New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Joe & Abraham
TémanyitásJoe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Júl. 03 2024, 17:30


JOE (and dad)

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”



Gondolatban minden szuperül megy. De a tervezéssel és a kétkezi munkával már akadnak gondok. Apámat kiszöktetni a kórházban nagy falatnak bizonyult elsőre. Már ami a felöltöztetését illeti, az még csak-csak ment. Persze elmondtam neki türelemmel, hogy hova megyünk és hogy miért. Persze kicsit füllentettem, mert nem fél órás küldetésen veszünk részt és a meglepetést sem hozhatja haza. De bele ment, hogy csendben lesz és teszi azt, amire kértem. Szóval a szobában összepakoltam a hozott táskába egy váltás ruháját és a gyógyszereit, hiszen azokat nem felejtheti el bevenni, így apát karon ragadva vonultam végig a folyosón, a vállamon a megrakott táskával. Persze a nővérek hisztériáztak és mindent a fejemhez vágtak, persze nem zavart a dolog... visszavágtam, hogyha az őrt hívják, akkor balhét csapok. Apa kisegített és szép mosolyával lehengerelte a nővéreket, persze elfelejtették az őrt hívni, cserébe megejtettek egy telefonhívást. Valahogy nem foglalkoztatott a dolog, hogy kit hívtak türelmetlenül, hiszen egy biztonsági őr nekem nem akadály, úgy sem, hogy utána rendőri ügy is lehet belőle. Apa nem akadékoskodott, jött a saját lábán, a saját tempóját hol betartottam, hol pedig gyorsabbra kellett venni a figurát, de figyeltem rá, hogy baja se essen. A kocsimig mentünk, ahol aztán az anyósülésre segítettem és bekötöttem az övét, majd magam is bevágódtam, a táskát pedig apa ölébe tettem. Indítottam és elhagytuk a kórház közelét. Apa kérdéseire válaszokat adtam, mosolyogtam és mivel nem volt olyan zeném, amit ő is szívesen hallgat, hát csendben utaztunk. Figyelembe vettem az öregem állapotát és nem akartam, hogy hisztit kapjon és neki álljon parádézni, mert ahhoz már nem lenne türelmem. Lassan megérkeztünk a hangárhoz is, ahol leparkoltam a helyemre, kiszálltam, az idősebbet is kisegítettem a kocsiból, majd lezártam a járgányt. Őt segítve vettem el tőle a táskámat, majd együtt mentünk el Joe Weaver kocsijáig, amit aztán apa meg is nézett magának, hiszen felismerte a régi autót benne és körül járta, megcsodálta. Ugyan a kérdésre, hogy magunkkal visszük-e haza a csoda 1967-es chevrolet impalát, csak fejet ingattam és elmagyaráztam, hogy ezzel megyünk tovább, csak várunk valakit hozzá. Nem mintha nem tudnám elkötni, de akkor az állásommal is játszanék, ahhoz meg most nincs túl sok energiám. Minden ízében apa mozdulatait figyeltem, hiszen esetlen és bármikor kérdezhet olyat, amire azonnal választ kell adnom. Ilyen például anya holléte és hogy mikor lesz vacsora. Hangulatingadozásai is lehetnek, melyek rosszabbak lehetnek majd az enyémnél is. Jelen voltam párnál, így fixen tudom milyen olyankor. Türelmetlen kezdtem lenni, de jól tudom, most vagy 10 perccel hamarabb értem ide, mint amit megbeszéltünk Joe-val, de mehetnénk már, mert ha a bátyám lekövet...szarban leszek. Márpedig tudni fogja, hogy hol keressen, vagy találjon meg. A mobilomra szükségem van, így nem hagyhatom itt, sem a kocsiban, vészhelyzethez biztosan kell és hát ha apának kell a telefon, hogy a feleségével tudjon beszélni...akkor kénytelen leszek elmagyarázni a helyzetet Joe-nak. Aggódtam és frusztrált is voltam, ami nem nagyon csillapodott, hiszen tudtam jól, hogy marhaság volt őt kihozni. De ha a bátyámra várok, neki nincs ideje sosem... így kicsit körül jártam a dolgokat és hamarabb meg lesz apa kirándulása is. Mely felér egy pár éves gyerek örömével, de ezzel jár, ha apád AD kóros.


Öltözet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  84166a72807debd1067894a617feda8221d4b2a5
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  D5b7be112a1e31ec7ad493753d01d9071f479ff9
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
176
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
 
Joe & Abraham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joe & Abraham
» Joe & Abraham
» Abraham Roshan
» Abraham Shelby
» Abraham Hyde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: