New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 5:00 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 3:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 3:35 pm-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 3:09 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 3:03 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
TémanyitásUnexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptySzomb. Márc. 14, 2020 9:57 pm
Matt & Crystal & Sebastian
━━━ "Nothing Else Matters"━━━


Végül ideköltözött Crystal, már pár hete itt van, így történt pár vicces pillanat, meg kínos is, ezzel próbálok nem foglalkozni. Én rohangálok a dolgaim után, ő többnyire el van a saját szobájában, és én puffogok, mert az ő fürdőjében problémák akadtak, nem tudom,hogy mi az, mert van amihez már én sem értek, és szakember kell, meg az öcsém is eltűnt egy hete. De azt az embert, aki csinálja általában a javításaimat, most nem elérhető, mert családi problémája akadt. Akit pedig ajánlott maga helyett, hülyének nézett. Hát… baromi jó! Nem baj! Cső görényt én is tudok használni, és ha mást nem, kicserélem a wc csészét, amit sikerült is, de ha már itt tartok, akkor átnézem a csap csöveit is. Így mint a fába szorult féreg járkálok a barkácsbolt és a lakásom között, mert idegesít, hogy nem működik valami a lakásomban. De addig is, az én fürdőmet igazán tudja használni Crystal is. Eddig még nem nyitott rám.
Nyakig dzsuvásan vánszorgok ki az ő oldalán található fürdőből, szerintem ezzel fogok álmodni is! Wc-vel, csővel, cső retekkel. Nem láttam itthon Crystalt, így nyugodtan mentem fürdeni, és aztán félmeztelenül egy szál fürdő lepedőbe a mosókonyhába, ahol a ruha szárítón pihentek a ruháim, mert nem akartam a gardróbból kihalászni valami újat. A mintás, batikolt barnás színű pólómat vettem fel, mackó nadrággal és egy alsó gatyával, meg a Thoros mamuszomat. Azt is kimostam. Ebben slattyogtam ki, meg egy ingben még felülre, menő otthoni öltözet, senki ne kövezzen meg emiatt.  
Azért is vagyok ennyire szétszórt és ideges, mert az öcsém eltűnt, így a fürdővel hellyel közzel elfoglaltam magamat, de nem tudok leállni, nem tudok pihenni, anya persze teljesen ki van, és emiatt az egész miatt áll Sharon temetése is. Én… úgy gondoltam ,hogy ennyi tartás még van benne, hogy legalább azt megvárja, és csak utána omlik össze, mert nem kétséges sejtettem tőle valami ilyesmit ,és engem is megvisel. Itt van a cicája is Daisy, Sharon holmijait kipakoltattam a lakásából, egy konténer házba. Amíg nem tudom, hogy mi lesz Seannel, előkerül-e egyáltalán. Nem akartuk nagy dobra verni, Sean híressége miatt, mert akkor pánikot keltenénk a rajongói közt is, és ki tudja ,hogy akadna-e olyan, aki kihasználná azt, hogy olyan helyen van, és… mondjuk az is lehet, hogy elrabolták, és nem is eltűnt, és most valami Hannibal Lecter pincéjében van vagy, egy olyan hasadt személyiséges beteg perverznél?
Kakaót készítek, magamnak a megszokott módon, Crystalnak meg normálisan, cukorral, fehérje nélkül, de jó nagy bögrében mindkettőnknek. Van abban mégis csak jó, hogy más is van itt rajtam kívül. Míg készül a forrócsoki, addig bekopogok a szobájába, és felkapom a tabletem. Rá írok chaten.
„Ha itthon vagy, van kedved velem forró csokizni?” – próbálok nem az agyára menni, próbálom úgy inténzi minden dolgom, hogy ne menjek az agyáar, se én se az anyám. Megígérte ,hogy megpróbál segíteni. De semmi bankkártya tranzakció nem volt Sean után, sem pedig olyan sok kamerás felvélel, és még hang alapján se tudták bemérni,hogy hol lehetett legutoljára. Hiába, évekig éltünk nagyjából hontalanokként, fellépésről fellépésre járva, tudom jól,hogy ha akar, akkor el tud bújni a világ elől. Előlem is! A bögre forrócsokit kavargatom, és érzem, ahogy a szemeimet csípni kezdi a könny, én is érzelmes vagyok, akár csak ő, hiszen művészek vagyunk mindketten. Sosem volt távol tőlem ilyen miatt Sean. A fellépések más, tudom, hogy hol van. Szipogok néhányat és megtörlöm az arcomat a bicepszemen pihenő hosszú ujjú ingben, de letépek egy papír törlőt is, és oda is belefújom az orromat, majd kidobom a szemetesbe. Nem fogtam meg a gitáromat sem, azóta, hogy Sean eltűnt. Fenébe! Mégsem volt jó ötlet, hogy kihívtam a szobájából Crystalt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptySzomb. Márc. 14, 2020 10:00 pm


Sweet moments


Seb & Matt & Crys



Már hetek teltek el hogy átköltöztem ide. A lakóparkom szomszédságában álló épület ez és a tulajdonos igazán jólelkű óriás, és megmentett hogy ne a város másik felébe kelljen költöznöm. Nagyon nagy kiesés lenne nekem munka miatt, mert oké hogy vezetek, de akkor sem minden álmom minden nap, átgurulni a városon, így is szórakoztatnak a millió egy túlórával amikor az éjszaka közepén hívnak be egy-egy sos ügy miatt. Mondjuk olyankor általában sikerül észrevétlenül kisurrannom és nem keltem fel Sebastiant.
Nagyon régen laktam együtt valakivel, és néha adódott is vicces vagy éppen kínos szitu amikor egymásra nyitottunk a fürdőben. Volt valami gubancom a fürdőmmel, de szerencsére sikerült megcsinálni, de addig a pár napig Sebastian fürdőjét használtam és volt pár vicces helyzetünk pedig nem vagyok éppen szégyenlős. Férfiakkal dolgozom együtt és egy félmeztelen nőnél sokkal cifrábbakat is láttak már.
Melóból érek haza, és nagyon fáradtnak érzem magam. Lefárasztottak rendesen és extra sok melóm volt, és legalább három ügyön dolgoztam ma párhuzamosan. Leteszem a táskám, és kibújok a bokacipőmből hogy aztán a szobámba vigyem a cuccom.  Vettem pár dolgot amit gyorsan beraktam a hűtőbe és aztán leültem a gépem elé. Épp bekapcsolom, mikor meghallom  a kopogást és automatikusan ránézek a telefonomra hogy lássam az üzenetét.
"Itthon vagyok, az előbb jöttem. Máris megyek." - válaszolok az üzenetére. Felkelek a székemről és kinyitom az ajtót. Nagy levegőt veszek és megemelem a kezem. Lassan mutatom neki hogy "Szia." Lassan tanulom a dolgot, de ha már befogadott és nagyon sokat beszélgetünk akkor már veszem a fáradtságot rá. Barátok vagyunk, úgy gondolom. Kevés barátom van, de azokkal foglalkozom.
- Remélem jól csináltam - mosolyodom el ahogy lassan beszélek és reménykedő pillantást vetek rá miközben követem a konyhába és aztán fordulok újra felé hogy lássam.
- Van valami híred a testvéredről? - kérdezem ahogy kezembe veszem a bögrémet. Kíváncsian nézem őt ahogy válaszolni készül és megpillantom a könnyeket a szemeiben amik nagyon is emberiek, és felkelek. Odalépek hozzá hogy átöleljem. Próbáltam neki segíteni megtalálni Seant, de nem sikerült sok mindent elérnem. Kerestem hanghívások alapján, vagy telefonhasználattal de nem találtam. Próbálok találni valamiféle nyomot ami segít neki megtalálni de még nem tudok én sem semmit.
Simogatom a hátát és a sörényét ahogy oda dől. Tudom mennyire nehéz neki ez a dolog és hogy mennyire ragaszkodik a testvéréhez. Néha, kicsit irigy is vagyok rá hogy ilyen jó a kapcsolatuk. Aztán elétérdelek hogy lássa az arcomat.
- Hé. Meg fogjuk találni a testvéredet. Nem mehetett le a térképről. Nincs semmi baja, Sean erős, mint te. Hiszen testvérek vagytok - nézek rá szürkéskék szemeimmel bíztatóan. Nem adom fel hogy megtaláljuk őt.

   


Zenécske
×
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptyVas. Márc. 15, 2020 3:28 pm

Seb & Crystal & Matt



Én nem vagyok az a fajta ember, aki rájár mindenki nyakára, ezért Tomtól mindig én tudok meg mindent utoljára és persze van, hogy csak napok múlásával. Az utóbbi időben megvolt a magam kis baja, nem kerestem a többiek társaságát, majd keresnek ők engem ha van valami, vagy nem. Első körben azt tudtam meg pár napja, hogy Sean barátnője meghalt, akartam hívni, de nem vette fel. Gondoltam meglátogatom őt, de nem volt otthon, felhívtam Tomot, hogy mi a rákfene van, erre közli, hogy ja, már egy hete eltűnt, csak nem akarnak pánikot, ezért titkolják a dolgot. Első utam az anyjához vezetett, aki a második anyám, biztos nagyon megviseli, szóval felmentem megvigasztalni, hogy meg fogjuk találni és ne aggódjon, elég nagyfiú már Sean, tud magára vigyázni. Ekkor tudom meg, hogy Sebastian meg átment barkácstündérbe és egy ideje szenved, hogy az egyik fürdőjében megjavítson valamit. Az arcomra csapom a tenyerem és hátradöntött fejjel sóhajtok fel. Persze, nekem sose szól senki, mert minek. Igen alul iskolázott vagyok, de szakmunkás képzőbe jártam, én értek ezekhez a dolgokhoz, állandóan szerelgetek és felújítok a saját kérómban. Nem szeretem a váratlan vendégeket és inkább én megyek máshoz, ha úgy van. Megígérem jó anyánknak, hogy ránézek Sebre és megjavítom amit kell.
Ahogy elhagyom a lakását első dolgom rágyújtani és egymás után két szálat is elszívok, mert dühít, hogy ilyenekről nem szólnak. Jó nem vagyok a megértés és az érzelmesség megtestesítője, de azért én sem vagyok lelketlen. Szeretem őket, több mint tizenöt éve ismerjük egymást, olyanok, mintha testvéreim lennének. Hazamegyek, hogy összeszedjek pár dolgot, csak a saját holmikkal szeretek szerelni bármit is. Este már nem akarok lemenni, inkább püfölöm a box zsákomat és edzek kicsit, majd másnap átmegyek emberi időben.

Másnap sokáig alszok, egy szál gatyába megyek ki cigizni, kicsit fintorgok a nap fényétől eleinte, de hát az van. A lakásban nem szeretek füstölögni, így jártam, keltem volna hamarabb, mint a nap. Látom megérkezni a lakótársát Sebnek, szóval valaki otthon van, mehetek majd szerelni és nem néznek betörőnek. Talán be kellett volna már mutatkoznom az új lakónak, de annyira nem vonz senki, hogy én kezdeményezzek. Amint elnyomom a csikket a többi közé dobom a hamutálba és bemegyek. Innék kávét, de miért itt főzzem le, amikor Sebnél is lehet és az ő készlete fogyatkozik? Felveszek egy fekete farmert meg egy fekete pólót és felkapom a szerszámos táskámat, majd távozom is. Csengetek Sebnél, ami azt jelenti, hogy a lámpa fénye jelzi neki, hogy valaki jön. Van, aki megvárná, hogy ajtót nyissanak neki, de nekem van kulcsom, szóval bemegyek, otthonosan mozgok én itt. Azért a nő miatt hangosabban köszönök, mielőtt sikítozva menekülne előlem.
- Helló! - Nem veszem le a cipőm, mert nincs is rajtam, most esik csak le, hogy a papucsomban jöttem le, nem mintha zavarna a dolog, de így megállás nélkül indulok meg a konyha felé, mert kávét is akarok főzni. Szerencsémre pont ott találom őket, Seb előtt térdel a nő, de nem úgy, hogy szívhatnám a vérét, láthatóan vigasztalja/vigasztalta a nagy mamlaszt. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, szóval ledobom a táskám a földre, majd a kávéfőzőhöz lépek.
- Még nem találkoztunk, de Matt vagyok, ha nem ismertél volna fel. - Közlöm közben a nő felé, majd előveszek egy bögrét és amíg dolgozik a gép, addig megfordulok Seb felé, talán már összeszedte magát.
- Anyukád mondta, hogy meg kéne valamit szerelni és azért jöttem, meg mert azt akarta, hogy rád nézzek, de látom jó kezekben vagy. - Elvigyorodom, pedig tudom, a helyzet egyáltalán nem vicces, de nem is fogok sírni, szerintem nem is tudnék kipréselni magamból könnycseppeket.
- Merre van és mi amit meg kell csinálni? - Érdeklődöm tovább erről, mert nem szólt nekem se a halott barátnőről, sem az eltűnt öccséről. Haragszom rá és talán ismer annyira, hogy nem vagyok haragtartó, de azért megjegyzem az ilyeneket, még ha felemlegetni nem is fogom. Szívesebben kérdezném, hogy mi hír van az énekesünkről? Segítsek-e megkeresni? Talán a rossz hírű barátok többet érnek, mint a rendőrség, de nem teszem, amíg ő nem hozza fel. A kávé elkészül, visszafordulok és teszek bele tejszínt meg cukrot is, teljesen önkiszolgáló vagyok és helyet is foglalok az asztalnál, hogy a kanállal kevergessem még kicsit, mielőtt nekilátnék elfogyasztani.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptyHétf. Márc. 30, 2020 7:12 pm
Matt & Crystal & Sebastian
━━━ "Nothing Else Matters"━━━


Nagyon sokat fejlődött, és értékelem ,hogy igyekszik megtanulni a kézjeleket, így bármikor hajlandó vagyok megmutatni neki valamit, ami érdekli. Tudom, hogy nem lehet könnyű neki ezt a világot megismerni, de nagyon rendes tőle, hogy ezzel fáradozik, és mindig meglep, hogy ha mutat valamit, vagy épp megpróbálja bevetni azt, amit már tud. Ilyenkor segítek neki újra elmutogatni. Biccentek a kérdésére, és mosolygok, az igent is kézjellel mutatom vissza neki.
Megrázom a fejemet, és amilyen gyorsan csak tudom, megtörlöm az arcomat, vagy visszapislogom azokat a kis rohadékokat, de biztos, hogy nem fogok bőgni. Nem most.
Szemét Sean! Miattad aggódom, ezért a szart is ki fogom verni belőled.
Végül, csak kibuggyan néhány csepp, és furcsán, szaggatottan szusszanok fel, ahogy Crystal átölel. Jól esik, kellemes érzés, de… nem…helyes. Nem szabad kihasználnom a kedvességét. Átölelem, és hagyom magam egy kicsit, mert rég vígasztalt női kar, az anyám, az más.
Meglep amikor elenged, és elém térdelve kezd beszélni, lenyúlok érte, és lassan felhúzom a földről, annyira kedves. Magamról elfeledkezve ültetem le a konyha pultra és visszamosolygok rá, persze nem az örömteli sebastianos mosolyommal, de azért mosolygok.
„Erős, persze, de szét fogom rúgni a seggét, ha előkerül!”- jelentem ki duzzogva. Aztán meglepődöm, mert megérzem a szellő mozgását, és azt is, hogy valaki itt van a konyhában, megfordulok, és örömtelien mosolyodom el, ahogy megpillantom Mattet, de valahogy egyből lerí a viselkedéséből ,hogy haragszik rám, nem néz rám,ha hozzám beszél, csak szavakat kapok el, és így elég nehéz összerakni,hogy mit mond. Majdnem megöleltem, mint a rég látott havert, de a távolságtartása inkább visszafogottságra késztetett. Zavartan ráncolom a homlokomat, és járatom a pillantásomat Crystal és Matt között, mert ő legalább hallja teljesen, hogy mit mond.
Erősen dörgölöm a tarkómat: Anyukád kéne megcsinálni? Anyukád kéne mondta,nézni a kezekben?
Értetlenül pislogok, és megérintem Matt felkarját, ez az a hely, ahol engem is megérintenek, ha azt akarják, hogy odafigyeljek rájuk.
„Nem igazán értettem, hogy mit mondasz…” – vallom be őszintén.
„Ő Crystal Lynch, az új albérőm.” – intek Crystal felé, ha még mindig a pulton ücsörög, ahová tettem, ha nem akkor, nagyjából a hűlt helyére.
„Crystal, ő pedig Matt Davis, a dobosunk.” – bár mivel ismeri a banda dalait, nem hiszem hogy meglepődött Matt feltűnésén, de én illedelmes vagyok, és bemutatom őket egymásnak.
„Beszélnünk kell Matt…” –pillantok rá tépelődve.Ideges vagyok, és többször megérintem a karját, mert látom, hogy a bögréje fölött görnyedezik, és nem akar rám figyelni. Tudom,hogy igazából mennyire sértődékeny, még ha nem is látszik. De az.
„Kérlek, figyelj rám” – nézek rá egyre frusztráltabban. „Sean, eltűnt, egy hete, amióta meghalt Sharon. Nem találom, nem tudom,hogy mi tévő legyek, és Crystal sem tud segíteni, hiába dolgozik olyan helyen…Nem akartam a rendőrséget se hívni, és… de mi van,ha ellopták őt? Elrabolták?!Nem tudom ,hogy hova tűnt! Ha bántják?” -a végére már nagyon gyorsan mutogatok, és hadarok is.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptyVas. Ápr. 19, 2020 9:52 pm


Sweet moments


Sebby & Matt & Crys



Próbálok tenni valamit, bármit hogy segítsek neki megtalálni az elveszett testvérét, de nincs kiadva rá keresés, és így hivatalos úton nem tehetek sokat, de egy két szívességet bevasaltam hogy nézzenek már utána egy barátnak aki épp levonult a térképről is, mert meg kéne találnom. Sajnos, egyenlőre nincsen semmi eredménye még a dolognak. Nem telefonált vagy használt olyan elektronikát ami segítené a megtalálást.
Belesimogatok a hajába ahogy nekem dől, és egyáltalán nem érzem rossznak vagy helytelennek hogy egy effektíve idegen férfit ölelek. Azért annyira nem idegen.
- Tudom. Szétrúghatod, majd nem nézek oda, jó? - nevetek fel halkan és röviden, hiszen nem vagyok az a hagyományos értelemben vett rendőr, még ha a yardon is dolgozom. Illetve már magáncsapattal, mert feljebb löktek kicsit hogy ne az egyik kis irodába penészedjek, hanem segítsek a kommandósok egyik elit alakulatának, ami a szintemhez jobban menne. Majdnem berozsdásodtam már.
A csengő fényjátékba kezd de én hallom is a zeneszót, ígyaz ajtó felé pillantok, és az egyikbanda tagja jön be azt hiszem. Alaposan végigmérem hogy beazonosítsam, és mikor közelebb ér, épp akkor húz fel nagyjából Sebby is. Elmosolyodom felé is.
- Szia. Felismertelek, de azért örvendek a szerencsének így hivatalosan is. Én Crystal vagyok, a lakótárs, bár ezek szerint ezt is tudod - válaszolok hasonló stílusban, és odébb húzódom hogy elérje a kávéfőzőt, ami nagyon is népszerű berendezése a konyhának. Hagyom őket beszélni, én pedig a lábam lógatom a konyhapultról.
- A zuhanyzója ment szét... - jegyzem meg úgy hogy Sebby is láthassa mit mondok. Matt meg hallja, neki mindegy ilyen szempontból hogy nem ránézek éppen.
- Ennek amúgy vajmi kevés az esélye - szúrok közbe, mert van azért egy kevés tapasztalatom ilyen téren hogy eltűnt embereket rángassunk elő a semmiből.
- Valószínűnek tartom hogy a maga módján gyászol az isten háta mögött kettővel egy remetelakban és tábortűz mellett bogyókon és halon él, és napi húsz mérföldet fut hogy kihajtsa a lelket is magából - fordulok Matthez de a szelíd óriás is láthatja amit mondok. Én legalábbis valami ilyesmit tennék ha nekem halt volna meg életem szerelme. Kiszakadnék mindenből ami ismerős vagy éppen rá emlékeztet. Ha Sean csak kicsit is hasonlít a testvérére akkor az én teóriám lesz a nyerő.
- Szóval egyenlőre nincsen nyomunk, és próbálom tartani a lelket benne - intézem csak Matt felé a szavaimat, hiszen az említett úgyis érzi hogy éppen ezt csinálom.
- Neked van valami tipped? Valami isten háta mögötti nyaraló címe vagy bármi? - kérdezem, de nem fűzök hozzá sok reményt.

   


Zenécske
×
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptyHétf. Ápr. 20, 2020 12:13 pm

Seb & Crystal & Matt



Ahogy beérek Seb háttal van nekem, így nem látja a vigyoromat Crystal felé, amit azért kap, mert hagyja az óriásembernek, hogy felhúzza a földről és a konyhapultra tegye őt. Csak horkantok egyet, mikor közli, hogy felismert, persze, ki ne ismerné fel a lakótársa bandájának a tagjait, meg azért néha már láthatott, mikor leugrottam cigiért.
- Ja, én is itt lakom, csak az emeleten. - Fordulok félmosollyal a nő felé egy pillanatig és beindítom a gépezetet, hogy lefőzze a fekete csodát, amit kávénak hívnak. Aljas vigyorral fordulok Seb felé, mikor megérint, tudom köcsög fasz vagyok, hogy direkt úgy beszélek, hogy ő ne értsen belőle semmit, össze is zavartam vele, tudja, hogy haragszom rá, helyes.
- A zuhanyzó? Szólhattatok volna, kész ezermester vagyok! - Megemelgetem a szemöldököm Crystal felé, erről nem szoktam beszélni a srácoknak, vagyis tudják, hogy szoktam szerelni, de azt nem, hogy mindenhez értek, ami a lakásfelújításhoz kell, a saját kérómat is én újítottam fel, ezzel sem nagyon dicsekszem, kerülöm a feltűnést, de valamivel el kellett ütni az időt, mert én vagyok az egyetlen, akinek nincs semmi élete jóformán.
- Már túl vagyunk a bemutatkozáson Seb. - sóhajtok fel előtte, most már nem köcsögösködöm vele tovább, mert elég idegesnek tűnik és látom, hogy hol a határ, amit nem török át, nem vagyok akkora tapló, mint amilyennek tűnök.
- Ja, tudom, tegnap mesélte anyukád, hogy meghalt Sharon és eltűnt Sean is utána, csak azt nem értem, miért nem volt mellette végig valaki? Tudod te is mennyire szerette, nem lett volna szabad magára hagyni egy percre sem. - Én biztos nem hagytam volna, a homlokom vakargatom, mert ekkora ökörséget, hogy elrabolták és bánthatják, hát nem gondolnám, elég erős, hogy megvédje magát, még ha nem is látszódik rajta úgy, mint rajtunk Sebbel.
- Biztosan nem rabolták el és nem kínozzák, ha így lenne, már kaptunk volna váltság díj ellenében valamit a második vagy harmadik napon, de nem kaptál levelet és senkit sem hívtak fel telefonon sem a bandából. - Sajnos egyet kell értenem a nővel, hogy nincs itt semmi gond, ilyenekkel feleslegesen húzza fel magát még jobban, elég baj, hogy még nem került elő Sean.
- Ha nem használta a bankszámláját, akkor azt hiszem rossz társaságba keveredhetett, mert a seggrészegre piáláshoz és egyéb szerekhez fordulhatott, amitől jobban érzi magát, azt hiszem tudom kinél kellene rákérdezni, hogy látta-e. A rendőrség szart se talál meg, mert mindent hivatalból intéznek és mire engedélyt kapnak már előkerül. - Nem vagyok jó véleménnyel a kék ruhásokról, gyakran bevisznek, mert gyanús vagyok azt nem is csináltam semmit, csak a képem nem tetszik nekik, meg az, hogy gyermekként volt priuszom verekedés miatt, szóval biztos valami veszélyes alak vagyok.
- Telefonálok párat, hátha látta valaki és lesz nyomunk, hogy megtaláljuk. - Kiiszom az utolsó cseppet is a bögréből és felállok, hogy megveregessem Seb vállát, majd előveszem a törött kijelzős telefonomat, hogy szentségelve egy sort megnyissam a névjegyeket, sajnos nem úgy akar működni, ahogy én szeretném, kéne venni újat, de a vásárlás gondolatától is már rosszul vagyok.
- Ránéznék közbe a zuhanyzóra, megmutatja valamelyikőtök mi ment tönkre? - Pillantok fel a telefonból és hívom is Drake-et, hogy találkozzunk már valamikor, mert kell a segítsége egy ügyben, de nem telefontéma, aztán ha megegyeztünk le is teszem a telefont és zsebre vágom.

The rhythm is the pattern and the patterns gives meaning to life. I always play the drum when I'm angry.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptyVas. Május 24, 2020 7:37 pm
Matt & Crystal & Sebastian
━━━ "Nothing Else Matters"━━━


Örülök, hogy Crytal legalább rám pillant, mert kapkodtam kettejük között a pillantásomat, és a zuhanyzómról van épp szó, majd a táskára is odapillantok, mert az előbb, még nem volt ott.
Kicsit szétszórt lettem, igen, mert elszégyelltem magamat, hogy a banda többi tagjának nem szóltam, pedig ők is családtagként kezelték Sharont, és aggódtak mindannyian érte, de leginkább Seanért, senki sem gondolta volna ,hogy szerelmes lesz az öcsém, valaha. Ha romanitkáról volt szó, akkor hamarabb jöhettem volna én szóba, mert reménytelenül szeretném, hogy szeressenek, de ebből sosem sült ki sok jó. Amerika egyes részein még mindig elég visszamaradottak az emberek, és egyáltalán nem a megértésükről híresek.
Crystalt figyelve nagyjából követem a beszélgetésüket, és felsóhajtok, hallhatóan, amikor meglátom végül Mattet is, hogy felhagyott a tüntetéssel.
Nem tetszik, hogy felelősségre von.
„Itt voltam mellette, és aludni se aludtam. De… tudod, hogy nem én vagyok a legjobb ember, ha valakire vigyázni kell..” – igen, könnyen ki lehet játszani, és látszik is az arcomon, hogy mennyire bánom. A családom körében hagyom, hogy az érzelmek kiüljenek rá, mert ezzel is könnyebben fejezem ki magam, még egy plusz.
„Ki kellett mennem mosdóba…Oda mégsem jöhetett utánam…”- hajtom le a fejemet. „Voltam a nővérnél is Keiránál, de ő se hallott róla semmit.” – Keira volt Sharon állandó nővére, és ő vigyázott mindig rá, és a sors furcsa fintora, hogy Sharon észre vette, hogy hogyan néznek egymásra, nekem sem volt nehéz nem észre venni, de hiába, na…
De a rossz társaság verzió sem jobb, egyáltalán nem nyugszom meg, és csak nő a mellkasomban a bűntudat, hogy miattam tudott elszökni.
„Remek lenne, köszönöm, és tényleg ne haragudj. Nem volt szándékos. Helyette kellett intéznem a temetést, de most csak a tárolásának az idejét módosítottam, és… volt pár köröm, amit helyette intéztem el Sharon kapcsán, mindegy. De ez nem mentség, hogy nem szóltam a bandának. Megtennéd, hogy szólsz a többieknek?” – félszeg mosoly jelenik meg az ajkamon, és még a vállaim is teljesen megvannak ereszkedve.
Intek neki, hogy kövessen. A vendég szoba saját fürdőszobálya, hatalmas az is. De mivel a kádba van építve a zuhany rész is, nem úgy mint nálam, hogy mind a kettő külön van, így egy kicsit nehezebb megoldani a dolgot.
„A zuhanyzó, de a csap, és még a wc se akar úgy működni, pedig megnéztem, nem lett elzárva a víz, csak most, hogy babráltam. Mert egy szerelőm se ért rá.”
Feloltom a villanyt, és hát… itt vannak az én cuccaim is és a wc-t is lerobbantottam a helyéről már, most már nem érdekel,ha kell, akkor az egész fürdőszobát újra csináltatom.
„Faszom tudja mi a gond itt, de még arra is gondoltam, hogy újra csináltatom az egészet, új kinézet meg minden, mert rohadtul felidegesített ebben az állapotában. Ahogy kinéz, meg… rám robbant a fos is, ahogy leszedtem, undorító volt… Viszont jól legfoglaltam magamat.” – vonom meg a vállamat és körbe pillantok a romokon.
Ez most egy tök új becsípődés, hogy új fürdőszobát akarok ennek a helyére, de legalább lefoglalna.
„Amúgy beleférne az idődbe, egy teljes fürdő felujítás…? Beugorhatnánk egy barkács boltba is akár.” – mert voltam odaát nála, amikor felvittem hozzá a postát, igen, kiürítem a ládáját, ha már túl sok benne a szemét, és leteszem a bejárati ajtaja melletti szekrényre, és igen…körbe is néztem, és nagyon jó az ő része is.
„Persze nem most azonnal, mert amilyen romhalmazzá alakítottam, először ki kéne pakolni mindent… Meg nem tudom, hogy te hogyan érsz rá.” – vonom meg a vállamat. Ezután elkanyarodok a konyhába Crystalért, és bocsánatkérőn pillantok rá.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian EmptySzer. Jún. 03, 2020 3:44 pm


Sweet moments


Sebby & Matt & Crys



Érdekes alaknak tűnik Matt is ahogy besétál, mintha mi sem lenne természetesebb, de már megszoktam hogy néha jönnek mennek a bandatagok, és mindenki azt várja hogy Sean, Seb testvére sétáljon be az ajtón, hogy megjött és nincs semmi baja. Ez viszont, sajnos még nem következett be és mindenki aggódik az ifjabbik St.Vincent miatt mrt szó nélkül eltűnt másnapra, miután megtudta a hírt az ápolótól. Legalábbis, Seb így mesélte el a sztorit hogy még hazajöttek, és lefeküdtek aludni, de reggelre már hűlt helye volt.
- Te szoktál a korláton ülve cigizni, nem? - kérdezem ahogy felém fordul és rám villant egy félmosolyt. Kedvesebbé válik az arca így hogy mosolyog. A megjegyzésére ártatlanul megvonom a vállam, én ennyire nem ismerem őket, hogy tudjam kinek mik a rejtett képességei.
- Én nem vagyok ennyire képben hogy tudjam, ki minek a mestere a hangszerén kívül, szóval bocsi - tárom szét a karjaim egy kicsit. Figyelem őket, látszik azért hogy jóban vannak, és Matt is csak szívja a vérét egy kicsit. Jó ezt látni, és nem is szólok bele. Nem az én tisztem.
- Nem használta se a számlát, se a kártyáját, és más visszaélés sem történt vele. Utoljára egy benzinkúton tankolt de akkor Sebbyvel volt együtt. Azóta csend van. Nem történt bejelentés, Matt, szóval hivatalosan nincs kit megtalálni, és amit tudok, azokat szívesség gyanánt hajtottam be, vagy én néztem bele a központi adatbázisba - válaszolok, mert elég hamar kizártam az elrablás tényét. Akkor lenne bármi nyom. A kocsijával ment el, de a garázs tiszta. Nincsenek dulakodás nyomok, vérnyomok. Simán beszállt, és elhajtott.
Amíg ők a fürdőt nézik meg alaposabban é addig lefőzök még egy nagy adag kávét magamnak is, és a sütőbe teszek három fagyasztott nagy bagettet, amik tíz perc alatt megsülnek, hogy mire előkerülnek legalább ennyi kaja legyen elől, és pár perc múlva már sült bagett illatok kezdenek terjengeni a lakásban. Szeretem ezeket, és mindig tartok itthon párat, mert jellemzően mire berakom, lezuhanyzom el is készül, és már csak meg kell ennem.
- Minden oké? - kérdezem Sebbytől ahogy visszatér a konyhába. A fürdőbe nem követtem őket, mert nem értek hozzá, és csak útban lettem volna.

   


Zenécske
×
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Unexpected visitor - Matthew & Crystal & Sebastian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Unexpected visitor - Élodie & Crystal & Sebastian
» unexpected visitor - BlueBell & Joe
» Jake & Nora | the unexpected visitor
» Neighbor affair - Crystal & Sebastian
» surprise visitor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: