New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 142 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 130 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jennifer Adler
tollából
Ma 2:37 pm-kor
Robert Benson
tollából
Ma 1:45 pm-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 1:30 pm-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 1:29 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 1:16 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19 pm-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23 am-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

The best is yet to come - Kris & Jayda
TémanyitásRe: The best is yet to come - Kris & Jayda
The best is yet to come - Kris & Jayda EmptyKedd Ápr. 23, 2024 2:16 pm

Kristopher && Jayda
“We tend to forget that happiness doesn’t come as a result of getting something we don’t have, but rather of recognizing and appreciating what we do have.
A pimaszsága szinte kézzel fogható, még csak megszólalnia sem lenne szükséges ahhoz, hogy egyértelmű legyen az egyértelmű. És bár látni rajta, hogy magabiztossággal jelenleg nem kimondottan rendelkezik, mégis igyekszik az ellenkezőjét mutatni. Mintha ténylegesen lenne valami a kezében ellenem, pedig igazán nincs. A segítségem kell neki, nem bántani akar. Részben ezért is szavazom meg neki a bizalmat és ejtem le azt a karom, amelyikben a pisztoly van. A szavai hallatán, szemöldökeim az egekbe szaladnak, hamar rájöhet, hogy mit is gondolok... róla. Meg a bölcsességeiről. - Nem akarunk nagy feltűnést. - Mondom röviden és tömören. Nem kell tudnia, hogy mit csinálunk itt. Sőt, még csak itt sem kellene, hogy legyen. Annak örülök, hogy a kérdése ellenére mégis segít elrejteni a fickót. Időre van szükségünk és minél kevesebb felfordulást csapunk, annál több esélyünk van arra, hogy megtaláljuk amiért jöttünk.

- A mi...? - Hitetlenkedve fordulok szembe vele. Idegesen kezdem őt végigmérni. Most komolyan beszél? - Most csak viccelsz, ugye? - Őszintén szólva nem olyasvalakinek tűnik, mint aki ilyesmivel viccelne. Arról nem is beszélve, hogy igencsak zavarban van. Nem viccel. Tényleg követ... követett. Legalább őszinte? Ezért jár neki egy piros pont, ugye? - Attól tartok, hogy a kicsit, az nem a megfelelő erősségű szó itt. - Teszem hozzá. Fogalmam sincs, hogy mit kezdjek vele. Valahol segíteni akarok neki. Valahol viszont tudom, hogy azzal saját magamat is bajba keverhetem. Lara-t is. Erre nincs szükségem... Egyáltalán nincs. Mostanában már így is éppen elég veszélynek tettem magamat és a lányomat is ki. Nyugalomra van szükségünk, mindkettőnknek. Ugyanakkor valamiért tényleg segíteni akarok neki. Le sem tagadhatom, hogy van valami érdekes benne, valami különleges, amit csípek. - Nem könnyíted meg a dolgom. - Rázom meg végül a fejem. Érezheti, hogy itt most nem a mostani bevetésre gondolok, sokkal inkább arra amibe ő keveredett bele. Tudja, hogy most le kellene tartóztatnom, mégsem teszem. Még annak ellenére sem, hogy éppen elárulta, hogy követ engem.

- Azért nem hiszem, hogy sokáig hálás lennél. Hidd el, nem vagyok én olyan szórakoztató társaság. - És bármennyire is próbálom a kemény nyomozónő szerepet magamon tartani, most mégis elengedek egy gyors és aprócska mosolyt. Ha szemfüles, talán el is csípheti. A többire viszont nem válaszolok azonnal. Először csak elgondolkozva nézek rá. Próbálok rájönni, hogy miben tudnék neki segíteni. Mi az amivel tisztára tudnám mosni a... nevét. Kétlem, hogy segget akart mondani. Tanácstalan vagyok, de nem mondok nemet. Tovább indulok, igyekszem ignorálni őt és úgy tenni, mintha nem lenne mögöttem. Egészen addig amíg majdhogynem összefutunk Joe-val. Idegesen nézek körbe, de szerencsére nem hagyja, hogy pánikba essek, megragadja a karom. Ismételten ő ment meg.

- Oké, ez... - Értetlenül meredek rá, magam sem értem, hogy miért van ilyen hatással rám. A hangomból és vehemességemből érezhető, hogy leteremteni akartam amiért itt viccelődik, de mikor a tekintetem találkozik az övével, a szavak torkomon akadnak. Ijesztő, hogy néhány szóval és érintéssel ki tud billenteni a kemény és évek óta jól bevált szerepből. Ijesztő, nem csak a tény, hogy ilyen hatással van rám, de az is, hogy ígyesen be is tud pillantani az a szerep mögé. - Nem tudok rajtad segíteni. - Próbálok ellenkezni, de én magam sem hiszem el amit mondok. Ő pedig tudom, hogy átlát rajtam. - Helyesbítek... Nem tudom, hogy hogyan tudnék rajtad segíteni. - Engedem végül le a vállam megadóan. Nem tudok nemet mondani neki. Hatással van rám, a közelsége pedig egyáltalán nem könnyíti meg a dolgom. - Nem tudom, hogy mi történt azon az estén. Én csak annyit láttam, hogy menekülsz. Nem tudom miért. Nem ismerem az előzményeket. Igen, talán elhiszem, hogy nem vagy gyilkos és értékelem az őszinteséged, de nem tudom mit vársz tőlem. - El sem hiszem, hogy rávesz erre. Minden porcikám ellenkezni akar, de nem tud. Igyekszem pár mély levegőt venni, majd kifújni, jól átgondolom a döntésem, nem sietem el.

- Van valami ötleted? Terved? Képes leszel beszélni arról ami történt... őszintén? - Jól megnyomom az utolsó szót, hogy tudja, meg kell nyílnia előttem és nincsenek titkok. - Ha a segítségemet akarod és tőlem várod a megoldást, akkor nem lehetnek titkok közöttünk, akkor sem ha valami kompromittálóval kell előállnod. Ha jól sejtem bármivel jobb rácsok mögé menni, mint gyilkossággal. - Mert igen, ha sikerül is lemosnom róla a gyilkos szót, még nincs kizárva, hogy más rajta marad. Nem vagyok isten, nincsenek emberfeletti képességeim. Segíteni akarok neki, de tudom, hogy nem ártatlan. Abban is biztos vagyok, hogy nem vagyok biztonságban mellette. - Szeretnék segíteni, oké? De... ez nehéz. - Nem mozdulok, csak oldalra pillantok, nem tudok a szemeibe nézni tovább. Nem akarom, hogy lássa a félelmet a tekintetemben. Számára csak egy keménykötésű nyomozó kell, hogy legyek, aki minden bizonnyal majd megoldja a problémáját. Annyira szeretnék ellenkezni. Megígértem magamnak, hogy mostantól önző leszek és nem fogok mások problémáiba belefolyni. Erre tessék!
note: To my Sunshine ♡ | : music | location | tag: @Kristopher S. Morgan




Jayda


Winters

Kristopher S. Morgan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
The best is yet to come - Kris & Jayda OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda GJGF9aV
TémanyitásRe: The best is yet to come - Kris & Jayda
The best is yet to come - Kris & Jayda EmptyHétf. Ápr. 22, 2024 1:36 pm


Jayda & Kristopher

- Hehe - szólalok meg, vagy nevetek. Eldönti, mit hall majd ki belőle... A megszólalásom alternatívája az volt, hogy egyáltalán nem szólalok meg és ez nem tetszett. Főleg ilyen heroikus belépő után, amivel szolgáltam. Azt persze - értelemszerűen - nem adom a tudtára, hogy az ütés erejéből visszamaradott fájdalom milyen elemi erővel hasított a csuklómba, mert az biztosan elrontaná a megmentő státusz mellé - általában - előszeretettel felaggatott egyéb - képzelt - tulajdonságokat... Nem is tudom, mondjuk, hogy: egy jóképű, titokzatos, izmos sármőr áll előtte... Amely hallucinált jelenetnek szépségét némiképpen elrontja, hogy a fegyverének a végét rám szegezi. Szegezte...
- Bölcs döntés - szalad ki a számon, mintha bármiféle potenciális veszélyforrást jelentenék ellene. Azon kívül, hogy eszem vesztett rohanásba kezdek, atlétikai sportolókat megszégyenítő kapálózással közben, túl sok lehetőségem nincsen. Pont emiatt értelmetlen ez a fajta felé sugárzott magabiztosság, de ha nem mutatom magamat annak, ami nem vagyok, még azt látja meg végül, ami vagyok...
Egy rakás, kétségbeesett szerencsétlenség.

- Jó! - vágom rá meggondolatlanul, mielőtt még érthetővé válna számomra, hogy egészen pontosan miben is szorul a segítségemre. A tekintetem közte, meg az imént lecsapott tag között ugrál.
- Miért nem hagyjuk itt? - suttogva kérdezem, ekkor már a hónalja alá kapva, nem mintha viselkedésünk és kapkodásunk értelmet nyerne számomra... Betörtek ide, levertek egyet... Követem, cipelem a fazont, ahová szeretné. Biztosan nem marad észrevétlen az érkezésük, vagy ez lenne a cél?
Mégis mit mondjak egy ilyen kérdésre? Hosszú pillanatokig csak nézem a nőt igen furcsán, aztán megjegyzem: - Ja - kedvesen mosolygok rá, vagy legalábbis annak érzem, elégedett vagyok magammal, azzal, ahogy a történetünk alakul... De olyan érzésem támad a bennem megszólalt, sürgető hangtól, hogy talán mondanom kéne még valamit a rend szenttül védett őrének...
- Ma nem követtelek, de volt már, hogy követtelek, mert követni akartalak, hogy... - megakad nem csak a beszédem, de gesztikulációm is a levegőben - Oké, ez egy kicsit fura - ismerem el. Gyöngyözni kezd a halántékom, izzadok?

- Hát, ami azt illeti... - eszembe jut a néni a váróban, amikor a rendelőben már majdnem utolértem - Nem - ha eddig össze-vissza beszéltem, biztosan nem segítene, ha közölném vele, hogy civilben volt, amikor a legközelebb voltam ahhoz, hogy... Fenébe.
- Segítséget? Igazságot? - tárom szét a karomat. Biztosan rájött, hogy semmi közöm nem volt a legutóbbi lövöldözéshez, vagy ha volt is, nem olyan súlyosan vagyok érintett, mint amennyire látszott, mint amekkora büntetést akarnak sózni a fejemre... - Hát a börtön gondolata határozottan jobbnak ígérkezik, ha megoszthatom veled a cellát... Olyat lehet? - merengőn nézek el a válla fölött. Megkönnyebbülést érzek, ahogy a pánik kövei legördülnek a mellkasomról a gondolatra...
- Csak kell valaki arról az oldalról - felé bökök mutatóujjammal -, aki segíthet tisztára mosni a seggem. Mivel más zsarut nem ismerek és pechedre te láttad, hogy az a faszfej konkrétan ki akart nyírni... - nem fejezem be. Tudja, már összerakta fejben a mozaik darabkákat. Ahogy minden állampolgárnak, nekem is jogom van hozzá, hogy megvédjen... Elismerem, más kevéssé tiszta ügyleteim nem bánom, ha figyelmen kívül maradnak, na de gyilkosság!?
- Megmentettem az életed, kétszer is. Ha egy olyan barom lennék, mint azok, nem tettem volna... Mert szemtanú voltál... - ha ennek van értelme...

- Hát ez a két jelző konkrétan az életemet összefoglalja... - nevetek lezseren. Nem értem, miért akarok bevágódni nála, de ingerli minden idegvégződésemet a közelsége, hogy itt van velem... Arról nem is beszélve, hogy tudom, hogy egy másik üresfejű igazságharcos azonnal lecsukott volna. Ő nem tette, nem teszi most sem. Idegesség sugárzik az arcáról, aztán megértem. A könyökhajlatába marok és elragadom magammal, csak pár konténer és már olyan távolságra vagyunk a kollégájától, hogy ne hallja a suttogásunkat.
- Egyébként nem kell alibi, ha hiányzik a közelségem... - lassan húzom vissza a kezem, ujjhegyeim vége leszánkázik alkarján. Apró kisülések, még a figyelmem is magára vonja, mert szinte érezhető feszültséget tapasztalok. Mi a f-?
- Nem akarlak bajba keverni... - fordítom komolyra, bár elég bambának tűnhetek, hogy megszállott rajongással nézek még mindig az imént elengedett keze után, csak onnan föl a szemeibe. - Nem vagyok jó ember, nem is leszek az... De nem öltem meg senkit, csapda volt - hadarom a kelleténél kevesebb hévvel, hiába az életem a tét.
- Segítened kell, vagy az olyan senkiháziak, mint én, nem érdemlik meg a törvény embereitől az igazságszolgáltatást? - közelebb mozdulok hozzá - Tudod, hogy ártatlan vagyok...
If life can remove people you never dreamt of losing, it can replace them with someone you never dreamt of having.


Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kristopher S. Morgan
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda 173
The best is yet to come - Kris & Jayda 131
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Yes, the rumors are true.
I'm that sh*t kid trapped in an adult human body.
★ családi állapot ★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda UMbuMSq
But I still don't understand,
just how your love can do
what no one else can.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ idézet ★ :
"You are so full of bullsh*t
that sometimes I wonder if
your an*s is cleaner than your mouth."
- Dad
★ play by ★ :
Tom Hardy
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda 090
TémanyitásThe best is yet to come - Kris & Jayda
The best is yet to come - Kris & Jayda EmptyPént. Ápr. 19, 2024 11:35 am

Kristopher && Jayda
“We tend to forget that happiness doesn’t come as a result of getting something we don’t have, but rather of recognizing and appreciating what we do have.
Ahogyan a hang hallatára megfordulok, vele nézek farkasszemet. Ismét. És bár a világ körözi őt, egy veszélyes ember, aki mindenki szerint gyilkos és ostobák azok akik nem így gondolják... Ám mégis. Én voltam ott. És bár fogalmam sincs, hogy mi történt pontosan, mégsem láttam őt meghúzni a ravaszt. Nem tudom, hogy mit gondoljak róla, akkor sem tudtam, de a megérzésem azt súgta, hogy néha a látszat csal. Talán csak csőbe húzták. Talán csak rosszkor volt rossz helyen, nem tudom. Azt viszont tudom, hogy ő az életéért futott, fegyvertelenül, nem pedig fordítva. Arról nem is beszélve, hogy jó eséllyel én is csak neki köszönhetem azt, hogy még élek. Okkal és egyben tudatosan hagytam őt meglógni, pedig tudom, hogy nem lett volna szabad, de mégis megtettem. A megérzésemre hallgatva.

- Nagyon úgy tűnik, hogy van egy őrangyalom. - Válaszolom halkan, miközben a fegyverem végét immáron másodszor irányítom felé. Ám nem sokáig marad ez így, végül bizalmat szavazok neki... egyenlőre. Részben azért mert ha nem teszem, mindketten bajba kerülhetünk. Részben pedig mert ha bántani akart volna, már megtette volna. Talán naiv vagyok, de még mindig nem hiszem, hogy gyilkos lenne. - Segíts! - Még mindig csak suttogok, mert jól tudom, hogy a fickó korántsem volt egyedül és minden bizonnyal keresni is fogják. A földre hullott téli álmot alvó férfi felé intek, annak fegyverét magamhoz véve és az övembe dugva. Mert igen, bár nem hiszem, hogy Kristopher gyilkos lenne, azért mégsem szívesen adok fegyvert a kezébe. Ha Kris segít, az ő segítségével vonszoljuk el a palit a raktárépület egyik nyitott konténerének belsejébe, aminek az ajtaját aztán egy lassú mozdulattal be is zárom. - Honnan tudod a nevem? Követsz engem? - Nézek fel rá mikor megszabadultunk a palitól, akihez később még természeresen vissza kell térnünk.

- Tényleg nem találtál jobb alkalmat erre a találkozásra? - Felvont szemöldökkel nézek fel rá, hiszen az időpont tényleg nem alkalmas. Nem tudni mi, vagy éppen ki leselkedik még ránk, arról nem is beszélve, hogy nem jöttem egyedül. Ha a társam meglát minket, bajba kerülhetek. A feletteseim meg nyilvánvalóan nem tartják a megérzéseimet erős bizonyítéknak, máskülönben nem lenne körözés alatt. Az ő egyetlen szerencséje az, hogy szeretek a saját fejem után menni és nem pedig a szabályokat követni. - Mit akarsz? - Kérdezem tőle miután valamennyivel már távolabb kerülünk a kiütött férfi rejtekhelyétől. Természetesen van egy sejtésem arról, hogy valójában miért van itt. A segítségemre van szüksége, hogy tisztázza a nevét és ki máshoz fordulhatna, mint ahhoz aki egyszer már bizalmat szavazott neki és futni hagyta. - Ha jól sejtem a terved nem az lenne, hogy mindkettőnket kinyírj, vagy lecsukass. - Egy halvány grimasz jelenik meg az arcomon. Magam sem tudom, hogy mit kezdjek vele.

- Nem lett volna szabad idejönnöd, ez nagyon veszélyes és ostoba lépés volt... - Egyre nyugtalanabb kezd lenni a hangom. Idegesen nézek fel rá, mert fogalmam sincs, hogy mitévő legyek vele kapcsolatban. Talán nem gyilkos, de mégsem gondolom, hogy teljesen ártatlan lenne. Különben nem is tartózkodott volna abban az épületben. Veszélyes lehet, én pedig itt pacsizom vele és máris azon agyalok, hogy hogyan segíthetek rajta, ahelyett, hogy már rég bilincsbe vertem volna. Szinte érzem ahogyan kezd kicsúszni a helyzet a kezeim közül, amit aztán a felénk közeledő léptek zaja is bizonyít. Csak egy pillanat erejéig pillantok ki a konténer mögül, majd mikor megpillantom Joe-t, a társam... Aki tutira nem fog jó szemmel nézni arra, ahogyan egy gyilkossággal gyanúsított személlyel barátkozom, egy szempillantás alatt fordulok ismét Kris felé. - Francba! Nem láthat meg minket együtt! - Kétségbeesetten kezdek el körülnézni egy búvóhely után kutatva, hiszen egyikünknek sem tenne jót ha Joe-val találná szembe magát.
note: To my Sunshine ♡ | : music | location | tag: @Kristopher S. Morgan




Jayda


Winters

Kristopher S. Morgan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
The best is yet to come - Kris & Jayda OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
The best is yet to come - Kris & Jayda GJGF9aV
TémanyitásRe: The best is yet to come - Kris & Jayda
The best is yet to come - Kris & Jayda Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The best is yet to come - Kris & Jayda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the summer time will come back ♡ Lena & Kris
» Jayda Winters
» I want to help you - Jayda & Valeria
» Help me to be safe | Jayda & Aston
» Wine-not! - Jayda & Valeria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: