New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Mr Sanders
TémanyitásMr Sanders
Mr Sanders EmptyHétf. Márc. 04 2024, 14:31
WadeSanders
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Garrett Hedlund, Travis Fimmel, Sebastian Stan (csak ötletek, egyeztessünk ha más tetszik!)
Születési hely
rád bízom
Kor
35-40között
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
még házas
Csoport
munkások? bűnüldözés?
Történetünk
Sokan azt mondják, lassan négy év házasság és öt év kapcsolat után természetes, ha hűlnek ki a dolgok, és a felek elkezdenek egyfajta automatizmusban élni. Ránk ez azonban sosem volt jellemző, tűzoltó vagy – vagy bombaszakértő tűzszerésznek tudom még elképzelni! -, hisz mindkettőnknek kevés szabadidő adatik meg, így azokban a kivételes napokban úgy ragaszkodtunk egymáshoz, hogy az már fájt. Jó volt a kapcsolatunk, izzó, izgalmas, unalom és közhely mentes, mégis harmonikus...megoldottuk. Az elmúlt másfél évben romlott el valami, és mindketten tudjuk mi az az elefánt a szobában, ami bekavar, mégsem tudjuk megoldani.
Gyereket akartunk, mindketten. Amikor először lett pozitív a teszt, amikor először láttuk az ultrahangon, csak még jobban elmélyítette a kapcsolatunkat, még jobban összekovácsolt minket egységgé. Imádtam, amikor esténként a hasamra hajtva a fejed hangosan soroltad, milyen veszélyes helyzetekbe is viszed bele majd a vagány lányod vagy fiad – hisz mindketten az extrém sportok szerelmesei vagyunk, te az adrenalin függőséged, én pedig a gyermekkori szigorú neveltetésemből adódóan. Aztán elvetéltem.
Aztán újra.
És azóta hiába próbálkozunk, nem jön össze. Voltunk beültetésen is – felszívódtak. Végig jártuk az összes orvost, senki sem érti a miérteket, holott mindkettőnket kivizsgáltak, és egészségesek vagyunk.
Kezdek beleroppanni, és te is. Eleinte egymásba kapaszkodtunk, együtt igyekeztünk pozitívak maradni és optimisták, de a stressz, a feszültség és a ki nem mondott hibáztatások felőröltek minket. Olyannyira, hogy igazán meg sem lepődtem, hogy másoknál kerestél vigaszt. Hibáztatlak, gyűlöllek érte, és egyben megértelek. Ezért nem váltunk el egy évig, amióta ezek az afférok meg-meg ismétlődnek. Tudom, hogy te is szeretsz még, és tudom, hogy ez nálad egyfajta önszabotálás, mert képtelen vagy feldolgozni a dolgokat, de elfáradtam.
Én adtam be a válópert, de te nem vagy hajlandó aláírni. Elköltöztem. El kellett, mert a vonzalom irántad nem szűnik, és minden veszekedés után az ágyban kötöttünk ki, még több bűntudattal, önutálattal, és hibáztatással. Mágnesként vonzol, és én is téged, de a józan eszünkre kéne hallgatni, nem gondolod?

Igyekeztem inkább a karakterek közti dinamikát, és a probléma kulcsát leírni, ezen felül nem igen szabnék meg semmit, a jövőre vonatkozóan meg pláne nem! Szeretem, ha minden a játéktéren alakul ki, hisz ott fog eldőlni a kémia, és a karakterek sorsa is. Lehet szeretőd, lehet kialakulóban lévő új kapcsolatod – remélve akkor nem kötünk ki megint izzadtan egymásba gabalyodva -, ezt teljes mértékben rád bízom! Szeretem kijátszani a belső feszültségeket, az érzelmek hullámzását és a gyötrődést, a két karakter jellemfejlődését. Szeretném, ha az aki elviszi egy mély érzésű férfit hozna, akit épp úgy megvisel és megkínoz az, hogy két gyermeket elvesztett. Nem kell happy enddel végződnie – ebben a dinamikában nehéz pozitívra kihozni a dolgot -, de azt semmiképpen nem szeretném, hogy ez vagy az el legyen döntve előre.
Gyere, gyere nagyon várlak! És szerintem  @Ariel Hella Wright is szívesen megkínozna kicsit!

livin' in new york

Ariel Hella Wright imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dahlia Sanders
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Mr Sanders Katheryn-winnick-love-and-other-drugs
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Black Dahlia
★ családi állapot ★ :
in the middle of a divorce
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Mr Sanders Tumblr_inline_poltoqTA9P1txm9sv_400

The secret of a happy marriage remains a secret.

Mr Sanders 8574d77f57cd252341a6074d91e237ba1333f9b9
★ foglalkozás ★ :
haematologist, radiologist resident
★ play by ★ :
Katheryn Winnick
★ szükségem van rád ★ :
Mr. Sanders
Mr Sanders 4f50494943d4f7369f741c17f2c66159767ff597
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
Mr Sanders A501d64ea604b24b14002b5c972bc3536d31c2d8
 
Mr Sanders
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jemma Sanders
» Kaira Sanders
» Hayley Sanders
» Dahlia Sanders

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: