New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Taylor N. Sichantha
tollából
Ma 13:44-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 13:33-kor
Panadda Sayakul
tollából
Ma 13:28-kor
Jack W. Kershaw
tollából
Ma 12:52-kor
Jack W. Kershaw
tollából
Ma 12:19-kor
E. Alexander Delaney
tollából
Ma 11:46-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 11:36-kor
Jethro McKenna
tollából
Ma 11:30-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
23
Diákok
55
40
Egészségügy
30
19
Hivatal
7
12
Média
48
37
Munkások
36
23
Oktatás
13
10
Törvényszegõk
17
38
Üzlet
30
30
Összesen
247
232

Laurent Delacroix
TémanyitásLaurent Delacroix
Laurent Delacroix EmptyCsüt. Jún. 13 2024, 22:49
Laurent Delacroix
`Impossible` n`est pas français.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Laurent Delacroix
Becenév
Laurent, The Fool, ezen túl inkább gúnynevei vannak.
Születési hely
Roubaix, Franciaország, Európa
Születési idõ
1994. augusztus 5.
Kor
30
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero, de bárkivel tud flörtölni
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Középiskola a max végzettsége
Foglalkozás
A Császárnő jobb keze; The Fool
Munkahely
Arkánum
Hobbi
motorozás/vezetés, olvasás, koktélok kikísérletezése, zenehallgatás, fegyver és ékszergyűjtő, gazdag nők társaságában lenni, illetve mindenféle önvédelmi harc

Csoportom:
Törvényszegők

Jellem
A látszat ellenére végtelenül lojális, odaadó, vicces, jókedvű, adakozó, meglepően kedves típus, de ehhez alaposan meg kell ismerni őt, különben csak a felszínt láthatják belőle mások, ami valljuk be, nem túl szimpatikus.
Végtelenül hiú, nála sosem lehet olyan, hogy rosszul néz ki, vagy elhagyja magát. Hangos, a társaság középpontja, aki szereti az összejöveteleket, partikat.
Törekszik arra, hogy önmaga legjobb változata legyen. Megteremti az anyagi és érzelmi szabadságot a saját maga számára, nem szeret függeni másoktól. Dicsekvő, imádja, ha bókolnak neki, ezekkel szinte bármit el lehet érni nála, mondhatni könnyen levehető a lábáról. A gazdagság, az anyagi jólét, a csillogás és a felszín nagyon fontos a számára, épp ezért fél attól, hogy egy nap megint szegény lesz.
Állandóan magasabbra és magasabbra tör, törtető alkat, céltudatos, akinek a kockázatvállalási képességei talán jóval az átlag felett vannak. Nem számít, mennyire veszélyes az adott dolog, gondolkozás nélkül belevág. Adrenalinfüggő, amit ugyanúgy szeret kiélni extrém sportokban, rázós feladatokban, vagy épp a nők meghódításában.
Habár nem a tipikus szőke hajú, kék szemű álompasi kategória, a kisugárzása, határozottsága és a behízelgő, megnyerő stílusa kívánatossá teszi a nők szemében. Legalábbis a legtöbb nőjében. Emmalynn Larson megjelenéséig például nem tudott volna olyat mondani, akit ne érdekelt volna. A férfiak szerint viszont simán csak idegesítő, nyálas, mű. Emiatt olyan, mintha sosem mondana igazat és nem gondolna komolyan semmit, pedig alapvetően őszinte típus. Kimondja, amit gondol, legyen szó a ranglétrán alatta szereplő személyről, vagy épp felette állóról. Nem szereti a ferdítést, egyenes jellem.
Kalandvágyó, érzéki, szenvedélyes típus. Számára a látvány, a vizuális inger sokszor minden más felett áll, így gyakran bonyolódik felszínes kapcsolatokba, ahol csak a külsőség a lényeg. A testiség kiemelten fontos a számára, a jó szex szerinte egy kapcsolat igazi alapja. Fontos neki a megerősítés, így gyakran kalandozik, azonban neki is fontos a stabilitás, a hűség. Biztonságot sugároz, de cserébe ő is elvárja, hogy hasonlóan érezhesse magát amellett a nő mellett, akivel végül megállapodna. Nem keresi a kapcsolatokat, nem hajszolja, viszont az biztos, hogy akik csak úgy odadobják magukat neki, azokat sosem fogja komolyan venni. Nem tűri a középszerűt, ahogy ő, úgy a másik fél is a legjobbat kell, hogy nyújtsa. Ő nem egy alapvető jog, valami, ami jár. Meg kell küzdeni érte és meg is kell tartani.
Nehezen tűri, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja. Akaratos, domináns, vezető típus, ennek ellenére a hűsége és tisztelete miatt sosem szegülne ellen Amanda-nak, viszont ugyanúgy megmondja, ha szerinte valami hülyeség, vagy nem úgy kellene megoldania. Végtelenül lusta tud lenni, már-már hanyagnak tűnik, de a munkájában precíz, illetve a legegyszerűbb, legpraktikusabb megoldásra törekszik. Minek erőltetné meg magát, ha egyszerűen, könnyen és gyorsan is megoldható minden?

Avataron:
Damiano David

Múlt
"-Ugyan már, Lörán, ne csináld már. Éhen akarsz dögleni?! -már meg se próbáltam kijavítani a nevemet a hülye ejtése után, csak a szemeimet forgattam. Az alsó ajkamat rágcsálva meredtem magam elé, és elég erőteljesen próbáltam meg mérlegelni a helyzetet. Már amennyire egy tizenhat éves, épp csak Amerikába jött, angolul nem igen beszélő kölyök mérlegelni tud. Annyit tudtam, hogy napok óta nem ettem, de nem csak én, hanem a családom sem. Először New Orleans-t céloztuk meg, miután elhagytuk Roubaix-t. Annak az északi városkának rohadt hányatott sorsa volt, és a nagy válságok mindig jobban megviselték, mint a legtöbb települést. Hiába volt az ezer kémény városa, ha nem volt munka, amitől füstölhetnének. Az apám úgy próbált meg pénzhez jutni, hogy beállt a Francia Idegenlégióba. Ami elsőre tök jól fizető állásnak hangzik, csak az állóképességen túl tehetség és ész is kellene hozzá. Ráadásul nem tudom, ki mondta neki, hogy jól tud hazudni, de az egy idióta volt. Megtudták, hogy ő is egy volt azok közül, akik a francia állampolgárságukat letagadva kerültek be, csak volt akkora marha, hogy lebukott. Amivel még nem lett volna baj, de a helyzet az, hogy egy bevetésről nem jött haza. Miután az anyám kapott a halála után némi pénzt, fogta a gyerekét, vagyis engem és a nyakába vette a világot. Állítólag éltek rokonaink New Orleans franciák lakta területein, de valahogy mégis egy bordélyban kötött ki, mint lelkesnek nem épp nevezhető örömlány. Mindent megtett, hogy legalább iskolába járhassak. Már majdnem kijártam a középsulit, szóval mondhatni, beérett az erőfeszítéseinek gyümölcse.
-Hahó!!! Lörán, figyelsz te egyáltalán?! -pislognom kellett párat, hogy a velem magassarkúban is alig egymagas nőre emelhessem a tekintetemet.
-Ha azt akarod, hogy az anyádnak kevesebbet kelljen dolgoznia, neked is muszáj lesz beszállnod! A hozzád hasonló cuki fiúkat kedvelik az idősebb vendégeink. Ha szerencséd van, a fizetségen túl begyűjthetsz plusz dolgokat is. -kacsintott rám játékosan az olcsó szemfestékkel kikent szemeivel, a semmittelen rúzsával görbén mázolt száját mosolyra húzva. Fogalmam sincs, hogy hívták, de azt tudom, hogy tőle tanultam meg lopni, a férjétől pedig kocsikat beindítani és lőni is. Az első pisztolyom is tőle volt. Amikor már elég sok pénzt sikerült gyűjtenem, a nyakamba vettem a világot, az anyámmal és az idő közben valakitől született húgommal együtt. Nem akartam, hogy ott nőljön fel, ahol nekem kellett.
Ezek után New York-ban kötöttem ki. Alig 18 évesen besétáltam egy bárba, ahol próbáltam rávenni a főnököt, hogy vegyen fel, mert baromira megnyerő vagyok, és vonzom az embereket magam köré. Akkor még nem is gondoltam volna, hogy mennyire nagyon meg fog változni az életem, az életünk. Már senki sem dolgozik, csak én, és minden áldott nap azért gürcölök, hogy ez így is maradjon. Az anyám jólétben élhet, biztonságban. A húgom egyetemre mehet majd, okos lány. Én pedig minden egyes percét élvezem a napjaimnak, és hálát adok azért, hogy találkoztam...
"

-Elárulnád nekem, mit ülsz még azon a kanapén? Nem kellene fogadnod Ames pártfogoltjait? -a fejemet hátra vetve pislogtam fel Amanda-ra, aki fejjel lefelé is egészen impozáns látványt nyújtott.
-Tudtad, hogy ugyanolyan szép vagy így is, mint amikor nem kell kitörnöm a nyakam, hogy rád nézzek? -villantottam rá egy tenyérbemászó vigyort, aztán csak felpattantam, hogy kiropogtathassam a derekamat és felvehessem a cipőimet is.
-Már itt sem vagyok. Pedig épp rólad álmodoztam. Mármint arról, hogy mennyire hálás vagyok a találkozásunkért. -döntöttem enyhén oldalra a fejemet, majd megemeltem a kezeimet, védekező pózba vágva magamat. Az ajtóban még megálltam, hogy visszanézhessek A Császárnőre.
-Tudod... nem bízom bennük. Ames ide vagy oda... ezek zsaruk. Már innen érzem a szagukat, pedig valószínűleg még a bejáratig se jutottak el. Biztos ezt akarod? -az ellentmondást nem tűrő pillantást látva lemondóan megcsóváltam a fejemet, hogy aztán elindulhassak.
-Bonsoir, mes amis. -húztam egy megnyerő, ezer wattos mosolyra a számat, amint megpillantottam a két delikvenst. Rossz érzésem van tőletek...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Laurent Delacroix
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Laurent Delacroix C95a1097dc3b9042758b70ac734855a1b8ef7eb4
Laurent Delacroix A4a106bda46f0b452647d0c799a6b22d1e84bbbb
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
L`essentiel est invisible pour les yeux.
♫ :
N-n-now that that don't kill me
Can only make me stronger
I need you to hurry up now
'Cause I can't wait much longer
Work it, make it, do it
Makes us harder, better, faster, stronger
★ családi állapot ★ :
Don't Waste My Time
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Laurent Delacroix SYtsT
★ idézet ★ :
If you gonna be the best, you have to take out the best.
★ foglalkozás ★ :
Mindenes
★ play by ★ :
Damiano David
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Laurent Delacroix 3060690e4ae5f300836ca2721075dfd5f62be25c
TémanyitásRe: Laurent Delacroix
Laurent Delacroix EmptySzomb. Jún. 15 2024, 06:08
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Laurent!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is had jegyezzem meg, hogy milyen egyedi arcot sikerült választanod, szerintem nagyon illik a karakteredhez  Laurent Delacroix 4146035580
Kettős érzéseim voltak a lapod olvasása közben. Egy kicsit cukinak is gondollak, de ugyanakkor őrültnek is. És nem...nem a kinézeted miatt. Valahogy azt sejtem, hogy szó szerint bármire képes lennél azért, hogy ne kelljen újra nélkülöznöd sem neked, sem a családodnak, ez pedig valahogy nekem olyan veszélyesnek tűnik. Ahogyan önmagában az is, amit csinálsz, már épp elég annak a gondolata, hogy megtanítottak a fegyverek használatára. Ne érts félre, ha csak arra használod, hogy karton céltáblákat lövöldözz, akkor azt mondom, hogy oké, de... valamiért az az érzésem, hogy nem félnél használni az embertársaid ellen sem, főleg, ha a családod védelméről van szó. Mert ha jól értelmeztem a soraidat, akkor akármennyire őrült és pénzéhes is legyél, számodra Ők a legfontosabbak. Ez pedig igazán dícséretre méltó és megmutatja, hogy te is érző lény vagy.  Laurent Delacroix 2624752903  A lapodat élveztem úgy ahogy van, de azért nem biztos, hogy mernék találkozni veled  Rolling Eyes  Laurent Delacroix 2624752903
Színt és rangot majd egy admin fog adni neked, de addig is érezd jól magad. Köszi az élményt  Laurent Delacroix 3874598021  Laurent Delacroix 2624752903


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Laurent Delacroix Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Laurent Delacroix 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Laurent Delacroix Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Laurent Delacroix Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
141
★ :
Laurent Delacroix Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Laurent Delacroix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: