New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:13-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

unexpected visitor - BlueBell & Joe
Témanyitásunexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyVas. 7 Jan. - 18:55


Nem voltam büszke arra, ahogyan zártam a találkozásomat Joe-val, de ennek ellenére se írtam neki egy bocsánatkérő üzenetet az elmúlt napokban. Sokat segített és örültem annak, hogy volt kivel beszélgetnem olyan dolgokról is, amiket általában saját magammal szoktam megbeszélni vagy senkivel, de ennek ellenére se éreztem azt, hogy olyan nagyot hibáztam volna. Egyszerűen csak őszinte voltam és igazán az se érdekelt, hogy mit gondolhat ezek után rólam. Ő továbbra is csak egy idegen volt és már elég évtized áll mögöttem ahhoz, hogy tudjam azt, hogy ne érdekeljen egyáltalán az, hogy vadidegenek mit is gondolnak rólam. Hiába volt olykor fárasztó meló a családunkra vigyázni és egyben tartani a lehetőségekhez mérten, attól még mindig fontosak lesznek számomra és soha nem tudnám azt elviselni, ha bármi bajuk esne. Ezzel pedig jobb, ha ő is tisztában van, és ennek tudatában tudjon dönteni arról, hogy mit is nem mond el.
Szerencsére Blossom bliss teljesen lefoglalt, vagy az hogy anya mellett legyek addig, amíg apát haza nem engedték a kórházból, ami tegnap előtt meg is történt. Apa továbbra se mondta el az igazat arról, hogy miként is szerezte a sérüléseket, így pedig maradt az aggódás, viszont annyit sikerült megtudnom, hogy Joe tényleg meglátogatta és jót beszélgettek, a sütemény is isteni volt. Ennek örültem, annak már kevésbé, hogy azóta se hallottam a férfi felől. Tegnap már majdnem ráírtam, de aztán elvetettem, majd ma reggel az is eszembe jutott, hogy hiába várok arra, hogy ő keressen, hiszen semmit se tud rólam. Csak a nevemet és azt, hogy ki az apám.
Viszont reggel óta nem nagyon volt megállás az üzletben se, mert egy nagyobb rendelésre kellett befejeznünk a csokrokat, utána pedig egyedül maradtam, mert a beosztottamnak az egyetemre kellett rohannia.  A reggeli hajtás óta most először volt időm kicsit szusszanni, de most is inkább egy reggel behozott eléggé meggyötört virágnak szenteltem a figyelmemet és úgy voltam vele, hogy majd este küldök Joe-nak egy sms-t. Hátha meggondolta magát és beavat abba, ha valami fontosat tudott meg.
- Látom, téged is meggyötört az élet, de ne aggódj. Pár nap és újra megtalálod majd a benned rejlő erőt és szebben fogsz ragyogni, mint előtte bármikor. – mindig beszéltem a növényekhez, amit egyesek furának találtak, de számomra természetes volt. A zene kellemesen szólt a háttérben, miközben a jobb oldali helységben voltam és próbáltam rájönni, hogy azon kívül, hogy elfelejtették locsolni még mi is történhetett szerencsétlen növénnyel. Könnyedén cseverésztem úgy, mintha csak a másik fél tudna válaszolni, amikor is meghallottam a csengőt, ami jelezte hogy valaki besétált az üzletbe.
- Pillanat és ott vagyok. – sietve szólaltam meg, de ha nem akar várni az illető vagy csak nézelődni szeretett volna, akkor simán át tudott sétálni abba a helységbe is ahol én tartózkodtam, hiszen ott is voltak még olyan növények, amiket meg tudnak csodálni vagy éppen venni. A gyógyításra váró virágok egy külön kis részen voltak a helységben, de csak akkor kerültek elzárásra a többi növénytől, ha úgy ítéltem meg, hogy veszélyt jelent rájuk. Ilyenkor mindig karanténba kerültek.  
- Miben segíthetek? – könnyedén jött a jól megszokott kérdés, de még nem néztem a férfira, helyette megváltam a kesztyűmtől, megigazítottam a virágokkal tűzdelt hajamat, majd csak ez után emeltem rá a pillantásomat és meglepetten konstatáltam, hogy ki is áll velem szemben. Fogalmam sem volt arról, hogy céltudatosan sétált be az üzletembe, vagy véletlen az egész.
- Szia Joe. – a meglepettség könnyedén leolvasható volt az arcomról, és nem szegeztem neki újabb kérdést, hiszen korábban már megtettem. Reméltem hamarosan meg tudom, hogy mi járatban van itt.  


öltözet & haj
mind álarcot viselünk
Bluebell Muray
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ad4bf0f9a6e93ef917935df399486ab40f06fa7f
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Petals and thorns, beauty and pain.
★ családi állapot ★ :
I love that feeling I get when I see your smile.
unexpected visitor - BlueBell & Joe 6a97083ea4c4d8524c72610c50e616bf032d516a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe C8ca186ecc832932ff68a7db8f73d7824a54e879
★ idézet ★ :
I'm a fighter. I'm a survivor, and I'll get through anything people can throw at me.
★ foglalkozás ★ :
owner of Blossom bliss
★ play by ★ :
Sandra Bullock
★ hozzászólások száma ★ :
166
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ef81d96b6516493ce72490533ee1a03195ff3db2
unexpected visitor - BlueBell & Joe 83b658a5d76ae50d2c53e434a05cf2e5f02372d6
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyVas. 7 Jan. - 20:34



...
....

-Tudod, ez egy nagyon szoros közösség. Sokszor vagyunk összezárva, sok alkalommal találkozunk. Nem akarjuk, de olykor megesik, hogy páran közel kerülnek hozzánk. Mindegyikük fontos. - magyaráztam, s közben elgondolkodtam. Még Sam furcsaságai is fontosak voltak, s hiány képezett ha egy két alkalommal nem jelentkezett.
Az elhatározás, hogy meglátogassam, és elmondjam neki mit sikerült megtudnom, elég hirtelen jött ahhoz, hogy ne gondoljam végig. Persze két nap eltel azóta, hogy Jason-el beszéltem, és vittem neki a tortából, mivel sikert arattam, s persze beszélgettünk egy hosszút.
Ez idő alatt, megtudtam pár dolgot, s cseppet morfondíroztam rajta, vajon még is mit lehetne tenni annak érdekében, hogy több baj ne érje az öregurat. Épp elég volt ennyi szenvedés ahhoz, hogy talán megtapasztalja, nem szabad semmibe venni a fizetési felszólítást.
Szóval leparkoltam kicsivel odébb, s eredetileg csak egy kávét akartam venni nem messze, mikor futólag megpillantottam a nőt a kirakaton kérészül.
Mire észbe kaptam, már kinyitottam az ajtót, s beléptem a felcsendülő csengő alatt.
Zsebre tettem jobbomat, s várakoztam, miközben bentről hallottam a duruzsolást, mit meg is mosolyogtam.
Aztán érkezett egy rövid megjegyzés, miszerint nemsokára jön.
Addig én elnézegettem a növényeket, a vágott virágot, orchideákat, és egyéb növényeket, mik csodásan pompáztak odabent.
Eszembe juttatta, Kat mennyit kínlódott azzal, hogy  életben tartsa az orchideáját, s hogy megannyi videót megnézett, s rengeteg könyvet elolvasott a témában, s a második növényt már sikeresen életben tartotta.
-Szia! - közelebb léptem, aztán várakoztam egy keveset, s hamarosan már előre is jött. A meglepetés ott ékeskedett az arcán.
-Még tartozok pár információval. - vallottam meg, aztán ismét a vágott virágok felé fordultam, s a rózsákat kezdtem el fürkészni. - Pár napja, beszélgettem az apáddal. Sokáig ott voltam nála, szó szót követett, és megkért segítsek neki. - oldalvást felé pillantottam. - Azt mondta, egy Fred Hegan nevű pasassal találkozott a lovin. Azt nem mondta mennyivel tartozik. Látszott, szégyenli a dolgot… ezt is alig akarta elmondani. - némi szünetet tartottam, aztán odaléptem a nőhöz. - Holnap, elviszem Rick-hez, és beszélgetnek, majd pedig ott eldöntik mi lesz a sorsa. Elég a beszélgetés, vagy pedig a függősége miatt elvonóra lesz szüksége. Bár szerintem annyira nem súlyos az eset, mint amilyennek látszik, és elég lesz amit ott a központban nyújtani tudunk neki.
Nem mondtam többet. Így is sokkal közlékenyebb voltam, mint amilyennek lennem kellene.
Közelebb lépve fordultam felé, s elcsendesedtem, hisz gondoltam biztos akad még némi kérdése.
karakterek száma: xxx -Bluebell & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Bluebell Muray imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
unexpected visitor - BlueBell & Joe 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyVas. 7 Jan. - 22:05


Sok mindenkire számítottam, de rá nem. Igazából még az is megfordult a fejemben, hogy annak köszönhetően amit mondtam legutóbb már soha többé nem fog szóba állni velem, akár még az sms-re se fog válaszolni, ha eljutottam volna oda, hogy írjak neki. Ezért is lepett meg annyira, amikor vele találtam magam szemben. Először azt hittem, hogy véletlen és netalán virágot szeretne venni valakinek, de hamar eloszlatta ezt az elképzelésemet.  Amikor ő közelebb lépett, én nem mozdultam, csak kíváncsian és meglepetten néztem rá, mintha szavak nélkül akarnám megtudni miért is toppant be az üzletembe.
- Ha jól rémlik, akkor legutóbb azt mondtad, hogy nem valószínű, hogy be fogsz tudni avatni, valami titoktartás és mentor dologra hivatkozva. – jól rémlett még az a beszélgetés és az is, hogy mivel tudott felhúzni. Összefontam a karomat magam előtt és türelmesen vártam, hogy vajon mit akar megosztani velem, mert sok mindenre számítottam, csak arra nem, hogy ennyire beszédes lenne.
Azzal tisztában voltam, hogy járt nála, de arról fogalmam sem volt, hogy segítséget kért vagy éppen miről is beszélgettek. Kicsit feljebb szaladt a szemöldököm, amikor azt ecsetelte, hogy apa segítséget kért tőle, de nem szólaltam meg, csak bólintottam. Nem akartam kizökkenteni a beszédből, ha már úgy tűnt beszédes kedvében van. Minél többet szerettem volna megtudni és remélhetőleg még van egy kis időm, mielőtt netalán meggondolná magát és inkább a hallgatás mellett döntene.
- Igen, mesélte hogy jártál nála és nagyon örült, hogy nem felejtetted el. – hangom semlegesen csendült, mert nem igazán tudtam hova tenni még ezt a társalgást vagy azt, hogy hányadán is állunk a legutóbbi búcsút követően. Ő még közelebb lépet, mire legszívesebben hátráltam volna. Nem azért mert féltem tőle, egyszerűen csak nem szerettem, ha az emberek túlzottan közel állnak meg hozzám. Szerettem bizonyos távolságot fenntartani, de most ennek ellenére se hátráltam meg, mert attól tartottam, hogy azzal kizökkenteném, vagy csak félreértené a dolgot.
- Annak ellenére is ez a véleményed, hogy több mint 40 éve képtelen leállni a szerencsejátékkal? – kicsit hitetlenkedve csendült a hangom, de nem akartam akadékoskodni, egyszerűen csal képtelenségnek tűnt, hogy egy kis beszélgetés segíthet rajta, de végül megadóan emeltem magam elé a karomat. – Te tudod, én ehhez nem értek, csak fura. Egy dolog számít, hogy ő végre jobban legyen és ne kelljen attól rettegni folyamat, hogy újra eljátssza minden vagyonukat. – ennyiben hagytam  a dolgot, majd elléptem tőle és a pulthoz sétáltam aminek neki dőltem, miközben azon gondolkodtam, amit előtte mondott.
- Szóval, ha megtalálom ezt a Mr Hegan fickót, akkor valószínűleg tőle megtudhatom azt is, hogy apa mennyivel tartozik és mi a legkésőbbi határidő mire törleszteni kéne. Akkor remélhetőleg nagy gond nem lesz.  – kimondva talán könnyűnek tűnt, de nehezen tudom elhinni azt, hogy ezek a fickók csak úgy hirdetnék magukat és olykor nem próbálnák meghúzni magukat, mert esélyesen a rendőrség is szeretné őket elkapni, nem? Tényleg, ők miért nem tesznek semmit se? – Véletlen nem tudod, hogy merre találom? – ártatlan mosolyt is kapott a kérdés mellé, hiszen egyértelmű volt, hogy mit akarok. Meg akarom keresni, hogy elbeszélgessek vele még akkor is, ha ő maga az ördög. Csak nem bántana, ha fizetni akarok. Én azt akarom, hogy hagyja békén az apámat vagy a családomat, ő meg a pénzét. Mind a ketten nyernénk. – Van még valami amit tudsz? – kérdőn pillantottam rá, majd az egyik virágot kivettem a hajamból és elkezdtem az ujjaimmal babrálni, miközben újra a gondolataimba merültem.
- Miért gondoltad meg magad? Múltkor eléggé határozottnak tűntél, hogy nem fogsz beavatni, most meg úgy dalolsz, mint aki igazságszérumot ivott, vagy netalán szélütést kaptál, hívjam a mentőket? – érdekelt, hogy mi változott a legutóbbihoz képest, miért gondolta meg magát, hogy mégis jobb ha tudok róla.


öltözet & haj

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bluebell Muray
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ad4bf0f9a6e93ef917935df399486ab40f06fa7f
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Petals and thorns, beauty and pain.
★ családi állapot ★ :
I love that feeling I get when I see your smile.
unexpected visitor - BlueBell & Joe 6a97083ea4c4d8524c72610c50e616bf032d516a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe C8ca186ecc832932ff68a7db8f73d7824a54e879
★ idézet ★ :
I'm a fighter. I'm a survivor, and I'll get through anything people can throw at me.
★ foglalkozás ★ :
owner of Blossom bliss
★ play by ★ :
Sandra Bullock
★ hozzászólások száma ★ :
166
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ef81d96b6516493ce72490533ee1a03195ff3db2
unexpected visitor - BlueBell & Joe 83b658a5d76ae50d2c53e434a05cf2e5f02372d6
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyCsüt. 11 Jan. - 14:23


...
....


-Valóban. - bólintottam, de többet nem is akartam ahhoz hozzáfűzni. Egyszerűen csak úgy éreztem, jobb ha tud ezekről a dolgokról, hisz még is csak a lánya, s apja hajlott korára való tekintettel, no meg Bluebell idegeire is, és hogy ne kezdjen a saját szakállára nyomozni, sokkal jobbnak láttam, ha inkább beavatom, de ezen apropót inkább nem osztottam meg vele, hisz semmi kedvem nem volt veszekedni.
Aztán elmondtam neki pár dolgot, amiről úgy gondoltam, még tudhatja. Mondjuk tudtam, hogy ezzel sok szabályt megszegek, hisz általában nem szoktam ilyet csinálni, ám még is megtettem. Úgy éreztem ez a helyes, főleg, hogy Jason-t a barátomnak tartottam. Sok mindent megosztottam vele, s ő is bizalommal fordult énhozzám.
-Nem lett volna okom elfelejteni őt. - mosoly suhant át az arcomon. Olyan embernek tartottam magam, aki egyszer valamire a szavát adja, azt be is tartja. Nem igen esett meg, hogy megszegtem volna bármikor is az adott szavam.
Meg aztán, járt neki az a torta. A beszélgetés meg, egy remek plusz volt, mit egyikünk sem bánt.
-Ez. És semmiért sem változtatnám meg. Kellő segítséggel, és bizalommal… -elcsendesedtem, aztán karba fontam karjaim, szemöldököm felszaladt, s ajkat nedvesítettem szavaira. Nem igen értettem miért is lenne neki annyira jó, ha felkeresné azt a pasast, ráadásul, hogy nem épp a legkönnyebb természettel volt megáldva.
-A helyedben nem tenném. Nem lenne kedves. Még veled sem. Nem érdekelné, hogy nő vagy. - nem kerteltem. Úgy gondoltam, jobb ha tisztában van pár dologgal.
Nagy levegőt véve emeltem rá kékjeim.
-Ha tudnám sem mondanám el. - hangom határozottan csendült. Meglehet kicsit gonosznak hathatott, és önzőnek az egész a szemében, ám nem volt szándékomban a szívének csücskének lenni. Egyszerűen csak megvolt bennem a gondolat, hogy ezt nem kell megtennem. Így is volt egy olyan érzésem, hogy hibát követtem el azzal, hogy elmondtam a pasas nevét. - És ne is kezdj akadékoskodni, hogy  milyen önző alak vagyok, és hogy megtudod magad védeni, mert ezekkel a pasasokkal szemben mit sem érne az egész tudományod. - morogtam az orrom alatt, miközben újfent felpillantottam az egyik növényre, s egy ideig azt fixíroztam, majd újfent arra került a sor, hogy nagyobb levegőt vegyek.
-A határozottságom mit sem változott, csak úgy gondoltam, jogod van tudni pár dologról, meg aztán ha nem mondom el, kinézem belőled, hogy addig jársz a nyakamra, míg el nem mondom. - közben újfent rápillantottam, s felvontam fél szemöldököm. - És ne is tagadd, hogy igazam van.
Tettem pár lépést kifelé, majd még is megálltam, s finoman megérintettem az egyik virágot.
Gondolkodtam rajta, hogy elmondjam e, hogy lenne e értelme, ám végül, hogy ne akarja felkeresni a pasast, végül amellett döntöttem, el kell mondanom.
-Az apád törlesztette az adósságát Hegan-el. Neked nincs vele dolgod. Az apáddal a napokban megkezdjük a terápiát. Hetente háromszor fogok menni érte, és majd haza is viszem, de ha ragaszkodsz hozzá, eljöhetsz érte, csak hogy tud minden rendben.-közben visszapillantottam rá, majd mivel többet nem is akartam mondani, szóval ha csak nem állított meg, akkor kiléptem az üzletből, hogy folytassam az utamat a kocsimhoz.

karakterek száma: xxx -Bluebell & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Bluebell Muray imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
unexpected visitor - BlueBell & Joe 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyCsüt. 11 Jan. - 21:17


Mosolya kicsit meglepett, de nem tettem szóvá. Szerintem egyedül akkor láttam őt mosolyogni, ha apám került szóba és ez most se volt másképpen. Egyáltalán szokott mosolyogni? Eddig nekem olyannak tűnt, mint aki folyamatosan haragszik a világra és róla mintázták volna a morcos medvéket a mesékben. Lehet ő maga az életre kelt Ebenezer Scrooge, csak ő nem egyedül a karácsonyt, hanem magát az életet is utálja, de a véleményemet egyelőre megtartottam magamnak.
- Szerintem a bizalommal eddig se volt gond, de ahogy mondani szokták, olykor a világ összes aranya se lenne elegendő egyes embereknek. – kicsit megrántottam a vállaimat, mert ha apám számára nem elegendő az a bizalom és támogatást, amit tőlünk kapott meg, akkor nem tudok mit tenni. Ha a gyűlésen lévő emberektől szívesebben elfogadja, vagy nagyobb hatással van rá, akkor legyen. Egy dolog számított, hogy végre jobban legyen, és ne kelljen állandóan aggódni érte.  Azt pedig próbáltam nem kimutatni, hogy azért kicsit rosszul esik, hogy apámnak jobban kell idegenek bizalma, mint az enyém vagy anyáé.
- Sejtettem, hogy nem teadélutánra mennék és nem is hívna meg fagylaltozni. – természetesen kicsit gúnyosan csendült a hangom, majd sóhajtottam egyet. – Csak nem féltesz? – játékosan csendült a hangom, miközben édes mosolyt villantottam rá, mert egyértelmű volt, hogy csak szórakozom vele. Egyáltalán nem vártam választ.
Pillantása egy háborgó tengerre emlékeztetett, de vajon miért? Milyen háborút vívott önmagával, ami kihatással volt mindenre, vagy tévednék és csak beképzelem azt? Álltam a pillantását és összefontam a karomat magam előtt.
- Mikor is csöppentünk bele valami fura mesébe? Ott szokott ilyen lenni, hogy adok is, meg nem is. Valamit elárulsz, de aztán meg hirtelen némasági fogadalmat teszel. – kérdőn néztem rá és kicsit felvontam az egyik szemöldökömet is, mert tényleg érdekelt, hogy miért imádja játszani ezt az idegesítő játékot. Akkor ne avasson be, ha nem akarja elmondani teljes egészében a dolgokat, még is mit kezdjek a félinformációkkal? – Jó tudni, hogy beismered, hogy milyen is vagy. Másrészről meg tévedsz. Nincs semmilyen tudományom ilyen téren, így biztos nem akadékoskodnék. – Nem voltam harcos amazon, apám soha nem tanított meg verekedni, az jött magától az iskolában, de aztán felnőttem és békésebb életet választottam. Nem tudtam verekedni, valószínűleg hamarabb esne kár bennem, mint az ellenfélben.  – Egyébként meg mit érdekel, hogy mi lesz velem? Nem úgy tűnsz, mint akit ténylegesen érdekel, vagy azért a színjáték, ha bajom esne, azért ne legyen lelkiismeret-furdalásod miatta? Hogy azt tud mondani magadnak, hogy te próbáltál hatni rám, így ne emésszen fel a bűntudat?  – komolyan csendült a hangom és érezhette, hogy nem fogok tágítani addig ettől, amíg nem felel rá. Makacs teremtés tudok lenni, ahogy ő is. Két dudád egy csárdában meg nehezen fér meg, ahogy mondani szokták.
- Tényleg, el is felejtettem, hogy már most is annyira zaklattalak, hogy biztos a telefonod öngyilkos lett a sok üzenettől, amit kaptál az elmúlt pár napban. – cinikusan csendült a hangom és megforgattam a szememet, hiszen hiába telt el pár nap a legutolsó találkozásunk óta, akkor se kerestem őt. Pont ma határoztam el azt, hogy talán írok neki, de estig még vagy hússzor meggondolhattam volna magam, viszont még a feltételezés is sértő volt. Főleg, hogy ő keresett fel engem, nem pedig fordítva történt meg ez a találkozó. Szóval igazán végiggondolhatná azt, hogy mit is mond, mielőtt kiejti a szavakat a száján.
Bosszúsan fújtattam egyet, amikor láttam a távolodó alakját, majd kérdőn felvontam a szemöldökömet, amikor mégis megtorpant az ajtótól pár lépésre.
- Honnan volt rá pénze? Neki nincs pénze, a számlájukról meg nem vett le pénzt. – komoran csendült a hangom, miközben kicsit gyanakodva fürkésztem a férfit. Vajon hazudik? – Nem fogok érte menni, ha nem akarja. Nem a nevelőtisztje vagyok, hanem a lánya. – szúrósan pillantottam a férfira, majd amikor elindult ismét kifelé, akkor sóhajtottam és még az utolsó pillanatban meggondoltam magam. Sietve ellöktem magam a pulttól, de a kapkodásnak az lett a vége, hogy megbotlottam és neki zuhantam, de erre talán tényleg megállt. Megdörzsöltem kicsit a homlokomat, majd próbáltam a higgadtságomat visszanyerni miután az egyensúlyomat újra megleltem.
- Pénzt nem fogadsz el, akkor esetleg virágot a sok segítségért? Biztosan akad olyan, aki örülne neki, vagy ha mindenki virág gyűlölő a környezettedben, akkor meghívlak egy ebédre, hátha közben legalább te barátságot kötsz valamelyik itteni virággal.  – ez pedig egyértelművé tette, hogy nem étterembe akarom meghívni, de rendelhetünk valamit, amit itt fogunk megenni. Ennie még neki is kell. Mielőtt viszont a nyelvemre haraphattam volna ismét megszólaltam. - Például vannak gyönyörű tüskés kaktuszaim. Szerintem hamar barátságot kötnétek, utána meg versenyezhetnétek azon, hogy melyikötök a szúrósabb.



öltözet & haj

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bluebell Muray
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ad4bf0f9a6e93ef917935df399486ab40f06fa7f
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Petals and thorns, beauty and pain.
★ családi állapot ★ :
I love that feeling I get when I see your smile.
unexpected visitor - BlueBell & Joe 6a97083ea4c4d8524c72610c50e616bf032d516a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe C8ca186ecc832932ff68a7db8f73d7824a54e879
★ idézet ★ :
I'm a fighter. I'm a survivor, and I'll get through anything people can throw at me.
★ foglalkozás ★ :
owner of Blossom bliss
★ play by ★ :
Sandra Bullock
★ hozzászólások száma ★ :
166
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ef81d96b6516493ce72490533ee1a03195ff3db2
unexpected visitor - BlueBell & Joe 83b658a5d76ae50d2c53e434a05cf2e5f02372d6
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyPént. 12 Jan. - 19:13


...
....


Magam már meg sem lepődtem rajta, hogy ennyire másképpen viselkedek, mint általában. Már-már annyira általános volt, hogy nem is érdekelt. Valahogy úgy voltam vele, jobb nekem így, és hagyni, hogy végigmenjek a saját harcaimon, és ne kelljen megjátszanom magam. Utat engedni, máskülönben felőrölne, és a kiút, csak a hőn áhított üveg alján lelne rám.
-Nézd… itt nem arról van szó, hogy nem bízna benned. De megakarja mutatni, hogy önmaga is képes rá, ugyan úgy, mint az ital elhagyására. -összeszaladt szemöldökkel pillantottam felé, aztán kicsit meglehet talán kicsúszott a számon a gondolat, mi bennem viaskodott. - A Te bizalmad hol van? Eltemetted a béka feneke alá, de közben még is elvárod, hogy ő bízzon. - megingattam a fejem, majd ismét körbepillantottam. Annyira nem az én világom volt ez a rengeteg növény.
-Régóta foglalkozol növényekkel? Rengeteg van… - morogtam az orrom alatt, aztán megakadt a tekintetem egy orchideán.- A fele… mindegy… -összepréseltem ajkaim, s inkább eltereltem a gondolataimat, s ebben segítettek következő szavai.
-Félteni? Nem! Csak az én lelkemen száradna, ha eltalálna intézni! Azt a luxust, meg nem engedhetem meg magamnak! - tiltakoztam, aztán felszaladt a szemöldököm.
-Ühüm… persze… bizonyosan nem tennéd...-bólintottam, majd megkapartam a szemöldököm mutatóujjammal, bár ez csak egy lefoglaló mozdulat volt csupán. -Akkor sem árulnám el hol találod, ha hozzám vágnád az összes cserepet… - lehet kicsit talán ingerült kezdtem lenni, s normál esetben nem így reagálnék, de az eset nem éppen normál. Minden megváltozott. Minden más irányt vett, mióta fenekestül felfordult az életem.
Jó persze önsajnálat… de ki az aki nem lubickolna, vagy épp fuldokolna benne egy ilyen esemény után.
-Már bocs, de milyen is vagyok? - karba fontam karjaim, majd  felemeltem őket, mint egy védekezésképpen tenyereimet, aztán megindultam kifelé, de megtorpantam, s ráemeltem tekintetem, miközben beszélni kezdett, s kezeim zsebeimbe kerültek, s úgy álltam ott vele szemben, kérdő tekintettel, felvont fél szemöldökkel.
-Csodálatos ez a vádaskodás. Lekötelezel vele.
Innentől inkább csendben maradtam, s igyekeztem nem káromkodni, vagy éppen csúnyát mondani, csak azért, mert ez az egész rátesz egy óriási lapáttal a lelkiállapotomra. Szóval inkább ráharaptam a saját nyelvemre, s csendben maradtam, és végül úgy döntöttem kimegyek, de kifelé menet megálltam, s elmondtam, hogy az apjának már nincs tartozása, mire újabb kérdéseket szegezett nekem.
-Akkor majd hazaviszem. - feleltem, immár az ajtót tartva, aztán kiléptem onnan. Beletúrtam hajamba, aztán megdörgöltem kezem ott, ahol a gyűrűmnek kellene lennie, s hiánya, a fájdalommal egybeszőtt harag, lassan kezdett egyre jobban felemészteni. Vissza akartam menni a hangárba, hogy aztán végre a magasba emeljem az egyik gépet, menjek vele pár kört, csak azért, hogy odafent kitisztuljon a fejem, s a gondolatok messze elkerüljenek. Ilyen tájban igaz még bent voltak a többiek, és Charles talán akadékoskodna, hogy ilyen állapotban nem repülhetek, de nem érdekelne. Ugyan úgy felszállnék, és várna a csodás kék ég a felhők felett, ahol mindig süt a nap.
Már épp indultam, mikor nyílt az üzlet ajtaja, és nekizuhant a hátamnak.
Szerencsére elég stabilan álltam ahhoz, hogy ne tudjon felborítani.
-Nem. Már nincs aki szeretné… - jegyeztem meg talán kicsit savanyúbban a kelleténél, aztán felsóhajtottam felé fordulva, megdörgölve arcomat. - Nézd...sajnálom...bocsánatot kérek a viselkedésemért. De nem akarok többet vitatkozni. Épp elég volt ennyi… és a kaktuszt sem kérem. Köszönöm! - hátráltam pár lépést, megdörgöltem a nyakam. - Jobb ha megyek...

karakterek száma: xxx -Bluebell & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Bluebell Muray imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
unexpected visitor - BlueBell & Joe 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyPént. 12 Jan. - 20:01


- Eltemetem a béka feneke alá? Te még is miről beszélsz!? Ha így lenne, akkor én is azt tenném, amit a bátyám és hátat fordítanék neki! – hangom dühösen csendült, a szemem szikrákat szórt, mert mégis honnan jön ez az arrogáns tuskó, hogy ezt mondja? Fogalma sincs arról, hogy min mentem keresztül az apámnak köszönhetően és lehet olykor kicsit rezgett a léc, ami a bizalmat illeti, de mindig is bíztam benne és reméltem. Nincs joga ezt mondania!
- Igen, nagyon sok éve és sok mindent köszönhetek nekik. – ennél többet viszont nem óhajtottam neki elárulni a múltamról. Nem tartozott rá, hogy anno miként mentett meg a sötétségtől és a reménytelenségtől ez az üzlet a virágjaival és tulajdonosával együtt. Nem kerüli el a figyelmemet az se, hogy mondana valamit, de aztán elharapja a szavakat. Követtem a pillantását és láttam, hogy min akadt meg a pillantása. Vajon milyen emléket csalt elő?
De aztán hamar el is terelődött erről a beszélgetés és nem állt szándékomban faggatni se. Idegenek voltunk, akik egy véletlen eseménysorozatnak köszönhetően találkoztak és semmi több.
Széttártam a karomat és hitetlenkedve elnevettem magam a válaszát hallva, kicsit még a fejemet is megráztam nemlegesen. – Persze, ez is csak rólad szól. Miért is hittem azt, hogy nem egy kődarab lakozik a mellkasodban, amit maximum néhány cuki és elesett nagypapa tud összetörni, hogy feltárja alatta az érző szívet. – elvesztettem az önkontrolt és talán nem kellett volna ezt mondanom, de az őszinteség általában mindig magával hozza ezt, hogy nem mindig tudok lakatot tenni a számra vagy megválogatni azt, hogy mit is mondok ki. Emiatt meg gyakran rohadtul fáj utána a fejem, ahogy ebben a pillanatban is. Egyáltalán nem voltam büszke magamra, hogy ezt mondtam, de visszaszívni már késő lett volna és a mentegetőzésbe se kezdtem.
- Sajnálnám elpazarolni rád ilyen téren a cserepeket, így nem kell emiatt aggódnod. – hangom negédesen csendült és még a szemeimet is megforgattam. Nem voltam az a dobálózó típus, pláne nem szegény virágokkal játszanék ilyen csatát, ahogyan a cserepeimet is sajnálnám ily módon tönkre tenni.
Kérdésére felvontam a szemöldökömet és kivételesen haboztam, hogy vajon tényleg válaszoljak-e rá vagy inkább ne és akkor mindenki jobban jár. Álltam a pillantását, de végül úgy döntöttem, hogy sokat már nem ronthatok a kialakult helyzeten, így miért ne. Magára vessen, ő kérdezte. – Olyan vagy, mint egy vén morgós medve, aki haragszik mindenre és mindenkire, miközben valójában csak önmagával van gondja. Tudod, kicsit talán emlékeztetsz Mr. Scrooge-ra is. – hangom higgadtan csendült, miközben folyamat őt fürkésztem. Tudtam jól, hogy az őszinteség rohadt szar érzés tud lenni, de olykor jót is tesz az embernek. Afelől meg kétségem se volt, hogy vélhetően hasonlóan kedves véleménye lehet rólam is, csak engem jelenleg nem igazán érdekel az, hogy mit is gondol rólam, mert ő csak egy idegen volt. Idegenek véleményére meg nem nagyon szoktam adni, mert ők semennyire se ismernek.
Talán hagynom kellett volna, hogy elsétáljon, nem kellett volna utána mennem, de valami nem hagyott nyugodni és úgy döntöttem, hogy a kezdődő háború ellenére is utána rohanok. Láttam azt, hogy megállt az utcán. Láttam azt, hogy valami nagyon nyomja a lelkét, aminek köszönhetően egyre inkább kezdtem pocsékul érezni magam, hogy valószínűleg én is csak rontottam mindenen pedig nem akartam.
Megszólaltam, de elegendő volt hallanom az első pár szót, amivel felelt és máris megbántam azt, hogy úgy fogalmaztam. Könnyedén zavarba jöttem, miközben egyik lábamról  a másikra helyeztem át a testsúlyomat. Lesütöttem a pillantásomat és figyeltem, hogy miként hátrál, de ahelyett, hogy elengedtem volna egy aprócska hang megszólalt a lelkem legrejtettebb zugában. Melegség szétterjedt a lelkemben, ahogyan Jen nagyi szavai elmémbe kúsztak. Sietve léptem előre, és ha kivételesen nem volt zsebre téve a keze, akkor megfogtam azt, hogy ismét megállítsam őt. Pár pillanat után viszont el is engedtem, mert rájöttem, hogy eléggé furán hathatott és azt se akartam, hogy félreértse.
- Sajnálom én is, de talán nem mindent. Egyértelmű, hogy valami szép lassan felemészt. Ismerem ezt a nézést, láttam ezt az ürességet megannyiszor és azt is tudom, hogy idővel csak még rosszabb lesz. – hangom óvatosan csendült és kicsit lassan is beszéltem, mert nem volt könnyű még ennyire se megnyílni előtte, egy idegen előtt. De amikor régebben tükörbe néztem, akkor egy hasonló szempár nézet velem farkasszemet. – Némelyik kaktusz szúr, de ugyanakkor hoznak virágot is. Attól még, hogy valami szúrós, nem jelenti azt, hogy nincs benne szépség vagy gyengédség. – megköszörültem kicsit a torkomat, majd tovább beszéltem.-  Néha nem az a megoldás, hogy a magányt választjuk, mert azt hisszük nekünk kell megoldani a dolgokat. Néha pont egy idegen segítsége kell, amit eleinte nem ismerünk be, mert azzal azt hisszük, hogy a kudarcunkat ismernék be, pedig neked pont hogy tudod kéne nem így van. Néha pont egy idegen képes rávilágítani a dolgokra, vagy csak kizökkenteni a jól megszokott életünkből és pont arra van szükségünk olykor. – hiszen akik hozzájuk járnak, azok is idegenektől kérnek segítséget, idegenek támogatását kapják ahhoz, hogy tiszták tudjanak maradni. Azzal pedig amit mondtam, egyáltalán nem arra akartam célozni, hogy én lennék ez az idegen, mert kötve hiszem, de egykoron nekem is egy idegen segített, Jen nagyi. Ő felforgatta a világomat, még ha eleinte próbáltam is ellökni magamtól, de neki köszönhetem az életemet és azt, hogy még itt vagyok. – Nem akarok harcolni és nem is parancsolhatok rád, hogy már pedig itt maradsz. – kicsit elmosolyodtam ezen a felvetésen, mert elég viccesen festene, ha megpróbálkoznék vele. Sóhajtottam egyet és sietve kinyújtottam a kezemet, mint aki kezet akar vele fogni, mintha csak most találkoznánk először. – Örülök a találkozásnak, Bluebell Muray vagyok. – bátorító mosolyt villantottam rá és türelmesen vártam, hogy mit fog erre lépni. Ha inkább elsétált, akkor már nem mentem utána, de talán egyszer tényleg egy kaktusz fogja várni az irodájában.  


öltözet & haj

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bluebell Muray
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ad4bf0f9a6e93ef917935df399486ab40f06fa7f
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Petals and thorns, beauty and pain.
★ családi állapot ★ :
I love that feeling I get when I see your smile.
unexpected visitor - BlueBell & Joe 6a97083ea4c4d8524c72610c50e616bf032d516a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe C8ca186ecc832932ff68a7db8f73d7824a54e879
★ idézet ★ :
I'm a fighter. I'm a survivor, and I'll get through anything people can throw at me.
★ foglalkozás ★ :
owner of Blossom bliss
★ play by ★ :
Sandra Bullock
★ hozzászólások száma ★ :
166
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ef81d96b6516493ce72490533ee1a03195ff3db2
unexpected visitor - BlueBell & Joe 83b658a5d76ae50d2c53e434a05cf2e5f02372d6
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyPént. 12 Jan. - 20:58


...
....


Annyira vak volt. Nem látta a dolgok mikéntjét. Mintha immunis lenne a tisztán látásra, és csak a saját igazát akarná hajtogatni. Mintha az egész beszélgetés teljes mértékben egy oldalú lenne.
Elegem volt a vitatkozásból. Épp eleget veszekedtem Kat-el, épp eleget veszekedtem az ügyvédekkel, hogy felesleges ez a válás, és nincs ennek semmi értelme, hogy valahogy ezt az egészet el lehetne rendezni csendesen, de hallani sem akartak róla. Kat pedig, mintha teljes pálforduláson ment volna át.
Minden megváltozott. Már nem volt ugyan az a nő, ugyan az a csoda, kivel megosztottam eddigi életem, ki miatt túl tudtam jutni a mélypontokon. Mintha idegenek lennénk, és ez az egész minduntalan előjön, és nem hagy nyugodni.
Igaz próbáltam terelni a dolgokat, és a virágokra terelni a szót, de nem tartott olyan sokáig.
Szavaira ajkaim vonallá préselődtek össze.
Én nem olyan voltam. Nem azaz ember, akinek lefestett.
Oké persze tudok olyan is lenni...de…
-Nem tudsz rólam semmit. - hangom halkan csendült, aztán tovább folyt a beszéd, s megjegyeztem, hogy meg is dobálhatna a cserepekkel, de nem pazarolná rám, aminek csak örültem, hisz nem hiszem hogy jót tenne bármelyikünknek is.
Aztán elkövettem a hibát, és rákérdeztem milyennek lát.
Csendben figyeltem, s felszaladt a szemöldököm újfent, majd leszegtem fejem, s elmosolyodtam egy pillanatra megdörgölve a tarkómat.
-Scrooge….ahm… - bólintottam párat, aztán nem tettem többet, csak kimentem. Odakint pedig elöntöttek a gondolatok, az érzések, hogy minden reménytelen, és hogy lassan tényleg az lesz a vége, hogy engedek a kísértésnek, és mindent a kukába dobok, mit egész eddig elértem.
Elegem volt.
Szívesen venném fel a telefont, és hívnám fel a nejem...volt nejem, hogy elmondjam, még mindig nagyon hiányzik, és szükségem van rá, de magamat ismerve úgy sem tenném meg, csak bámulnám a telefont, a számát figyelve, s bánkódva, hogy ennek már tényleg vége.
Aztán odakint nekem ütközött, én bocsánatot kértem a viselkedésemért, majd míg én hallgattam, ő kapott szájmenést.
Fájt, hogy annyira tisztán belém lát, mintha csak egy tükröt tartana, mi visszatükrözi azt, mi bennem játszódott le. Vajon azt is látja, hogy legszívesebben megszegném az eskümet, mit hosszú évekkel ezelőtt tettem le, és képes lennék mindent sutba dobni csak azért, hogy enyhítsek az ital által a lelkem szenvedésén? Hogy talán nem az első, és nem is a második üveg után jönnék rá minderre, hanem a sokadik után kábán ülve a hatalmas üres lakásban, bámulva az emlékekkel teli falakat, hogy aztán dühöngjek egy sort majd…
gondolataimból újbóli szavai rántottak vissza, s leszegett fejjel hallgattam egy darabig, aztán ráemeltem kékjeim.
-Ha egy picit belegondolsz abba, amit mondtál, rájössz majd, hogy igazam volt, és apádnak is...mert olykor egy idegen többet tud segíteni. - de többet nem is mondtam, csak csendben egyik lábamról másikra helyeztem a súlyomat.
Nem akart rám parancsolni, hogy maradjak, hogy nem mehetek el innen, pedig lehet az lenne a legjobb megoldás. Ha egy idősebb ember lenne… ha az anyám előtt fakadok ki ennyire, öreg ráncos kezével fogná meg enyéim, s vezetne be az épületbe, ültetne le, adna egy csésze teát, homlokon csókolna, majd leülne velem szemben, s azt mondaná, minden rendben lesz.
S ez bizony eszembe juttatta, milyen régen is látogattam meg őket, ám a saját nyomorom annyira elfoglalt, hogy mással majdhogynem el is felejtettem foglalkozni.
Aztán nyújtotta a kezét, s bemutatkozott.
Egy ideig csak néztem a kezét, majd megfogta az enyém, egy pillanatra meglepődtem rajta, majd mikor elengedte, szólaltam meg szinte automatikusan.
-Joe Weaver… részemről a szerencse… - de arcvonásaim továbbra sem változtak nagyon. Felsóhajtottam. - Nem fogom végigpanaszkodni a délutánodat, az nem én lennék, ahogy ez a morgós pasas sem én vagyok...rég nem… de… talán egyszer találkozunk majd egy olyan alkalommal, mikor nyugalmasabb lesz minden, és én sem leszek egy Mr.  Scrooge… - szelid mosolyt engedtem meg magamnak.
-Az apádért ne aggódj. Odafigyelek rá. Nem lesz baj… gyere el ha kíváncsi vagy rá hogy halad… és ne érdekeljen, hogyha nem akarná, hogy ott legyél. Jól fog esni neki. Viszlát Blue! - azzal hátat fordítottam, s elsétáltam.
karakterek száma: xxx -Bluebell & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Bluebell Muray imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
unexpected visitor - BlueBell & Joe 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe EmptyPént. 12 Jan. - 21:48


Valóban nem ismertem őt, de annak köszönhetően amilyennek eddig mutatta magát, abból pontosan olyannak gondoltam, mint amilyennek lefestettem. Lehet ez csak az álarc volt, vagy a pillanatnyi élet hozta magával ezt az oldalát és valójában teljesen másabb ember, de mindenkit csak az alapján tudunk megítélni, amilyennek megismerjük őket. Pontosan ezzel a viselkedésével hozta ki belőlem a kevésbé megnyerő énemet, ahogy mondani szokták amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten is. Ennek köszönhetően bent ragadtunk egy örvényben, ami szép lassan csak még rosszabbá tett mindent.
Nem kerülte el a figyelmemet a mosolya, de nem igazán tudtam hova tenni és amilyen váratlanul megjelent, pontosan olyan gyorsan el is tűnt az arcáról. Nem hittem volna, hogy tényleg képes mosolyogni, de azért örültem annak, hogy a szavaimmal ezt is el tudtam érni. Kicsit büszke voltam magamra, hogy nem újabb bombák záporoztak a fejünkre annak köszönhetően, amit mondtam.
Talán hagynom kellett volna elmenni, nem kellett volna újból megállítanom őt, de képtelen lettem volna hagyni azt, hogy elsétáljon. Bármennyire nem ismeretem és bármennyire is nem illett beleütni az orromat abba, hogy min is megy keresztül, akkor se hagyhattam magára. Úgy éreztem, hogy ezzel tartozom az világegyetemnek is és ott volt az is, hogy az apámnak fontos volt, nem akartam, hogy elveszítse őt. Talán kicsit apa úgy tekintett rá, mintha csak a fia lenne, ha már a valódi fia hátat fordított neki.
Nem igazán agyaltam azon, hogy mit kéne mondanom, nem készültem világmegváltó beszédre, egyszerűen csak azt mondtam, amit a szívem diktált. Komolyan gondoltam minden egyes szót, amit mondtam, és ahogy a pillantásunk találkozott, tényleg úgy éreztem, mintha a régi önmagamat látnám a pillantásában. Vajon őt mi törhette ennyire össze? Miért teszi ezt az élet a jó emberekkel? Hiszen biztosan mindennek ellenére a felszín alatt jó ember lehet, mert ha nem lenne így, akkor nem foglalkozna olyan elveszett lélekkel, mint amilyen az apám és a hozzá hasonlóak. Vagy tévednék?
Szavaira kicsit hitetlenkedve megráztam a fejemet és haloványan elmosolyodtam, de nem feleltem. Egyszerűen hihetetlen volt, hogy még ekkor is képes volt visszájára fordítani a dolgot és touchét adnia. Végül megadóan széttártam a kezeimet, mert igaza volt. Néha pont egy idegenre van szükségünk, mert ők nem csak másként tekintenek ránk, hanem másként is bánnak velünk, mint a szeretteink.
Reménykedtem, hogy kicsit talán ki tudom majd őt billenteni ebből a helyzetből, amibe keveredett, de úgy éreztem csúfos kudarcot vallottam, viszont ennek nem mutattam jelét. Csak álltam ott és figyeltem őt, minden szomorúság, keserű érzést mélyen elnyomtam magamban, mintha csak egy cigaretta csikket nyomtam volna el.
Mosolyát viszonoztam egy halovány és barátságos mosollyal. – Kíváncsian várom azt a találkozást. – őszintén csendült a hangom, mert valami tagadhatatlanul megváltozott. Meglepő fordulatot vett ez a találkozást, mert egy részem igen is tudni akarta azt, hogy milyen lehet, ha nem ennyire morgós, a másik részem segíteni akart neki, de azt túlzás lett volna kijelenteni, hogy bármiféle módon is kezdtem volna kötődni felé. Ő továbbra is csak egy idegen volt, de talán azért akartam neki segíteni, mert egykoron rajtam is segített valaki és vissza akartam adni azt a jót, amit én is kaptam az élettől, vagy ki tudja mi vezérelt pontosan. A lélek túlzottan bonyolult és egy élet is kevés lehet ahhoz, hogy megfejtsük.
- Rendben, köszönöm a tanácsot. – csak ennyit feleltem, mert időben sikerült a nyelvemre harapni, hogy ő rendben lesz, de veled mi lesz Joe? – Viszlát Joe! – aprót biccentettem, majd haboztam, nem tudtam visszamenni egyből az üzletbe. Figyeltem a távolodó alakját és még talán hallhatta azt, amit mondtam. – Ha magadért nem tudod megtenni, akkor értük tarts ki. – csak ennyit suttogtam a köztünk lévő távolságba, mert nem tudtam, hogy függő volt-e vagy másként keveredett erre a helyre, de azt tudtam, hogy ilyenkor mennyire csábító tud lenni az alkohol. Olyanokká válnak az üvegek, mintha szírének lennének. Ők akarnak a legjobb barátaink lenni és a legjobb orvosságnak is eladnák magukat. Ismertem az érzést, de szerencsére soha nem volt elég erős a dallamuk ahhoz, hogy akárcsak egy kortya is rávegyenek abban az időben. Végül visszamentem az üzletbe és próbáltam a munkámra összpontosítani. Délután pedig egymást követték a vevők, akiket barátságos mosollyal szolgáltam ki, mintha minden rendben lenne, pedig mélyen legbelül ezernyi gondolat cikázott elmémben, a lelkemben vihar dúlt és hosszú idő óta először nem igazán tudtam, hogy miként leszek képes lecsillapítani a háborgó tengert, ahova a vele való találkozás sodort.

öltözet & haj

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bluebell Muray
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ad4bf0f9a6e93ef917935df399486ab40f06fa7f
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Petals and thorns, beauty and pain.
★ családi állapot ★ :
I love that feeling I get when I see your smile.
unexpected visitor - BlueBell & Joe 6a97083ea4c4d8524c72610c50e616bf032d516a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe C8ca186ecc832932ff68a7db8f73d7824a54e879
★ idézet ★ :
I'm a fighter. I'm a survivor, and I'll get through anything people can throw at me.
★ foglalkozás ★ :
owner of Blossom bliss
★ play by ★ :
Sandra Bullock
★ hozzászólások száma ★ :
166
★ :
unexpected visitor - BlueBell & Joe Ef81d96b6516493ce72490533ee1a03195ff3db2
unexpected visitor - BlueBell & Joe 83b658a5d76ae50d2c53e434a05cf2e5f02372d6
TémanyitásRe: unexpected visitor - BlueBell & Joe
unexpected visitor - BlueBell & Joe Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
unexpected visitor - BlueBell & Joe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jake & Nora | the unexpected visitor
» Unexpected visitor - Élodie & Crystal & Sebastian
» Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
» Bluebell & Joe
» Cole & Torrie • the uninvited visitor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: