New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Sadie Simmons
TémanyitásSadie Simmons
Sadie Simmons EmptyPént. Júl. 03 2020, 08:22
Sadie Simmons

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Sadie Simmons
Becenevek:
Sadie
Születési hely, idő:
Albany, 1983. október 31.
Kor:
36
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló (elvált)
Csoport:
média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Craig Newmark Graduate School of Journalism at CUNY // végzett: 2007
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
újságíró (hírek/kultúra rovat; interjúkészítés a város híresebb személyiségeivel), keresztrejtvény-szerkesztő (mellékállás, beugrós/segítő)
Ha dolgozik//Munkahely:
The New Yorker Magazine
Hobbi:
Keresztrejtvényfüggő vagyok. Aktívan sportolok (futás, görkorizás, modern tánc), szeretek utazgatni és jó éttermeket kipróbálni, meg amire csak időt tudok szánni. +Munkáimhoz energiagyűjtés, az adott témában való elmerülés miatt: utánajárás, olvasás, némi tanulás.
Play by:
Joanna García Swisher

Jellem

Azt mondják: az újságírókkal csak a baj van. Csak egy rövid kérdés: kivel nincs? Mindenki tud kellemetlenséget okozni a másiknak. Nemcsak mi. Nem kell mindent a 'firkászokra' kenni. A legtöbben az igazságot, a valóságot szeretnénk megírni, hogy mások is tudjanak mindenről.
Egy időben imádtam én is a szaftos, nagyon őrült cikkeket megírni. Aztán eljött az az idő, amikor férjhez mentem, és több időt akartam a férjemmel lenni. Működőképes, jó házasság volt négy évig, utána elváltunk. Megromlott valami lassan, ami miatt együtt döntésre jutottunk. Nem maradtam a magány csendesen gyilkoló világában. Sosem tudtam magam elképzelni egy, a négy fal közé beszorított lélekként. Keresem folyton a kiutat mindenből, valamiből nehézkesen lehet kimászni, valami rossz pedig teljes erővel arra készteti az embert, hogy kiássa magát az elképzelt összeomlott épületmaradványok alól.
A higgadtságom, a türelmem, a végtelen vidámságom nagyon sokan próbálták már megszakítani. Persze, én se vagyok mindig ilyen. Érzékenyen érint sok téma, mégis erősnek mutatom magam. Jó, volt, hogy elsírtam magam egy interjú során, de az interjúalanyom sem volt képes magába tartani a tragikus esemény után a könnyeit.
Egy dolog van, ami nagyon-nagyon szívszorító számomra. Az, hogy nagyon kevés az esély arra, hogy gyermekem legyen. Egészségügyi okokból. Mindent megtennék egy gyermekért, hogy hallhassam azt valakitől: anya.
Noha alapjáraton véve újságíróként vagyok jelen a magazinnál, azonban a keresztrejtvények iránti imádatom miatt nagyon sokat segítek azon kollégáknak, akik ezeket szerkesztik. Néha csupán a végleges szerkesztésnél vagyok jelen, van, mikor közösen próbálunk a végére jutni egy-egy készítésének. Jó móka, jól ki tud kapcsolni az ilyesmi.

Múlt

- Ó, hogy az a... pont most kell kimúlnod? - ütlegeltem a folyosón található nyomtatót, nem idegesen, nem vagyok az a fajta.
Ez a kis kommunikációm a nyomtatóval igazán felkeltette mások figyelmét, akik arrafelé sétáltak. Nem vagyok ám ennyire bolond, hogy élettelen tárgyakkal beszélgessek. Néha tényleg lehet velük, meg abból a szempontból szimpatikus az ilyen, hogy nem fognak letolni egy okoskodó szöveget.
- Hé, te, ott... - a hogyishívják srácra mutatok, arra a nagyon béna öltözetű, kicsit a kockákra jellemző, mindent tudó kölyökre. - Akarsz jó pontot? Tegyél meg nekem kérlek valamit. Ezt bírd rá az együttműködésre, jó? Aztán pedig kérem azt a tizenhárom darab kinyomtatott fontos papírt - megveregetem a vállát is közben, mert én nekem akadt más dolgom is imént. - Jegyezd meg, tizenhárom. Nem tizenkettő, nem tizennégy. Ja, és ott megtalálsz, vagy ott - mutattam a két helyre, ahol általában meg lehet találni, az asztalomnál és a konyhafülke körül.
A telefonomon kezdtem el keresni a költöztető cég telefonszámát, mert még mindig nem voltak képesek arra, hogy megkeressék az egyik dobozomat. Azzal jöttek, hogy elfelejtették elhozni az általam bérelt raktárból. Hát, persze. Az bezzeg ment nekik, hogy beszóljanak, hogy-hogy elköltözöm a gyönyörű Manhattan pénzügyi negyedéből egy Queens-i kétszobás lakásba. Talán, mert elváltam, talán, mert nincs már keresnivalóm a Wall Street-hez közeli lakóházban?!
Forgatom a telefont kezembe, míg végül visszacsúsztatom a farzsebembe. Úgysem volt abban semmi érdekes, meg ha úgy lesz időm, én is el tudom onnan hozni, bár nem sokat ér a bennük lévő cucc.
Elindulok a kialakított konyhafülke felé, ahol főzni szeretnék magamnak egy teát. Szeretem a mentateát, meg a gyümölcsös teákat is. Minden jöhet. Bementem a kis térbe, ami viszonylag nagyon tetszetősre lett kialakítva. Épp, hogy előkészítettem a dolgokat, besunnyog az egyik kolléga, én pedig rögtön odafordulok hozzá.
- Öhm, mentatea? - ez afféle kérsz vagy nem kérsz kérdés lett volna, csak közben pakolászok erre-arra.
- Kösz, kávét ittam imént. Tudsz segíteni nekem holnap? Kellene pár fényképet készítenem a cikkemhez, nem kísérsz el? - van nekem más dolgom is, minthogy vele menjek, és amúgy is az autójában még légfrissítő sincs, és ő pedig köztudottan túl sokat dohányzik, én bár nem utálom azt, ha valaki dohányzik, de nem akarok egy órát kocsikázni a bűzben.  
- Nekem is még be kell fejeznem a saját munkám, meg tudod, holnap keresztrejtvényekbe kell elmerülnöm - utóbbit már nagyon lelkes tapsolással igyekeztem kimutatni, meg tudja, hogy fontos számomra az is.

***




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sadie Simmons
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alicia Simmons
» Sadie van der Waal
» Dalton Simmons
» Alicia Simmons
» Sadie Moon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: