New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

John Gold
TémanyitásJohn Gold
John Gold EmptyCsüt. Márc. 14 2024, 14:29
John Gold
Minden kapcsolatnak ára van!

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Jonathan Percival Konstantin Goldberg
Becenév
Mr.Gold
Születési hely
Isztambul ( Törökország )
Születési idõ
1987
Kor
37
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Az iskolában jogot tanult, a katonaságnál pedig nyomozóként szerelt le
Foglalkozás
Volt katona, aki lakásokat és egyéb ingóságokat ad ki bérbe /Bérbeszedő New York városában. Hivatalos ügyvédként és nyomozóként van bejegyezve a városban.
Munkahely
Jonathan a Ralph, Middleton & Schneider jogi cégnél dolgozott nyomozóként és ügyvédként New York belvárosában. Jelenleg a New York Police Department rendvédelmi szervezetben dolgozik, mint Detective of Major Crimes.
Hobbi
Az emberek szórakozás és haszonszerzés céljából történő átverése. Pár hónapja nyitott ki egy kisebb zálogházat...

Csoportom:
BÛNÜLDÖZÉS (ÉS ELHÁRÍTÁS)

Jellem

CONFIDENTIAL


Daily report of Detective of Major Crimes, New York Police Department /Page 227/

Case #: 0000072587

Subject: Jonathan Percival Konstantin Goldberg

D.O.B.: 1987

Parents: Sura & Aslan Gold

Species: Human

Status: Alive

Location: Manhattan

Affiliation: York Police


John Gold 1987. Július 7.-én született a törökországbeli Isztambulban. John a családjával vidéken élt, mígnem váratlanul kiköltöztek az amerikai államok, New York városába, ahol John az életének hátralévő részét töltötte. John mindig is bármire hajlandó volt a céljai elérése érdekében, és gyakran ráveszi a gyanúsított/gyanútlan áldozatait, rejtélyes és bonyolult tanuvédelmi programokon és más egyéb megállapodásokat keresztül, hogy ''üzletet'' kössenek egymással. Sokan borsos árat fizettek, amiért aláírták azokat a bizonyos szerződéseket. A rejtvények összerakásában igen jártas, Mr.Gold rendkívül intelligens, szarkasztikus és összetett érzelmi jellemvonással rendelkezik. Manipulatív, ravasz, könyörtelen és gyakran önző. A benne nagyon mélyen rejtőzködő empátia, lojalitás és megértés arra készteti, hogy mélyen gyűlölje magát, és kritikus legyen saját gonosz cselekedeteivel szemben, ugyanakkor a gyengeségtől és a tehetetlenségtől való félelme szinte mindig arra készteti, hogy a lehető legsötétebb megoldást válassza. Hatalmas szeretetre és védelemre képes az apja iránt. Néhány szebb pillanatában úgy dönt, hogy helyesen cselekszik az ő kedvéért, de minél távolabb van tőle, annál valószínűbb, hogy valami rosszat tesz. Sokan gyávának nevezik a rendvédelmi testületben, saját magát is annak tartja, mert szinte mindig úgy dönt, hogy megvédi magát másokkal szemben - és a hatalmat választja az apja erkölcsi próbaköve helyett.  

Jackson Martinez nyomozó feljegyzései: Kívülről nézve, John Gold ügye egy könnyen és egyszerűen megérthető dolog. Azonban az ismeretlen megoldása iránti vonzalma és az életével kapcsolatos/az apjának ügyével kapcsolatos titokzatos és rejtélyes kérdések teljes mértékben ellentmondanak ennek a kijelentésnek, és ez már önmagában is elgondolkodtató. Félelem a nem kívánatos válasz megtalálásától? Lehetséges... Talán ezt a vágyat használta ki a #0000053258-as alany, amikor John apját, Aslan Gold-ot a vallomásával halálra ítélte? Megannyi kudarcba fulladt jogi csapda és háború után Jonathan Percival Konstantin Goldberg továbbra is folytatja a harcot az apja ügyében. Nincs már sok ideje hátra, minden az apja ellen szól, az egyetlen egy dolog, ami jelenleg is megfékezi az apja halálbüntetését az maga Mr.Gold.           

UNSOLVED CASE FILES

Avataron:
Kenan İmirzalıoğlu

Múlt

Egyszer apám bezárt egy sötét szobába. Két héten át nem hallottam felőle, nem láthattam őt, nem érinthettem őt. Azt hittem elhagyott! Mindeközben egy ember járt be hozzám, aki ételt, vizet és új ruhát hozott. Nem láttam az arcát, mert mindig késő éjjel érkezett, csak annyit tudtam, hogy valamiért törődik velem. Egyik nap újra kinyilt az ajtó és egy ismerős hang szólított meg: Fiam - mondta. Azokban a napokban egy csapat gengszter vadászott az apámra. Akkor értettem meg igazán, hogy semmi sem az, aminek látszik. Az igazság a részletekben rejlik, az ismeretlenben, arra várva, hogy megfejtsék, a rejtvényeket összerakják és kiderítsék, hogy vajon a ''Miért?'' kérdések összességében találunk-e majd valami a lelkünknek kielégítő választ...


 

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
John Gold
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» roe & cole | hands of gold
» Gold Bull - Dalton & Donna
» Black card with gold border
» John Taylor
» gold lie promises || sera & abel & nate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: