New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

everybody loves success
Témanyitáseverybody loves success
everybody loves success EmptyVas. Jún. 09 2024, 17:51
Lawrence Hall
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Bill Skarsgard
Születési hely
amit gondolsz
Kor
28-33 között kb
Lakhely
leginkább Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero?
Családi állapot
elvált
Csoport
Média, Művészet és sport
Történetünk
Győzelem, bármi áron.
Ezt hallgattad életed egészében. Habár jómódú és rangos családba születtél, amely a teniszhez generációk óta szorosan kötődik több ponton is, nem lehetne azt mondani, hogy az életed könnyed és felhőtlen volt. Igaz, anyagi nehézségekkel sosem találkoztál, de már-már katonai szigorban nőttél fel, egészen születésedtől kezdődően meg volt tervezve az életed minden perce. Tanulás, edzés, regenerálódás. Újra és újra. Kőkemény munka, amit csak az eredmények igazolnak, semmi szórakozás és jutalom. Prioritások, ahogy azt sokszor mondták neked. Te egy neves család képviselője vagy, sőt mi több, egy neves és sikeres család képviselője, akinek ezt mindig szem előtt kell tartania. Akár nyilatkozik, akár mérkőzést játszik. A szüntelen elvárásokból pedig nem lett kevesebb, idővel csak egyre több. Mert nem elég győzni. Újra és újra meg kell ismételni.
Jól ismerem az érzést, tudom milyen, ha soha nem vagy elég jó. Csak nemrég voltam az országban, mikor találkoztunk. A szobád kulcsát adtam át a recepción csak, illetve gondoskodtam a te és téged kísérő csapat kényelméről. Megértő voltam, kedves és megbízható. Őszintén szólva, mikor megéreztem, hogy érdeklődsz irántam, nyilvánvalóan rájátszottam a dologra. Nem tudom, hogy te mit reméltél ettől. Hogy csak vágytál-e a figyelemre, törődésre, vagy csak szórakozni akartál-e, esetleg kiszúrni a családoddal, akik alighanem valami hasonlóan nívós családi névvel megáldott nőt képzeltek el melléd, de ahogy az egyik dolog követte a másikat, én úgy szegődtem melléd. Nem voltam rászorulva az állandó figyelmedre, tudtál figyelni a játékra, miközben jól is érezted magad. Az eredményeid javultak, sokat utaztunk versenyről versenyre, én pedig időközben az utánad loholó bájos szurkolólányból a csapatod tagja lettem, jó néhány olyan dolgot elintézve neked - a tudtoddal és tudtod nélkül -, amelyek derékba törhetnék a karriered és a reputációdat. Egy szó, mint száz, kiérdemeltem a bizalmadat, a helyem melletted.
A jó teljesítmény jó eredményekkel is párosult, nagyobb hangsúly került a személyedre és egyre jobban eladhatóvá váltál a médiában is. Ennek eredményeképpen a figyelem és a felhajtás ugyan nagyobb lett körülötted, de ez már szólt neked is, nem csak a családodnak. Ez pedig akár beismernéd, akár nem, de olyan dolog, ami miatt újra megtaláltad ebben az egészben az örömöt.
Jó csapat vagyunk. Nem tudom, hogy ez pontosan mit jelent neked, de azok vagyunk. Hogy mit jelent nekem? Biztonságot, elsősorban. Sokat tudok rólad, kényes dolgokat. Tettem érted olyat, ami nem venné jól ki magát, de míg én csak egyedül bukom, te egy családra hoznál szégyent, amit nem kockáztatnál. Biztosítod, amire szükségem van, én pedig segítelek továbbra is, megőrzöm a titkaidat. Mindenki nyer. Barátok vagyunk, időnként extrákkal, egyikünknek sem használ, ha ezt firtatjuk. Abban azonban egyetértünk, hogy mindketten abban vagyunk érdekeltek, hogy sikeres legyél.
//A név változtatható, a PB-nek örülnék, ha maradna, de egyébként szintén cserélhető. A karakterrel kapcsolatban szeretném nyitva hagyni a lehetőséget, hogy a jellemében könnyen alakítható legyen, annak a kidolgozását a megalkotóra bízom. Van néhány ötletem, ha írsz, akkor szívesen átbeszélem őket:) A kettőjük kapcsolatát romantikus útra csak akkor terelném, ha jól működnek együtt, eleinte mindenképp egy ilyen egymást kölcsönösen kihasználó, valamilyen szinten baráti, bajtársi (bár inkább a közös tapasztalások miatti) kapcsolatot képzelnék el, amibe belefér az időnkénti testiség is, de csak szórakozás-szükséglet alapon, nem romantikus indíttatásból. Ha bármilyen kérdésed lenne, írj nyugodtan, a fentiek nincsenek kőbe vésve, ha úgy van, nyugodtan változtathatunk rajta:) //

livin' in new york

Ben Demir and Clara Monahan imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Asli Cakir
Média
ranggal rendelkezem
★ :
everybody loves success 8d8c8ffead0585407367e1ddf44084b271a5fe73
everybody loves success 9f176c11dbf7aab2dd31b25769efefae0edf96b2
★ elõtörténet ★ :
gray clouds come for me
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
everybody loves success E0c2a8cb4cd7476b91f65c0ae7362f7ea631f671
★ idézet ★ :
Sometimes there is absolutely no difference at all between salvation and damnation
★ foglalkozás ★ :
personal assistant
★ play by ★ :
Bensu Soral
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
everybody loves success 5d71d6992f08288706264651c01fc3e09c8592f5
 
everybody loves success
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas & Sierra ~ A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself
» everybody loves me || nicole x mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: