New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Tag you're it. Manuel&Keegan
TémanyitásTag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyCsüt. Jan. 12 2023, 16:38




Manuel && Keegan




A taxiban ülve minden egyszerre visszhangzik a fejemben... a zene... a taps... apám szavai... és anyámé... a lányok visítása, hogy mennyire tetszett nekik az előadás... minden egy őrült masszává vált a fejemben, mindenki gratulált... nekem mégis az örvényből egyetlen hang hallatszódott ki tisztán és érthetően. "A spárgádat majd kijavítjuk...".
Ha beleszakadok sem bírok elég lenni neki. Úgy érzem egyre kisebb csomóvá gyűrődik össze a gyomrom és minden másodperccel csak keményebbé válik. Ha ettem volna ma vagy bármit, akkor valószínűleg most felhánynám. De a fellépés előtt csak egy pohár izotóniás italt ittam, hogy még véletlenül se görcsöljek be vagy ájuljak el... de annak már több órája, így esélyem sincs a megkönnyebbülésre. "A spárgádat majd kijavítjuk..."
Miért nem vagyok neki elég. Vagy ő az egyetlen őrült, aki szembe hajt a forgalommal, vagy senki nem olyan szakavatott, mint ő. Miatta jutottam el idáig. Miatta kaptam meg a szerepet. Mégis a lelkem és a testem is szétszakadni készül a tehertől. Nekinyomom a homlokomat az ablaküvegnek.
-Kee! Minden oké?-barátnőm szava ránt vissza.
-Persze! Csak egy kicsit elfáradtam...-mosolygok rá bocsánat kérően.
-Van 10 perced összeszedni magad.. mindjárt ott vagyUUuuuUUuuUnk.-skálázik egyet a hangja tapsikolva. Sírni tudnék. Mégis elmosolyodok, amíg rajtam időzik a tekintete. Manuelt kellett volna elhoznom a premierre. A lányok azonban szét szedtek, hogy elsőként akarnak látni, de ha nem lett volna az egyiküknek szülinapja, amit külön okként használtak fel a jegyekért, akkor biztos nem őket hívtam volna el. A taxi leparkol. Az egyikük máris pittyenti a kártyáját.

-Ünnepeljünk!!-rázza meg a vállam a barátnőm miközben kiszálltunk a járműből.
Oké. Menni fog. Szedd össze magad.
Fáradt vagyok és mindenem fáj egy kicsit.
A ház előtt megállunk egy pillanatra. A lányok ragaszkodnak egy csoportképhez mielőtt teljesen eláznánk. Néhány lépcső vezet a bejárati ajtóhoz, de mi nem oda megyünk, hanem kinyitjuk a kiskaput és a pincéhez vezető lépcsőn megyünk le. Bent már hangzavar van. Néhány ismerős, néhány idegen. Lábujjhegyre emelkedek, hogy körbe nézzek. Sehol sem látom Manolot egyenlőre. Francba. Lehet mégse tud jönni?
Valaki a kezembe nyom egy felest.
-Éljen a mi príma balerinánk..-nevetek és koccintok. Gyorsan lehúzom. Észnél kell lennem. Hamar felborulhatok így.
-Uuuuu sörpongozzunk...-Ránt el a karomnál fogva a barátnőm. Uuuuu csak azt ne, kérlek. Amikor az asztalhoz lépünk a szemem megakad. Manolo.
-Mindjárt jövök..-intem le barátnőm és gyorsan mozdulok, hogy ne tudjon elkapni.
Megkerülöm az asztalt és átfurakszom néhány ember között, hogy mellé tudjak lépni.
-Szia!-lököm meg finoman a vállammal a vállát.
-Elengedtek vagy megszöktél?-órák óta az első őszinte mosolyom az övé.







Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzomb. Jan. 14 2023, 17:43
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


Készülődők, házibuli készül, nekem ott a helyem. Ráadásul úgy, hogy a szüleim mit sem tudnak erről. Miért? Eltiltottak két hétre mindenféle szórakozási lehetőségtől. Henryvel találkozhatok, máshová nem. De ma lépek, apa dolgozik, anya a barátnőjével találkozik, szóval nyert ügyem van. Még pizsamában lődörgők, amikor anya elköszön és figyelem a távolodását, utána kezdek el készülődni. Apa csak holnap érkezik haza, dupla műszakot vállalt, reggelre simán haza érek. Talán addigra ki is józanodom. Szóval magamra kaptam valami menő ruhát, megfésülködtem, na nem mintha ez a hajam állagára amúgy hatással lehetne. Ugyanúgy begöndörödik. Nem aggodalmaskodok, hogy lefogok bukni, hogy anya előbb haza ér, mint én, vagy hogy apa is feltűnik a színen. Ki tudom magyarázni a dolgokat. Küldtem üzenetet Henrynek, ő is jönni fog, ezt tudom. Taxit is hívok, egy utcával odábbra, hogy azért ne legyen feltűnő, a szomszédok van hogy figyelnek. Szóval a taxis visszahívott, hogy a helyszínen van...megragadtam a táskámat, dobtam bele extrémebb piát, egy kis kaját, a telefonomat, a tárcámat és mentem is. Bezártam magam után a házat és léptem a taxihoz. Oda beülve mondtam is a címet, aztán a gázra lépett. Talán húsz percet vett igénybe, mire oda értünk a házhoz, szóval fizetés után távoztam is, ahogy a taxis is. Körül néztem, figyeltem a befele menetelő fiatalságot, majd megindultam én is. Az ismerősökkel összepacsiztam, a haverokkal öklöztem ám a tekintetem mások után kutatott. Henryt kerestem és Őt. A kezembe egyből nyomtak egy üveg sört, bontatlan volt, simán magamhoz vettem. Felpattintottam a szokott mód a kupakot róla és meghúztam. Aztán egy felest is levettem az asztalon heverő tálcáról, majd feltűnt Keegan szilluetje is a távolban, pont felém igyekezett. Elmosolyodtam, ahogy válla az enyémet érintette.  
- Szeva csaj. - húztam magamhoz, vállánál átkaroltam. Gőzerővel vigyorogtam rá. Az hogy engedéllyel, vagy szülők tudtával vagyok itt, szerintem mellékes.
- Az utóbbi... - vontam vállat, majd átnyújtottam neki a feles teli poharat. Ha elvette, akkor a sörös üveggel koccintottam vele.  
- Ezt rád! Klassz vagy...mindenféle értelemben! - vallottam meg neki, majd meghúztam az üvegem, egészen addig míg ki nem ürült az üveg. Letettem végül azt egy üres üvegek gyüjtőterére, aztán a figyelmem Keegané volt. Mondjuk az újabb üveg sör megint a kezemben landolt...
- Mi a szitu? - érdeklődöm, hiszen nem beszéltünk úgy egy napja, másfél. A bulit egyeztettük le csupán hogy hol ki merre... eljöttünk és hát kitudja mik fognak még zajlani körülöttünk. A zene hangosan dübörög, a hangleejtés és hangerő azt az erősséget üti meg, amit ő meghall, se többet, sem kevesebbet.


Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyHétf. Jan. 16 2023, 10:15




Manuel && Keegan




Amikor átkarol és magához húz egy kissé idétlen, de legalább halk nevetés csúszik ki belőlem. Jó illata van. Manolonak mindig nagyon jó illata van. Sejtettem, hogy meglépett a szórakozásért... elég sok zűrbe tud keveredni, így Gaby és Miles nem adnák alá a lovat, hogy még a züllést is engedéllyel csinálhatja. Én azonban rettenetesen hálás vagyok, hogy ezt az estét nem kell nélküle végigcsinálnom.
Már nyújtja is felém a felest, amit persze át is veszek.
Szavaira persze azonnal elpirulok.
-és rád.. mert egyszerűen imádlak..-pillázok rá és igyekszem gyorsan elhessegetni tinilányos zavaromat, ami egy pillanat alatt az egekbe szökött néhány jó szótól. Lehúzom a felest. Egy kis grimasszal megrázom a fejemet, mintha így gyorsabban eltűnne az alkohol íze a számból. A második felestől máris úgy érzem, mintha szivacsossá válna az agyam. Nem szoktam hányni, de hamar beüt általában az alkohol. Egyelőre csak megkönnyebbülök a vállamra nehezedő súlytól. Lerakom a poharat.
Mi a szitu? Olyan egyszerű kérdés nem? Mégis egy pillanatra megszorul a gyomrom. Elmondhatnám neki.. mindent.. hogy mennyire megbántott anyám, hogy egyetlen mondattal elvette minden örömömet és ahelyett, hogy megvédeném magamat minden erőmmel arra koncentrálok, hogy ostorozzam a lelkem olyan hibákért, amit csak az anyám lát.
Gondoltok ezrei szaladnak végig a fejemen, de csak automatikusan elmosolyodok és átölelem a derekánál, hogy a vállára hajtsam a fejem. Így nem tudok a szemébe nézni... így nem tudok a szemébe hazudni... mert NEKI... neki nem akarok hazudni.. mégis meg kell tennem.
-A premier jól ment.. a csajok is imádták, apa is nagyon büszke volt.. minden nagyon gördülékenyen lement..-így végülis nem hazudtam csak anyám hozzáállását hallgattam el teljesen. Felemelem a fejemet és feltámasztom a vállára az államat, hogy láthassam az arcát.
-Jövőhét pénteken lesz a következő előadás.. a legjobb helyet foglaltam neked..-mosolygok rá angyalian.
-a szüleidet is el tudod hozni, ha szeretnéd, van kedvük és ráérnek..-ajánlom fel. Kedvelem a szüleit és tudtommal nekik sincs bajuk velem.
-Veled mi a helyzet?







mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyPént. Feb. 03 2023, 10:58
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."

Végre Keegan is megvan, örülök a jelenlétének, a közelségének, a hangjának. Arra, hogy végre magamhoz húzhatom egy ölelésre. Vagy akár másra is, de jelenleg nem vagyunk olyan szituációban, hogy olyant is műveljünk, de ami késik, nem múlik. Amúgy is kíváncsi vagyok rá és hogy mi hogy sikerült. Teljesített-e vagy elbukta az egészet. Bár őt ismerve senkinek sem okozott csalódást így nekem sincs okom aggódni miatta. A szavai is elhitetik ezt velem, így okom sincs semmi miatt félni vele kapcsolatban. Szeretem mikor ilyen, mikor minden flottul megy körülötte. De akkor sem ítélem el, ha valami nem úgy ment ahogy akarta. Kívül belül csodálatos a teljesítményén túl is. Szavai megmosolyogtatnak, hiszen igazán jól ment minden. Úgy ahogy azt mindenki akarta. De vajon ő is? Megbirizgálom az ujjaimmal az oldalát finoman csikizve végig.  
- Ezt jó hallani! Akkor megéri a rá szánt időt is, ugye? - felém emeli a fejét, pillantása az enyémmel találkozik, olyan közel vagyunk, hogy legszívesebben máshová vinném hogy másmilyen ajándékot adjak neki a bulin túl. Amikor megszólal, csak rövid nevetést engedek ki magamból.
- A legjobbat a legjobbnak? - nem, kicsit sem vagyok egoista, de nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam. Jelenleg csak ő és én vagyunk....egy buli közepén, de az sem zavar. Sosem szokott, így most sincsen másképp a dolog.  
- Naná, hogy megyek. Ki nem hagynám! Még nem találták fel azt az okot részemről, hogy téged kihagyjalak! - vallom meg a dolgokat és a mosolyomat sem tudom levakarni az arcomról. Ha vele lehetek, szinte eltűnik más az éterben. Ez engem eddig nem zavart, de mást már biztos. Megragadom a kézfejét, az ujjaimat az ujjai közé illesztem, ajkaimhoz emelem és a kézfejét csókolom meg puhán a kérdése hallatán. A mosolyom sunyi, de nincs bennem semmi olyasmi, ami ellene lenne.  
- Nem tudok semmi rosszat felhozni, vagy semmi mást sem igazából. Most pihenőn vagyok...itt s sem lehetnék, de ez most nem rólam szól, így... - a többiek felé pillantok, akik táncolnak, vagy épp a csajukra másznak rá, hogy csókokkal illessék, illetve letapizzák. Nem vagyok az a fajta, aki mindenki előtt vetkőzteti le a csaját, így azt meghagyom a privát helyekre, a négy fal közé.
- Táncolunk, vagy... vagy beszélgetünk, iszunk, vagy...táncolunk...? - hozom fel szinte ugyanazt a végére, fel sem tűnik, de nem is érdekel, ha emiatt kinevet. Kihozza belőlem a zavartságot, hiszen az érzéseim az irányába sokkal másabbak, mint egy szimpla barátságnál. De hát jól tudjuk mindezt, így nem is próbálom magam leplezni. Minden porcikáját imádom úgy ahogy van!  

Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyPént. Feb. 03 2023, 14:34




Manuel && Keegan




Szinte bizsereg az egész testem a közelében. Nem tudom, hogy ő is hasonlóan érez-e ilyenkor, de minden alkalommal ezt váltja ki belőlem. Ha nem ragaszkodtak volna a csajok a bulihoz, akkor most biztos nem ezt csinálnánk, de van amire megéri várni.
A csikizésre felnevetek és gyorsan rásimítom az ujjait az oldalamra, hogy ne tudja megismételni. Csikis vagyok. Rettenetesen és ezzel szeret visszaélni. A szemeibe nézek.
-Igen, megéri. Ha minden jól megy lehet, hogy főiskolára sem kell mennem.. mármint, ha érettségi után felkér egy társulat..-bólintok miközben az egyik kezem a nyakára siklik és elkezdek az ujjaimmal játszani az alsó hajtincseivel.
-Csak amit érdemelsz..-mosolygok rá. Manolo nélkül már biztos megszöktem volna egy vándorcirkusszal, hogy ne kelljen elviselnem a nyomást, amit anyám helyez rám. Ezekért a pillanatokért, amikor így elveszhetek a szemében bármit elviselnék.
A kis vallomásán elpirulok.. már megint. Egek... mit művel velem ez a fiú minden erőlködés nélkül.
-Édes vagy..-adok egy puszit az arcára. Mást is tehetnék, de nem szoktuk mások orrára kötni a dolgainkat, mármint nem mintha jelenlegi helyzetünkből nem lenne egyértelmű, hogy a barátságnál több is zajlik köztünk.
Összekulcsolja az ujjainkat én pedig csillogó szemekkel figyelem ahogyan az ajkaihoz emeli és kapok egy gyengéd csókot a bőrömre. Annyira szeretem, hogy pontosan tudja mit kell csinálnia, hogy teljes mértékig uralja a gondolataimat.
-Az már fél siker, ha nem történt semmi rossz.-mosolyom bíztatóvá válik.
Követem a tekintetem az emberek felé és egy pillanatra elmélázok a sok éhes testet figyelve. Megértem a tomboló érzelmeket, de mi ezt jobban szeretjük privátabb formában művelni. Szinte biztos vagyok benne, hogy mi járhat a fejében. Ha van egy kis szerencsénk, hamarosan leléphetünk feltűnésmentesen. Mivel még csak most érkeztünk, így a türelmetlen hormonok még rövid pórázon maradnak.
Kérdésén nevetek egy rövidet.
-Táncoljunk.-ha már kétszer is benne volt a felkérés a kérdésében, akkor semmiképp sem szeretném kihagyni. Ellépek tőle és mivel az ujjaink még mindig egymásba vannak gabalyodva, így magam mögött vezetem őt az emberek közé. Kicsit beljebb merészkedek, hogy ne mi legyünk a társaság szélén és felé fordulok. Közel lépek hozzá és a kezét átvezetem a derekamra, hogy át tudjam karolni a nyakát miközben hozzá simulok. A csípőm mozdul a zene ritmusára és bár néhány izmom tiltakozni szeretne elkezdek táncolni vele. Csak néhány perc kell, hogy kicsit belemelegedjek és megszűnjön a fájdalom.
-Mit szólsz hozzá, ha szórakozunk egy kicsit és utána lelépünk... csak kettesben?-kérdezem a füléhez hajolva. Szükségem lenne rá, mert pontosan tudom, hogy mit tud velem művelni.







Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzomb. Feb. 04 2023, 11:19
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


Jó lenne lelécelni vele az anyja elől. Nem kedvelem az ősét. De hát a vérszerinti családját nem válogathatja meg az ember. Én bírom az őseimet, néha olyanok, amilyenek, de csak nekem akarnak jót. Az addig stimmt. De Keegan megint más súlycsoport. Sokszor nem tudom eldönteni, hogy mindez jót tesz-e neki, vagy inkább kukáznia kéne az egészet és más után néznie. Sokszor csak elmélkedem ezen, de a szavai és a szemei mindig kizökkentenek ebből. A puszijára széles mosolyom támad, ahogy végig nézek rajta. De aztán én jövök az összekulcsolt ujjainkkal és a puha csókkal a kézfejére. Udvarolok, jahm, valami olyasmi, bár fogalmam sincs a mi esetünkben ez szükséges-e még, de jobb ha újra és újra magamba bolondítom. A táncolás sikeres végül mindkettőnknél, így összefonott ujjaink által megyünk a többiek között át a “táncparkettre”, a mindennek közepére. A kezemet a derekára csúsztatja, a sajátjai a nyakamat karolják át. Sunyi mosolyom máris feszeng, lassú mozdulatokkal csúszik lejjebb a kezem a hátsó részére, ahol kap egy óvatlan mozdulatot, de aztán végül visszatérek a derekára. Aztán jön az ajánlatával. Zene füleimnek, így erre bólintani tudok. Vele a világ végére is. Henry más téma, vele is elmegyek a világ végére, de Keegan mégis csak csajból van. Nagybetűsből. Az én szememben és ez számít csak. A testem meglódul, hogy a zene ritmusára rázzam, bár jelenleg pont leszarom, hogy milyen zene üti meg a fülemet. Jelenleg Keegan lebeg a szemeim előtt. És persze a szavai, hogy később meglépünk. Tudom mi lesz a vége és hogy mekkora szarban leszek otthon ha kiderül a lelépésem....de haza érek mielőtt bárkinek is feltűnne. Amúgy meg kitudom magyarázni a dolgokat. Talán nem lesz akkora zűr ezért. Talán megértik azt is, hogy tini vagyok, hogy szükségem van erre. Hogy ez így majd jobb útra terel majd. Vagy nem. Keegan szemei és mozdulatai elfelejtetik velem hogy problémába ütközhetek, hogy otthon valami más fog várni. Jelenleg ő lebeg a szemeim előtt, így teljesen rendben találom, hogy így jelen vagyok itt. A másodpercek és percek vánszorogtak a tánc közben, szeretek szórakozni, de Keegan a mozdulataival mindig eltérít.  
- Tudod, nagyon szívesen elmegyek minden előadásodra. Minden próbán, minden mozdulatodat magaménak akarom tudni. De tudod mit? Megakarlak szöktetni pár napra... benne lennél? - eresztem el fél kézzel a tánc mozdulatok közben és az arcára simítom tenyerem, hogy végül az egyik tincsét hátra tűrjem onnan.  Elveszek a szemeiben, a lélektükrökben. Ajkaihoz hajolok, hogy egy csókkal illesem, ám helyette szavakat suttogtam rá spanyolul.
- Ven a almorzar con nosotros mañana. También habrá postre.* - a mosolyom levakarhatatlan volt, majd felegyenesedtem, hogy megpörgessem a lányt a tengelye körül, aztán a kezeim újra a derekára síklottak. Újra elvesztem a szemeibe, majd elment mellettünk egy csaj tálcával és piával töltött poharakkal, így lekaptam róla egyet és leöblítettem vele a torkom. Mart mint a bűn, de pont most nem érdekelt, mikor magamhoz vontam végre újra a lányt.



*Holnap gyere el ebédelni hozzánk. Desszert is lesz.

Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzomb. Feb. 04 2023, 13:26




Manuel && Keegan




Eltűnünk az emberek között. Máris bátrabban ér hozzám, hogy nem találhat ránk annyi kíváncsi szempár. Nincs olyan részem, ami számára tiltott terület lenne. A fenekemre csúszik a keze én pedig válaszként beletúrok a hajába a tarkójánál. Együtt mozdulunk a zene ritmusára, de az én valóságom csak a mi kis buborékunkra korlátozódik. Bármit megadnék, hogy az egész életem csak ránk szűkülhessen, de a világ nem szűnhet meg csak azért, mert én úgy szeretném. Libabőrös lesz a derekam, amikor a keze visszasiklik. Nem terveztem mára semmi mást, de a közelsége felrúg mindent, Együtt mozgunk a zenére. Készségesen simulok hozzá és tekintetem az övébe kapaszkodik, mintha az lenne az utolsó mentőövem, hogy ne szippantson be a végtelen mélység.
Kérdésemre bólint, én pedig finoman az alsó ajkamba harapok. Majd ő feledteti velem minden fájdalmamat. Mint mindig. Ő az én fájdalomcsillapítóm, a hangulatjavítom, az ellenszerem a világ ellen. Ezt sosem tudom majd eléggé meghálálni neki.
Kérdése meglep egy kicsit. Megszökni? Hogyan? Hova? Annyi kérdés szalad végig az agyamon, hogy megszámolni sem tudnám. Anyám meg fog ölni. De apámnak bármit mondhatok úgyis rábólint. De anyám meg fog ölni.
A keze az arcomra simul és abban a pillanatban elcsendesednek kavargó gondolataim. A hajamat a fülem mögé tűri és visszatér a mosolyom. Megtehetjük. Mit tehetnének velünk?
-A tiéd vagyok. Csináljuk.-bólintok rá. Nem tilthatnak el tőle. Rajta és a táncon kívül pedig nincs másom, ami számítana. Ahogy közelebb hajol a tekintetem azonnal az ajkaira siklik. Érzem az illatát és a meleg levegőt, amit kifúj magából. Spanyolul szól hozzám, aminél vonzóbb nincs is a világon. Miatta tanulom egy ideje a nyelvet, de nem beszélem tökéletesen de azt például, hogy hol van a kórház bármikor meg tudom kérdezni. De szerencsére csak egy egyszerű mondatot használ. Ebéd náluk holnap és valami a desszerttel. Ajkairól a szemeire húzom vissza a tekintetem. Gyorsan keresem a szavakat, de az emlékezetem cserben hagy.
-Ott leszek. Gracias por la invitación.-meg akartam köszönni a meghívást. Fogalmam sincs, hogy jól ejtettem-e ki a szavakat.
-Jól mondtam?-kérdezem nevetve, majd megforgat és nevetve pördülök egyet előtte.
Ő iszik, én inkább kihagyom. Az arckifejezéséből ítélve jól döntöttem. Visszahúz magához én pedig félkézzel ráfogok a farmer dzsekijére, hogy még közelebb húzzam. Lábujjhegyre állok és adok egy csókot a nyakára.
-És mondcsak Manolo.. hova fogunk megszökni?-már másodjára belegondolva nem is tűnik annyira ijesztőnek a terv. Majd beadok otthon valami sulis marhaságot. Vagy megkérek néhány lányt az előadásról, hogy náluk vagyunk 'csapatépítésre'. Mindegy. De szükségem van erre.







Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyPént. Feb. 17 2023, 22:34
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


Nem csak a zene feledteti el velem, hogy problémák vannak velem és körülöttem, hanem a lány is. Megfeledkezem a tiltásokról, a szüleim óhajairól és sóhajairól, a tanácskozásokról. Hogy majd jobb jegyeket szerzek és odafigyelek, ha eltiltanak néhány dologtól. Mondjuk egy buli közeléből...vagy Henrytől. Vagy csupán szobafogságra ítélnek. Megtehetik? Meg. Csak egyik fülemen be, a másikon ki. Nyilván a végtelenségig nem mehet ez így. Tudom. De még sem tudok csak nyugton ülni a seggemen. Főleg úgy hogy Keegan extra közel van hozzám és a legjobb csaj az egész...ühm...szinte mindenkin túltesz, szóval ennyit a hasonlítgatásokról.  Meg fogom szöktetni, bár még nem igazán tudom a részleteket, hirtelen kipattant a fejemből de képes lennék rá, minden szaros parancs ellenére is lelécelni. Csak hogy kirúgjak a hámból vagy csak hogy neki jó legyen. Igen, inkább Keegan sorsa mozgat, nem is az én problémám forrása. Azt vissza is nyomom magamba, hiszen Keegan többet érdemel. Többet mint hogy az én problémáim miatt lépjek le vele. Holnapra ebédre invitálom, amibe bele is egyezik, szóval már csak apát vagy anyát kell megfűznöm, hogy valami fenomenális kaja legyen miatta... a tiltás csak addig ment ki, hogy én nem mehetek., azt nem közölték, hogy én nem hívhatok át senkit. Csak egy lányról van szó. Semmi több. Hümpf...csak egy lány. Ha Keegan csak egy lány lenne, akkor nem táncolnék vele.  
- Kiváló a nyelvérzéked. De használhatnád máshol, más környezetben és más pózban... - incselkedek vele a dicséret közepette, a pörgetés után közel hajolok, hogy nyakára csókoljak, majd a kulcscsontjára is hintek egy aprót, hogy egy mosollyal is odamormogjak egy apró mondatot.  
- Que bueno verte aquí. Te extrañé. *- majd felegyenesedek, hogy a szemeibe pillantsak, ismét közel hajolok, hogy a homlokához döntsem a sajátomat. Elveszek a tekintetébe is közben, ahogy elmerülök a zene ritmusában és a lány közelségében. Mint a drog. Mint valami mámoritó kábítószer, olyan a jelenléte, nélküle elveszettnek érzem magam. Egy csók a nyakamra, aprót sóhajtok, megnyalom az ajkaim, érzem a feszülésem, ám a kérdése miatt elgondolkodok és kicsit enyhülni kezd az érzés is. Talán jó, talán csalódás, talán nincs veszve még semmi ezen a téren. Nem számít. Máér hogy a picsába ne számítana?!
- Még nem tudom. De el a városból az biztos. Valami nyugisabb helyet akarok neked teremteni. - távol az örült mókuskerekektől, melybe én is bele fogok lassan őrülni. Nem a szüleimmel van a baj, dehogy! Őket nem okolnám semmiért sem. A magam által gerjesztett fenyegetésekből van elegem. Én  gerjesztem, én fokozom és általam nem nyugszik le soha semmi sem. Szóval ha egy kicsit is jobb úton mehetnék el...már nyernék is vele. De mi van ha a természetünket nem lehet megmásítani? Mi van ha sosem változhatok meg? És mi van ha nem leszek egyetemista? Hanem az utcát járom? Rosszabb esetben a börtönben kapok cellát? Egyiksem jobb, szóval kicsit magam mélyére kellene néznem majd jobban... még ennél is jobban. Unalmas már az őseim állandó csivitelése? Nem. Ők csak jót akarnak, de nehezen megy a változás... talán majd lesz motivációm. Egyszer.  




*Jó itt látni. Hiányoztál!  
Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyHétf. Feb. 20 2023, 12:26




Manuel && Keegan




Talán sosem fogom tudni meghálálni neki, amit értem tesz. Talán azt sem tudja igazán, hogy mennyi mindent tesz értem. Minden érintése, minden szava olyan akár az oxigén. Életben tart, a józan eszemet őrzi meg, miatta nem válok azzá a porcelánbabává, aminek anyám szeretne látni. A tökéletes kis táncos, akit dobozba zárhat. Manoloval azonban önként töröm fel a lakatot a szelencén, hogy megszökhessünk együtt.
-Fogom is.-pillantok rá kihívóan. Megpörget, magához húz elolvadok azonnal. Az ajkai a nyakamra tapadnak, majd a kulcscsontomra és azonnal gyengének érzem a térdeimet. Az ajkamba harapok és egy pillanatra félredöntöm a fejemet, hogy jobban hozzámférjen. Amikor újra meghallom a mély hangját libabőrös leszek. Csak a szemeit figyelem miközben felegyenesedik ezzel kicsit fölém magasodva. Miért van az, hogy egy másodpercig sem tudok erős lenni a közelében. Elég egyetlen pillantás és kenyérre tudna kenni gondolkodás nélkül. Mégis mindig szerettem, hogy sosem élt ezzel vissza.
-Te extrañé.-ismétlem a szavait, de alig hallhatóan, mert semmi más nem fér be most a fejembe csak a tekintete. Megcsókolom a nyakát és szinte érzem ahogyan egyből változik az energiája. Még talán feltűnő lenne lelépni úgyhogy muszáj vagyok elütni a témát, pedig egyszerűen imádom azt a pillanatot, amikor a szemei elsötétednek és mintha az egész teste nőne egy számot a szexuális feszültségtől úgy úgy magasodik fölém.
-Magunknak.-helyesbítek. Tudom, hogy neki is szüksége van erre. Ha magáért kérné akkor is boldogan megtenném. De szükségünk van erre.. együtt. Egyedül egyikünk sem tud gyógyulni, de együtt valahogy mindig valami a helyére kerül. Mindig megjavítunk valamit egymásban, amit nem is mi tettünk tönkre. Én sosem ítélkeztem fölötte a döntései miatt, nem csesztettem, ettől függetlenül örökké aggódok érte és mindig vigyázni fogok rá. Akármivel hívna fel hajnalban biztosan számíthatna rám.
Lesz miről beszélnünk... bőven. Szeretném megosztani majd vele az összes problémámat az anyámmal.. mindent amire eddig nem volt lehetőségem.. mindent amihez eddig nem voltam elég bátor, hogy hangosan kimondjam.
A kezem szépen lejjebb csúszik a mellkasáról egészen a nadrágja derekáig. Bedugom a zsebébe a kezemet, így kevesebb ruhán keresztül megsimogathatom a combját egy kicsit. Szeretem húzni az agyát.. annak mindig olyan jó vége lesz.
Félrebillentem egy picit a fejem és kap egy apró csókot a szája sarkára.
-Bírod még vagy lelépjünk?-kérdezem egy halvány mosollyal.







Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 17:58
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


Vagy a piától nincs értelmes gondolatom, vagy attól nincs már, hogy Keegan eszméletlenül csábító és nem biztos hogy direkt, vagy észre sem veszi, de rohadt mód tudja az agyamat húzni ez által. Talán már tudja, hogy mit képvisel bennem, vagy mit jelent nekem, de ez a jövő kérdése hogy meg is marad. Az érzés. Úgy mindegyik egyben. Csábító gondolatok szöknek az agyam minden pontjába, azonban még a pia sem veheti el ennyire és ilyen sebesen az eszem. Ez Keegan műve valóban. Anyám és apám ki fognak nyírni a buli miatt. Hogy eljöttem. Az miatt, hogy Keegannal vagyunk? Hát... majd kiderül. Vagy kiborul. Két esélyes a dolog. Szóval valahová elakarom vinni. Most is, de később is. Később a távolságot választjuk a családjainktól és a problémáktól. Csak ketten leszünk és elütjük majd az időt mindennel is. Elrablom. Nem szó szerint, de hasonló lesz az összkép, igen. Hogy milyen messzire megyünk majd az eldől akkor mikor megindulunk. Lehet csak egy közeli városba, lehet egy másik megyébe, de másik országba is elszöktetném. Odáig kicsit nehézkes, de hát egyszer majd megoldom azt is. Szívhatom is majd a fogamat azért, ha a szüleim előtt kiderülnek a dolgok. Így is állandóan szarban vagyok, ezek után meg főleg kemény büntetésre számíthatok. De akkor is megérné, hiszen nem szart csinálok, nem balhézok, hanem Keegannal vagyok, meg leszek és csevegünk valamiről. Vagy akármit is csináljunk éppen, biztos nem a rendbontásról fog mindez szólni. Javuló tendencia? Jahm, hát fogjuk rá. A zsebembe nyúl, a combomat veszi célba, majd a csókra az ajkam szélére a sajátomat az ajkaira tapasztom.  
- Mégis hogy lehetne ilyet kibírni? - mormogom az ajkaira, majd eleresztem és körül nézek, a kezemet a lapockájáig felvezetem, majd onnan ismét le a póló aljáig, ahol aztán a tenyeremet becsúsztatom a bőréhez. Finom és meleg. Újra rápillantok, majd táncféle mozgást kezdek lavírozni tovább a tömegben, nem feltűnő a dolog, csak lassan elkellene tűnnünk.
- Hozzánk nem tudunk lelépni... - hajolok közben a füléhez, ahová lassú csókot hintek a fülcimpájára, majd lejjebb haladok a nyakára és oda sóhajtok.  
- Tudsz valami jobb helyet? - kérdezem, majd felemelkedem, hiszen nem itt fogom a magamévá tenni és nem is szinte azonnal. Anya nem tudom mikor ér haza, de nem kockáztatnák  meg egy ajtóbenyitást, a kulcsom nincs meg, eltorlaszolni nem fogom tudni semmivel sem az ajtót. Meg kicetlizni sem fogok az ajtóm elé semmit "ne zavarj" címszóval. Szóval olyan hely kellene, ahol nincs felnőtt, vagy szűlői szem és fültanúja. Talán neki lenne ehhez ötlete...nekem még egy van, azt hiszem a szülei üzleti úton vannak... nem biztos. De megfogjuk oldani, akár ebben a házban is ha van üres szoba... és ágy.  




Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyPént. Márc. 10 2023, 12:32




Manuel && Keegan




Az édes szabadság ábrándjával kecsegtet minden szava és mozdulata. Ő az én menedékem, a hősöm, a levegő a tüdőmben és talán az egyetlen támaszom, ami miatt még nem omlottam össze akár egy kártyavár. Ha idősebbek lennénk talán vissza sem akarnék ide térni ha már egyszer elszökünk. Csak távol akarok lenni a mázsás súlyként rám nehezedő terhektől, az örökös bizonyítási kényszertől és a fájdalomtól, ami napokon át égeti a testemet miután anyám a maximumnál is többet présel ki a testemből. Mintha csak az utcán állva nyújtózkodnék a Hold felé és ő közben kiabál, hogy magasabbra... magasabbra.. magasabbra. Sokszor sikítani szeretnék vagy zokogni és ököllel csapkodni, hogy segítséget kérjek. Mégsem teszem. Soha. Csak mosolyogva fojtom magamba a kínt, amitől csak az ilyen lopott estéken szabadulhatok meg. Mintha az érintése felperzselné a szenvedésemet és a közelsége burokként oltalmazna mindentől, amitől én rég óta nem bírom megvédeni magamat. Még csak nem is tud róla.
Azt szeretném, hogy tegye rendbe a világomat és csitítsa el bennem tomboló káoszt. Minden porcikám lángol az érintéséért. Gyors csókot lop az ajkaimról és csak remélni tudom, hogy neki is elég volt ebből a hangzavarból. Kérdése mosolyt csal ajkaimra és amikor elkezd vándorolni rajtam a keze lehunyom a szemeimet, hogy minden mást kizárhassak rajta kívül. Ő vette el a szüzességemet, így ismeri már a testemet és azóta sem érhetett senki más hozzám így csak ő.
Hozzásimulva követem a mozgását kifelé a tömegből. Nem tűnik fel senkinek, de igazából az sem érdekelne ha nem így lenne. Csak menekülni akarok. Vele.
Nehéz a szavaira koncentrálnom miközben ajkai a nyakamat járják végig.
-Nálunk..-bólintok egyet. Anyáék el is utaztak a fellépés után és csak 2 nap múlva jönnek vissza a városba, a bejárónő pedig csak reggel jön, addig pedig Manolonak úgyis vissza kell szökni a saját ágyába.
-Gyere!-csúsztatom a kezébe a kezemet miközben ellépek tőle akármennyire is jól esik a teste melege az enyémnek. Ügyesen vezetem ki az emberek közül és a barátnőim is annyira elfoglaltak, hogy nem tűnik fel nekik ahogyan távozok. Az utcára érve megcsap az este hűvös levegő. Nem lakok messze innen. 5 perc gyalog. Kint sem engedem el a kezét, ha ő sem teszi.
-Na futás.-nevetek egyet és már húzom is magammal kocogva ha engedi. Kicsit ki is fulladok mire hazaérünk, de nem bánom legalább így gyorsabb volt az út. Már az előkertben előtúrom a zsebemből a kulcsot, hogy gyorsan jussunk be a házba. Az előszobában felkapcsolom a villanyt és lerúgom a cipőmet majd bezárom az ajtót, hogy ne felejtsem nyitva.
A ház biztonságában már nem kell tartanunk semmitől így átkarolom a nyakát és végre úgy csókolhatom meg az ajkait ahogyan eddig is akartam. Hevesen. Kissé türelmetlenül..




Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyKedd Márc. 14 2023, 23:29
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


Van helye számunkra náluk, így ez kicsit megnyugtató dolog. Aggódok? Már nem. Ha meg elhúzódnak a dolgok, akkor majd kimagyarázom otthon. Mit fogok majd mondani? Majd akkor agyalok rajta, amikor Keegan nem veszi el a maradék agyamat is ezzel az egésszel. Rohanvást indulunk meg kifelé és elfelé kéz a kézben. El nem eresztem, ha tehetném sosem ereszteném el! Végül megérkezünk az épülethez, melynek ajtaja a csajszira van bízva. Nyílik előttünk, majd záródik mögöttünk. Széles mosollyal fogadom a közeledését, karja a nyakamon landol, míg csókjai hevessége mindent elárul. Ez az este örökké tart és a csók, amit ajkára lehelek, szintén állandósítja az elkattanó perceket. Lágyan érintem, majd hevesen, mint különösen finom gyümölcsöt, végül nyelvemmel belemélyedek és lassú, mély forgást kezdeményezek. Ha elgyengülne, mert el fog, támasztékként ott van derekán kezem. Lassan, mélyen, fokozatosan szenvedélyesedve, ahogy a csúcsra jutni is csak szintről szintre lehet. Most még elég, ha csak elkábul, nem akarja abbahagyni soha, még csak a gyönyör van, az áldott, puha, kéjesen izgalmas ajak kontra nyelv tánc, ha akarja és akarni fogja, ha viszonozza. Átadom magam a látványnak, amit kiváltok belőle, ez annyira leköt, hogy elfelejtek mosolyogni, bármit is tenni azon kívül, hogy növekvő vággyal nézem minden apró rezdülését. A helyzet újra megerősít, minden sikerül nekem, nincsenek akadályok, határok. A nyakába szívok hosszan, izgatón. Közben laza mozdulatokkal a lábaim segítségével a cipőimtől is megszabadulok, odébb rugdalom őket. Ne legyenek útban és csak feleslegesen vannak rajtam.  
Félmosoly rándul ajkamon, szinte megkaptam az engedélyt, sőt utasítást, fokozzam, teste közel van, én pedig nem látok több akadályt.
Ajkait újra birtokba veszem, féltékenyen sajátítom ki, ahogy egyre hevesebb lesz, követelőzőbb. Letarolom, ritmusunk gyorsul, átkarolom, közel simulok, túl közel, nem fogjuk soká bírni állva, ahogy egyre szenvedélyesebben csókolom, mint vad tenger hullámai vernek büszke partokat.  Adok neki mégis szusszanó időt, meg magamnak is, hiszen keménységem fájóan lüktet a farmerom mögött. Levedlem a farmerkabátomat, hagyom had puffanjon a földöm, végül újra csókokkal halmozom el Keegan ajkát, majd nyakát is. Nyilván nem itt akarom újra magamévá tenni, de jelenleg senki sincs itt, hogy ezt megakadályozza. Ujjaim bebarangolják eközben a testét, jelenleg nem figyelek, hova is haladunk eközben, de a felső ruhája alá betolakszok, hogy újra bőrét érintsem. Ajkairól lehajolok a nyakára, onnan pedig egyre csak lejjebb. Apró csókokkal halmozom el. Benne akarok lenni végre... Szó szerint vetkőztetni kezdem felülről. A melltartóját kapcsolom ki párszori próbálkozás után, majd a felső ruhadarabbal együtt szedem is le róla. Feltárul előttem végre mindkét halma.  






Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzer. Márc. 15 2023, 11:44
+18



Manuel && Keegan




A ház oltalmában már csak magunk vagyunk. Ő és én. Nyakát karolva ölelem magamhoz. Elég volt a színjátékból. A gátlásaim csillogó lepelként hullanak a porba. Letépi rólam az éhség, ami a közelségétől lángol bennem és csak általa csillapíthatok. Simulok. Akár egy macska, ami hízeleg és én is ezt teszem miközben a hajába túrok ujjaimmal, hogy elmerülhessek a csókban ami egyszerre állítja meg a lélegzetem és jutok tőle az éltető oxigénhez. Karja erős oltalom a derekam körül amikor a nyelvünk már páros táncba kezd és a fejem a bódulat határán lebeg.
Ez már nem a szavak ideje. Üres locsogás lenne csupán. Sokkal kifejezőbb a mozdulatok kommunikációja. Erős és határozott. Nincsenek kérdések a mozdulataiban és én boldogan mondok le az irányításról vele szemben. Hagyom uralkodni, hiszen a forróság ilyenkor már szinte éget, hogy egyre többet engedjek neki és magamnak. Csak egy pillanatra eresztem, akkor is csak addig, amíg segítek neki, hogy eggyel kevesebb ruhadarab válasszon el minket egymástól. Újra egymásnak feszülünk, de már csak az egyik karom ölel a nyakába, a másik a pólóját feljebb emelve belekapaszkodik a farmer szélébe, hogy könnyebben vezessem magammal miközben hátrálok.  Ki az előszobából, el a konyha bejárata és a lépcső között hátra a szoba ajtajához, ami régen apám dolgozója volt, most már az én birodalmam. Elég nagy és tágas ahhoz, hogy az egyik falat végig tükör borítsa előtte egy korláttal az otthoni gyakorláshoz. Az ablakkal szembe a falhoz tolva középen áll az ágyam.
Már a folyosón érzem ahogyan a melltartómmal vív harcot és győzedelmeskedik, így a felsőmmel együtt kerül a földre és hagyjuk magunk mögött. Nem tudom hány lépés van még hátra, csak akkor amikor a sarkam szoba ajtajához ér és így kicsit megbillenek. A hátam az ajtónak koppan magamra húzva Manolot. Halk nevetés szökik el az ajkaimról. Kezeim a pólója aljához siklanak és kihasználva a pillanatot, hogy az ajkaimról a nyakamra vált le is húzom róla majd félredobom az ajtóban. Meztelen felsőtestünk forrón talál egymásra és egy pillanatra lehunyt szemekkel élvezem ajkai becézgetését a bőrömön miközben egy halk sóhaj elárulja minden gyengeségemet neki.
Kezem a kilincsért nyúl és amikor lenyomom egy pillanatra megfeszítem magam, hogy ne essünk be a kinyíló ajtón. Belépve megfordítom magunkat a súlypontom ügyes áthelyezésével, így már nem húznom kell az ágy felé, hanem tolnom. Kigombolom a farmerját és lehúzom a cipzárt, hogy enyhítsek szenvedéseim és derekáról lejjebb is tolom mielőtt átsimulnak a kezeim a mellkasára és a megfelelő pillanatban hanyatt lököm őt az ágyamra. Szemérmetlen mosolyra húzódnak az ajkaim miközben lerángatom róla a nadrágját, majd a sajátomtól is megszabadulok. Négykézláb mászom fölé apró csókokkal borítva a felsőtestét. A 16. születésnapomra fogamzásgátló tablettát is kaptam mindenre felkészült anyámtól, így a védelemmel nem kell foglalkoznunk. Az az én felelősségem.
Lassan ereszkedek rá kissé féloldalasan, hogy az egyik kezem zavartalan ösvényt járhasson be rajta finoman utat találva az alsónadrágjába hogy ujjaim körbeölelhessék keménységét. Ajkaim a füle tövénél kényeztetik leheletnyi csókokkal miközben a kezem mozdul. Nem mintha nem állna már teljesen készen a következő lépésre.

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzomb. Márc. 18 2023, 22:46
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


+18
Húz maga után a birodalma felé, közben lepottyant róla a felső és feltárult előttem a felsőteste a halmaival. Nem nehéz követnem, hiszen a nadrágomnál fogva vezet, meg tudjuk még mivel, de az most mellékes. Közben az én felsőm is távozik a testemről, így a testünk egymásra talál, el sem engedem közben a lányt, végig fogom a hátát, jelenleg csak megtartani vagyok képes így. Helyette az ajkaimmal barangolom be a testét, nyakát, majd az ajkait. Az ajtó végül kinyílik és helyzetet változtatunk, most hátrálnom kell, kicsit kizökkenek, de nem eléggé így tudok még rá fókuszálni. Ködös tekintettel figyelem, ahogy a nadrágommal babrál, cinkos mosollyal elégedetten hümmentek, végig nézek rajta, ám ledönt az ágyára. Felröhögök, míg a saját nadrágjától is megválik, majd fölém mászik és a keze is jó helyre kúszik, jót markol meg és a kézjátéka is ügyes. Ajkai a fülemet cirógatják, apró nyögés csúszik ki belőlem. Hogy a picsába ne élvezném? Nem vagyok rest én magam sem lemerészkedni, jobb kezem birtokba veszi a közelében lévő mellét, azt kezdem el gyurmálni finom mozdulatokkal. Másik pedig lejjebb halad a lány oldalára, majd lejjebb tolom az alsóneműt, hogy jobban hozzáférhessek csiklójához.  Addig kell elmenni, amíg felforr elméd, már nem bírod tovább, hogyan lehet megugrani a tökéletest, elérni az orgazmusok nirvánáját. Kell-e jobb visszajelzés, mint nyögések, sóhajok, G pont, körkörösen izgatom, masszírozón belemászva. Ajkaira csókolom követelőzésem, egy korty levegőt sem hagyok neki. Ajka, teste, hangja, bőre egészen elkábít. Kényeztetem az ujjaimmal odalent, végül az alsóneműtől is búcsút intek, azt is letolom róla, hogy aztán hirtelen mozduljak, magam alá gyűrjem és most én tornyosuljak fölé. Cinkos mosollyal nézek végig a testén, ám az ostromot az ujjaimmal folytatom odalent. Közelebb hajolva pedig ajkait, majd halmait halmozom el csókokkal, mellbimbót megszívom, majd feltekintek rá és fokozom az ujjaim mozgását is. Nem akarok még ajtóstól berontani hozzá, megadom neki, amit annyira akar, amire vágyik. Félek hogy nem sokáig bírom majd, de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy őt az őrületbe kergessem. Ajkairól lejjebb vándorlok nyakára, majd melleire, egyiket másikat csókolom, majd hasára is puhán ejtek egy csókot, végül felegyenesedek és figyelem a művemet, a reakciót, amit kivált belőle ez az egész. Ingerel engem is már a látványa persze, de még kivárok kicsit.  


Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzer. Márc. 22 2023, 10:28
+18



Manuel && Keegan




Nem vagyok szégyellős. Ez a tánccal jár. Nem rezzenhetek össze ahányszor valaki hozzám ér, de teljesen csupaszon lenni valaki előtt kiszolgáltatottság és ez olyan privilégium, amit nem adok meg akárkinek. Az ágy felé haladva kicsivel bizonytalanabbak a lépteim, de kezei még mindig határozott ölelésben tartanak egészen addig, amíg az ágyra nem küldöm a testét. Távolságunk azonban csak pillanatnyi átmenet, hogy könnyedén szabaduljak meg még néhány ruhadarabtól mielőtt újra egymáshoz érünk.
Először csak óvatosan közelítem meg a férfiasságát, nem akarok nekiesni, hiszen ez is egy olyan lopott alkalom, amikor sietség nélkül kiélvezhetjük fiatalságunkat. Nyögése azonnali endorfin löket az agyamnak, hát még a kezei, amik azonnal birtokba veszik a testem legérzékenyebb pontjait. Bőrére sóhajtok mielőtt egy újabb csókban forrunk össze. Keze ügyesen dolgozik rajtam, aminek a hatása azonnal látszódik és érződik. Kipirulva kűzdök, de nem ellene, hanem a közös célért. Könnyedén szabadít meg az utolsó ruhadarabomtól is.
Finoman harapok az alsó ajkába egy pillanatra mielőtt újabb táncba kezdenek a nyelveink így szinte teljesen elnémítva a sóhajaimat. Csupán egyetlen rövid pillanatra kerít hatalmába a meglepettség amikor minden erőlködés nélkül fordít maga alá. Ösztönösen mozdulok feljebb húzva a lábaimat. Mosolyától azonnal zavarba jövök, pedig nem először látom már ezt a kifejezést az arcán. Csak akkor nyerem vissza a magabiztosságom egy részét amikor ajkai csókokkal kezdik el végigborítani a testemet.
Már nehezen bírom keze szorgos munkáját és ezt sűrűsödő nyögéseim is elárulják a számára. Tartani szeretném magamat még egy kicsit, de az elkerülhetetlennel harcolok. Amikor felegyenesedik tekintetem végig tudja mérni az egész testét és egyszerűen észvesztően néz ki. Összeakad a tekintetünk és végem lesz. Elsöprő hullámként terít maga alá az orgazmus minden szilánkosra tört részemet simára csiszolva miközben megfeszülök keze alatt. Lassan csitul bennem az élvezet, de amint levegőhöz jutok lábaimmal körbeölelem a derekánál így közelebb húzva magamhoz, hogy újra megcsókolhassam miközben körmeim finoman siklanak végig a hátán egészen az alsónadrágig, amitől gyorsan meg is szabadítom, hogy tényleg ne álljon semmi közénk. Még néhányszor végigsimítom a férfiasságát, de nem akarom túlfeszíteni a húrt, így óvatosan mozgatom csak a kezem rajta. Innentől már az ő döntése, hogy mikor akarja megtenni a következő lépést.

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyPént. Márc. 31 2023, 07:46
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


+18

A lábai körülölelték derekamat, így visszahajoltam hozzá, hogy újabb csókokkal illessem ajkait, nyakát, majd lejjebb vándoroltam, hogy melleinek is kiosszam a jutalmaikat. A nyelvem is felfedező útra tért, kaján mosollyal felpillantottam Keegan szemeibe, végül felegyenesedtem, hogy a nadrágomat magamhoz, hogy a zsebéből elővegyek egy kotont. Igen....odébb dobtam a gatyát, majd felbontottam a tasakot, hogy azt a gumit a farkamra húzzam. Enélkül majd akkor ha elmúlok 18... Nem kételkedem, hogy a csúcsnál is van tovább és ő is tud majdan újat mutatni nekem, hogy az együtt vezet majd minket új szintekre a jövőben. Csókunk, mint forgószél, őrült, kapkodó el-elfullad nyögésekbe akarom és kisajátító, birtoklom most, az enyém. Őrült vágy lobbant bennem, talán az eddiginél is bódítóbb, és elmét pusztítóbb, mint eddig. Nem bírtam várni, nem bírtam tovább, hogy ne legyen az enyém egészen. Ujjaim combjaihoz tapadtak. Heves iramban löktem széjjelebb őket, hogy ezúttal már, még lejjebb engedjem magam közöttük. Nem volt semmi, ami megálljt tudott volna parancsolni. Annyira kívántam őt, hogy azt hittem, menten holtan csuklok össze, ha nem érezhetem magaménak azonnal. Minden idegszálam szétfeszült, ahogy végül határozottan ráfogtam csípőjére, és magamhoz rántva mélyen belé hatoltam. A tüdőmből feltörő levegő olyan volt, mintha másodszor is képes lett volna felszakadni, mintha újjá születnék.
Egyik tenyeremmel feje mellé támaszkodtam, míg másikkal dereka alá nyúltam, feljebb kényszerítve azt az ágyról. Eleinte lassabb, mégis heves tempót diktáltam, csókjaimmal árasztva el ajkait, olykor állára... vállára hintve csókjaimat. Teljesen hozzásimultam, hogy minden porcikám összeolvadhasson vele, eggyé válva a mámoros, fullasztó örvényben. Izmaim feszesen íveltek, domborodtak, ahogy egyre sebesebb iramot diktáltam, ahogy egyre jobban átadtam magam Keegannek. Egyszeriben már nem is a földön jártam, a világ is megszűnt létezni körülöttünk. Már nem voltak gondolatok, nem voltak határok. Minden érzékem és figyelmem csak rá terjedt ki, ahogy elmémre homályos ködréteg borult. Semmi más nem számított... csak Ő. Az iram egyre gyorsabbá vált, egyre hevesebben, mélyebben hatoltam belé, majd visszahajoltam hozzá hogy forró, hosszú csókra ítéltem ajkait. Bőrömön lassacskán apró verejtékgyöngyök jelentek meg, torkomból pedig hangosabb nyögések törtek fel. Vágytam arra, hogy most azonnal elélvezzek, ugyanakkor még késleltetni is szerettem volna egy picit, de tudtam, hogy hiábavaló lenne egyáltalán próbálkozni is. Nem fog menni... miért is menne?


Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzomb. Ápr. 08 2023, 13:58
+18



Manuel && Keegan




Elintézi mindkettőnk védelmét mielőtt tovább haladnánk. Így legalább nyerek néhány másodpercet amíg rendezem a légzésemet és addig is rajta legeltetem a szemeimet. Amikor újra felém mozdul már sokkal türelmetlenebb amitől csak még jobban kívánom teste minden egyes részletét. A lábaim szétnyílnak és már én sem akarok várni, hiszen szinte ketté szakadok azért, hogy magamban érezhessem. Nem hezitál, nem finomkodik hanem a hatalmába kerít és egyetlen határozott mozdulattal tölt ki teljesen. A fejem hátrabillen miközben hangosan nyögök fel. Lábaimat ösztönösen húzom feljebb oldalán, hogy jobban hozzám férjen miközben a csípőmet megemelve kezd el mozogni. Forró bőre az enyémhez tapad minden levegőt kiszorítva testeink közül.
Kezeim hol a hátába kapaszkodnak hol a hajába túrnak miközben igyekszem viszonozni csókjait és elegendő levegőhöz jutni mégsem akarom, hogy akár milliméterekre eltávolodjon tőlem. Úgy érzem magam tőle akár egy felrobbanni készülő csillag. Minden mozdulatommal igyekszem közelebb engedni magamhoz miközben már szinte teljesen eggyé válunk.
Hosszan csókol és én boldogan adom át magam neki teljesen miközben ő pontosan annyira lángol értem mint én érte. A nyögéseiből tudom, hogy már közel jár, így minden erőmet előveszem, hogy át tudjam fordítani őt magam alá és befejezhessem amit ő kezdett el. A mellkasára támaszkodva mozgatom fel és le a csípőmet. Nem finomkodok és nem lassúzok, hiszen tudom, hogy közel jár és ettől nem szeretném megfosztani. Csak látni szeretném az ő arcán is a mindent elsöprő élvezetet amit ő nekem már megadott egyszer.
Az övével együtt azonban saját testem is a tűréshatár peremére kerül teljesen megbódítva. Az ő öröméért mozgok egyre kitartóbban teljesen kihasználva az adottságait, de azt hiszem én lépem át elsőként a célvonalat talán magammal is húzom őt miközben minden izmom megfeszül ezzel lelassítva a mozdulataimat. Hálát adok az égnek, hogy üres a ház, hiszen hangos nyögések jelezték szinte minden mozdulatunkat. Levegőért kapkodva dőlök a mellkasára és végre jóleső fáradtságot érzek az egész testemben.

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptySzomb. Május 20 2023, 16:40
Keegan
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."


+18

Tudtam, hogy mi lesz ennek az estének vége, már akkor tudtam, mikor megtudtam hogy buli lesz. És hogy Keegan is jelen lesz. Szerencsénkre üres a ház, az érzelmeink, a nyögéseink a tetőfokára hág, ahogy egymást élvezzük. Az izzadságcseppek által is összetapadunk, de egy gyors mozdulattal alulra kerülök és ő kezd el lovagolni. A tenyereim a melleit keresik, simitják, bizergálják, miközben mozog rajtam. Kéjtől telt szemekkel figyelem őt, elnyílt ajkakkal bámulom a csodámat, döfök közben én is, ritmusra szinte vele. Erőteljeset, hogy teljesen kitöltsem. Közel járok, túl közel, megragadom a lány hátát és magamra húzom, hogy még erőteljesen döfjem belé magam újra és újra, még intenzívebben. A nyakához bújok, nyögök párat, belé élvezek, a nyakába szuszogok, majd ahogy elernyed, úgy kezdek a nyakába csókolni, majd eresztem is el a testét, hogy kevésbé legyen kényelmetlen. Nem mozdulok, próbálom szabályozni a szívverésem és a légvételeimet. Tudtam, hogy karjaiban akarom végezni az estét, hogy ne is engedjen el és vele aludjak el. Vagyis teljesen az egész éjszakát vele akarom tölteni, legyünk fent akármeddig, vagy aludjunk akármeddig. Az se baj, ha nem alszunk, akkor legalább nem kell olyan hamar búcsút mondanunk egymás karjainak, mert nem akarom elengedni, ez a kemény igazság. Most, hogy itt van velem, egyszerűen nem tudnám elengedni, de hamarosan mennem kell, hiszen otthon lefogok bukni, s keményen lebaszarintanak majd. Elkerülném a dolgot, még akkor is ha minden percét megéri mindez és minden pillanatban vele lennék.  
- Nem akarok haza menni. - adok hangot halkan a gondolataimnak. Hiszen itt maradni lenne a legjobb megoldás ezek után. Ha csak úgy lelépnék, az kihasználás lenne, még akkor is ha mindketten tudjuk, nem az. De otthon ha rájönnek a lelépésemre, akkor mindkettő ősöm ki fog akadni és hallgathatom őket, mindkettő mondja majd a magáét, megint megvonnak mindentől...eddig sem hatottak meg vele. Csókot nyomok a lány feje búbjára, majd mozdulok, hogy magam alá gyűrjem, hogy ajkára egy csókot hintsek. Felegyenesedem, kikászálódok az ágy szélére, hogy közben lehúzhassam a kotont, hogy majd egy zsepibe csavarjam és kibasszam a szemét közé. Ott jó helyen lesz, ekképpen is cselekszek, a nadrágomban az is megtalálható, szóval azzal a lendülettel repül is. Visszamagasodok Keegan fölé, hogy újabb csókkal jutalmazzam ajkait, majd elvigyorodok, miközben elfekszem úgy hogy közel legyek ajkaihoz.  
- Itt maradok veled...szóval egy közös fürdőben benne vagy? - mormogom ajkaira végül huncutul, közben a haját kezdem piszkálni szabad kezemmel. Szerelmes pillantással mérem végig, bár az sem baj, ha nem akar kimozdulni az ágyból.


Öltözet/Kinézet



Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 14
Tag you're it. Manuel&Keegan 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 77
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan EmptyKedd Aug. 29 2023, 11:24
+18



Manuel && Keegan




Sóhajaink szinte egymásba olvadnak ahogyan a testeink is, miközben egyre elszántabban hajszoljuk a gyönyört, amit csak egymástól kaphatunk meg. Szeretem ahogyan hozzámér, a határozottságát, szinte sugárzik belőle és a mozdulataiból, hogy mennyire tudja már, hogy mit tehet meg velem... bármit. Vele sosem ismertem határokat, hiszen feltétel nélkül bízom benne. Szükségem volt rá, hogy a mázsás terheket leszakítsa a vállaimról és elcsitítsa háborgó lelkemet. Most pedig ahogy a mellkasára dőlve igyekszem uralni a légzésemet békét érzek. Csak azt kívánom, hogy bár ne kellene elmennie. Ha itt van velem, akkor minden nyugodt és kevésbé tűnik elcseszettnek, de tudom, hogy mit kockáztatnánk azzal, ha nem menne haza, így nem is kérhetem erre. Az önzőség lenne a részemről és vele sosem tenném ezt.
Mintha csak olvasna a gondolataimban kimondja a szavakat, amiket tényleg hallani szerettem volna. Elmosolyodok. Gyengéden és megkönnyebbülve.
-Én sem akarom, hogy elmenj..-válaszolok neki csendesen. Sosem vettem a lelkemre, amikor egy-egy légyott után mennie kellett. Tudtam, hogy maradna és sosem kellett attól tartanom, hogy másnap kerülné a tekintetem vagy úgy tenne, mintha semmi sem történt volna közöttünk.
Halkan felnevetek mikor maga alá fordít és viszonzom a csókját mielőtt eleresztem, hogy fel tudjon kelni. Lustán pihentetem rajta a tekintetem. Egyetlen rövid pillanatra megfordul a fejemben, hogy most nekem kellene okosnak lennem és azt mondanom, hogy menjen haza, hogy ne kerüljön miattam bajba, de őszintén nem akarok lemondani arról a lehetőségről, hogy összebújva aludhassak ma vele. Amikor visszafekszik mellém az oldalamra fordulok és a mutatóujjam gyengéden cirógatni kezdő a mellkasát.
El tudnék olvadni a tekintetétől ahogyan végigmér. Kimondhatatlanul szeretem minden apró részletét.
-Adj még pár percet és mehetünk.-még nem bírok felkelni vagy inkább nem akarok. Csak hozzábújok, hogy kiélvezhessem a bőrének melegét és illatát.

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Tag you're it. Manuel&Keegan 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Tag you're it. Manuel&Keegan 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Tag you're it. Manuel&Keegan
Tag you're it. Manuel&Keegan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Tag you're it. Manuel&Keegan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keegan & Manuel
» Keegan & Manolo
» Keegan Whinett
» Soul dance. Shane & Keegan
» Manuel & Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: