New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Domi & Sinclair / The first meeting.
TémanyitásRe: Domi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. EmptyPént. Május 03 2024, 18:57
Domi & Sinclair

   
- Nem, én ebben nem hiszek - feleltem, hiszen nem hinném, hogy pont a dohányzástól tűnnék majd lazábbnak, de ki tudja, lehet igaza van. Nem fogom kipróbálni. Igaz, Killianhez hasonlóan én is néha napján leszívok egy-egy szálat, ebben hasonlítunk, de nem sokat, csak egy keveset nagy ritkán és nem, nem éreztem magam tőle soha lazábbnak.
Még ha elsőre úgy is tűnhetett, hogy nem akarok neki forró csokit hozni, tényleg nem azért nem kapott tőlem, mert nem akarnék neki adni, hanem mert nincs. Kávé van és te.
- És a te sem jó? Zöld és fekete is van - tettem neki a rend és tisztaság kedvéért még egy ajánlatot, hátha arra kap, ha pedig nem, az sem baj. Én mindent megtettem, ami tőlünk telt, panaszra nem lehet oka.
- Én ki megyek neki a sarki boltba, ha nagyon kell neki az a forró csoki - mondta Rupert, mire felé sandítottam és sóhajtottam.
- De iparkodjon - mondtam, Rupert pedig tovább állt a forró csoki ügyében, így ketten maradtunk.
Rupert távozása után félig-meddig tudatosan, de megsértettem Dommielt, noha ez szükséges volt, hiszen fel kellett hívnom a figyelmét a tényekre, hogy már pedig önző. Úgy tűnt használt, mert utána már sokkal készségesebben válaszolt a kérdéseimre, hogy "lerúgtam" a magas lóról, amin eddig ült. Utána már sokkal jobban odakoncentrált, arra, amiért ide került.
- Lehet, hogy vannak, akik hálásak, de a törvény sajnos nem így gondolkodik. Persze, vannak, akik hálát kapnak egy gyilkosságért. Az ember, aki a bírósági ítélet után beadja a méreginjekciót, vagy meghúzza a kart a villamosszék túloldalán... ők kapnak hálát, mert megöltek valakit, aki megölt nyolc gyereket. De az az ember a kötelességét teljesítette és jogi úton kapott rá engedélyt, felhatalmazást, nem önként ölt meg valakit, főleg egy ártatlan. Bár Kit a maga szemében nem volt ártatlan, vélhetően ártott magának valamilyen formában, de ez még nem jogosította fel magát, hogy agyonverje. Nem ölhetünk csak úgy, mert valaki antipatikus. Tudja, a világ nagyon sötét hely lenne, ha minden ember úgy gondolkodna, mint maga. Annyi biztos, nem lenne túlnépesedés. Tudni kell különbséget tenni a törvényes és a törvénytelen emberölés között - feleltem, de láttam, Domi feje már máshol jár és újra bepróbálkozik.
- Nem. Nemsokára úgyis jön magáért a rabszállító autó.
Rupert visszatért a forró csokival, így a bilincset levettem egyik kezéről, de a bilincset hozzá kapcsoltam az asztalon lévő vasrúdhoz, hogy ne tudjon szökni, se támadni, max egy kézzel kalimpálni. Nem tudhattuk mikor jön rá egy katt és akar majd bennünk is kárt tenni.
- Tessék - tette le elé Rupert az italt.
- Régóta tervezte, vagy hirtelen felindulásból ölte meg? - tettem fel a kérdést, hiszen ez sorsdöntő lehet majd, mikor a bíróság ítéletet hoz.
   
   


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Dommiel P. Lloyd imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Domi & Sinclair / The first meeting. 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
237
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Domi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 20:43

○ He's just a kid... ○
Prince of Nightmares

Érdekelt a válasza, de közben nehéz volt száz százalékosan oda figyelnem, így jobbára a sűrű bólogatások közepette, és a gyakori nézelődés végett úgy tűnhetett, mintha nem is figyelnék. Pedig de. Érdekesnek is hangzott, bár továbbra sem értem, miért nem történésznek ment el, ott szerintem több hasznát veszi ezeknek, de üsse kő, akkor nem nőgyógyász. Mikor pedig megelőlegezte pimasz módon, hogy rákérdezzek másra is, elvigyorodva hallgattam, ahogy még rosszallóan fel is hozta. De igaza van, úgy is megkérdeztem volna.
- Nagy kár... pedig a dohányzástól sokkal lazábbnak tűnne... - felelem szélesre húzva szám, nem éppen mosolyogva, csak közölve a tényeket. Mások tényeit, mert én nem hiszem, hogy attól lenne valaki laza. Én is kipróbáltam és nem jött be. Ellenben a buborékfújással.
Gőzöm sincs mi ütött belé, de mintha minden mondattal egyre idegesebb volna, hol ott csak beszélgetünk. Itt végülis azt kell, nem? Miért ennyire ideges? Biztos a mellette ülő okozza, akiknek eddig légvételét sem lehetett hallani. Ez tényleg elég idegesítő. El is sandítok felé a választ hallgatva, járva körbe az asztalt és őket. Még nem találtuk meg a közös hangot, de nem baj, hiszen még nem is ismerjük egymást. A felemelt hangja azért elért a tudatomig, és ha vágtam is egy kisebb grimaszt, illetve annyira nem is örültem a helyzetnek, azért letettem a seggem.
- Jól van, na... - jegyeztem meg halkan, ajkaim fogaimhoz préselve, mert az egy másodpercnél tovább tartó nyugton maradás nem az én stílusom. Viszont ülve nem sokat tudok mocorogni, szóval, valamit kezdenem kell a helyzettel. Biztos előnyben érezte magát valamiért, vagy erőfölényben, mert onnantól, hogy egyszer szótfogadtam, már közölte is a további szabályokat. Remek, most már Lucasnak sem hívhatom... De legalább ő is válaszolt.
- Ne máár, komolyan? - hüledeztem elvigyorodva, szintem égtem a lelkesedéstől, ahogy közelebb hajolva az asztal szélének döntve felsőtestem pillogtam rá. Mintha én nem tettem volna... De egy szavam se lehet, mert pisilni is elmehettem. Mondjuk én sem vagyok hülye, tudom, hogy a hangfelvétel oda-vissza is üthet. Nem véletlen nincs már jó és rossz zsaru módszer. Bár az is biztos, hogy nem voltunk egy szinten, legalábbis egészen más gondolatok fogantak meg fejünkben. Bennem fel sem merült, hogy sértegetésnek veszi, amiket mondok, mégha csak poénból is, pedig ennek felvilágosításában lehet rádöbbentem volna, hogy nem a mellette ülő néma bob miatt olyan nyugtalan. Viszont forró csokit azt nem kaptam.
- Nem, az nem jó... keserű és undorító íze van... - grimaszoltam undoromba, ahogy felidéztem az ízét. Mert, hogy feltételezem itt nem olyan kávéra gondoltak, mint, amit a Starbucksban kapni, s amit mindenféle finomsággal tele nyomnak.
Próbáltam én izgalmasabbá tenni a dolgot, de Lucas Rex nagyon ellenszenves volt velem. Sőt... mintha még sértegetni is próbált volna. Rosszul is esett... Az ott meg az én munkahelyem volt - mert mostmár biztos csak volt - mégis azt kellett tennem, amit ők mondtak.
- Nem vagyok önző... - motyogom, szinte csak suttogom magam elé, picit lejjebb hajtott fejjel duzzogó szomorkodással. Egy pár pillanat erejéig nem is reagáltam kérdésére, csak morcosan és szomorúan pillogtam magam elé, hogy már megint én lettem a rossz. Jó, hát megöltem egy embert... na és, ki nem? Ő is ölt már, az előbb mondta.
- Kit egy seggfej volt... - néztem fel rá közölve a nem meglepetést okozó, száraz tényeket. Lehet, hogy ő nem ismerte, de jó néhányan egyetértenének velem ebben. - Hálás lehetne a világ, hogy megszabadítottam egy ilyen féregtől. - mosolyodtam el, mert én büszke vagyok magamra, hogy végre megléptem a dolgot, noha előtte elég sokat tomboltam otthon helyette. Mennyi, mennyi időt és energiát megspóroltam volna, ha korábban verem agyon.
- Én gazdag vagyok. És tudja mit szeretnek a csórók a gazdagokban? A pénzüket. Kit is ilyen volt... - tettem hozzá, de az agyam szerencse kereke hamar tovább forgott, így nagyjából eddig bírtam koncentrálni a lényegre. - Ahh... nagyon szoros ez a bilincs, nem lehetne inkább levenni?


öltözék: x zene: Insane helyszín: NYPD





The Devil is real, and he’s not a little red man with horns and a tail. He can be beautiful because he’s a fallen angel, and he used to be God’s favorite.

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dommiel P. Lloyd
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_m0ky3fr8411qdc1j8o5_250
Domi & Sinclair / The first meeting. TOwY3s2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I prepare for the noble war. I'm calm, I know the secret. I know whats coming and
I know no one can stop me not even myself.

Domi & Sinclair / The first meeting. 3Zh2iwv
It's a filthy world we live, honestly I feel like I'm helping to take them away from the vomit that run through the streets. I'm helping to take them to somewhere clean.
★ családi állapot ★ :
If you love someone, you should never hurt them.
★ lakhely ★ :
◖At his parents'
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. EbyJH8g
★ foglalkozás ★ :
◖Office worker (suspended)
★ play by ★ :
◖Evan Peters
★ szükségem van rád ★ :
Hello! I'm Dommiel. Will you be my friend? Please?
Domi & Sinclair / The first meeting. CZQ7thL
★ hozzászólások száma ★ :
10
TémanyitásRe: Domi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. EmptyVas. Ápr. 28 2024, 12:36

   
     Just You and Me
   
“in the interrogation room”

- Nem, nem orvosdoktor vagyok - feleltem és éreztem, hogy egy idegszálam megfeszül, amik közölte, hogy nőgyógyász fejem van. - Igazságügyi írásszakértő és művészetpszichológiai doktorátusom van. Az én doktorátusom abból áll, hogy írott és nyomtatott szövegeket elemzek, fotókat, festményeket és más alkotásokat analizálok. És mielőtt még megkérdi, hogy mit keresek itt akkor, és nem egy rendelőben, mert tudom, hogy meg fogja kérdezni, épp ezért már most elmondom, hogy azért, mert a képességeimet sokkal jobban tudom hasznosítani nyomozóként, mint orvosként - szögeztem el.
- Nem vagyok házas és nem dohányzom, a nyakkendőmet pedig magamnak szoktam kötni, igen -feleltem, bár fogalmam sem volt, hogy miért. Miért válaszolok ezekre az istenverte kérdéseire, holott itt nekem kéne kérdeznem. Ez kész elmebaj.
Mikor a nevemmel és a szüleim neveivel viccelődött nyugalmat erőszakoltam magamra és nem is válaszoltam rá, mintha meg sem hallottam volna. Végül is... ő is így tett, amikor én kérdeztem.
Figyeltem, amint körbe jár engem és beszél, beszél. Most meg akar félemlíteni? Vagy mi? Egy ütésből lecsapom, ha kell és még bűntudatom sem lesz. Ennyire hiperaktív?
- Mert én nem az apja vagyok! - morogtam. - És mert igyekszem tisztelettudó lenni, ami láthatóan magából hiányzik. Szóval üljön vissza! - szóltam rá most már keményebben. Fogalmam sincs mi vitte rá, hogy a nevekkel kezdjen szórakozni, de kezdtem egyre türelmetlenebb lenni.
- Nem, nem hívhat Lucasnak - néztem rá, majd összenéztünk Ruperttel. Mind a ketten arra a következtetésre jutottunk, hogy ez a srác nem normális és nincs realitás érzéke sem. Tudatában sincs a helyzetének, ami nagy hiba.
- Öltem -feleltem és egész közel jártam hozzá, hogy újra megtegyem! Viszket az ujjam a ravaszon. Kezd kihozni a sodromból. Vajon ez a célja? Jól érzi, hogy simán lelőném, de sajnos nem tehetem meg. Egész árulkodó a tekintetem, tudom, de ezek szerint viszont ez az alak jó emberismerő és sikeresen olvas a nonverbális jelekből. Vagyis intelligens, csak a jelleme csapnivaló és infantilis.
Beszólt, kutyának nevezett és még feleselt is nekem. Neveletlen kölyök. Egyértelmű, hogy hiába az intelligencia, megragadt gyermeki szinten a jelleme, a viselkedése és a gondolkodás módja. Ehhez pedig agresszívitás és beszámíthatatlanság is társul.  Kétségtelenül irritáló ember volt, de igyekeztem nem engedni a haragomnak, igyekeztem tudatosítani magamban, hogy beteg, hogy egy vélhetően fejlődési rendellenességben szenved, tehát nem tehet róla, nem szándékosan ilyen.
Elvittem pisilni, majd visszatértünk a kihallgató terembe.
- Nem. Nincs forró csoki, főleg nem fehér csokis. De egy kávét tudok hozni - feleltem, noha nem szívesen hoztam neki, mert így is pörgött, ellenben nem vonhattam meg tőle az ivás lehetőségét, ráadásul ment a hangszalagra való rögzítés is, így nekem is vigyáznom kellett miként beszélek és miket mondok, hiszen ezt a felvételt nem csak ellen, hanem ellenem is fel lehet használni.
- Maga sem az, Dommiel. Tudja miért? Mert önző. Ez itt az én munkahelyem, mégis maga akar itt játékokat kitalálni és csak maga kérdezget. Ez nem szép dolog. Most hadd kérdezzek én is.
Miért ölte meg Kit Jonest?

   

   BEE


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Dommiel P. Lloyd imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Domi & Sinclair / The first meeting. 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
237
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Domi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. EmptySzomb. Ápr. 27 2024, 19:46

○ He's just a kid... ○
Prince of Nightmares

Az út nem volt hosszú, és a kifelé nézelődés sem volt túl izgalmas, amire pedig akartam, megkaptam a választ. Az más kérdés, hogy mire megkaptam már rég nem is foglalkoztatott. Ami pedig a kihallgatószobát illeti, volt annyira érdekes, hogy ezernyi kérdés foganjon meg a fejemben. Hagytam, hogy feltegye a maga kérdéseit, de mire eljutottam volna a válaszig, már jobban lekötött ez vagy az. Sőt, már akkor, mikor kérdezett. Amíg beszél, én az asztalon lévő méretes kütyüt. Milyen sok gombja van... Vajon az a szélső mire való? És az ott? Nem is biztos, hogy gomb.
- Mi? A sorozatokban papír pohárban adják... Áh, akkor nem is kell... Ezt a szégyent... - húzom el nem kicsit csalódottan szám, fejem csóválva, de megállás nélkül nézelődöm és bámészkodom, néha rá is nézek. Az, hogy kikerülöm a kérdést, legalább is azon részét, ami igazán érdekli nem mindig szándékos. Otthon is ilyen vagyok. Mindig is ilyen voltam. Emlékszem kicsiként sokat is fájt miatta az állkapcsom, mert, ha nem figyeltem a szüleimre vagy a dadára, mindig elkapták az arcom, hogy rájuk és csak rájuk figyeljek, és olykor olyan erősen fogták, hogy bár a fejem sem tudtam eltekerni, fájt is azért.
- Doktor? - kérdek vissza meglepettségtől megemelkedett szemöldökkel. - Király... és milyen doktor...? Nőgyógyász? Plasztikai sebész? Olyan feje van... - vigyorodom el, de oly módon, hogy azt is nehéz eldönteni, hogy most bókolni akarok vagy gúnyolódni. A fonalat felveszem, csak nehéz odafigyelnem s időben reagálnom.
- Dohányoznak is. Maga is? Egyedül köti meg a nyakkendőjét, vagy a felesége csinálja maga helyett? - soroztam tovább a kérdésekkel az említett ruhadarab felé bökve állammal, végig tök kedvesen mosolyogva. De azért figyelek én...
- Várjon... azt mondta Rex... és felügyelő? - lehetetlen lett volna rejtegetnem vigyorom, pedig alsó ajkamba is bele harapok. - Mi az, magát a szülei egy kutyáról nevezték el? Ennyire állatbarátok? Őket meg biztos Susie és Tekergőnek hívták, nem? Szeretem a Disneyt... - sóhajtom, de már magam sem tudván, hogy miből és hová jutok, a miértekről nem is beszélve. Mire reakcióig jutnánk ,már fel is pattanok a helyemről, hogy megvizsgáljam közelről is a tükrös üvegablakot. Menő, bár így egy oldalról, annyira nem izgi.
- Miért hív Miszternek? Van ám keresztnevem is... - járom körbe őt és közben bámészkodom. Jé, az ott egy kamera? Bele is vigyorgok. - Miért ne inkább úgy mondja, hogy Dommiel, ülj le a seggedre! - mélyítem el a hangom, ahogy apám mondogatta nekem régebben.
- Maga sem tűnik Hubertnek... vagy... már nem is tudom. Inkább olyan Robert vagy Lucas képe van. Lucas... ez tetszik. Hívhatom Lucasnak? - kérdem, idővel a kamera bámulásával is felhagyva. Az már az elején feltűnt, hogy Lucasnak nincs gyereke, mert gőze sincs róla, hogyan közelítsen. Nem mintha én az volnék... de ha igaza van a Márióval kapcsolatosan.
- Öltél már embert, Lucas? Engem biztos lelőnél... Látszik a kiskutya szemeiden. Vicces nem? Rex is vagy meg kiskutya is... - nevetem el magam rövid időre, függetlenül attól, hogy engedélyt kaptam e vagy sem, az új keresztnevét használva. Szigorú kijelentésére viszont összevonom szemöldökeim értetlenkedésemben.
- Tudom, hogy ez a rendőrség, és látom. Te elfelejtetted felvenni a szemüveged? Jobb is, biztos nem állna jól... - rázom fejem, mire végül csak leteszem a hátsóm. - Nyugi, Lucas, csak poénkodom... nem kell egyből gorombáskodni... - szólok rá, mert láthatóan minden ok nélkül kezdi türelmét veszteni. Mint sokan mások. Manapság tényleg sok az elmebajos. De mire rátérhetnénk bármire is, kibököm, hogy pisilnom kell. De lehet kakilni is... Még nem tudom. Mindenesetre nem vonakodik elkísérni a wcre, s mivel, hogy kéz nélkül nem megy a fütyi tartása, ezért engedelmesen átdugom a kezem azon a valamin, hogy levehesse a bilincset. Majd még át is nézek rajta.
- Aztán ne hagyd, hogy más is bedugdossa a dolgait... - viccelődöm, de végül tényleg könnyítek magamon, miközben a kutyás, nyomozós sorozat zenéjét fütyülöm. A dolgom végeztével pedig ismételten bilincsben kísér vissza. Sóhajtva dobtam le magam ismét abba az unalmas székbe, és egyből el is kezdtem hintázni kicsit.
- Meddig fog ez tartani? - húzom félre a szám, mert ez így nem túl szórakoztató. - Kérhetek egy forrócsokit? Fehércsokisat. Van itt olyan? - kíváncsiskodom. - Háát... ez így nem lesz túl jó. Maga nem valami jó beszélgetőpartner... Lucas.. - csóválom fejem egy lemondó sóhaj közben. - Mi lenne, ha felelsz vagy merszeznénk? Az izgalmasabb és bármit kérdezhetünk a másiktól.


öltözék: x zene: Insane helyszín: NYPD





The Devil is real, and he’s not a little red man with horns and a tail. He can be beautiful because he’s a fallen angel, and he used to be God’s favorite.

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dommiel P. Lloyd
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_m0ky3fr8411qdc1j8o5_250
Domi & Sinclair / The first meeting. TOwY3s2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I prepare for the noble war. I'm calm, I know the secret. I know whats coming and
I know no one can stop me not even myself.

Domi & Sinclair / The first meeting. 3Zh2iwv
It's a filthy world we live, honestly I feel like I'm helping to take them away from the vomit that run through the streets. I'm helping to take them to somewhere clean.
★ családi állapot ★ :
If you love someone, you should never hurt them.
★ lakhely ★ :
◖At his parents'
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. EbyJH8g
★ foglalkozás ★ :
◖Office worker (suspended)
★ play by ★ :
◖Evan Peters
★ szükségem van rád ★ :
Hello! I'm Dommiel. Will you be my friend? Please?
Domi & Sinclair / The first meeting. CZQ7thL
★ hozzászólások száma ★ :
10
TémanyitásRe: Domi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. EmptySzomb. Ápr. 27 2024, 15:48

   
     Just You and Me
   
“in the interrogation room”

Egyikünk sem volt hajlandó vitába szállni és magyarázkodni neki, hogy miért, egyszerűen csak megbilincseltem és már vezettem is el. A helyszínelők levették rólunk a szokásos mintákat, ahogy Domiról is, hogy ezzel igazolva legyen, hogy a helyszínelés során jelen voltunk és ha egyéb máshol az épületben megtalálnák a nyomainkat, akkor legyen mivel összevetni és igazolni, hogy mikor jártunk ott.
Ugyan a fényhíd be volt kapcsolva, a hanghatást most nem tettem mellé, hiszen nem siettünk tetthelyre, nem voltunk időhöz kötve és nem állt érdekünkben megszegni a KRESZ-t sem.
- A szirénát csak akkor kapcsolom be, ha a közlekedési szabályokat meg kell szegnem, vagy ha nagyon sietünk. Most nem sietünk, senki sincs életveszélyben és nem sértek szabályokat sem.
A rendőrségre érve a kihallgató szobába vittem, de egyelőre még rajta hagytam a bilincset. Előbb meg akartam ismerni és fel akartam mérni, hogy jelenthet-e ránk bármi veszélyt a jelenléte. Ez a nyikhaj gyerek egyedül megölt egy nála jóval magasabb és erősebb embert egy pohárral. Nem veszélytelen, én pedig nem kockáztathattam saját és társam testi épségét azzal, hogy felelőtlenül leveszem a bilincset valakiről, aki talán még a hangrögzítővel is képes lenne megölni minket egy óvatlan pillanatban.
- Ha hozok kávét, mi a garancia, hogy nem töri össze a csészét és vágja el vele a torkom? - kérdeztem vissza belebeszélve a következő kérdésébe. Természetesen ha hoznék is neki bármi ilyet, akkor is papír pohárba hoznám, amivel nem tud senkiben sem kárt tenni. Ez amúgy is előírás. A kihallgatóba nem hozhatunk be sem üveg, sem kerámia, sem porcelán étkészleteket, mivel azt fegyverként lehet ellenünk felhasználni.
- Dr. Horatio Rex Sinclair felügyelő - mutatkoztam be neki illendő módon, titulussal és ranggal együtt. - És az elegánsabb, magára valamit is adó nyomozók igen. De nem vagyunk egyformák - feleltem, ám mikor felállt és a kihallgató terem üvegfalához rohant "bohóckodni" felszökött a szemöldököm és valamicskét tikkelt a szemem is a baromkodására. Ezt senki sem gondolhatja komolyan. Mit művel ez a hülye gyerek?
- Mr. Lloyd, kérem, üljön vissza a helyére! - szóltam rá, de kénytelen voltam tovább hallgatni a baromságait a Marioról és a müzliéről, amitől szabályosan hányingerem lett. - Nem, nem játszom. Nem vagyok már gyerek. Most pedig üljön vissza, itt én kérdezek, ez a rendőrség! - szólaltam meg újra, majd mikor közölte, hogy pisilnie kell mélyet sóhajtottam, hogy nyugalmat tudjak magamra erőltetni. Olybá tűnt Dommiel tudatában sincs a tetteinek, se annak következményeinek és mindent csak egy jó mókának fog fel, ami körülötte történik. Ezt nem tudtam értelmezni, nem tudtam hová tenni. Ilyet elképesztően ritkán látni és az eddig szolgálatban töltött éveim alatt még sosem találkoztam hasonló jelenséggel. Vajon mi zajlik le ilyenkor a fejében? Milyen mentális rendellenesség lehet, ami ilyenné teszi az embereket? Ez nem sima pszichopataság, hiszen a pszichopaták tudatában vannak a tetteiknek és következményeiknek, csak éppen nem érdekli őket. Infantilis, nem is kicsit.
- - mondtam gorombán, de még viszonylag nyugodtan és kinyitottam a kihallgatót, majd elvezettem őt a mosdóig, amit a hozzá hasonlóaknak tartottunk fenn. Miután bement, becsuktam az ajtót, majd kinyitottam a rácsos falat rajta, ami akkora volt, hogy az emberek kezei kényelmesen átférjenek rajta.
- Mutassa a kezeit - kértem és mikor mutatta őket, levettem róla a bilincset és hagytam, hogy intézze a dolgát, mikor pedig végzet...
- Mutassa a kezeit - mondtam és mikor átnyújtotta őket rátettem újra a bilincset és mikor kijött, visszavezettem a kihallgatóba, hogy folytassam a kihallgatását.
   

   BEE


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Dommiel P. Lloyd imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Domi & Sinclair / The first meeting. 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
237
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Domi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. EmptyCsüt. Ápr. 25 2024, 22:57

○ He's just a kid... ○
Prince of Nightmares

Nem sokkal azután, hogy Mariot benyelte az első zöld alagút, már el is felejtettem, hogy az ujjaim köze a köztük lévő vértől ragad, és a körmöm is attól néz ki úgy, mintha a földet kaparásztam volna. Nem volt hangos a játék, sőt tulajdonképpen fel sem vettem a fülesem, de úgy lekötött a játék, hogy fel sem tűnt már, ahogy kiürült a hely, ahogy az sem, mikor a síri csendet felváltotta a belépő rendőrök nesze. Javában a hercegnőt próbáltam menteni, mikor felszólítottak, bár őszintén szólva, annyira odakoncentráltam, hogy a giga teknős ne tudjon leokádni, hogy a nevemen kívül semmi mást nem értettem meg a szövegelésből. Csak akkor tudtam figyelmet szentelni a mögöttem lévőkre, mikor az a genyó megölt. Dehogy kezdem újra!
Mindenféle nyugtalanság nélkül féllábbal löktem el magam a talajtól, hogy a szék feléjük forgasson és rájuk mosolyoghassak kíváncsian, kérdőn.
- Arccal a fal felé? - kérdek vissza kételkedő fejjel. - De miért kellene a falat néznem? Anélkül nem tudják rátenni az elkövetőre a bilincset? Vagy mindannyian a falat fogjuk nézni és barkóbázunk kinek a kezére tegyük a bilincset? - kuncogtam el magam elvigyorodva az elképzelésen. Mekkora játék volna már!
Az érett komolyság legkisebb jelét sem adva - mert az nagyon nem én volnék - pillogtam rájuk, hogy mi legyen. Nagy eséllyel nekik fogy el előbb a türelmük, mert én nem nagyon akaródzom felkelni a székből, hogy aztán kitekerjék a kezem. Szóval vagy egyikük vagy másikuk, de biztos eleget tesz az elhangzottaknak. Persze húzom a szám és morgok egy kicsit, de most mit problémázzak? Kocsikázni meg szeretek. Mondjuk nem hátra bilincselt kézzel, de annyi baj legyen. Ráadásul élvezettel és kíváncsian néztem az előtte lévő műsort, aminek ráadásul nem csak szemtanúja lehettem, de szereplője is. Eddig csak sorozatokban láttam ilyesmit, bár ott valahogy gyorsabbnak is tűnt.
- Király... - vigyorgom totál megadva magam a gyermeki lelkesedésnek, ahogy beülök a zsaru kocsiba, amibe max ovisként ültem utoljára. Mondjuk... akkor előre. - A sipákszórót nem kapcsolják be? - kérdem hátul az ülések közepén csücsülve mosolyogva, miközben olykor feléjük, olykor kifelé nézek. Nem jut eszembe akkor ott a sziréna szó, de gondolom tudják mire gondolok.
Kicsit sem bántott vagy éreztem megalázónak, ahogy végig vonultunk a rendőri folyosón be abba a bizonyos kihallgató terembe, amit szintén úgy csodáltam eleinte, mint egy gyerek, mikor először lépi át a vidámpark kapuját. A bilincs ugyan még mindig kényelmetlen volt, de gondoltam majd csak leveszik. Szinte meg sem várom, míg befejezi, már a szavába kell, hogy vágjak. Nem azért, mert nem érdekel, amit mond, vagy túl lassan beszélne. Hanem, mert túl sok kérdésem van és túl sok minden érdekel, ami itt van és zajlik, és egyszerűen nem tudom magamban tartani.
- Meg se kínálnak itallal? Automatás kávéval, vagy palackozott vízzel? - kérdem gyermeteg mosollyal, miközben hol rá, hol a teret kémlelem. Izgága vagyok, még szinte két perc sem telt, hogy leültettek, de már hintázom a székkel, és ficergek és mocorgok, mert nem tudok nyugton maradni. Annyira nem, hogy igazából a feltett kérdésemre sem várom meg a választ, szinte rögtön újra megszólalok, persze az ő által feltett kérdések válasza nélkül. - Minden nyomozó öltönyt visel és oldalra fésüli a haját? - kérdem, s rá két másodperc múlva némileg gyanakvó pillantással folytatom. - Mit is mondott, hogy hívják? - hunyorgok felé, majd el is mosolyodom. - Az ott igazi? Mármint olyan, mint a tévékben? - pattanok fel a helyemről, mielőtt szóra nyitná száját és közelebb lépek ahhoz az üveghez, ami csak a másik felén átlátszó. Gondolom. Nem tudom. Rá lehellek, aztán oda is nyomom képem, hogy megbizonyosodjak róla, hogy nem kamu, de át tényleg nem látok rajta. - Király... - állapítom meg, majd el is lököm magam a tükörtől és tovább mászkálok a teremben. Nem ittam energia italt, ma még csak egyet reggel, de anélkül is ilyen vagyok. A volt dokim szerint adhd-s vagyok, írt is fel valamit, de sose szedtem be.
Most még azt sem zavart, hogyha orra bukom, a kezeim sem tudom magam elé tenni.
- Szokott Máriózni? Az utolsó előtti pályán mindig meghalok... sose sikerült még kivinnem a régi fajtát. Az újat már milliószor. - felelem és őszintén már meg sem tudnám mondani, hogyha tett is fel kérdést, mi volt az. - Egyszer ketchupot nyomtam a müzlire. De nem volt olyan rossz. - rántottam rá vállat. - Munka után bementem volna a Mekibe. Most plüss DC babákat lehet kapni. - mászkeráltam föl-alá, még a sarkokat is megnézegetve.
- Ahh, most de jól esne egy kindertojás... - sóhajtottam fel, mire végre ledobtam magam a székbe vissza. - Pisilnem kell.


öltözék: x zene: Insane helyszín: NYPD





The Devil is real, and he’s not a little red man with horns and a tail. He can be beautiful because he’s a fallen angel, and he used to be God’s favorite.

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dommiel P. Lloyd
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_m0ky3fr8411qdc1j8o5_250
Domi & Sinclair / The first meeting. TOwY3s2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I prepare for the noble war. I'm calm, I know the secret. I know whats coming and
I know no one can stop me not even myself.

Domi & Sinclair / The first meeting. 3Zh2iwv
It's a filthy world we live, honestly I feel like I'm helping to take them away from the vomit that run through the streets. I'm helping to take them to somewhere clean.
★ családi állapot ★ :
If you love someone, you should never hurt them.
★ lakhely ★ :
◖At his parents'
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. EbyJH8g
★ foglalkozás ★ :
◖Office worker (suspended)
★ play by ★ :
◖Evan Peters
★ szükségem van rád ★ :
Hello! I'm Dommiel. Will you be my friend? Please?
Domi & Sinclair / The first meeting. CZQ7thL
★ hozzászólások száma ★ :
10
TémanyitásDomi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. EmptyCsüt. Ápr. 25 2024, 21:25

   
     Just You and Me
   
“in the interrogation room”

Egészen nyugis napnak tűnt a mai, végre lecsengtek a különösebbnél különösebb nyomozások, ahogy a csapatépítő tréning rémségeit is már több hete magam mögött tudhattam, bár az emlék még mindig kísért. Azóta és a nem kicsit megrázó para ügyeim után megsokszorozódott a pszichiáternél töltött órák száma és noha senkinek nem beszéltem róla, de titokban nyugtatót kezdtem szedni, amit egy gyógyszerész barátom szerez be nekem, hogy ne legyen nyoma hivatalosan. Mindig a táskámban tartom, mert tudom, abban még Killian sem kotorászik.
Tudom, nem szép dolog eltitkolni, de muszáj megőriznem a renomémat és a mentális stabilitásom. Épp elég, hogy pszichiáter kell, ha kiderül, hogy még gyógyszert is szedek, főleg Joseph beleegyezése nélkül, akkor az mélységesen megalázó lenne, ráadásul rontana a megítélésemen is, ahogy Killian is biztos mérges lenne, a doktor pedig csalódott és ki tudja mit reagálna rá. Lehet szankciókat, vagy lemondana rólam.
A nyugodt napnak egy telefonhívás, majd még több telefonhívás vetett véget, ugyanis egy teleshoppos cég alkalmazottai sorra kezdték tárcsázni a rendőrséget, hogy egy Dommiel P. Lloyd nevű kollégájuk gyilkosságot követett el a munkahelyükön. A részleteket lejegyeztem, majd intettem Rupertnek, a társamnak, kinek őrmester volt még a rangja, hogy indulás.
- Lucy, küldjön egy kocsit a Lafayette St 45-be és értesítse a helyszínelőket. Gyilkosság történt.
A helyszínre mentünk egy szolgálati kocsival, majd leparkoltunk. Nem sokra rá egy másik rendőr autó is megjelent, benne két járőrrel. Elővettük a pisztolyainkat, majd behatoltunk az épületbe. Noha az elmondások szerint a férfi fegyvertelen volt, ettől függetlenül így volt szakszerű és a pisztolyok jelenléte fogja biztosítani azt is, hogy ne akarjon ellenünk fellépni.
A konyha felé haladva meg is találtuk az elhunytat, Rupert és az egyik járőr ott maradt, hogy biztosítsák a helyszínt a helyszínelők kiérkezéséig, majd én és a másik járőr elkezdtük átfésülni az épületet a lehetséges elkövető után. Utána néztem a nyilvántartásban, pontosan tudom, hogy kit kell keresnem, amennyiben még itt tartózkodik az épületben. Az egyik irodában meg is találtuk őt. Véres ruha, véres kezek, de földöntúli nyugalom ült benne, miközben egy online játékot játszott. Elég zavarba ejtő helyzet volt, de ez nem változtatott a tényeken.
A fegyvert rá szegeztük, majd megszólítottam.
- Dommiel P. Lloyd, ezennel letartóztatom Kit Jones meggyilkolásának alapos vádjával. Jogában áll hallgatni és ügyvédet fogadni, amennyiben nincs ügyvédje, az állam kirendel egyet, amennyiben igényt tart rá. Minden, amit mondd, felhasználható ön ellen a bíróságon.
Álljon fel és forduljon meg, a kezeit tegye hátra és álljon arccal a fal elé!
- utasítottam, majd ha eleget tett az utasításnak a rendőr odament és megbilincselte, majd mikor a helyszínelők megérkeztek szakszerűen hajszál mintát vettek tőle, ujjnyomot, cipő nyomot, mintát a vérből a cipőjén és a kezein, majd mivel mi is a helyszínen jártunk, tőlünk is vettek hajszál, ujjnyom és cipőnyom mintát. Ez volt az eljárás. A helyszínelő, aki a mintát vette felcímkézte, dátumozta, majd szignálta a mintatároló edényeket, tasakokat, utána kivezettük a fiút a rendőrautóhoz, amivel a helyszínre érkeztem, majd Rupert is kijött, miután őt letudták. Beültettem hátra Domit, az őrmester pedig beült mellé, én pedig a volán mögé, hogy egyenesen a központba vihessük őt, ahol a kihallgatóba vezettük.
Leültem vele szemben, majd magam elé vettem egy jegyzet füzetet, ugyanakkor bekapcsoltam a diktafont is, hogy rögzíthessük a beszélgetést.
- Mr. Lloyd... a mai napon több bejelentés is érkezett szemtanúktól, hogy ön gyilkosságot követett el. Ezt a ruháján és kezein lévő vér is igazolja, melyek minden bizonnyal Kit Jonestól származnak. A helyszínelők nemsokára vélhetően az ön ujjlenyomatait fogják felfedezni a gyilkosság helyszínén, a gyilkos fegyveren is.
Mesélje el mi történt és miért követte el a tettet? Mert ön követte el. Jól mondom?

   

   BEE


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Dommiel P. Lloyd imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Domi & Sinclair / The first meeting. 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
237
★ :
Domi & Sinclair / The first meeting. Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Domi & Sinclair / The first meeting.
Domi & Sinclair / The first meeting. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Domi & Sinclair / The first meeting.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» when we first met- Hwan & Domi
» A day at home - Domi & Tiger stories
» Domi & Perla • let me pour my heart out
» It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
» The first meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: