New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 15:05-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:03-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 14:44-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 14:14-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:57-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 13:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:21-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

dandelion ; Sadie & Zhihao
Témanyitásdandelion ; Sadie & Zhihao
dandelion ; Sadie & Zhihao EmptySzomb. 20 Ápr. - 17:17



Sadie & Zhihao
Biztosan vannak olyan dolgok, amelyeket csak a középső gyerekek élnek át egy családban, csak azért, mert abban a megtiszteltetésben volt részük, hogy megszülettek. Ha ezt a részét akarnánk feszegetni persze hosszasan lehetne elemezni, hogy apánk milyen élő anomáliája az otthoni politikai vezetés iránt elvakultak tömegeinek, és hogyan engedte meg mégis magának, hogy egy gyerek helyett rögtön három szülessen a családba, amikor az kifejezetten büntetve volt. Az egésznek van egy egészen finom iróniája, hiszen ha valaki apát kérdezi, ő büszkén jelenti ki, hogy milyen utódai vannak és hogy majd mi visszük tovább és tesszük igazán naggyá az Ang családot, ha viszont valaki kicsit is jobban ismer minket és nem az otthoni ismerősöknek beadott sztorit hallotta, hanem tudja, hogy Lanling egyszerűen elszökött otthonról, akkor tudni fogja, hogy sokkal diszfunkcionálisabbak vagyunk, milyen amennyire azt szeretnénk kimutatni.
Mondhatnám azt, hogy egy idő után elkezdtem hinni abban, amit a bátyámmal kapcsolatban terjesztettünk, de gyerekként túl erős volt a kapcsolatom vele, hogy el tudjam neki felejteni amit tett. Talán azért, mert soha nem tartottam elegendőnek azt, amit megkaptunk és amiért hálásnak kellett volna lennem, mégsem tudtam igazán értékelni. Nem vonzott az a beszűkült világ, amiben a szüleim nőttek fel és az a fajta hatalom, amibe apa kapaszkodott, valószínűleg éppen a saját példája miatt. Mert a születésemmel és attól fogva mindig nyilvánvaló volt, hogy neki sem elég az, amit a párt - amit egyébként teljes mellszélességgel támogatott - kiosztott neki. Mindig volt egy kiskapu, mindig volt egy másik opció, amit ő választott és ami megtanított nem csak engem, de valószínűleg a testvéreimet is arra, hogy soha nem szabad csak és pusztán annak látni a világot, amit valaki más mutat meg nekünk.
Sokkal jobban megértettem magamat olyanokkal, akik maguk is látták ezeket a repedéseket a saját világuk szélén és érdekelt, hogy azok az emberek, akikkel kapcsolatban vagyok, hogy képesek kifejezni ezt az érzést. Ha viszont valamit nehezen tudtam elfogadni, az az volt, amikor valaki ezt úgy próbálta megtenni, hogy saját magának ártott. Főleg ha az a valaki a legjobb barátom volt.
Én magam sem vagyok a tudatos élet és a megfontolt döntések mintapéldánya. Nem vagyok sem olyan ember, aki könnyen megbocsát, sem valaki, aki annyi bölcsességgel rendelkezik, hogy érdemes meghallgatni a tanácsát. Ezt pedig biztosan azok az emberek is tudták rólam, akikhez közel állok, mert az elmúlt időszakban egészen úgy éreztem, hogy olyan az életem, mintha egyik hullám a másik után temetne maga alá, nekem pedig nem lenne lehetőségem elég ideig a felszínen maradnom, hogy elég levegőhöz jussak. Talán csak mások elutasítása fájt igazán, holott örök életemben mások vettek körül. Megszoktam a testvéreim, a barátaim, a szüleim, a szaktársaim, vagy egyszerűen a szomszédok és a Shanghaiban élők jelenlétét. Lanling nem volt rám kíváncsi - akármekkora meggyőződéssel mondta is, hogy nem ismeri akit keresek, én tudtam, hogy ő az. Sadie pedig olyan hirtelen döntött egy európai útról, hogy tisztában voltam vele, hogy csak ignorálni akarja mindazt, ami történt. De ismertem annyira őt és ő is engem, hogy tudja milyen hatással van rám, ha sokáig nem megyek emberek közé, ezért az üzenetváltásaink alapján pontosan tudta mennyire szükségem van a találkozóra, amit megbeszéltünk. Valójában már azt a részét is elengedtem, hogy le akarjam őt cseszni, amiért mindenkire a szívrohamot hozta a kórházba kerülésével és annak körülményeivel - ráadásul a szülei tettek róla, hogy ő is emlékezzen erre -, ezért nem éreztem szükségét annak, hogy előre elgyakorolt monológgal készüljek neki azzal kapcsolatban, hogy mennyire fiatal még az értelmetlen halálhoz és hogy kinek mennyi szüksége is van arra, hogy Sadie része legyen az életének. Részben azt szerettem volna neki inkább elmesélni, hogy milyen volt újra találkozni a bátyámmal. De nem lettem volna mérges, ha mesélt volna Európáról.
Ehhez nyilván meg kellett vesztegetnem őt és beígérni neki, hogy elviszem őt a kedvenc helyére enni és még fizetem is az egészet, illetve azt ehet, amit szeretne - már ha fér bele valami, amikor nem nőtt nagyobbra egy kifejlett általános iskolás lánynál. Ezt a részét, meg a tényt, hogy egyáltalán nem féltettem miatta a pénztárcámat nyilván nem terveztem közölni vele, mert első dolga lett volna kopaszra nyírni engem, amikor megkérem rá, hogy tegyen eleget az aktuális perverziómnak és fesse a hajamat lilára. Valószínűleg ez is az egyik jele volt annak, hogy mennyire hiányzott, amíg nem találkoztunk, mert még a hajamat is rá akartam bízni.
Amint megpillantottam őt a buszmegállóban, ahová megbeszéltük a találkozót, felé vettem az irányt, hogy néhány hosszú lépéssel teljesen lecsökkentsem a távolságot közöttünk. - Ezek szerint az európai levegő sem volt elég jó ahhoz, hogy nőjjél kicsit, amíg ott vagy? - Átöleltem őt üdvözlés képpen, de aztán lazán és igyekezve észrevétlenül mégis a vesém irányába húztam a karomat, hogy ha netán le akarná őket verni, ne járjon szerencsével.
- Egyszer fogom mondani és ezzel kell gazdálkodnod karácsonyig, de remélem tudod, hogy hiányoztál. - Mélyet sóhajtva fújtam ki a levegőt, miközben megcsóváltam a fejemet. Sok dolog volt, amit szerettem volna elmondani neki, amíg nem volt itt és amit végül büszkeségből nem írtam meg neki. Vannak dolgok, amelyekről nem olyan könnyű üzenetben kommunikálni, mint személyesen. - Menjünk, mielőtt odaadják az asztalunkat másnak. Éhes vagyok - a fejemmel a helyes irányba intettem, amerre az étterem helyezkedett el, ahová rendszeresen jártunk együtt. Nem babonából, inkább csak megszokásból. - Találkoztam a bátyámmal - jelentettem ki végül, épp amikor a kilincsért nyúltam, hogy ki tudjam nyitni az étterem ajtaját Sadie előtt. Lehet, hogy jobban kellett volna feszélyeznie, hogy bizonyos kimondatlan dolgok ott vannak kettőnk között, de mi jók voltunk abban, hogy úgy robbantsuk egymásra a híreket, mint az amerikaiak az atombombát Japánra. Én pedig épp most dobtam le az egyik legnagyobb bombát, amin képtelen lettem volna tovább ülni, egymagam.
925 // outfit // mit ignorálsz?  Rolling Eyes //

mind álarcot viselünk
Ang Zhihao
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
dandelion ; Sadie & Zhihao B79c166a4414525dd4fce608c31fac32fcdd5f3a
dandelion ; Sadie & Zhihao D1b545bb215e77af0a094dbcfe24588bb9eb8e81
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
it's a little lonely
to be dancing among the crowds of stars
The signals are too crowded The glances are too suffocating I like it better after midnight Breaking free of my restraints right now Soaring on the runway to revelry
♫ :
BAD IDEA ; HONEY ; BIBORA ;
★ családi állapot ★ :
dandelion ; Sadie & Zhihao Ecb9c6f81ab8340927f030d5a6b61bcace559577
promises fade away
it’s just you the only one that I’ve got
Сlose my left eyе to watch you with the right Ѕwіtch and I seе different beаuty on bоth sides When I smilе аnd gently сlоѕe my eyes Мomеnts turn to dreams in my mind
dandelion ; Sadie & Zhihao A70f2f4f15727ff79fce06b7ab1f2014a3b561ab dandelion ; Sadie & Zhihao Cea429489b578d4063f7f434ccc885cddd2057f1 dandelion ; Sadie & Zhihao Fa7dca2772b21b144da431d2c225799ceb2b0cae
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
dandelion ; Sadie & Zhihao 8ff2305ee12eed12f36fe30d0f5c83a0e33da20a
★ idézet ★ :
THE REBEL // breaking through the barriers that constrict the human spirit
THE ROMANTIC // love is real and real is love
THE ROCKER // heart pumps to the rhythm of life
★ foglalkozás ★ :
university student // artist
★ play by ★ :
Xu Minghao
★ szükségem van rád ★ :
dandelion ; Sadie & Zhihao 58484d835f773b647a81cd6d207d330cfee3d2f8
- For you, a thousand times over
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
dandelion ; Sadie & Zhihao B33e84408484a6d2a10f13c05583c589e9dd7dfa
 
dandelion ; Sadie & Zhihao
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ang Zhihao
» Sadie van der Waal
» Sadie Simmons
» Sadie Moon
» As it was ~ Paris, 2023 Summer [Mézi & Sadie]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: