New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Kalilah Evans
TémanyitásKalilah Evans
Kalilah Evans  EmptySzomb. Május 04 2024, 10:05
Kalilah Evans
If you have body, you can dance.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Kalilah Quinn Evans
Becenév
Lilah
Születési hely
Madrid
Születési idõ
2004.01.01
Kor
20
Lakhely
Mantattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
Julliard - kortárs balett szak
Foglalkozás
diák - balerina
Hobbi
írás,  saját határok feszegetése, extrém sportok, rajzolás/festés, zuhany alatt éneklés
Moodboard

Csoport nevét ide írd!
csoporthoz tartozom

Jellem
Ön hogy látja Kalilah-t?
Sophia Evans (Anya): Amikor ránézek olyan mintha magamat látnám ennyi idősen. Fiatal, szép és céltudatos. Úgy alakítja az életét ahogy szeretné, célokat tűz ki maga elé és azokat igyekszik is elérni, nem szereti a csalódásokat, ha valami nem úgy jön össze ahogyan azt ő szeretné, de igyekszik jól kezelni ezeket a helyzeteket és építkezni belőle nem pedig kudarcként felfogni. Szereti az állatokat, és a mozgást, a legutóbbi ötlete az ejtőernyőzés volt, mely után majd mélytengeri búvárkodást tűzte ki céljául. Néha nem értem ezt a lányt, miért akarja minden áron a szívinfarktust rám hozni. Úgy gondolnám egy életre eleget aggódtam érte amikor 2 hónappal a vártnál korábban megszületett, de ő ezt nem így látja, azt mondja akkor úgy is hozzá szoktam már az aggódáshoz, és nem szeretné hogy elkényelmesedjek. Szemtelen kis csajszi.

Peter Evans (Apa): Boldognak, úgy az esetek többségében, bár egy fél éve volt egy barátja, aki nagyon megbántotta, de úgy látom, hogy most már azért rendbe jött. Most van valaki más, akivel tölti az idejét, azt mondja semmi komoly… tudom mit jelent ez, én is nézek filmeket. Amíg ő boldog addig én is az vagyok. Mindig lehet tudni, hogy milyen hangulata van, mert ő azt mondja, hogy csak a zuhany alatt énekel ez egyáltalán nem igaz, és mindig a hangulatához illő dalt választ. Gyönyörűen táncol, több társulat is megkereste már, de először a tanulmányait szeretné befejezni, és utána aláírni egy hosszú távú szerződést.

Lucas Evans ( fivér) : Minden lében két kanál. Mindenhol ott van, mindenről tud, és biztos vagyok abban, hogy két haverom is érdeklődik iránta, de őket egy jól irányzott jobb egyenessel sikerült lenyugtatni…. miután részegen elkezdtünk csajokról beszélni és ecsetelték mit tennének vele. Ha a húgomról van szó egy valami biztos… ő tudja a legmeglepőbb, de mégis legjobban eltalált ajándékokat adni, nem csak születésnapkor vagy karácsonykor, hanem egy tök átlagos kedden is van hogy egy csomaggal a kezében jelenik meg.

Mira Willson ( ex legjobb barátnő): az a helyzet hogy hiányzik, de már nem áll velem szóba, amit igazából nem is csodálok hiszen mégis csak lenyúltam a pasiját. Egészen addig nagyon jó barátnők voltunk,  nem az a fajta aki szeret unatkozni, mindig csináltunk valami programot, kivéve amikor megszállta az ihlet, mert akkor napokig nem lehetett kimozdítani a laptopja és a billentyűzete társaságából.


Scarlett Leithold
arcát viselem

Múlt

       "A balettban lehetsz erős mint egy hátvéd, lehetsz kitartó, mint egy  futó és eltökélt, mint az evezők. De van valami amiben senki sem tud lekörözni: ez pedig a hajlékonyság. Ezzel születtél. Istentől kapott ajándék minden egyes végtagod és ínad, de bármit is érsz el, az sosem elég. Így háborúban állsz önmagaddal, megküzdesz tested azon vágyával, hogy elernyedjen. Megtörsz a tested kényszerítése közben. Ha kihagysz egy napot, visszaesel. Ha túl keményen dolgozol, a tested megbosszulja, makaccsá válik. De megtanulod. Tényleg. Kitanulod a tested leghatásosabb kínzását, a sikert hozó szerkezet tönkretétele nélkül. "

Meg kell találni az egyensúlyt, és én ezt már születésem óta gyakorlom. Anyuékj azt mondák mindig hogy előbb tanultam meg táncolni mint járni és ilyenkor hatalmas mosoly jelenik meg ajkaimon, majd jön a bátyám aki az ilyen alkalmakat kihasználva beszól valami szerinte nagyon is vicceset és a jókedvem szinte azonnal tovaszáll. Ki kell alakítani egy napirendet ami mellett marad idő az egyéb elfoglaltságokra is, vagyis marad megfelelő mennyiségű időm élni, illetve ha túlhajtom magam azt a testem csak megbosszulja és előfordulhat, hogy azért nem kapok meg egy jelentős szerepet, mert előző napokban nem bírtam leállni a gyakorlással. Van amikor annyira túlterheltek a gondolataim, hogy az időről teljesen megfeledkezem és annak hosszú és övid távon is megérezhetem negatív hatását… így járok éppen most is.
- Ms Evans,  itt az ideje annak, hogy elhagyja a próbatermet és átadja a lehetőséget az ifjú tanulni vágyóknak. - szól rám Mr. Collins az egyik oktató aki délutánonként óvodásokat és általános iskolásokat vezet be a balett művészetébe.
- Igen, máris megyek, elnéztem az időt… - felelem és már indulok is, hogy össze szedjem a cuccaimat, miközben az ajtóban álló számos lelkes kislányra és kisfiúra esik a tekintetem. A jövő generációja. Eljön majd az az idő amikor velük kell majd egy egy szerepért versengenem… de felfoghatom máshogy is. Ők a jövő és ha azt szeretném, hogy ez a csodás művészet ne veszítsen értékéből akkor a tudásomat és tapasztalatomat át lehet illetve nem csak lehet de kell is adnom nekik.
- Ms. Evans… ha nem siet annyira akkor akár maradhat is nekünk segíteni, mivel a mai segítőm beteget jelentett. A diákok valószínűleg nem bánnák ha egy új arc lenne velünk az órán. - A gyerekek többsége bólogatni kezd és izgatottan össze súgnak egymás között, ami arra enged következtetni, hogy már egy ideje ott állhattak és nézhettek engem tánc közben csak annyira kizártam mindent, hogy észre se vettem.
Itt az idő döntenem kell, ellenségként tekintek a fiatalabb korosztályra vagy jövőként?
- Egy órát tudok maradni ha az segítség. - Nem kérdés, hogy hogyan döntök. Csak akkor lesznek profik ha minden segítséget megkapnak ami a fejlődésükhöz szükséges. . A diákok örülnek a válasznak, majd az oktatójuk útmutatását követve szaladnak i9s hogy lepakolják a cuccaikat és elkészüljenek az órára, én addig kihasználom az időt, és elmerülök a közösségi média ártalmas forgatagában. Üzenetek hírek képek. Csak pár üzenetre válaszolok és megígérem, hogy az estére megbeszélt baráti találkozóról sem fogok elkésni mert bezombultam… nem, éppen időben ott leszek, hogy mindenki megbotránkozhasson pocsék billiárd tudásomon.


livin' in new york

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kalilah Evans
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kalilah Evans  Tumblr_inline_ojus6hgrxV1ub99qu_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Kalilah Evans  A4ecf07c16430f7a4ac63ea16ae07be0a12024b1
★ lakhely ★ :
**
★ :
Kalilah Evans  Fcbfd705031c18b3142d842c40e416f59001ab6a
★ idézet ★ :
Kalilah Evans  9450fa8027cff97a741c15efe98e1e02373a25e6
If you have body, you can dance.
★ play by ★ :
Scarlett Leithold
★ hozzászólások száma ★ :
9
TémanyitásRe: Kalilah Evans
Kalilah Evans  EmptySzomb. Május 04 2024, 16:30
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kalilah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy biztos, aki balett karriert szeretne magának, annak szüksége van egy nagy adag kitartásra és talán egy icipici mazochizmusra is, tekintve, hogy nem ez a világ legkényelmesebb táncformája - gondoljunk csak a spicc cipőkre! Ugyanakkor biztos, hogy az egyik legszebb, habár nem vagyok elfogult, itt minden táncstílus elfogadott. Kalilah Evans  3673325056 Aranyosak voltak a rövid összesítők, amelyek összefoglalták a jellemedet és amiből kicsit jobban is megismerhettük azt a lányt, aki szinte minden idejét a próbateremben tölti, hogy tökéletesítse a tehetségét. Van aki szerint nem muszáj ultra-tehetségesnek születni, hiszen vannak olyan készségek és elfoglaltságok, amelyeket gyakorlással tökéletesíthetünk. Viszont az is biztos, hogy meglátszik, ha valakiben mégis megvan az a szikra, ami az élete minden percében a legkedvesebb elfoglaltságát táplálja. Szerintem benned megvan ez a szikra és a jövőben is legalább ennyire sikeres leszel, legyen szó arról, hogy egyedül vagy a próbateremben, netalántán beugrasz a jövő generációját tanítani és megszerettetni velük a balettet. Kalilah Evans  2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kalilah Evans  Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Kalilah Evans  Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Kalilah Evans  6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Kalilah Evans  45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Kalilah Evans  0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Kalilah Evans
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» INSTAGRAM.COM/KALILAH
» Léon & Kalilah | Dance with me
» ☆ dee evans
» Samuel Evans
» Matthew Raymond Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: