnivalóm nincs a lapoddal kapcsolatban, nekem nagyon tetszik az egész, különleges és kíváncsi leszek, hogy merre alakul majd Lili élete a jövőben. Szóval nem szaporítom tovább a szót, elfogadlak, aztán menj és vedd be New York városát! Mindenesetre azért sok sikert kívánok neked a jövőben, remélhetőleg jobbra fordul kicsit a sorsod és köszönöm, hogy olvashattalak!  szívecske

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters
mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lilianna Kovacs Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lilianna Kovacs NQ5U54a
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lilianna Kovacs 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lilianna Kovacs 0VyzYwH
★ idézet ★ :
“You must never be fearful about
what you are doing when its right.
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
359
★ :
Lilianna Kovacs KPxvVeZ
 
Lilianna Kovacs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: