New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Millie Crawford
tollából
Ma 18:12-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:09-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:36-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 17:19-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 17:12-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:55-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Cole & Torrie • the uninvited visitor
TémanyitásCole & Torrie • the uninvited visitor
Cole & Torrie • the uninvited visitor EmptyPént. Május 08 2020, 12:22
Cole & Torrie • the uninvited visitor
ONE OF THE MOST IMPORTANT RESPONSIBILITY AS A SISTER IS IRRITATING YOUR BROTHER.
Amikor néha-néha úgy tűnhet, hogy végre jól mennek a dolgok, a valóság általában akkor szokott képen találni valami józanítóval. Csupán hogy észhez térjek, és rájöjjek, az életben semmi sem megy olyan egyszerűen. Hónapok óta – vagy talán még régebben, már fene tudja – kerestem a megfelelő lakást, ami megfelel árban, mert ugye nem vagyok túlzottan eleresztve a gyakornoki fizetésemmel, a suli mellett, miközben a maradék vizsgáimat még mindig nyögöm. És hát nem csak az ár volna az egyetlen szempont, mert én butus, közben egy ideje már arról álmodom, hogy elkerülhetek a bronxi lepratelepről, ahol eddig meghúztam magam, és találhatok színvonalban attól legalább egy-két fokkal jobbat. Valami olyat, amelynek a falai nem omladoznak, nem hallom a szomszédok minden egyes szavát, az esti szokásos vitamaratonnál, és remélhetőleg egy-egy drogdíler sem található minden közeli sarkon. Ugye nem is olyan nagyok az elvárásaim? Aztán mindig újra és újra kiderült, hogy mégis. Egészen addig, amíg egy barátnőm az egyetemről fel nem ajánlotta, hogy költözzek be hozzá, már-már ingyen, csak mert ő külföldre megy nagyjából egy évre, és ő is örülne, ha olyanra hagyhatná az otthonát, akit ismer. Kész főnyereménynek tűnt az ajánlat, naná hogy rögtön éltem is vele, és azonnal költözésre adtam a fejem, amint ez lehetségessé vált. Mivel túl sok holmim nincs, bútorokat sem kellett pakolni, így a hónapot már nagy boldogan az új szobámban ébredve kezdhettem, csak hogy az első reggeli zuhanyzásnál kiderüljön: a házban csőtörés történt. Ahogy mondtam: a valóság mindig hamar beköszön. Öröm az ürömben, hogy igazából rendesen még ki sem csomagoltam, így amíg Jessica a károk rendbe tételét az aktuális pasijánál, Toby-nál tervezi étvészelni, én is hamar előszedtem a B-tervemet, és a legszükségesebb holmijaimmal tömegközlekedésre pattanva meg sem álltam a drága jó bátyám, Colton lakásáig.
Hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy kis enyhe gyomorgörcs nem rándítja össze a pocakomat, miközben másodszor is a csengőjére tenyerelek, pedig hát sosem üldözött még el, amikor a segítségére volt szükségem, de a közelmúlt történéseinek fényében... Mondjuk nem találkoztam vele sem akkor, sem azóta, de minden bizonnyal éppen ezért is izgulok ennyire. Még egy morcos üzenetet sem kaptam tőle az az éjszaka után, semmi ejnye-bejnye, ez pedig amolyan vihar előtti csendnek tűnik. Mert valószínűleg az is. Bár ha úgy vesszük, nem is csináltam semmi rosszat. Csak jól éreztem magam, buliztam egyet a haverokkal, nincs ebben semmi, a folytonos malomkerék után néha muszáj kiereszteni a gőzt. Ezt bárki megértheti. Az megint egy másik dolog, hogy a gyógyszereimre nem kellett volna tequilázni, de talán jobb, mint az alternatíva, hogy egyáltalán nem is szedem a bogyókat. (Néha amúgy is az teljesen feleslegesnek tűnnek.) A többiről meg már nem is igazán volt fogalmam, hogy mi történik körülöttem, amíg azon nem kaptam magam, hogy rendőrségen faggatnak valami drogok miatt, mert razzia volt, és hát... pff, igazából a részletekre nem annyira emlékszem, de szerencsére elég volt megemlítenem, ki is a bátyám, és viszonylag rövid időn belül szabad voltam. Azóta is „repesve” várom, hogy ezt Cole mikor is tervezi felróni nekem, aztán most vagyok olyan idióta és szerencsétlen, hogy önként jövök a vágóhídra, de hát ez van. Vagy esetleg még mehetnék a híd alá. Na, sosem kizárt, hogy végül amúgy is ott kötök ki, ha itt nem jól sülne el.
Mindenesetre 5-10 percnyi kopogás és csöngetés után ráébredek, hogy nincs értelme várni az ajtónyitásra, a bátyám feltételezhetően nincs itthon, ezért bátorkodom előkeresni a saját kulcsomat, és beengedem magam. A bőröndjeimet az ajtó mellett hagyom, hisz nem lehetek benne teljesen biztos, hogy árva fejemet befogadja-e erre a pár napra. És ahogy beljebb lépnék, apró, szapora léptek zaja jelzi, hogy Lufi megneszelte az érkezésemet, másodpercekkel később már boldogan veti rám magát a kutyus.
- Hát sziaaa... szia! - ölelem magamhoz, és vakargatom a füle tövét. - Anyuci hazatért. Látom, még nem felejtetted el, ki az igazi gazdád. Nagyon helyes – duruzsolom neki elégedetten, ő pedig lelkesen csóválja a farkát. Legalább egy valaki már tuti örül az érkezésemnek. Azért ez megnyugtató. Kár, hogy továbbra sem vihetem őt magammal. Hiába találtam végre sokkal jobb helyet, Jess kikötötte, hogy állatot nem szeretne a házban a távolléte alatt sem. Talán jobb is így. Mármint... néha még magamról sem tudok rendesen gondoskodni, Lufinak Cole-nál jobb helye van, és hiába a morgolódás, tudom, hogy a bátyám is megszerette ezt a kis dögöt.
- Éhes vagy? Én meg tudnék enni egy elefántot. Mármint nem szó szerint, uhh, sosem ennék elefántot, nyilván érted... - magyarázkodok a négylábúnak, mintha legalábbis értené, miről hablatyolok. - Gyere, nézzük meg, van-e valami ehető itthon! - pattanok fel mellőle, és a konyha felé veszem az irányt. A hűtőt nyitogatom, néhány szekrényajtóval egyetemben. Kissé bizonytalan vagyok, megérné-e néhány tükörtojásért felforgatni itt a helyiséget, és azzal esetleg magamra haragítani – még jobban – Coltont, vagy inkább rendeljek valamit. Végül az utóbbi mellett döntök, amit aztán nem is aprózok nagyom el. Rendelek két doboz dupla sajtos pizzát – csak hogy jusson a ház urának is belőle, ám mielőtt az megérkezne, már megkívánom a kínai kaját is, úgyhogy abból is rendelek néhány félét, aztán csak akkor eszmélek rá, hogy kicsit eltúloztam a dolgot, amikor a nappali dohányzóasztala már mindenféle finomsággal van telepakolva. Én meg felváltva falatozom egyikből-másikból, miközben valami romantikus reality show-t nézek a Netflixen. Amit amúgy ritkán csinálok, főleg mert általában időm sincs rá, de most Lufi társaságában, kinyúlva a kanapén, teljesen belemerülök a műsorba.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cole & Torrie • the uninvited visitor
Cole & Torrie • the uninvited visitor EmptyVas. Május 17 2020, 12:24




I don't know, why don't you tell me?
Tears are shed, a shame
I should have known, I should have thought
I could have thought – before I cast that stone



☾☾ Nagyot sóhajtva csapok rá a lift gombjára, és nem sok választ el attól, hogy várakozás közben nekidöntsem a fejem az oszlopnak. Egyedül a publikusságtól való ódzkodásom az, ami visszatart; az az idegesítő ember vagyok, aki soha még órán sem aludt el. Nem azért, mert ne látott volna néha kettőt a tanárból, egyszerűen képtelen vagyok nyugodt maradni idegenek között. Még másnál aludni is nehezemre esik a sereg óta, nemhogy nyílt színen. Úgyhogy bár a fejem kóvályog, erőt veszek magamon és rezignált arccal figyelem a lift haladását mutató kijelzőt, próbálva nem törődni az egész fejemet beborító lüktetéssel. A fejfájás egy dolog, a fáradtság, amitől úgy érzem, mindjárt kiesnek a szemgolyóim a helyükről, megintcsak; de a jobb arccsontomon húzódó zúzódás, és az onnantól egészen a halántékomig tartó, az egész szememet beborító duzzanat egy másik. Szerencse, hogy az orrom vérzését még bent elállítottuk. Semmi kedvem sem volt egy tamponnal az orromban csatangolni a városban.
Még csak nem is az én letartóztatottam volt, a kurva életbe! Csak segíteni akartam Levinskynek lefogni az ipsét, mert láthatóan harminc különböző drogon repkedett, és erősebb nem lett, de gátlástalanabb igen. Ahhoz képest, milyen vézna volt (nyilván kaja helyett is drogra költött), nagy erő volt benne, és nem tetszett neki túlzottan a letartóztatás ténye. A vége az lett, hogy kiborítottuk a felmosóvizet, amivel a felrobbant kávégép utáni maradványokat igyekezett össztakarítani a gondnok, így fenyő- és kávészagú vízben birkóztunk vagy öt percet, mire sikerült megbilincselni. Én pedig kaptam párat. Mindezt azért,mert Levinsky képtelen volt rendesen megbilincselni, és hagyta, hogy átbasszák – méghogy túl szoros a bilincs!
Annak ellenére, hogy elvileg munkaidő közepe van, mégsem én vagyok az egyetlen, aki most akar liftezni. Egy bíbor-rózsaszín kockás, hetvenes évekből itt ragadt kosztümben és elhagyhatatlan, négylábon tipegő fehér habfelhőcskéjével, akit Habcsóknak hívtak, megállt mellettem a háztömb önjelölt vezetője, Mrs. Fink, aki ötven és halál között bárhol lehetett. Nem azért, mert ázsiai, csak mindig úgy ráncolja az egész arcát, hogy leheteten megállapítani, mérges vagy ez az arca.
Jó napot – köszönök rá készségesen. Még mosolyogni is megpróbálok, kár, hogy az egész pofám belesajdul.
Jó napot – viszonozza nem túl lelkesen, majd alaposan végigmér.
Csak elestem.
Hát persze.
Rohadjon meg. Tudom, hogy ő panaszolt be engem a kutya miatt, mert állítólag napközben ugatott (az övé meg mindig bokán akart harapni, az nem számít?), meg biztos vagyok benne, hogy néhány héttel ezelőtt ő hívta rám a zsarukat, mikor Monroe-val veszekedtem. Csendháborítás, meg az anyád. Miután megtudták, hogy nyomozó vagyok, a járőrök elmentek, és azóta is vártam, mikor vág vissza. Ez háború volt, és nem vagyok biztos benne, hogy jobban fel lettem volna szerelkezve rá, mint Ő. Tudom, hogy kell támadni, de neki pedig rengeteg ideje van tervezni.
A liftút végül eseménytelenül telt ugyan, kávé-, fenyő- és molyírtó-szagban úszva, de végig vágni lehetett az ellenséges feszültséget a levegőben, amitől akkor sem lettem jobb hangulatban, mikor kiszálltam az emeletemen. Persze, hogy ilyenor kellett összefutnom vele; rendőrségi logóval ellátott, szürke melegítőben és egy talált tárgyas dobozból előhalászott gyűrött Purple Haze albumpólóban. A saját ruháimat majd bizonytalan idő múlva megkapom; New Yorkban hajnali kettőkor is tudsz számlát fizetni és délután kettőkor reggeli menüt rendelni, de tisztítót, azt nem találsz soha nyitva.
Semmi mást nem akarok jobban, mint hazaérni végre, fürödni (a benti fürdők természetesen épp nem működnek), enni és aludni. A főnök hamarabb hazaküldött, mert túl szarul festettem. Egy enyhe agyrázkódás valószínű volt, ami nem tesz jót a koncentrációnak egy két napos ébrenlét után. Megfigyelésen voltunk Santosszal; természetesen feleslegesen.
Úgyhogy határozottan meglepődök, mikor a kulcsom nem nyitja az ajtót. Monroe lenne itthon? Úgy emlékeztem, hogy ő elment valamelyik barátnőjéhez. De lehet, hogy változott a terv, csak nem szólt; a veszekedés óta nincs minden rendben. Némileg élénkebben nyitok ajtót, a következő sokk azonban az előtérben fogad: bőröndök.
Felpakol és elmegy. Ennyi volt. Nem tudom, vajon a fejfájásom, a szar napom, vagy a kedvem miatt nem rémiszt meg annyira a gondolat, mint kéne. Ekkor viszont meghallom a hangokat is a nappaliból.
Te mit keresel itt? – szegezem a húgomnak a kérdést. Köszönés nélkül. Már most hallom anya hangját a fejemben: légy kedves a húgoddal! Kedves vagyok. Csak nem akarom, hogy itt legyen. Többek között belőle is elegem lett egy időre.
Lufi leugrik mellőle és odaszalad hozzám, de épp csak néhányat fordul, mielőtt visszasietne, nem feltétlenül annyira Torrie-hoz, mintsem inkább a svédasztaltól, amit maga elé terített a dohányzóasztalra. A pizza paradicsomos szószának illata émelyítően kavarok a kínai csípős-savanyú szószéval.
Az a kulcs vészhelyzetekre van! – sóhajtok fáradtan. – És legközelebb zárd be magad mögött az ajtót. Tudod te, hány betörés történik így? – Nem, és nem is érdekli,mert Colton, te mindig annyira túlzol az ilyenekkel, teljesen paranoid vagy! Itthon vagyok, mi történne? Nem akarom elmondani neki, mi történne. Hogy kapásból eszembe jut Richard Ramirez, aki alig egy év alatt 14 nőt ölt meg a saját otthonában a nyolcvanas években Kaliforniában, anélül, hogy betört volna. Nyitva hagyott ajtókon, ablakokon ment be, mondván, járta az utcákat, és ha valamit nyitva talált, azt invitációnak vette. Olyan rosszra gondolsz mindig, Colton...!
Remélem, nem vissza akarsz költözni. Ez nagyon rossz időpont – célzok azokra a bizonytalan időkre, amikor bizonytalan időre, de általában pár hétre beköltözött a vendégszobába. Szeretem a húgom, de akkor főleg, ha nem szól bele az életritmusomba, amit Roe már önmagában eléggé feldönt.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cole & Torrie • the uninvited visitor
Cole & Torrie • the uninvited visitor EmptySzer. Szept. 30 2020, 16:18
Cole & Torrie • the uninvited visitor
ONE OF THE MOST IMPORTANT RESPONSIBILITY AS A SISTER IS IRRITATING YOUR BROTHER.
A tévéből kifelé áramló dráma olyan szinten leköt, hogy egyszer-kétszer meg is szunnyadok. Bár erre valószínűleg rásegít az is, hogy tele a pocakom, illetve, hogy az elmúlt hetekben nem sok pihenést engedhettem meg magamnak. Rachel kidolgoztatja a belemet is, és ha még ehhez hozzácsapjuk, hogy a napokban költöztem új helyre, hát kész a recept, hogy aludjunk át fél napot anélkül, hogy észrevennénk. Igazából a leghalványabb fogalmam sincs róla, hogy tényleg órákat szundikáltam-e, vagy csak perceket, meg úgy alapból, hogy milyen napszak is van, amikor a bejárati ajtó felől hallatszó zajokra felriadok. Megjött a nagytesó! Erre a felfedezésre majdnem reflex-szerűen fel is pattanok, hogy szalutáljak a helyiségbe lépőnek, vagy legalább egy nagy kövér “MEGLEPETÉS!” felkiáltással fogadjam. Szerencsére egyikre sem kerül sor. A meglepetés szerintem anélkül is megvan. De azért felülök a kanapén törökülésben, és már éppen a számon van egy mosolygós “Helló, bátyó”, amikor meghallom az üdvözlését. Pff! Kedves.

- Neked is szia, Cole! Én is örülök, hogy látlak! - szúrom oda, de valójában egyáltalán nem ráz meg a mogorvasága. Egyedül azt próbálom kitalálni, hogy ez most vajon máris a rettegve várt “Mi közöd van neked ahhoz a múltkor letartóztatott drogbandához?” morcossága, esetleg az “unom már, hogy mindig nekem kell segítenem a szerencsétlen húgomon” - csúnya nézése, vagy csak szimplán rossz napja van? Ahogy így végig nézek rajta, úgy sejtem, a legutóbbi feltételezés a helyes... ami, ugyebár, nem zárja ki, hogy hamarosan előhozakodik a többivel is.

- Miből gondolod, hogy ez nem az? Vagy csak az számít vészhelyzetnek, ha ömlik a vér a fejemből, és úgy nézek ki, mint például... most te? - húzom fintorra a szám felé bökve. Elég lehangoló látványt nyújt, az arcának pedig nem ártana egy csomag fagyasztott borsó. Azt hiszem, láttam is korábban a hűtőben. Miközben beszélek, automatikusan fel is állok, és ide hozom neki, majd a kezébe nyomom. Meg áldom az eget, hogy végül a kaja-rendelés mellett döntöttem, és nem forgattam fel a konyháját sütés-főzés címén, (ami könnyen végződhetett volna egy könnyű kis gyújtogatásban), mert akkor aztán - amilyen jó kedve van - valószínűleg már kérdés nélkül kidobott volna.

- Bocsi, az kiment a fejemből - utalok az ajtó zárására. - De azért elmondhatod, hány betörés történik? Kíváncsivá tettél... - teszem hozzá, és elfojtok egy mosolyt. Csak mert enyhén túlzónak érzem az előbbi mondatát. Különben is: ki akarna betörni pont egy zsaruhoz? Bár... ha vannak ellenségei, és valószínűleg vannak, akkor meglehet, hogy akadna néhány önkéntes. Ha így vesszük, tényleg nem ártana bezárkózni legközelebb. Amúgy nem lepne meg, ha tényleg írásban gyűjtené a statisztikákat a környék bűneseteiről. Vagy fejből tudná őket.

- Nem maradnék sokáig, csak pár napról lenne szó. Találtam egy tök jó új helyet, de csőtörés volt nem sokkal azután, hogy beköltöztem. Persze ha annyira zavarok, elhúzhatom a csíkot. Elleszek én a parkban is egy padon, nyugi... - Igen, most én túlzok egy csöppet. Úgyse dobna ki. Nem tenné meg, ugye nem? Remélem, nem. Az én bátyám a legrosszabb napján is, ha tényleg nagyon rossz lenne az időzítés, inkább lépne le ő maga – mondjuk ahhoz mindig is értett -, vagy esetleg segítene nekem találni egy átmeneti szállást. A lényeg, hogy nem hagyna cserben. És tudom, ez most így kicsit rosszul hangzik... mármint... nem azért mondom ezt, mert olyan nyugodt szívvel használom ezt ki. Mert igenis szeretnék, és próbálok, folyamatosan próbálok megállni a saját lábamon, segítség nélkül. Csak hát néha-néha így is akadnak ilyen napok, amikor az önállóság nem megy olyan jól.

- Miért rossz az időzítés? Megint veszekedtetek? - Nem mintha általános dolog lenne, hogy kibeszéljük a párkapcsolatát, de nem vagyok vak. Feltűnt, hogy mostanában gyakran feszült a légkör közöttük. Ami nem lep meg teljesen. Kedvelem Monroet, de ők ketten annyira különbözőek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cole & Torrie • the uninvited visitor
Cole & Torrie • the uninvited visitor EmptySzomb. Okt. 24 2020, 13:25




I don't know, why don't you tell me?
Tears are shed, a shame
I should have known, I should have thought
I could have thought – before I cast that stone



☾☾ Lehet, hogy a húgom és Monroe szerint is hajlamos vagyok figyelmen kívül hagyni avagy egyáltalán nem észlelni a hangulatot, akár társaságról, akár egyetlen emberről van szó, de azért ahhoz még az én érzéketlenségem is elég, hogy kihalljam Torrie hangjából a szarkazmust. És nem nyűgöz le túlzottan. – Azt mondtad, nem szereted, ha hazudok – jegyzem meg morcosan, már ami az örömteljes viszontlátást jelenti. Tény, azt is mondta, hogy azért az udvariasság más, de ha engem kérdez, akkor ez már csak szépítés, mert az emberek nem akarják bevallani, hogy igenis, hazudnak.
Miféle vészhelyzetet indikálhat a terülj-terülj asztalkám a nappalimban? És a… Mi a fene ez? – hunyorgok rá a tévére. Néhány arc halványan ismerős belőle, a Netflix folyamatosan feldobja, szóval Roe biztos elkezdte nézni egyedül, miután én határozottan nemet mondtam rá. Nem ismerem az állítólagos sztoriját, azt pedig nagyon kétlem, hogy tényleg lenne neki, mindenesetre nem arra mutat, hogy épp össze lenne törve lelkileg valami válság végett.
Ellenben mondjuk az én arcommal. Hiú remény volt azt várnom, hogy majd figyelmen kívül hagyja, mégis kissé hátrahőkölök, amikor rámutat. – Elestem – közlöm végül fapofával ugyanazt az áltörténetet, amit a szomszéd nővel is. Ahogy ő, úgy gondolom Torrie sem fogja elhinni nekem. – És mélyen remélem, hogy ha ömlene a fejedből a vér, akkor mentőt hívnál, nem pedig a kanapémon véreznél ki, míg haza nem érek.
Torrie-nak határozottan megvoltak a maga jó tulajdonságai; tudom például, hogy csak azért maradt meg köztünk a jó testvéri viszony (mert ez az; attól még, hogy veszekszünk, az nincs kihatással az egészre, szerintem nem is igazán család az, ahol ilyen nem esik meg napi szinten), mert ő hajlandó elengedni dolgokat. Megbocsájtani, ha úgy tetszik, bár az én véleményem pedig az, hogy nincs mit megbocsájtani, mivel eleve az ő elképesztő elvárásai végett bántódik meg néhanapján. Pont, mint Monroe.
Az, hogy viszont Ő sem veszi figyelembe az én elég egyértelmű határaimat, egy nem annyira jó tulajdonsága.
A múltkor is ezt mondtad, aztán kilenc hét múlva mentél el. Egy hétre. Aztán visszajöttél – jegyzem meg összeszűkülő szemekkel. Lehet, hogy egyeseknek a két nővel való élés valamiféle furcsa álom, még akkor is, ha legalább egyikük a rokona, mert úgy képzeli, akkor majd mindent ők csinálnak helyette, ő pedig csak jön, felrakja a lábát a dohányzóasztalra, és nézi a meccs ismétlését. A valóság ennél sokkal bonyolultabb, sokkal idegőrlőbb. Náluk nincs olyan, hogy „most nincs kedvem beszélni”. Ha ezt mondod, meg kell indokolnod, miért nincs. Ha pedig felhívod a figyelmüket erre a kontroverzióra, megsértődnek.
Hogy mehetett ki a fejedből? Minden nap elmondom neked, ha itt vagy. Reflexből kéne jönnie, és…! – Nagyot sóhajtva felemelem a kezem, jelezve, hogy tökmindegy. Nem tudom, miért próbálkozom, de fáj beszélni. Megesik, ha valószínűsíthető agyrázkódásod van. Egy szerencsém, hogy egyelőre a hányinger elkerült.
Csak pár napról lenne szó. Nem mindig csak annyiról van szó? – Az érzelmi zsarolást hagyd meg Monroe-nak, kérlek, egyszerre csak egy nőt tudok folyamatosan csalódásra késztetni az életemben – mondom, végül kibújva a cipőmből. Nem tudok lehajolni hozzá, mert elkezd lüktetni tőle a fejem, úgyhogy csak rálépek a sarkára az egyiknek, aztán a másiknak is, és megpróbálom a lábammal a falhoz igazítani. – Hol van az az új hely? – kérdezem közben. Nem mintha nem hinném el, hogy létezik. – És kivel?
Nem mintha megjegyezném a neveket, hogy holnap lefuttassam az adatbázisban.
Azt hittem, ismersz már annyira minket, hogy erre ne kelljen külön rákérdezned – vetem oda fáradtan, miközben leülök a kanapé üres felére, ami hirtelen olyan, mintha vattacukor ölelne körbe, és végleg belesüppednék. A tarkóm megtámasztásért kiált, úgyhogy addig döntöm hátra a fejemet, míg a támlához nem ér. Bár még így is látom a látóterem alsó harmadában a tévét és ezt az agysejtölő műsort. – Nem veszekszünk. Csak ő… Nem fogja fel a dolgok súlyát. Az új hóbortja, hogy ki akarja hozatni az apját a börtönből, az esküvőnkre. Nonszensz –rövid nevetést hallatok, amiben egy csepp humor sincs. Torrie-nak legalább muszáj az én pártomat fognia.
Lehunyom a szemem, és pár pillanatra csendben maradok. Végül inkább csak azért szólalok meg, mert különben elaludnék, de már túlzottan ég a szemem ahhoz, hogy nyitva tartsam. – Szóval csőtörés, mi? Monroe beköltöztette a… Tudom is én, kézművesasztalkáját a szabad szobába.  Úgyhogy arról nektek kell megegyeznetek. De maradhatsz. Ha már ilyen előzékenyen bőrönddel együtt érkeztél.
Nehéz nem észrevenni az ajtónál, mert majdnem átestem rajta. Mondjuk pár napra az ember rendszerint nem egy egész bőröndöt pakol.
Beszéltél mostanában anyával? Már elég régen nem hívtam, de nem volt mivel. Utálom a kínos csendeket a telefonon.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cole & Torrie • the uninvited visitor
Cole & Torrie • the uninvited visitor Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cole & Torrie • the uninvited visitor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jake & Nora | the unexpected visitor
» you've been uninvited // Alicia & Jacob
» surprise visitor
» unexpected visitor - BlueBell & Joe
» Torrie & Wes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: