New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:11-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:08-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Dawn Gilberson
TémanyitásDawn Gilberson
Dawn Gilberson EmptyKedd 15 Aug. - 21:55
Dawn Gilberson
Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Dawn Gilberson
Becenév
ha tudsz bárhogy is becézni, csak tessék. Amíg nem mondod, hogy cica, addig hallgatok bármilyen névre. Arra viszont harapok.
Születési hely
Canada, Toronto
Születési idõ
1993. április 8.
Kor
harminc
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
ez egy kicsit bonyolult (egyébként telesen független)
Tanulmányok
The British International School of New York - érettségiztem, azonban nem volt lehetőségem a tovább tanulásra
Foglalkozás
Pultos
Munkahely
Pumps Bár
Hobbi
vásárlás - nincs is jobb idő töltés egy új ruha vagy cipő beszerzésénél; Sütés - főzni nem szeret, nem is igazán tud, de viszont annál finomabb süteményeket készít. Mindig is cukrász akart lenni; utazás - bár ritkán van rá lehetősége, nem is volt túl sok helyen, de szereti fel fedezni a világot

Csoportom:
Munkások

Jellem
Erős, magabiztos, öntörvényű, aki nem fél kimondani azt, amit gondol, és aki ha egyszer a fejébe vesz valamit, akkor abból nehezen hátrál ki. Szeret szabadon szárnyalni, épp ezért képtelen a tartós kapcsolatok fenntartására, legyen szó barátról, vagy épp szerelemről. Független nőnek tartja magát, aki soha nem volt rá szorulva senkire, mégis ahogy a nők legtöbbje, Ő is vágyik néha egy kis figyelmességre, na meg arra, hogy nőként kezeljék. Tisztában van az adottságaival, így egyáltalán nem esik nehezére büszkének mutatnia magát, hiszen valahol legbelül nagyon is élvezi, ha a férfiak megbámulják. Szeret úgy tenni, mint aki nehezen kapható, azonban ezt nem mindig tudja betartani, megesik, hogy néha egyetlen kedves szó, vagy szép gesztus is elég ahhoz, hogy könnyen adja magát, amit azonnal meg is bán reggelre, ha egyedül ébred. Gyűlöli mikor valaki egy ilyen éjszaka után csak úgy lelépik. Az a fajta lány, aki teljesen a mának él, és nem gondolkodik azon, hogy mi lesz holnap, ahogyan azon sem szeret rágódni, hogy mi volt a tegnap. Szereti megélni a pillanatokat, hiszen azokból merít erőt a következő napra. Sosem panaszkodik, igyekszik mindig Ő maga megoldani a problémáit. A magánélete számára szent és sérthetetlen, épp ezért nem beszél soha senkinek arról, ahogyan a családjáról sem. Sosem volt az a fajta lány, akit a pletykálkodás éltetne, éppen ezért mindent megtart magának, mert biza utál Ő lenni a beszéd tárgya. Sosem volt még szerelmes, nem is hisz benne, és biztos abban is, hogy az egész életét ilyen vagányul, senkitől sem függve fogja leélni, mégis az elmúlt pár napban felemészti az a gondolat, hogy az, akivel jól érzi magát - igazán jól -, valaki mást vesz feleségül. Bár a világ összes kincséért sem vallaná ezt be senkinek, mert a büszkeség - ami mindig azt súgta neki, hogy engedni kell azt, aki menni akar - , nem engedi. Na meg valamiért nem akarja elveszíteni a férfit sem. Ez ismeretlen érzés a számára, hiszen korábban sosem érdekelte az, ha valaki ki lépik az életéből. Vagy inkább mondjuk úgy, hogy sosem várta azt meg. Mindig tudta Ő saját magától is, hogy mikor van itt az ideje a távozásra. Néha most is azt érzi, hogy jobban járna ha kikosarazná a férfit, mielőtt az dönt úgy, hogy vége annak, ami el sem kezdődött, de aztán valami mindig történik, ami miatt képtelen rá, így inkább vállalja annak a kockázatát, hogy sérüljön a büszkesége.

Avataron:
Anna-Maria Sieklucka

Múlt
- Azok a srácok ott azt akarják, hogy vigyél nekik még egy kört. És a számlát. - lép a pult mögé Sophie, mire felvonom a szemöldököm. Ma valahogyan sokkal nagyobb a tömeg, mint amilyen lenni szokott, aminek kifejezetten örülök, mert így legalább ha szerencsém van, mire haza érek a bátyám már aludni fog. Bár már el telt öt kerek év azóta, hogy anya meghalt, neki még most sem sikerült feldolgoznia, és bár eleinte azt hittem, hogy a viselkedése a gyász miatt  változott meg, de ahogy egyre jobban telik az idő rájövök: hogy csak egy tragédia kellett ahhoz, hogy elő jöhessen a valódi énje.
- Vidd ki nekik te magad! - szólok rá egy kicsit sem barátságosan, hiszen ha valamit utálok az az, ha valaki utasítani akar. A főnököm, akitől a fizetésemet kapom, még egyenlőre nem Ő.
- Azt akarják, hogy te menj. - dühösen fújtatva dobom le kezemből a rongyot, amivel a poharakat törölgettem, majd töltök nekik egy újabb adag whiskyt, rá rakom a tálcámra, és megpróbálom nem kimutatni magamon, hogy mennyire elegem van már belőlük. Már egy ideje szinte mindennap ide járnak, én pedig az elmúlt két évemben, mióta itt dolgozok megtanultam, hogy bármennyire is nem tetszik valaki pofája, mindig mosolyognunk kell. Én pedig úgy is teszek, miközben elérem az asztalukat. Le rakom eléjük az italokat, majd a számlát. Az egyikőjük, egy nagyobb darab épp, hogy nem dobja a képembe a pénzt, így ismét kénytelen vagyok venni egy mély levegőt, egy újabb erőltetett mosoly öltök magamra, és úgy nyúlok a csípőmön lógó táskámban, amiben a pénzt gyűjtöm, hogy vissza adhassam, ami vissza jár neki. Nem akarja elvenni, így le rakom az asztalra, de ő egy óvatos mozdulattal taszítja nekem vissza.
- Kösz. - nyúlok a borravaló után, mire rá teszi a kezét az enyémre. Az ember azt hihetné, hogy hozzá lehet szokni az ilyen öntelt tuskókhoz, kik az alkoholtól bűzölögve érzik magukat vagánynak, de aztán mindig rá jövök, hogy hiába minden igyekezetem, még mindig a gyomrom fordul fel tőlük.
- Ha megengeded, hogy benyúljak a bugyidba, adok még többet is. - kacsint rám, mire a többiek egyszerre mondják, hogy ó, meg mit tudom mi, az egyikük még fütyül is, én pedig ebben a percben érzem azt, hogy elegem van. Egy erőteljes mozdulattal kapom el a kezem a férfi keze alól, és még annál is határozottabban nyúlok a vele szemben lévő teli pohár után, amit gondolkodás nélkül öntök az arcába. Egy pillanatig néma csend telepszik az eddig vidáman fütyülgető társaságra, majd a másik percben hangos nevetésben törnek ki. Kivéve azt az egyet, akinek segítettem, hogy minél gyorsabban elfogyjon az itala. Ő csak kifejezéstelen arccal figyel, minden bizonnyal váratlanul érte ez az egész. Magabiztosan rakom mindkét kezemet az asztalra, előre dőlök annyira, hogy a dekoltázsommal egyenesen szembe találhassa magát.
- Ahhoz, hogy valaki a bugyimba nyúlhasson, ennél azért kicsit tökösebbnek kell, hogy legyen. Bunkó! - miközben az utolsó szót is kimondom, kezemmel megcirogatom az állát, majd a korábban nekem szánt borravalót a dekoltázsomba rakom és úgy egyenesedek ki, hogy aztán végül magukra hagyhassam Őket. Hallom még egy ideig ahogy nevetgélnek, de többet nem vágytak arra, hogy én vigyem ki az italukat. Szó nélkül állnak fel, és sétálnak ki a bárból.

....

Abban a percben ahogy be lépek a házba, a magabiztos vadóc énem eltűnik, és felszínre tör egy sebezhető, szinte már kiszolgáltatott énem. Anya a halálával nem hagyott ránk semmi mást, csak ezt a házat és melléje egy jókora adósságot, na meg egy őrjöngő testvért, aki képes bármire azért, hogy pénzhez juthasson, amit újabb drogokra költhet. A munka természetesen nem fér bele az elképzeléseibe, így nekem sincs más választásom, mint tűrni. Szeretnék persze saját lakásba költözni, de azt hiszem, hogy a fizetésem elég kevés lenne a lakbér kifizetésére, így még egy ideig kénytelen vagyok elviselni mindent, amit a sors rám szab. Mielőtt a nappaliba érnék, gondosan húzom le a blúzom ujját, hogy Kevin véletlenül se vehesse észre a karomon lógó ékszert. A vásárlás nálam nem csak egy fajta kikapcsolódást jelent, hanem szinte már a hobbimmá vált, olyannyira, hogy képtelen vagyok elmenni úgy egy üzlet előtt, hogy ne vegyek rá. Persze van, hogy nincs épp elég pénzem, de olyankor csak be megyek, felpróbálok mindent, amiben megakad a szemem, és úgy teszek, mint aki nincs megelégedve egyik kollekcióval sem, így anélkül, hogy bárkinek is feltűnne a valóság, csak ki sétálok. Egy mély sóhaj kíséretében lépek be a nappaliba, ahol a bátyám a kanapén ülve, lábát kényelmesen elnyújtva az asztalon nézi a tévét. Észrevétlenül akarok a szobámba osonni, ahol aztán magamra zárhatom az ajtót, de a másik pillanatban már mellettem terem.
- Pénzre lenne szükségem. - szól miközben a tekintetével végig mér. Én meg annyira szeretném, hogy elő bújjon belőlem ilyenkor is az a merész énem, aki mindig velem van, amint ki lépek a lakásunk ajtaján. De valamiért nem jön.
- Nincs pénzem. - hazudom a tekintetét kerülve, és bár jól tudom, hogy nem hiszi el - jobban tudja, hogy mikor kell fizetést kapjak, mint én magam-, mégis reménykedek abban, hogy elég lesz neki ennyi.
- Akkor kérj valamelyik szeretődtől. Mondjuk attól az olasztól. Nehogy már ingyen kúrják a húgomat. - a harag egyre jobban átjárja az egész testem, a mai nap, már kétszer néznek kurvának. Először a munkahelyemen, most meg itthon, a saját bátyám. Fogalmam sincs, hogy honnan tud Adrianoról, vagy úgy egyáltalán a magánéletemről, hiszen nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ezeket a dolgokat vele firtassam meg, de kedvem támadna arcon vágni Őt jól. Annyira, hogy az esze a helyére kerüljön végre. Hiszen nem volt mindig ilyen. Amíg anya élt, és nem kezdett el a drogokhoz nyúlni, addig egészen jó volt a kapcsolatunk. Mielőtt bármit is tehetnék vagy mondhatnék, elkapja a csuklómat, amelyiken a karkötőm díszeleg, és már le is kapja onnan, hogy aztán a zsebébe vághassa.- Addig megteszi nekem ez is.

livin' in new york

Fabiola Pellegrini ölelést küldött

Diane N. Miles and Adriano Vizzini imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dawn Gilberson
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dawn Gilberson Ec6ac3f3d2e03351018fb8f185a6d6b4396d07c3
Dawn Gilberson 2691107bdff054a3cc30c8946f56eaa9121e3a21
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
Love makes us weak.
Dawn Gilberson 5f5e14018020ce87ea8a14e4bb1ef15e73665711
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dawn Gilberson 5400eeb9d622ae4044da9a5c7f3c4a4935420482
★ foglalkozás ★ :
pultos
★ play by ★ :
Anna Maria Sieklucka
★ hozzászólások száma ★ :
137
★ :
Dawn Gilberson D0675c4aef5f2ddd11284870fce4ef596cb328bf
TémanyitásRe: Dawn Gilberson
Dawn Gilberson EmptySzer. 16 Aug. - 12:29
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Dawn!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem is tudom, hogy melyik gondolatomat írjam le előbb, amit a lapod olvasása közben olvastam. Először is, nagyon imádtam ahogyan a részeg, bunkó idiótákat kezelted a bárban. Be kell vallanom, hogy lenyűgöz, hogy milyen sok türelemmel viszonyulsz a munkád során felbukkanó barmok felé, azt hiszem, hogy nálam már sokkal hamarabb elszakadt volna a cérna. Nagyon tetszik, hogy a temperamentumos, lázadó ifjú hölgy képes kiállni magáért és a becsületéért. Legalábbis addig, amíg nem a saját otthonában van.
Mindenki életében van egy hely, ahol kevésbé érzi magát biztonságban, ahol nem tud önmaga lenne, sajnálom, hogy számodra ez a helyszín a saját otthonod Sad Borzalmas tragédia történt az életetetekben, és ahelyett, hogy titeket ez összekovácsolt volna, még jobban eltaszított. A testvéred beteg, és szüksége lenne segítségre, olyanra, amit te már nem tudsz megadni neki Sad Rmélem, hogy minél előbb rendeződnek a dolgaid vele, megérdemled, hogy biztonságban érezd magad a saját házadban.  Dawn Gilberson 1471401822
Színt és rangot admintól kapsz majd, de addig is foglalózz és menj, hódítsd meg az olasz csődör szívét.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Dawn Gilberson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Dawn Gilberson 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Dawn Gilberson 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dawn Gilberson 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Dawn Gilberson 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Dawn Gilberson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dawn Nova Ray
» ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
» I need you right now - Marco & Dawn
» here for you - Dawn & Marco
» why? - Dawn && Adriano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: