New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Soul dance. Shane & Keegan
TémanyitásSoul dance. Shane & Keegan
Soul dance. Shane & Keegan EmptyHétf. Márc. 13 2023, 17:06




Dr. Webster && Keegan




Idegesen rázom a lábamat miközben várok, hogy az óra mutatói az ötösre és a tizenkettesre érjenek.
-Ne csináld!-még a fejét sem fordítja felém csak a szeme sarkából villan rám a tekintete és azonnal megáll a lábam.
-Bocsánat.-a hangom csendes. Vele szemben sosem vagyok képes felemelni. Mindig csak az elismeréséért teperek a nyakamat törve, hogy boldoggá tegyem legalább az életben egyszer, miközben a fejemben egy erőtlen kis hang azt suttogja, hogy ezt sosem érhetem majd el. Egy anya szeretetének nem kellene feltétel nélkülinek lennie?  Előveszi a telefonját és látom, hogy valamit keres, de nem kérdezek bele. Nem akarom zavarni biztos valami üzleti dolog. Egyszer csak közelebb hajol hozzám és kettőnk közé emeli a készüléket.
-Nézd csak...-beleteker a videóba nekem pedig azonnal összeszorul a gyomrom. Ez a felvétel az előző fellépésemről. Az első főszerepem. A szemei hidegek miközben a megfelelő részt keresi. Elemez. Örökké ízekre szed.
-Látod ott!-az állóspárgám.
-Amikor a partnered megforgat bizonytalannak tűnsz. Mit gondolsz ez miért van?-kérdezi rám emelve a tekintetét. Ez számonkérés. Az, hogy én nem látom annak biztosan nem a megfelelő válasz.
-Talán nem elég erős a vádlim.-válaszom bizonytalan.
-Igazad lehet. Majd ha itt végeztünk, akkor gyakorlunk még vacsora előtt.-bólint és lezárja a telefont. Szótlanul bólintok. Már most tudom, hogy azután az edzés után sem lesz semmi kedvem enni. Addig fogja csináltatni, amíg nem ég az összes izmom és kiabálni fog amiért nem bírok majd annyit, amennyit ő eltervezett.
-Mindjárt itt az idő.-pillant a karórájára. Szerinte a mentális edzés ugyanolyan fontos mint a testi fejlődés. Így kötöttünk ki most Dr. Websternél.
-Fontos lenne, hogy felderítsétek mi is tart vissza a további fejlődéstől. Próbálj majd meg erre koncentrálni, jó?
-Igen, anya.
Már most rettegek. Anya eredményeket vár. Gyors eredményeket, amiket ő is észrevesz. Én leginkább csak szeretném átvészelni valahogyan ezt a dolgot és majd kijövök onnan egy nagy mosollyal, hogy megnyugtassam, hogy ez mekkora segítség volt a számomra. Szívem szerint menekülnék vissza a kis világomba. Este szerettem volna egyedül gyakorolni egy kicsit, hogy végre úgy táncolhassak ahogyan én szeretnék, de már ennek is lőttek.
Amikor kinyílik a rendelő ajtaja szinkronban állunk fel, de anya lép először a pszichológushoz.
-Jó napot! Köszönöm, hogy fogadni tudott minket. Greta Whinett.-bájolgó mosoly az arcán miközben a kezét nyújtja a férfinak.
-Ő a kislányom Keegan.-kicsit megbök a könyökével így én is előrébb lépet.
-Jó napot!-mosolyodok el én is a kezemet nyújtva. Csak add Istenem, hogy gyorsan elteljen ez az egy óra.


mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Soul dance. Shane & Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Soul dance. Shane & Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Soul dance. Shane & Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Soul dance. Shane & Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Soul dance. Shane & Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Soul dance. Shane & Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Soul dance. Shane & Keegan
Soul dance. Shane & Keegan EmptyVas. Márc. 26 2023, 21:43
Miss Imperfect
KINGSBORO PSYCHIATRIC CENTER

A folyamatos tökéletességre törekvés tökéletlen életet eredményez
Már a nap felénél tartottunk, de még csak két betegem tudtam le, igaz abból egyik visszatérő és egyben visszaeső is volt. Ő volt az első érkező a mentősök hozták be, de még most is az ő felvételét intézem telefonon. Nehéz úgy ellátást biztosítani valakinek, akinek nincs semmilye. Ezért megint kapok majd egy fejmosást a felsővezetőségtől, de amíg rábólintanak, én sem jelentem fel őket a diszkriminációjuk miatt. Elég fejfájást okoz a papírmunka és ilyenkor örülnék a legjobban annak, ha volna egy automata vagy egy víz forraló az irodámban, mert így anélkül kávéhoz jutnék, hogy belefutnék a következő páciensbe. Ha akad is néhány percem, de látom odakint az idegesen lábdoboló újdonsült betegem, nem kínzom azzal, hogy kiváratom vele azt a néhány percet. Épp eleget görcsölnek idefele. Van, aki még az ajtóban vissza is fordul. Szóval leteszem a telefont, felkelek a székemből és egy gyors öltöny igazítás után ki is lépek.
A kórház pszichiátriai osztályán, ahol az én magánirodám is van, most is megy a sürgés forgás, bár jobbára a folyosón túl, mint sem a váróteremben. A kezelésekre szorulókat, nem engedjük el, míg szükségük van a segítségünkre, függetlenül, hogy ők akarják e vagy sem. Általában csak az én betegeim várakoznak a teremben, így most sem nehéz kiszúrni őket, noha igazából szükség sincs rá, mivel a lány anyja, egyből színre lép.
- Nagyon örvendek, Dr. Shane Webster vagyok. - rázok kezet a hölggyel egy kedves mosoly kíséretében, hogy így személyesen is bemutatkozzunk egymásnak. - Én köszönöm, hogy felkerestek. - teszem hozzá még, majd elengedve a kezét, a soron következő, bemutatott fiatal lányra nézek, és szintén kezet fogok. - Nagyon örvendek Keegan.
Látom rajta, hogy feszült, mint úgy általában ilyenkor mindenki, aki újonnan érkezik hozzám. Ahogy azt is észre veszem, hogy jobb híján ezt a mellette álló anya okozhatja. Nem következtetek ki előre semmit, nem ítélem meg, amit látok, de kiindulási szempontként felhasználom azt, amit tapasztalok. Nem is húzom az időt.
- Nos, akkor mi el is kezdenénk, addig pedig, ha javasolhatom, nyugodtan menjen az étkezőbe, vagy ha gondolja, értesítjük, ha végeztünk a beszélgetéssel. Természetesen a túlórát főleg az első esetben nem számoljuk fel, viszont elég gyakran elhúzódnak a beszélgetések, függően attól, hogy mennyire könnyen nyílik majd meg a lánya. - magyarázom az opciókat, amik közül az anya választhat, illetve, azt, hogy mire is számítson. Gondolom nem kíván egy, másfél órát egy helyben ülni, de ha igen, nekem az ellen sincs kifogásom. - Persze, ezzel nem azt mondom, hogy azonnal tárd szét a karod, és vegyél bizalmadba. - pillantok Keegan-re, mielőtt félreértené, hogy itt utasítom bármire is. Amennyiben pedig az anyuka eldöntötte mit kezd szabadidejével, én előre engedem a fiatal lányt az irodámban, majd magunk mögött becsukva az ajtót, hellyel kínálom, az irodaasztal előtt és a fal melletti kanapénál. Nincsenek kikötéseim, hova és miként helyezze magát kényelembe, ahogy neki épp jó. Van, aki a földre ül, és akad, aki az első 10 percben inkább föl-alá mászkál. Én ehhez alkalmazkodom.
- Szóval Keegan. - kezdek bele, ha letudtuk az elhelyezkedésünkkel járó procedúrát. - Meséljen valamit. Hogy érzi magát? Mit gondol miért van itt? - pillantok rá kérdőn, de barátságosan.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Soul dance. Shane & Keegan MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Soul dance. Shane & Keegan EmG9UYM Soul dance. Shane & Keegan LkC15oi Soul dance. Shane & Keegan MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Soul dance. Shane & Keegan Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Soul dance. Shane & Keegan 1wvUwqJ Soul dance. Shane & Keegan I5G5mou Soul dance. Shane & Keegan C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Soul dance. Shane & Keegan ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
 
Soul dance. Shane & Keegan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
» Keegan & Manuel
» White, like your soul
» Tag you're it. Manuel&Keegan
» Keegan & Manolo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: