New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Clanad Coldsmile
TémanyitásClanad Coldsmile
Clanad Coldsmile EmptyKedd 4 Jún. - 21:39
Clanad Coldsmile
Szabad StoppoltFoglalt

Play by
Luke Newton (nagyon kedves az arca, illene a karakterhez)
Születési hely
New York
Kor
31
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Csoport
Oktatás
Történetünk
Benjamin, a kisfiam hét éves elmúlt, tolószékhez kötött, csupamosoly, vidám gyermek.Az iskola, ahová írattam, elsősorban a művészetek területén kimagasló, és azon belül is a képzőművészet a húzó erő, amely Beninek is a szíve csücske.Az iskola nyári tábort szervez a gyermekek számára, akik náluk kezdik majd az évet és természetesen a többi diák is részt vehet rajta.Ez a tábor egy hetes, és bár felajánlották, hogy biztosítanak a fiam számára (mivel alapítványi iskola) megfelelő ellátó személyzetet, úgy döntöttem én is részt veszek rajta.Rám fér egy kis pihenés, és mivel egy nagyon kedves hölgyet sikerült felvennem az üzletvezetői feladatokra a cukrászdában, nem okoz talán gondot az az egy hét kiesés. Pihenek és a fiammal is lehetek egy nagyon kellemes helyen. Ki is kívánhatna ennél többet? És itt kezdődik a mi történetünk….itt találkozunk. De nem először.Te vagy Clanad….a húgom egykori baráti társaságának tagja, akik rengeteg időt töltöttek egykor nálunk, akire én még úgy emlékszem, mint kissé pufók arcú, visszafogott hangú, szerény és esetlen kamaszfiú, aki a saját lábában is képes lett volna elesni. Tíz évvel vagy fiatalabb nálam, éppen annyi idős mint a húgom Kate, aki jelenleg külföldön teljesít katonai szolgálatot.Azt hiszem van annak már tizensok éve is, hogy utoljára láttalak, hiszen a középiskolai évek után már egyre kevesebbet lógtatok együtt és ritkultak a látogatások is, majd megszűntek. Igaz, én is elköltöztem és férjhez mentem, családot alapítottam.A táborba érkezve meglepetten veszem tudomásul, hogy tanár lett belőled, és felelősségteljes gondolkodású fiatalember, aki valamiért mégis magányos. Vajon mi lehet az oka? Kedves és türelmes vagy a gyerkőcökkel, figyelmes és toleráns mindenkivel szemben.Sok dologról el lehet veled beszélgetni és meglepő talán, de simulékonyan alkalmazkodsz a beszélgetőpartneredhez. Tagadhatatlanul jól érzem magam veled…de azért….az a tíz év azért mégiscsak tíz év….nem igaz?Válás előtt álló, kisgyermekes anyuka vagyok, mégis mi olyasmit tudnék neked adni ami túlmutat egy nyári egy hetes táborban töltött kellemes beszélgetős estéken? Nem utolsó sorban ősztől a kisfiam tanára leszel…talán nem kellene keverni a dolgokat.Összezavarodom….talán a jó ideje tartó magány az oka, vagy egyszerűen nem lehet ennek az egésznek ellenállni…vagy tán nem is kell.(Igazából sok mindent ki tudunk ebből a sztoriból hozni.Romantikustól kezdve egészen addig, hogy egymás bizalmasaivá válnak. A megalkotón múlik mit szeretne.Amit nagyon fontos azonban megjegyeznem, hogy a reagjaira igényes játékost keresek, akit nem zavar, ha kicsit lassabb a játék. Clanad Coldsmile 1471401822 )  

livin' in new york




A really strong woman

ACCEPTS THE WAR SHE WENT THROUGH
AND IS ENNOBLED BY HER SCARS
mind álarcot viselünk
Shelley Lane
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Clanad Coldsmile 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
LEY
★ családi állapot ★ :
Papíron még házas
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Clanad Coldsmile 93075e1a426481ca5fc33345b3dd96873ac74223
★ foglalkozás ★ :
Üzlettulajdonos,cukrász
★ play by ★ :
Reese Witherspoon
★ szükségem van rád ★ :
Tristan Bridges

★ hozzászólások száma ★ :
83
★ :
Clanad Coldsmile Tumblr_inline_oqks0zu2Bj1r6xb6e_500
 
Clanad Coldsmile
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clanad Coldsmile
» Uptown Funk - Zed & Chad & Clanad
» Life is short, buy the motorcycle, have a ride, live your dreams - Zed & Clanad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: