New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie
TémanyitásCloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie EmptySzer. Május 22 2024, 22:47

Cassie & Rosie

Hiába volt göröngyös a kapcsolatom annak idején az öcsémmel, azt hiszem nyugodt szívvel mondhatom, hogy mindig is jól kijöttem a gyerekekkel. Nem esett nehezemre elbeszélgetni azokkal a kisfúkkal és kislányokkal, akik a lovardába érkeztek, vagy egy óra keretében, vagy pusztán egy látogatás erejéig, amíg megismerték azokat az állatokat, akiket Manhattan bizonyos környékein talán soha nem láttak teljes életnagyságban. Közrejátszhatott az a tény is, hogy el tudom képzelni, hogy egyszer anyává válok, ha megtalálom azt az embert, akivel hasonlóan gondolkodunk a gyerekvállalásról és arról, hogy a gyerekeket nem magunk miatt kell erre a világra hoznunk, hogy nem szabad őket hibáztatnunk a saját döntésünk miatt. Szerettem volna, ha egyszer úgy válhatok anyává, hogy közben nem kell attól tartanom, hogy nem tudok mindent megadni annak a gyereknek, vagy gyerekeknek. Ebbe pedig beletartozott az is, hogy ne csak anyai minta legyen előttük, hanem apai is, még ha tisztelek is minden egyedülálló szülőt és ámulok a talpraesettségükön és áldozatkészségükön. Attól még úgy gondolom teljesen egyedül vállalni ezt a feladatot igenis terhet rak az ember vállára - és részben épp ezért is szerettem volna levenni ezekből a terhekből azon szülőknek a válláról, akiket a barátaim között tudhattam.
Nem volt kérdés, hogy nem csak felajánlani fogom, de be is tartani az ajánlatomat, amikor azzal kecsegtettem Cassidy-t, hogy ha randira szeretne menni, leszek én az a bátor jelentkező, aki Lottéval tölti az estét, amíg ő hazaér. Megértettem a döntését azzal kapcsolatban, hogy az első néhány randi erejéig nem engem választott és megkímélte magát a magyarázkodástól, Lottét pedig inkább a szüleihez vitte, aki az ő társaságukban nem gyanakodott annyira az édesanyja távolléte miatt, de az ő korában lévő kislányok már épp elég okosak ahhoz, hogy feltűnjön nekik a dolog és összerakják a dolgokat. Különösen az olyan kislányok, akik képesek szinte eladni az anyjukat a lovardában akármelyik helyes lovasoktatónak.
- Nem szeretnék még lefeküdni - jelentette ki a kislány, aki akármennyire hasonlított az apjára, azért Cassie számára lehetetlen lett volna, hogy letagadja. A barátnőm szüleitől hallott történetek alapján - amiket akkor meséltek nekem, amikor röpke találkozásaink egyikén volt időnk kibeszélni a nőt - valójában az alma nem is esett olyan messze a fájától.
- Nagyon fáradt leszel holnap reggel, ha most még tovább olvasunk - feleltem mosolyogva, miközben kisimítottam néhány tincset a kislány homlokából.
- Nincsen lefekvési időm, anyával megbeszéltük. Én már este tizenegyig is fent tudok maradni!
A hősies vallomás hallatán nevethetnékem támad, de attól tartok, hogy a végén még ezzel arra ösztönzöm a kislányt, hogy újra úgy viháncoljon, mint a közösen töltött időnk kezdetén, energiával telve, ezért inkább elfojtom a késztetést és csak egy mosollyal nyugtázom a válaszát.
Mire meghallom a kulcs zördülését a zárban, Lotte már régen húzza a lóbőrt és nem is feltétlenül tartok attól, hogy Cassie hazaérkezése megriasztja őt és kitrappol hozzánk, hogy kibeszéljük a barátnőm ma esti randiját. Helyette én szeretném őt kikérdezni, hiszen ez már nem az első és nem is a második alkalom, így van miről beszélnünk. Ismerem őt annyira, hogy tudjam mit jelent számára a lánya ebben a helyzetben és hogy mit jelenthet ez egy potenciális kapcsolat számára nála.
Mosolyogva állok fel a kanapéról és lépek közelebb Cassiehez, hogy megsimogassam a vállát üdvözlésképp. - Szia! - Kezdem halkan, hiszen egy alvó porcelánbaba is van a lakásban, akivel nemrég még arról egyezkedtem, hogy mennyire fontos a pihenés. - Lotte már alszik. Alig sikerült rábeszélnem - mosoly kúszik az arcomra, miközben vetek egy mindent tudó mosolyt Cassidyre.
- Van kedved inni egy pohár bort és mesélni az estédről? - A bor, amivel délután érkeztem, valójában egyfajta taktikai lépés volt. Kevésszer van alkalmunk elmenni valahová és meginni valamit, mint értelmes, ráérő felnőttek, ezért gondoltam házhoz szállítom a dolgot és megajándékozom őt egy jó üveg borral, amit az este folyamán még a hűtőbe is bekészítettem. Persze azzal is számoltam, hogy ő már fogyaszt valamit a randipartnerével, de az ajánlat attól még állt.
629 | hadd halljam a sztorikat Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie 3874598021 | öltözék |×


Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
 
Cloud nine was always out of reach ; Cassidy & Rosalie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rosalie & Cassidy
» Rosalie & Cassidy ~ talk that talk
» Dan & Rosalie
» Cassidy St.James
» Rosalie Silvera

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: